Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Mallgos prosze sie wziasc w garsc!! Wiosna nadchodzi, slonko zacznie swiecic i czlowiekowi od razu jest lepiej! Fajniej sie wstaje, fajniej pracuje i ogolnie jest lepiej! Wiec jak tylko u Was slonko wyjdzie to mysle ze lepiej bedziesz sie czula :D:D:D:D Na mnie zawsze dziala. Nie mysl o tych wszystkich lekach bo to tylko czlowieka przygnebia... Ja wszystko bralam przez rok, lacznie z pregnylem, gdzie jezdzilam i mnie w dupsko kuli a potem nie moglam siedziec :( strasznie mnie to przytlaczalo i staralam sie nie myslec ile ja wszystkiego w siebie pakuje, myslac ze to i tak po nic... i dopiero jak dostalam dostinex - polecam to na prolaktyne, to sie udalo. Wiec musimy to lykac i nie myslec, bo nie ma wyjscia. W koncu ta chemia pomaga! A gdzie sie reszta podziewa? Ja jakos nie moge sie zmobilizowac do pracy... pracowalam do 12-tej a teraz juz mi sie nie chce.... bleeeeeeee juz chce do domku spac! a najchetniej to bym chciala weekend bo ide na slub kumpla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - mnie na prl bardzo pomógł bromergon i nawet nie odczuwałam tak dolegliwości przed @. A teraz to może połączenie leków mi nie służy. W poprzednim cyklu to nawet nie miałam tak mocno plamień przed @, a teraz to już sama nie wiem co się ze mną dzieje. No ale wyszło na to, że mam niedrożne jajowody - choć jak podkreśliła gin w trakcie hsg mogą wyjść jeszcze jak to ona określiła inne patologie - optymistka ;) :). A na lenistwo to chyba wiosna nie pomoże, tylko mi wygłupy w głowie - szef sie wreszcie wkurzy to się nauczę dyscypliny ;) :). Dorcia a Ty to masz rację nie pracuj jak Ci się już nie chce - ciąża to ciąża :) :) :). Moniq kiedy masz termin @???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł laseczki 🖐️ Sorki że się nie odzywałam ale nie miałam kiedy:) W sobotę cały dzień coś tam robiłam sprzątałam byłam na zakupach wydałam kasę i nic nie kupiłam. W niedzielę byłam w pracy nie miałam jak się odezwać bo net nie działał a jak wróciłam to byłam taka padnięta że nic mi się nie chciało i poszłam spać. A dzisiaj od ranka szukałam dentysty bo niedługo szczerbata zostanę jak się za siebie nie wezmę hehe:P Julka ja co do śluzu ci nie pomogę bo go nie mam 😭 Mallgos a ty tu nie świruj bo mój cykl też stracony robiłam dzisiaj test i negatyw ale to co... spodziewałam się tego i jest oki. Oto przepisik na nalewkę: 1 szkl. kawy rozpuszczalnej z 3 łyżeczek, 1 szkl. wody 1,5 szkl. cukru 1 op. cukru waniliowego 1 szkl. spirytusu Z wody, cukru i cukru waniliowego zagotować syrop dodać kawę. Odczekać aż przestygnie i dodać spirytus przelać do butelek pic schłodzone. Mniam mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu drugi przepisik: 1 puszka mleka skondensowanego 1/2 l. wódki Mleko gotować w puszce na wolnym ogniu około 3h, odstawić do ostygnięcia. Masę miksować i powoli dodawać wódkę. Smakuje jak balleys (nie wiem jak się pisze):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka przepis fajny, znam podobny ale z piwa żywiec porter i sprytu :) jednak teraz nie korzystam z takowych :P kurde a tak bym sie napiła martini bianco :) eeeeeeeeehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka znam tez podobny przepis i do tego drugiego tylko w moim juz jest mleko zagotowane - mleko krówka z gostynia :) takie: http://kzsm.org.pl/uploads/images/Top%20Produkty/SM%20GOSTYn/SM%20Gosty%C5%84-%20mleko%20%20zag%20s%C5%82odzone%20kr%C3%B3wkowe%20-%20puszka%20533g.jpg termin: 19-20 czerwca 🌻 34 t.c 🌻 wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia witaj, nie łam się zdogonimy je w następnym cyklu ;) :). A w tej pierwotnej tabelce, to była następna Moniq, a pozostałe Panie to już dawno przestały Nas odwiedzać. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam, mnie to rozbawiło, bo faktycznie najpierw zaszła Waikiki, potem Gagatka (Dorki w tej pierwszej tabelce nie ma), no to jak w papę strzelił teraz ja ;) - ewentualnie Ewuska i Moniq :). A ten drugi przepis na nalewkę znam i ja go bardzo lubię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Waikiki nie widziałam jeszcze takiego ale się rozejrzę na pewno, skróci to czas oczekiwania na nalewkę hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos nie łamię się w końcu takie stare nie jesteśmy :P i ty też masz się nie łamać:D pewnie że je dogonimy bynajmniej będziemy miały się kogo zapytać co i jak :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och przepysznie te wasze nalewaczki brzmia... chetnie bym skosztowala! zatrzymam przepisy i zrobie w przyszlym roku! Ja do gornej tabelki nigdy sie nie wpisalam, bo nie chcialam... Jakos mnie to przygnebialo. Bylam na innym topiku staraczek i wszystkie sie przeniosly na dol a ja jedyna zostalam u gory i jakos sobie to zle kojarzylam. Co nie znaczy ze taka tabelka nie jest super, przynajmniej wiadomo co i jak. Ciekawa jak Ewusia, ona tak fajnie z nami pisala, ale juz dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo sie nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mlodki jestescie! Ja juz stara - 30stka za dwa miesiace! :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka stara ja tylko rok młodsza weź no nie strugaj patafiana bo normalnie w dupsko przyleje :P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jaka młódka - my ten sam rocznik jesteśmy, tabelka nie jest zaktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No następna ja normalnie z wami nie mogę nununu:P Stare to będziecie jak wam sześćdziesiątka stuknie.... wy moje staruszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Mallgos a z ktorego miesiaca, moze razem zrobimy impre :) Zuzka skoro mlodsza jestes - to gowniara dla mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ewuska to zdaje się, że odłączyła się od Nas jeszcze w tamtym roku, ja pamiętam jeszczę Karlę, Gabrysieńkę, Malwinę - kto wie, może im się już udało. Z tamtego momentu to najbardziej pamiętam właśnie Waikiki, Gagatkę, Moniq, Ewuskę, Karlę, Pestkę - one najszybciej zareagowały na mój post i przez jakiś czas tak sobie pisałyśmy w tym gronie. Oczywiście w między czasie pojawiały się i znikały różne osoby, no a potem to już Wy do Nas dołączyłyście :) :) :) i zrobiło się jeszcze fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna skasowało mi posta😭 a tyle sie napisałam 😭 Widze , że teraz kolej na malgos oraz ewuske, później ewentualnie ja sie pisze:P:P U mnie nic lepiej, jade dzis na lekach przeciwbólowych. Albo nadchodzi mega okres , albo mega przeziebienie:O Jak wracałam zpracy to sie modliłam , żeby w kogos nie puknąć :P A właśnie musze sie pochwalic , ze dzis moja szwagierka zdała prawko, za pierwszym razem. Zdolniacha:):) malgos, kiedy powinnam dostac okres, to hmm jesli biorąc pod uwage ostatni 23dniowy cykl to wczoraj, ajesli tak jak zazwyczaj 31-32dniowe to ok przyszłej niedzieli. zuzka , wg drugiego przepisu często robiłam mleczko. Ale mma chec spróbowac kawowego, moze w weekend sie zabiore. Narazie nie mam siły. A takie mleko mozesz kupic np w kauflandzie albo realu. Dorka, slońce ty nasze wcale nie jestes stara, nie przesadzaj!!! Lece sie troche polozyc , bo mam wrazenie ze kregoslop mnie zaraz wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja to z grudnia jestem, dlatego zawsze podaję lata skończone ;) - no ale w tym roku 30 będzie :). Zawsze marzyłam, że na 30 to już będę mamą, ale w tym roku to już nie zdążę urodzić hi hi hi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos nie urodzisz ale bedziesz miala dzidziucha w brzuchu, wiec bedziesz mama na 30-stke! Nie ma innej opcji!!!! No i bedziesz miala taka imprezke jak ja, zero alk i pewnie o 11 pojde spac bo bede wielka slonica :) Moniq odpoczywaj, regeneruj sily i uwazaj z tymi srodkami przeciwbolowymi, bo moze to nie przeziebienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ale tylko rok hehe:) Moniq to odpoczywaj i poleż sobie. Ja rzadko jestem w kauflandzie i w realu ale rozejrzę się w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq no to jest jakaś szansa - trzymam kciuki za Ciebie :) :) :). A swoją drogą to ja też uwielbiam te cykle, w których nie wiadomo kiedy spodziewać się @. Nawet nie wiesz jak ja bym chciała, zeby to szło w tej kolejności z pierwszej tabelki - byłoby git :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq no to jest jakaś szansa - trzymam kciuki za Ciebie :) :) :). A swoją drogą to ja też uwielbiam te cykle, w których nie wiadomo kiedy spodziewać się @. Nawet nie wiesz jak ja bym chciała, zeby to szło w tej kolejności z pierwszej tabelki - byłoby git :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq czyli jest szansa :) - trzymam kciuki :) No wiesz u Nas to tak jakoś prawie w parach wychodzi :) Waikiki - Dorka, teraz ktoś do Gagatki musi dołączyć :). No Dorka ja myślę, że do grudnia to się z tym zapłodnieniem wyrobię hi hi hi - przecież to jeszcze kupa czasu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ale tylko rok :) Mallgos Dorka ma rację będziesz w trakcie. Moniq biedactwo wyobrażam sobie jak się czujesz odpoczywaj kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się za przeproszeniem posrało z tymi postami, bo chyba kilka okienek na raz otworzyłam i teraz jakiś galimatias wyszedł - jaki mi się one pięknie podzieliły na różne posty - he he he. Sorki dziołchy, ale temperaturkę mam podwyższoną, więc nakładajcie poprawkę na to co piszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie laski jestem na małej diecie nie jem chleba, ziemniaków i takich tam. Wsuwam wszystko bez chleba i same sałatki ze świeżych warzyw:) no i oczywiście owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - temperaturę mam od piątku - śmiałam się dziś do siostry, że ja to nawet na grypę muszę czekać dłużej niż inni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×