Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Mnie dzisiaj brzuch bardzo boli i cycki wyglądają jak sylikonowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - słyszałam, że dieta białkowa daje super efekty, ale nie wiem dokładnie na czym polega. Pamiętam tylko, że trzeba jeść chleb orkiszowy, zero ziemniaków i buraków. Ja na szczęście odchudzać się nie muszę, bo jestem szczupła i nawet straszyli mnie, że po bromergonie przytyję, ale nie przytyłam :)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przytyłam po bromergonie jak zaczęłam go brać. A termin mam na jutro ale teścik zrobiłam już dzisiaj bo mnie boleści okresowe dopadły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia to z tym testem za wcześnie - trzymam bvardzooooooooooo mocno kciuki, żeby @ nie nadeszła :) :) :). A jesli chodzi o boleści to spoczko ja mam w tym m-cu bardzo różnorodnie, do koloru do wyboru - brzuch, jajniki, nerka, krzyż, piersi - choć one akurat najmniej :) :) :). Następnym razem jak mnie tylko brzuch rozboli to będę cała w pąsach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie chcę się bardzo katować bo w każdej chwili mogę zaciążyć a w tym cyklu może się uda podejść do IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest IUI?????? Ja muszę zrobić wymaz mikrobiologiczny - bo tak szczerze to go olałam, na początku załozyłam, że się udało i nie będzie mi to potrzebne, no a teraz to trzeba wszystko poodkręcać. Druga szczepionka na żółtaczkę i ten wymaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakoś tak :P jak bym nie miała w domu to bym nie zrobiła ale że miałam a jutro idę do pracy wiesz jak to jest. Chociaż na cud nie liczę ale ...:D fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że byłoby fajnie Zuzia - kurcze oby, oby, oby - zaciskam mocno kciukasy :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IUI to inseminacja zdecydowałam się na nią bo chyba mi się szyjka nie otwiera i żołnierzyki nie mają się jak dostać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - jeśli chodzi o szyjkę to ja kompletnie tego nie kumam, kiedyś koleżanka tłumaczyła mi jak powinno to wygladać w trakcie okresu, jak po, no i że podobno można sobie wyczuć jakąś zmianę jak się zajdzie w ciążę, ale ja tego kompletnie niezakumałam. Z pewnością nie potrafiłabym sama sobie tego odróznić :). Zuzia a może to już nie będzie Ci potrzebne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie dzisiaj czytałam na ten temat ale i ja bym chyba nie wiedziała:P Wiesz Ja miałam badanie na wrogość śluzu to było 13 d.c. więc szyjka powinna byś otwarta i powinien być śluz a u mnie zamknięte i sucho jak na pustyni :P Oby nie był już potrzebny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a co to znaczy otwarta??? - jak to niby można wyczuć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie wiem jak to wyczuć czy jest otwarta czy nie. No bo jak jest otwarta to wtedy żołnierzyki mogą dostać się do środka a jak zamknięta to nie at się dzieje tylko w dni płodne przed owulką i jak jest @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bynajmniej wyczytałam :) a jak to jest to czarna magia:P dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P ale i tak ja bym nie wiedziała dzisiaj sprawdzałam to mam opuszczoną i twardą ale mam wilgotno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to mam parktycznie przez cały m-c mokro i bądź tu mądra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhhh Zuzka jak to dziewczęta mówią, zaskoczy w najmniej oczekiwanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w to wcale nie wątpię Mallgos :D A gdzie reszta się podziewa hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczynki chyba poszły spać ;), albo TV oglądają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak:) ja też zaraz idę pod prysznic bo jutro wstaję o 4 rano do pracy i muszę jeszcze naszykować sobie jakiś ciuch ależ mi się nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety Zuzka o 4!!!!!!!!!! - współczuję. W atkim razie słodkich snów :). Dzięki za przemiłą pogawędkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę zrobiłam sobie prządki w szafie i zmieniłam garderobę zimową na letnią i wyobraź sobie że zostałam w dwóch parach spodni letnich:P tak na mnie zadziałał bromergon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no spać jeszcze nie idę tylko muszę wcześniej wziąć prysznic bo później to się orzeźwię i nici ze spania:P a właśnie rozpruwam sobie spodnie które zaszyłam bo były za duże :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka11 ja miałam sucho to niby powinna byc szyjka zamknięta a zaszłam i wytłumaczyć tego nie umiem :P nie patrzcie na ten cholerny sluz...kit z nim do cholery...bo ja maiłam mało - wydawało sie wcale a jakos wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Kobiety kochane jak wy sie rozpisalyscie ja tylko na chwile. Bo ja wiem ze tu sie w parach zachodzi i proponuje zmienic tradycje na zachodzenie czworkami albo piatkami (to by chwycilo chyba nas wszystkie :-D :-D) Dorka dzieki za info o sluzie.Jak mi sie cos przypomni to zapytam.Ale co znaczy sex zaraz przed slzuem chyba wskazany....:-)Zreszta te testy owu pokrywaja sie u mnie ze sluzem prawie. Bo tak test pozytywny w sobote a sluz w niedziele.Hmmm... Juz chyba po owu to dam M odpoczac :-D Zuzka po powrocie z urlopu robie nalewke nie ma bata. Dobra lece M pizze przyrzadzic ;-) pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka jak dla mnie to mozecie 6 zachodzic :d jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) ale tu sie dyskusje tocza hoho :) ja na temat szyjki sie nie wypowiem to dla mnie czarna magia!! Mi dzis nawet minelo w pracy, potem przyszlam do domu szybki obiad, myscie naczyn a potem juz samo polecialo - poprasowalam, ogarnelam pokoj i poszlam do babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×