Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

zuzka ogromne brawa za postawę!!!!!!!!! mega pozytyw3ny duch w ciebie wstąpił widze :) :D tak trzymaj!!!!!! instrukcja poleci jak bede w domu, bo tam mam na kompie zapisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki właśnie po rozmowie z moim M to we mnie wstąpiło, przestałam się martwić nawet tym że stracę prace.:P:D A o dzidzię będziemy walczyć dalej i od dziś zmieniłam całkowicie do tego nastawienie:). Koniec smutków życie toczy się dalej a jak będę się zamartwiać to jeszcze mogę na zdrowiu podupaść, teraz muszę być silna i pełna optymizmu i nadziei kiedyś w końcu nam się uda tak powiedział mój M.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka no dokładnie!!! poza tym cele i dazenia to ważna rzecz w zyciu!!!! jak ktos nie ma celu, do niczego nie dąży to nie zyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka super!!! Ja jak stracilam prace, to troszke sie podlamalam, co bedzie dalej, dzidzia na drugi plan itd, ale moj ukochany powiedzial ze absolutnie niczego nie zmieniamy, zycie toczy sie dalej o dzidzie dalej walczymy i wlasnie w tym cyklu sie udalo!!! czego Wam bardzo mocno zycze!!! A ja wlasnie upieklam sernik... ciekawe jak smakuje, jeszcze za goracy aby probowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o to chodzi w tym wszystkim żeby nie tracić nadziei :) A ja właśnie się obżeram kluseczkami śląskimi ze skwaruszkami a niebawem będę robiła pierogi z kapustką i grzybkami :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka przykro mi :( ale v=brawo za postawe :) tylko pozazdroscic :) super :) Zuzka A powiedz mi mialas stymulacje ? I gdzie bedziesz robic badania wrogosci sluzu? Klempa mam nadzieje ze pokazesz nam nasze pierwsze dziecko :) noo czekaja mnie 2 dni urlopy - takze fajnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Klempa pozdrawiam i życżę szczęśliwego rozwiązania, a gdyby udało się przejąć od Ciebie brzuch to z chęcią skorzystałabym z propozycji - niestety nie tak to funkcjonuje ;) :). Zuzka współczuję i jednocześnie gratuluję postawy, jesteś bardzo dzielna, właściwie to wszystkie jesteście dzielne i życzę Wam, aby Wasze brzuchy jak najszybciej się powiększyły :) :). Waikiki dzięki za wsparcie, życzę Ci, żeby Twój dzidzuś pokazał wreszcie buźkę ;) :) Dorcia mam nadzieję, że przypadłości ciążowe nie dadzą Ci się zbytnio we znaki i będzie to dla Ciebie najszczęśliwszy etap w życiu ;) :) U mnie samopoczucie lepsze, choć bez szaleństw - trudno pozbierać się w jeden dzień, gdy załamanie potęguje się od kilkunastu dni. Ale cieszę się niezmiernie, że mnie dziś jużtak nie przybija, człowiek od razu inaczej oddycha. Kwestia starań wciąż jest zamknięta, trzymajcie tylko za mnie kciuki, bo te badania i kolejne wizyty nieco mnie przerażają, nigdy nie przepadałam za wizytami u lekarza, a teraz kiedy one się nasilają to daje mi to poczucie ogromnego dyskomfortu - pewnie znacie to uczucie ;) :). Wszystkie Was ściskam, pozdrawiam i życzę przyjemnego weekendu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka już trzecią stymulację miałam a to badanie to chyba w luxmedzie nie wiem dokładnie gin mi nie mówiła.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka prosze o cierpliwośc, bo kurdeeeeeee nie moge sie na poczte zalogować żeby Ci wysłać maila :( cos sie na wp pierdaczy!!!!!!!!! mallgos :) dziekuje...też mam nadzieje,z ę mały sie w koncu pokaze, bo charakterek ma wyraźnie po tatusiu i jest złośliwiec i przekora!!!! natomiast dziś czuje sie fatalnie i strasznie mnie coś kuje po prawej stronie podbrzusza... :O mam troche stracha :( ale ide poodpoczywam i może będzie lepiej ...mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos trzymam cały czas kciuki i za ciebie i za inne dziewczyny!!!! nie bez powodu tak tu stróżuje codziennie prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migadłowamalina
mam pytanie okres miałam 24 trwał 6 dni. 10,11,12kocham się bez zabezpieczenia ale mąż we mnie nie kończy jednak ta wydzielina spływa po wargach czy jest możliwość zajścia w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi zy robisz go prywatnie ?? bo jak nie dostane skierowanie od mojeje to bede musiala gdzies zrobic ja prywatnie,a u mnie w miescie nie ma kliniki zadnej!! :( mam nadzieje ze laboratorium wustarczy. Zuzka kochana naprawde Cie podziwiam :) jestes strasznie dzielna kobitka :) waikiki Ty nasz strazniku :) zuzka powiedz mi jeszcze czy te badani robisz w tym cyklu?? i czy mialas teraz monitoring?? wiecie co - pewnie wam mowialm o kolezance z pracy co tez ma problemy i musialam ja pocieszac. I ona dopiero jeden cykl sie starala i nie wyszlo i juz panika.!! Dziwne co?? Nie zebym ja potepiala - ale ja za nerwowo do tego podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki poczekam cierpliwie może jutro ci się uda:) nie ma pośpiechu najpierw muszę skończyć moją tunikę potem wezmę się za buciki :) oczywiście jak skończę to wam ją pokażę:) Idę się szykować bo jutro do pracy :P Ależ mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziaku a zazywasz cos na @ czy czekasz cierpliwie?? ja powinnam dostac @ 15 03 no ale teraz z moja prl pewnie sie mi spozni. Dlatego od 16 biore luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka miałam monitorowany cykl ja każdy mam monitorowany. A badanie robię prywatnie no w tym cyklu a jak wyjdzie że mam wrogi śluz to w przyszłym miesiącu inseminacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zażywam duphaston i czekam dalej cierpliwie choć @ jeszcze nie dostałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tak zastanawiam co ze mne bedzie potem, jak mii po hsg nie uda sie zajsc. Inseminacji nie robia pewnie na nfz. Wiec bede musiala z pasowac i zaczac zbierac kase na leczenie i dojazdy di krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos doskonale rozumiem z tymi wizytami! Ja nigdy nie mialam zadnych problemow i jak poszlam na kontrole, jak postanowilismy sie starac o dzidziusia, to wszystkie diagnozy, testy doslownie mnie zrujnowaly psychicznie! nigdy sie tego nie spodziewalam!!! Ale mialam tez dziwne uczucie ze jak szlam i cos mi nowego znajdowali i dawali nowe lekarstwo, to jakos nabieralam nadzieji ze w koncu sie uda. Ja mialam super gin, ktora zawsz wielkim pozytywizmem mnie napalala. Dacie rade kochane!!! Kazdego dnia za Was bardzo mocno trzymam!!! Tylko nie wolno tracic nadzeji!!! A wiadomo ze sa dni lepsze i gorsze! Waikiki mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz! Co to za klucia? Moze maluszek ci na cos naciska??? Ja sie jeszcze na tym nie znam! A my zaraz idziemy na kolacje z tesciami i bedziemy sie dzielic wiadomoscia :) juz nie moge sie doczekac! buziaczki, milego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 d.c. ja czytałam że mogą inseminację zrobić na NFZ tylko nie chcą bo jest za mało kasy za to dla szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka bo niektórym sie wydaje,z ę to jest takie proste i myślą,z e od razu zaskocza... z jednej strony to dobrze że sobie nie wkręcaja, ze moga byc z tym problemy ale z drugiej strony to trzeba miec swiadomość, ze nie zawsze idzie wszystko tak łatwo jak nam sie wydaje ... takie życie... zuzuka juz poleciało :) powinnas miec na mailu :) gagatka myśl pozywtynie cholera a nie juz sie zastanawiasz co bedzie jak sie po tym nie uda grrrrrrrrrrrrrrrr Dorka to chyba nie maluszek, bo on sie wyraxnie ruszał jak leżałam sobie a tam kuło jakby swoją drogą... nie wiem :( od paru dni biore magnez, bo mi zaczął bardzo twardniec brzuch a to nie dobry znak... tzn oznacza skurcze takie rzadkie ale zawsze... i po tym magnezie mam wrażenie że jest gorzej zamiast lepiej...a może po prostu jestem zmeczona :( no cóz dobrze, ze juz weekend nadszedł to poleniuchuje ;) zuzka jakby @ nie przyszła przez pare kolejnych dni, to dla pewności powtórz test... ale póki co poczekaj cierpliwie jeszcze z 4 dni...ja tak maiłam akurat, zę test nie wykazał i dopiero w 40 dniu cyklu zrobiłam test po raz drugi i sie zaczerwieniło to co wczensiej nie chciało.... kurde wiem,ze Wam tez sie zaczerwieni!!!!!!!! musi!!!!!!!!! no klempa dzidzie pokazesz jak sie pojawi nasza forumowa maskotka :D he he ehe he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka naprawde podziwiam Cie za te wszystkie madre slowa ktore napisalas :) i zazdroszcze Ci wiary :) I mam nadzieje ze KAZDEJ Z NAS W KONCU SIE UDA!!! MUSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki no wiesz czasami trzeba myslec na zas :) bo potem fajnie jest sie rozczarowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga: inseminacja znajduje się w katalogu świadczeń szpitalnych finansowanych przez NFZ. Aby się jej poddać, musicie mieć skierowanie od lekarza z poradni, która podpisała umowę z NFZ. Trzeba też być zakwalifikowanym do inseminacji przez specjalistę ze szpitala, w którym ten zabieg ma być wykonany. To wyczytałam na takiej stronce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka dzieki za info :) jak bede na wizycie u swojej gin to zapytam sie co po hsg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ja poproszę i się z tobą napiję bo mam właśnie otwarte:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×