Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

malgos 🌼 przytulam 👄👄 Tak właśnie wyliczyłam , że mam termin @ na 16 , wiec bedzie niedzielny dramat :P Chciaz jak narazie jestem wyluzowana, bo wiem ze i tak nici , ale jak przyjdzie co do czego to chyba sie tak dobrze nie bede trzymala. A jedzne co mi psuje humor to bieganie co 5 min do lazienki przez ten nieszczesny pecherz, ale jest juz troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos słone moja ❤️ tez mocno przytulam :) 👄 a ja zaraz zrobie sobie kakao i bede ogladac usta usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo dziewczęta za wsparcie, już mi lepiej :). No cóż ostatnio miałam takie przeczucie, że nie wyszło a i tak zabolało, ale jest ok - żył sobie nie podetnę ;). Tylko nerwy mi troszkę strzelają, ale to chyba prl skoczyła, niedługo znowu powinna się obniżyć :). Moniq bardzo cieszy mnie Twój lepszy nastrój, mimo wszystko trzymam kciuki za ten cykl, bo wiesz, że to może zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie :) Gagatka kakao o rety smak dzieciństwa :), a co to jest usta usta - ja tv nie oglądam to taka uwsteczniona jestem ;) :) Przyjemnego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Mallgos przytulam mocno, ale to juz napewno @ a moze to tylko plamienia jakies?? tez czasami wystepuja.tylko prosze nie podlamuj sie. nastepny cykl staraj sie tak o tym nie myslec choc wiem ze trudne. Moniq a bylas u lekarza z tym pecherzem, dbaj o siebie. Zuzka gdzie ten przepis na nalewke ;-) Gagatka,Waikiki, Dorka duzo zdrowka Klepma a ty gdzie sie podziewasz?? Ja teraz Usta usta serial ma moc, a zaraz zmykam na imprezke urodzinowa ;-) Cmok Cmok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia no wygląda na to, że już - nawet nie będę się łudzić, że może to tylko plamienie i przejdzie, zbyt wiele razy to robiłam. A i tak u mnie poczatek @ rozpoczyna się od brązowej wydzieliny, potem jednodniowe krwawienie, a potem po 3 dnia normalny okres - podobno to prl tak wpływa. Ale spoczko jak już napisałam wyżej jest ok, nie powiem, żebym skakała z radości, ale jest naprawdę ok - muszę to znieść z godnością :). Następny cykl, następna szansa, zbieram teraz siły do zabiegu itd. :). Julia to w takim razie udanej imprezki życzę, wyszalej się i wypij Nasze zdrwoie i oczywiście Naszych przyszłych pociech, bo z pewności kiedyś się one pojawią :) :) - przesyłam buziaki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem z Wami, musi nam sie w koncu wszystkim udac :) inaczej byc nie moze!!! I najlepiej chyba wyluzowac!! I zajac sie czyms innym!! Wiem ze latwo mi mowic, ale sie sprawdza!! Moj M pojechal do szkoly i dzwoni do mnie wieczorem czy moze pwoiedziec kolegom, w sumie nie chce zeby jeszcze mowil ja nie powiedzialam prawie nikomu, czekam cierpliwie do 13 ( no dobra wcale nie cierpliwie!! - jzu miejsca sobie nie moge znaleź!!) na szczescie w czwartek biore pol dnia urlopu wiec juz od 12 bede koczowac pod gabinetem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie wątpię, że wszystkim Nam się uda i dołączymy do Waszego grona zaciążonych - przecież przed Nami kolejny cykl :). A swoją drogą to tak mnie brzuch napierdziela, że głowa mała ;) Spokojnej nocki i samych słodkich snów :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Dziś w nocy kompletnie nie mogłam spać, teraz ledwo widzę na oczka ;). Wyglada na to, że u mnie dziś pogoda będzie ładna, jest ciepło, a ja niestety znowu do szkoły, ale cóż takie życie ;) :) Mykam do wanny :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Cze dziewczynki, chcialabym zebyscie sie azangazowaly w te pytanie, bo potrezbuje waszej wiedzy albo wiedzy waszych ginekologow. Wydawalo mi sie ze juz wiele wiem o owulacji ale chyba nie do konca. Wiec tak co wlasciwie oznacza jak sie ma sluz o konsystencji bialka kurzego. Znaczy wiem jak on wyglada i ja go dzisiaj wlasnie mam ale czy oznacza on ze wlasnie mamy dzien plodny czy moze to jest przeddzien dnia plodnego i jak taki sluz sie pojawi to kiedy wedlug was najlepiej sie przytulac. Bo tak jak np z testami owulacyjnymi tez dokladnie nie wiadomo niby jak pokaza sie dwie krechy (czy buzka) tzn ze w ciagu 24-36- (niekotre zrodlo mowia o 48)godzin powinna wystapic owulacjai stad przytulanie w ciagu tych dwoch dni. Z tego co wiem to takie jajeczko zyje sobie jedyne 12 h i dlatego czasami latwo jest przeoczyc ten czas bo wydaje ci sie ze masz dwa dni a tu juz moze byc po ptakach :-) :-) Poztaym widzialam gdzies ze plemniczki zaczajaja ;-) sie gdzies w jakims zakatku i czekaja az sie cos tam otworzy i one wedruja w strone jajeczka a jajeczko jajowodem do nich ciagnie, to podobno tez jajeczko decyduje o tym ktorego pana wpuscic do siebie, pozniej tworzy sie zygota a pozniej wszystko juz od kobiecego ciala zalezy czy sie zagniezdzi czy nie....Uff ale sie rozpisalam ;-) Czyli idac w tym ciagu myslowym to po pierwsze chyba lepiej sie przytulac tuz przed owulacja (no wiadomo idealnie byloby w ciagu tych 12 h ale badz tu madry kiedy on wystepuja). Podpowiedzcie prosze apropo tego sluzu czy juz jest po ptakach czy probowac zaraz potym jak ten upragniony ciagnacy sie sluz sie objawi ;-) Bo z moich przypuszen wynika ze lepiej jest tuz przed tym sluzem i wtedy zolnierzyki beda gotowe do akcji :-D :-D Jakbyscie sie mogly wypowiedziec,bylabym wdzieczna, chcialabym byc bardziej swiadomo swojego ciala dzieki wam... To powiedzcie co wiecie na temat owulacji A swoja droga to te ''jajko'' mogloby troche duzej egzystowac. Z drugiej strony czlowiek sobie mysli o tych co powpadalay za pierwszym razem jakiez to szczescie mialy ze to akurat wtedy....Ach zycie A ja zaraz na ogrod ide swoje kwiatki sadzic ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej jestem już po szkole :). Julia ja nigdy nie miałam śluzu konsystencji kurzgo białka, u mnie zawsze to wygląda bardziej jak woda, ale z pewnością w tym cyklu miałam owulację, więc jak to powiedziała gin lepiej się takim informacjami nie sugerować, bo każda kobieta przechodz to wszystko inaczej. Jesli chodzi o testy owulacyjne to też już wcześniej pisałam, że u mnie one pokazywały zbliżającą się owulację już po owulacji. podobo one sprawdzają się u kobiet w pełni zdrowych. Ale to może lepiej zorientowane niech się wypowiedzą - nie chcę namieszać Ci w głowie :) :). Julcia jak imprezaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! :) :) :) :). Ja się najwyraźniej przeziębiłam, rano miałam temperaturę 37,2; bolą mnie plecy szczególnie na dole i kuje tak jakby to nerki były, no i oczywiści pocę się jak mysz. Oczy podkrążone maksymalnie, cera jakbym miała 10 lat więcej, mam wrażenie że włosy przetłuściły mi sie w ciagu godziny w szkole wyglądałam jak skończone nieszczęście. W nocy bolały mnie jajniki i chyba macica - normalnie stan fizyczny blisko zgonu ;) :). Psychicznie jest ok, w szkole troszkę się powygłupialiśmy i od razu mi lepiej. Boję się tego szpitala jak cholera tym bardziej, że za chwilę mam obronę i mnóstwo obowiązków z tym związanych a jeszcze sesja itp no ale cóż jak trzeba to trzeba. Nawet to i dobrze, że nie będę miała laparoskopii tylko to hsg - bo to podobno tylko zabieg i być może jeszcze tego samego dnia będę w domku :). No a co u Was - błagam piszcie cośśśśśśśś, za chwilkę nie będę miała dla Was czasu ;) :) :). Lecę posprzątać i obiad zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popoludniowa pora! Julka ja tez Ci nie pomoge, bo u mnie sluzu jak na lekarstwo bylo i jak bym miala rozpoznawac czy mam owulacje wedlug niego to bym w zyciu jej nie rozpoznala. Zreszta bylam tylko raz bliska ze mialam owulacje - pisalam Wam nawet ze cchyba mam lsuz plodny no i o dziwo mialam. Bo juz @ nie przyszedł. Pospalam 2 godzinki - tzn spalam nie spalam, u gory chrzesnica sie darla bo jej akurta sie nie chcialo a ciotce tak. No ale bardzo mi to nie przeszkadzało :) Wlasnie wcinam placuszka i pije sok :) mniam mniam ktoras chce?? mallgos zdrowka zycze, jakiegos gripexa sobie zapodaj, ciepla herbatke zrob i [pod kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
hej Mallgos ojej biedactwo z tym przeziebieniem-wygrzej sie. Fajnie to opisalas wszystko :-D i jestem przekonana ze szybko wrocisz do zdrowka tylko dbaj o siebie. Imprezka ok,duzo ludzi niezanych i jakos ciezko sie bylo w temat wgryzc ale wypilam dwie lampeczki wina i troszke piwka, szybko sie zmylismy nawet nie potanczylam :-( Mallgos jak moge spytac co studjujesz?? Ja konczylam studia w 2006.A wogole ile masz latek, z tabeli wynika ze chyba jestes w moim wieku. Zuzka chyba rocznik 81, Moniq napewno mlodsza, ja 82 Co do owu dziewczynki to dalej czekam na wasze posty. Coraz czaesciej mysle ze u mnie wszystko ok (oprocz psychiki) ale M ma troche za slabe zolnierzyki.Choc od niedawna jest na witaminkach i licze ze to pomoze ;-) pozatym tamte badanie neisadze zeby byly dobre kto to by pomyslalm zeby dawac na oddanie nasienia 2 godziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Gagatko widze ze sennosc ci doskwiera choc sen zawsze mily jest ;-) Gagatka jakie zatem mialas sposoby na wykrywanie plodnych dni, jak sie staralas przytulac w jakich dniach??? Niedlugo czwarteczek i bedzie USG cieszysz sie pewnie, sciskam A gdzie pozostale grono przyslzych matek i Klempy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka przez pare cykli chodzilam na monitoring jak mialam stymulacje i tam zawsze wychodzilo ze mam gdzies tak po 15 dc owulacje, no a jak juz nie chodzilam to w 15 dc staralam sie dzialac z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Julia, ja jestem starsza od Ciebie, w ogóle jestem jedną ze starszych tutaj, w tabelce nie było nic poprawiane od zeszłego roku ;). A jeśli chodzi o studia - to u mnie wszystko jest takie lekko opóźnione ;). Po szkole poszłam do pracy, potem zrobiłam parę kursów, potem studium i dopiero studia, a jestem na ekonomii :). Tak naprawdę ten maraton naukowy trwa u mnie już 6 rok i jestem okropnie tym zmęczona, dlatego cieszę się, że to już końcówka :). A zdrówko już troszkę lepiej, nadal mam podwyższoną temp. ale już jej tak nie odczuwam, a boli mnie cały dół łącznie z plecami, ciężko mi się schylać. Chyba coś mnie owiało - tylko kiedy, u mnie ostatnio ładna pogoda, no chyba że to kilka dni ze mnie wychodziło ;). No widzisz Julia jakbyś Nas wzięła na tą imprę to byś się lepiej wybawiła ;) :). Gagatka leniuszku hehe - wypoczywaj, wypoczywaj :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie wysle Ci fotki, bo sie wstydze :P jestem duuuuuuuuza, mimo, ze to tylko 12 kg na plus, a niektóre tyją więcej...wieloryyyyyyyyyyb :P mallgos ściskam mocno, ja wiem,z ę jesteś silna i jak ten dołek pierwszy minie to sobie przypomnisz że po każdej burzy wychodzi słońce iże nowy cykl to nowe szanse i nadZieje... ja za około 40 dni zwolnie brzuch..ktoś przeciez musi wskoczyć na moje miejsce :D nie!!!!!?????!!!!! julia ja nie pomoge ze śluzem, bo jak już wiele razy wspominałam w cyklu który spisałam na straty zwróciłam uwage tylko na śluz, nawet nie liczyłam dni kiedy mi płodne wypadną, a śluz był beznadziejny mialam wrażenie,ze go wogóle nie ma a zaszlam :O tak więc nie wiem o co w tym chodzi... a tak poza tym tak jak mallgos mam wrażenie, ze nigdy nie miałam sluzu przypominającego białko kurze! od kiedy brałam tabletki anty to maiłam zawsze go mało i białawy - nawet po odstawieniu tabletek.. mallgos dasz rade :) w szkole to tak jest,z e jak mamy przed sobą sesje i obrone to sie boimy, ale jak bedziesz po to bedziesz miała wrażenie że to był pikuś :) nos do góry! a jak szpital zajmie Ci 1-2 dni to niec wielkiego, tylko stres Cie troche paraliżuje i męczy...ale już niedługo kochana :) a jak po obronie wyluzujesz to może wtedy zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zaktualizujemy tabele???? ktoś wie gdzie jest opstatnia wersja???? na której stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Waikiki :) jest już ok, chyba jednak spodziewałam się tego, bo w sumie to mnie ten dół jakoś bardzo nie męczył :). A mam do Was takie troszkę intymne pytanie - czy Wy jak zaszłyście w ciążę to przed terminem spodziewanej @ miałyście jakieś dziwne upławy??? - jakiegoś specyficznego koloru i czy zanim zaciążyłyście to czy przed okresem miałyście jakieś plamienia? :). Próbuję to jakoś rozkminić, bo jak już zaciążę to wolę wiedzieć czego się spodziewać i kiedy to już może być ciąża a kiedy jeszcze nie :). Normalnie później na macierzyńskiem poradnik medyczny napiszę :). Aha Waikiki jak brak chętnych na ten brzuch to może ja go już sobię zaklepię ;) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Szkoda ze mi nie pomozecie rozkminic tej zawilej zagadki ze sluzem, chyba rzeczywiscie nalezy przestac zwracac uwage na sluz na testy ale z drugiej strony czlowiek chcialby sie wszczelic w te dni ;-) Mallgos przepraszam ze tak o tym wieku napomknelam ale tak jakos mi sie wydawalo ze jestes w moim. Co do party to fajnie by bylo kiedys sie razem spotkac.Moze kiedys zorganizujemy zlot jak juz kazda dzidzisuia bedzie miala ;-) Ekonomie studjujesz powiadasz super, ja bardzo zblizony kierunek skonczylam o tajemniczym i znajomym zarazie skrocie ZiM ;-) fajnie bylo Rzeczywiscie jak juz sie obronisz to bedziesz miala troche luzu psychicznego. Wlasnie mallgos a moze ty tylko plamienia jakies masz i to wcale @ a podwyzona temperatura to nie przeziebienie.Zreszta mowilas ze macica cie bolala, moze warto zrobic test.Jeden w ta czy w tamta ;-) Waikii a moglabys tym zwolnionym brzuszkiem obdzielic i mnie, taki skraweczek poprosze ;-) Chcialabym do wakacji zaciazyc.Takze staramy sie dalej... Pytanie do zaciazonych a jak czesto sie przytulalayscie w cyklu w ktorym zaszlyscie?? tylko szczerze mi tu prosze... Dobra slonko wyszlo ide pobiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos, julia moge Was obie obdarowac brzuszkami, bo ja widzicie zazwyczaj nam sie tu podwójna obstawa ciążowa trafia :) jak jedna zachodzi to zaraz druga tez zaskakuje i potem przerwa :) co do sluzu w ciąży to na początku nie zróciałm uwagi wogóle, bo myślałm, ze czekam na okres i olałam jakiekolwiek obserwacje...plamien nie maiłam, ale wiem,ze są kobiety które je mają! moja znajoma miała prze 3 miesiące i myślała, ze to @ he he he więc tak tez czasem bywa ;) natomiast im dlużej sie jest w ciąży tym, sie częściej zauważa, ze śluzu jest więcej ...teraz to mam szczególnie rano napływ...az tak mokroooo sie robi :o bleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia ja juz pisałam pare razy, w cyklu w którym zaszłam wogóle sie nie starałam, nic nie pilnowałam, i do tego bzykalismy sie chyba tylko 3 razy ... normalnie jak wczesniejszy cykl był szalony co 2 dni i nic tak ten kolejny z postem był owocny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no coś Ty - nie przepraszaj mnie za wiek, a co to Twoja wina, że stara już jestem ;) :). Brzuch mi spuchł jak bania, aż myśleć nie mogę - dlatego życzę miłego wieczorka i spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, tak mi się zebrało na sentymenty i zaczęłam przewalać Nasze forum od początku i śmiech mnie ogarnął, bo dotarałam do naszej pierwszej tabeli staraczek i tak to się przedstawia: Trzy pierwsze osóbki waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 Waikiki już "załatwiona", Gagatka też,wychodzi na to, że teraz moja kolej ;) no ale ja wypadłam z kolejki, więc niech szykuje się Ewuska, bo następna na liście ;) :) - taki głupi dowcip na dobranoc ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo:o Witam poniedziałkowo, ślubnego już wygnałam do roboty, teraz oby do piątku:o Kurcze nie lubie być sama bez niego, no ale cóż przez najbliższe 2 miesiace musze byc na to przygotowana. No i chyba przez ten czas musimy sobie dac spokoj ze staraniami, bo z weekendowego przytulania to raczej nic nie bedzie. No ale chociaz te 2 dni w tyg bede miała go dla siebie:):) Dziś nie spie juz od 4 rano, bo obudzil mnie bol brzucha, juz kilka dni pobolewa mnie na @. Wiec pewnie w najblizszych dniach dostane. Do tego jeszcze te moje ciągle sikanie i ból pleców jakby mnie ktoś skopał;p Psychicznie smutno, fizycznie boli , ehhh ciezki tydzien sie szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie zapomniałam Wam napisać , wczoraj z mój Miśkowy obiecał , ze jak tylko wprowadzimy sie do siebie to kupimy pieskaaa:):):) Nie moge sie doczekać, choć to pewnie potrwa jeszcze pare miesiecy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia11
Mallgos zobaczysz bedziesz nastepna w kolejce.kazdy ma poprostu swoj czas tazke i ty i my sie doczekamy juz wkrotce :-) Moniq trzymam kciuki zeby @ nie przyszla. A gdyby przyszla to nie skreslaj tego cyklu z weekendowym przytulaniem bo moze akurat w wekend owulka wystapi :-) No wlasnie ejstem za zaktualizowaniem tableki, tylko nie wiem czy wszystkie dziewczyny chca tam dalej byc....moze juz dawno mamai sa i sie nie odzywaja... Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos zaraz dostaniesz w nos!!! nie wypadłaś z kolejnki :P nikt nie wypada grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr poczekaj no...ja Ci wszystkie zęby wybije jak sie okaze,z e to Ty bedziesz nastepna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabele tak zeby była co jakiś czas wśród nas... staraczki 🌻 nick...... wiek....... skąd?........... starania od? lolitka.........25 lat........małopolska...........od 11.2009 mallgos........28 lat........mazowieckie........od: 05.2009 ewuska99.... 25lat........zach-pom............od:06.2008 moniq123.... 24lata.......kujawsko-pomo.....od: 11.2008 Gabrysieńka..29 lat .......śląskie ..............od 08.2009 karla83........26 lat .......pomorskie ............ 10.2008 loza.............23lat .......podkarpackie ..... od 07.2009 Paula_27.......27lat.......wielkopolskie....... od stycznia 2009 OJolinar ......24 lata......śląskie............... od lutego 2009 Linijka.........25lat........świętokrzyskie.....od maja2009 zuzka11.......28lat........lubelskie............. od 02.2008 atka1112......22 lata.....dolnośląskie..........od 01,2009 Gafi.........39 lat ..........mazowieckie........od stycznia 2009 Mamą być...23lata.........zach-pom............od 08.2009 julia11.......28lat..........dolnośląskie.........od 08.2009 lonisława.... Zaciążone 🌻 Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka.............26lat..........dolnośląskie......... 15.czerwca 2010 waikiki.............26 lat..........wielkopolska.......19 czerwca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopom........12 lipiec 2010 little lady m........22lata......malopolskie........... klaudusia..........26lat........mazowieckie......... 17 pazdziernik 2010 Dorka_L...........29lat.........Londyn.......... 18 pazdziernik 2010 gagatka...........25 lata......małopolska............. Mamusie 🌻 nick........wiek.......województwo.......dzidzia Klempa.....27lat.......śląskie.............26.03.2010 - synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke! Nadrobilam zaleglosci w czytaniu i odp Juli odnosnie sluzu - bo ja akurat mialam i w cyklu w ktorym zaszlam tez mialam :) Sluz jak kurze bialko jest tzw sluzem plodnym, tzn pozwala plemnikom latwiej podrozowac do jaja i dluzej je trzyma przy zyciu, wiec jak jest taki sluz to przytulanko jak najbardziej wskazane! sluz taki przewaznie wystepuje chwile przed owu, ze jak jajo peknie to plemniczki juz na nie czekaja, ale moze tez wystapic w sama owu aby pomoc im szybciej dotrzec. ale jak nie ma sluzu, bo nie w kazdym cyklu wystepuje, wcale nie zanczy ze nie ma owu! Jak cos niejasne to pytaj, postaram sie pomow, bo ja ten temat ma niezle przewalkowany :D:D:D Dobra musze leciec, bo mam duzo pracy :( Mallgos przykro mi... :( Ale trzymam za nastepny cykl! Buziaczki dla Was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczęta Dorka wielkie dzięki, tylko kochana błagam nie pracuj tyle, pozdrawiam :). Waikiki ja wypadłam z kolejki w tym cyklu, więc może jednak mi te zęby oszczędzisz??/ ;) :) Julia ja się zaktualizuję w tabelce jak już będę ciężarna :). Moniq a podobno ból brzucha i pleców to też oznaka początków ciąży, ale żeby nie było, że zapeszam - trzymam kciuki :). Mnie tak brzuch napierdziela, znowu stan podgorączkowy, a wczoraj wieczorem prawie się popłakałam bo mnie prawa nerka rozbolała. No i niby biorę te paskudztwa - duphaston i bromergon, a wychodzi na to, że tę @ przedję jeszcze gorzej niż poprzednie. A w pracy kicha - nie chce mi się nic robić, zwolnią mnie w cholerę jak się nie ogarnę. Normalnie szłam do domu i samą siebie w myślach opierniczałam - taka mało rozgarnięta ostatnio jestem, ehhhhhh jak jakiś rozkapryszony babsztyl. No a tak poza tym jest ok :) :) :) :) :) :). A co tam u Was?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×