Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Prosze jak Julia zaszalala, zaczernila sie, od razu stopke ma :D Super! Zazdroszcze urlopu! Tez bym sobie gdzies pojechala, ale w sumie nie moge narzekac, bo wiecej nie pracowalam niz pracowalam w tym roku no i na wakacjach juz bylam :D:D:D Moniq ja czekam na dobre wiesci juz na dniach. Ja z Kaludusia idziemy leb w leb a Ty z Gagatka wtedy! Gagatka dawaj znac jak po wizycie! Ale super, zobaczysz jaka wyjdziesz szczesliwa i uwierzysz! A mnie ostatnio plecy nawalaja. boli mnie kosc ogonowa doslownie jakby byla posiniaczona :( Dzis ide sobie kupic specjalna poduche, bo wczoraj to az siedziec w domu nie moglam, wiec lezalam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciazone ;) jakich witaminek zazywacie? Gagatka napisz jak bylo:) Spokojnie,kazda dobra mamusia sie denerwuje:) Waikiki a Ty sam folik bralas czy co innego? Dzorka my juz 5 miesiac niedlugo (dobrze chyba licze ) szok,ale nam zlecialo:) Bedziecie chcieli poznac plec dzidzi? U mnie tez juz brzuszek widoczny,ale cera paskudna,nigdy takiej nie mialam,moglabym teraz grac w horrorze :( !!!!!!!!!!!!!!!!!! No i oczywiscie wiekszy apetycik,nie chce zaduzo przytyc :( Ja mam wizyte 20 maja ,a Ty? Ogolnie to dobrze sie czujesz??? Laski trzymam kciuki za Was,podczytuje Was codziennie wiec Kochane czekam na niespodzianke :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusia moja cera tez nie jest super, dzis wyskoczyly mi doslownie 3 bomby na pysku :) Ale dobra maska przykryla i wygladam jak zdrowa brzoskwinka :D:D Czuje sie super, ale zaczynaja mi plecy dokuczac, ale to od ciagleo siedzienia przy biurku. Wczoraj jak poszlam na joge, to doslownie wszystkie kosci mi strzykaly! Ja wizyte z usg mam dopiero 11 czerwca i mam wielka nadzieje ze dowiedziec co sie tam kryje! A ty jak? dowiadujecie sie czy niespodzianka???? Tez mam spory apetyt i jem jak tylko jestem glodna, ale raczej zdrowe jedzonko, zamiast czekolady to herbatniki zbozowe, jogurt, owoc i do tej pory przytylam 1kg a brzuszek mam dosc spory... ogolnie to doslownie wydaje mi sie ze schudlam poza brzuchem bo i moimi betonowymi cyckami jak to sie chlopak smieje. A czujesz juz jakies ruchy? Ja jeszcze nic, a czekam z wytesknieniem codziennie. Niby czasami mam uczucie jakby sie cos przelewalo, ale nie wydaje mi sie zeby to byla dzidzia... nudzi mi sie w pracy to pisze poematy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie wiem ile mały waży, bo nie miałam ostatnio na wizycie usg, ale teraz w poniedziałek ide to na pewno mi powie :D Pewnie już ponad 2 kg :O Moniq ja tez lubie jak szefa nie ma :D He He He Mallgos buxki, łapki, to jest to, tylko bez spacji się sierobi: [ czesc ] [ serce ] [ kwiat ] [ usta ] [ ziewa ] [ zły ] [ :D ] [ :o ] [ :( ] itd. Gagatka normalne,z ę nie jesteś wyluzowana! Ja w I trymestrze tez nie byłamczułam się jakbym siedziała na szpilkach!!!! To jest zrozumiałe, ze się boisz o maleństwo i modlisz się by wszystko było dobrze! Niektórym się wydaje,z ę jak się zajdzie to już jest luztrzeba jeszcze donosić szczęśliwie ciąze a potem szcześxliwie urodzić kurde. Gagatka i nie czytaj za duzo w necie bo można się faktycznie czasem wystraszyć :o Moniq spokojniei tak test robić najlepiej w terminie @ albo nawet po :) Ja tam jak zwykle trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!! :D Julia nosek do góry! Każdy ma gorsze i lepsze dnimam nadzieje,ze te gorsze już Ci przeszły i teraz będą lepsze :D a co do maili to ja mam cały czas na maialu tabele z namiale mam tylko 4 osoby :( Może sobie zrobimy taką tabele ze wszystkimi, hm??? Z naszymi GG, mailami i może fotkami jak chcecie?? :D Ja mogę zrobić i rozesłac wszystkim Wam :) tylko byście mi musiały na maila te dane + foto wysłać co Wy na to?? Klaudusia ja biore Feminatal Metafolin + DHA ale biore jedna tabletke co 2 dzien :) I biore rutinoskorbin, bo mi krew z nosa często leciała, więc rutinoskorbin biore by uszczelnic naczynia krwionośne i teraz już mi rzadko leci A do tego łykam magnez Laktomag 2 x dziennie po tabletce żeby skurcze łydek nie dokuczały i brzusio się nie napinał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka trzymam kciuki!!!!!!!!!! daj znac po wizycie co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki to rozne specyfiki bierzesz :D:D:D Ja biore jakis kompleks witamin dla przyszlych mam no i do 14tyg bralam duhpaston. A to na skorcze pomaga? mi powoli zaczynaja dolegac, tzn zlapal mnie dosc mocny dwa dni temu w lydke... co nigdy mi sie nie zdarzylo, wiec pewnie beda mi dokuczac.... Jeszcze 20 min i przerwa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - tak bedziemy chcieli poznac płec.He he ,gdy tylko sie dowiem to juz bede polowac na ciuszki :) A Ty juz cos kupilas dla dzidzi? Dorka,a kiedy dokładnie mialas ostatni @,dokładnie pierwszy dzien ostatniego @? Ja to jestem okropny łakomczuch,ciezko u mnie bez czegos slodkiego,a Ty widze ze madra kobitka,zdrowo sie odzywiasz:) Waikiki- ja na poczatku bralam feminatal 800-3 opakowania, a teraz biore feminatal 400+DHA (drogawy on ). A duzo rzeczy juz dla dzidzi masz,pokoik gotowy na przywitanie nowego czlonka rodzinki :) ? Zuzka, a Ty gdzie? nalewke pichcisz czy co ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no magnez z b6 to chyba większośc ciężarnych zaczyna w końcu brać... skurcze brzucha sa dosyć bolesne pod koniec, a magnez troche uspokaja sprawe...odstawia sie go na tydzien, dwa przed porodem :) a witaminy biore takie dla ciężarnych i karmiących :) takie: http://www.domzdrowia.pl/68395,feminatal-metafolin-400-dha-30-tabletek-30-kapsulek.html a rutinoskorbinu bym nie brała, ale jak go odstawiam, to znowu mi sie krwotoki z nosa zdaRZAJĄ CZESCIEJ :o więc łykam profilaktycznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaludusia ostani @ mialam dokladnie 11 stycznia :) Ja tez zaczne kupowac jak sie dowiem plec, choc juz kupilam obrazki, lampe, przywieszki na zaslony do pokoiku. Ale to dlatego ze byly na przecenie a pokoik bedzie taki sam bez wzgledu na plec. Ale moja mama juz szaleje :D:D:D Wczoraj mi zamowila caly zestaw poscieli i gadzetow - nr 128. http://www.allegro.pl/item992189091_14ele_posciel_hafty_z_szyfonem_90x120_milpol.html A ty juz cos nakupowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super bede pamietala o tym magnezie, bo tu pewnie nic takiego nie poradza...w razie czego bede ciebie jeszcz pytac i poprosze mame aby mi przywiozla w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka poza tym ja tak miewałam czasem,z ę mnie w nocy skurcze łydki brały przed ciążą...tzn raz w roku gdzies miałam taki okres, kiedy tez robiłam sobie kuracje i łykałam magnez z B6... normlaka...nic nadzwyczajnego ;) klaudusia no mam już wszystko :) tylko musze kupić wanienke, przescieradło na zmiane, bo mam jedno do łóżeczka... i może laktator i podgrzewacz, ale t e 2 rzeczy to chyba po porodzie...bo zobacze czy bedą potrzebne ;) ale szczerze mówiąć jeszcze ubranek nie poprałam, nie poprasowałam, pościel do łóżeczka tez jeszcze w opakowaniu :) musze powoli sie za to zabrać :) a jak ja jeszcze nie znałam płci to kupiłam kilka rzeczy białych, ecri i żółtych :) musiałam - to było silniejsze ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doka ,a Ty tygodnie liczysz od ostatniego @ czy po swojemu (czyli, ze wiesz kiedy doszlo do zaplodnienia ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie! Juz tez bym chciala wszystko miec! Najbardziej nie moge sie wozka doczekac! ale na to czekam do konca lipca! W sumie nie wiem czemu czekam z ubrankami, bo i tak nie zamierzam corci tylko na rozowo ubierac a chlopca na niebiesko... Chyba sie powstrzymuje, bo wiem ze jak juz pierwsze kupie, to nic nie bedzie mnie w stanie powstrzymac! A komoda pusta stoi i czeka na ubranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ostatniego @. nie liczy sie od zapl, bo tak naprawde to nigdy do konca nie wiadomo... no i wszystkie ksiazki itd podaja tyg od ostatniej @. A ty jak liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką pościel, http://www.mamo-tato.fr.pl/po7/bald_tk_drabinki_q8.jpg z tym,z e baldachimu nie zamierzam używac przez pierwsze 1-2 m-ce... może 3... zeby maluszek miał przewiewnie i zebym go na oku miała...dlatego tez na początek nie założe ochraniacza na szczebelki... ale potem tak...tylko musze pamiętac żeby baldachim często prać, bo podobno bardzo kurz zbiera :( no Dorka ja poszalałam najpierw w uniwersalnych kolorkach z ciuszkami a potem dokupiłam niebieskich i zielonych :D he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja jeszcze ubranek nie kupilam,ale to tylko dlatego,ze jeszcze nie bylam w sklepie z dziecinnymi rzeczami, hihihih jak tylko wejde to z workiem wyjde:) Teraz tyle slodkich rzeczy jest :) Niedlugo mam zamiar sie wybrac. A łózeczko jakie masz? Dorka- ale słodziutki ten komplecik :) :) Tez taki chce!!!! PIĘKNOŚCI :) hE HE ,JAK TYLKO SIE DOWIEM co mam w brzuszku,to tez taki zamowie :)DUDEŃKO NORMALNIE:) My tez zbytnio nie bedziemy nic w sypialni zmieniac,to co dojdzie to łozeczko bo mamy tylko dwa pokoje i nawet nie ma mozliwosci zrobienia oddzielnego pokoiku dla dzidzi. He he he to smiesznie bo ja @ mialam 10 stycznia :) :) :) Dorka to liczac od ostatniego @ to mamy 18 tydzien, a nie 17 Dobrze mowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki slodziutka ta posciel,ale podobna do tej co Dorce mamka zamowila :) no no, tez tak mysle ze na baldachimie bedzie sie zbierac duzo kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia łóżeczko chciałam bardzo kupić takie jak Klempa! czyli takie http://humed.pl/Klups_Safari_lozko_120_60.jpg ale mój tato wpadł na genialny pomysł i wyjął ze strychu łóżeczko po mnie :o a mój mąż wpadł nad nim w zachwyt i tak sie to skonczyło :( mam łóżeczko po sobie samej :P coś w tym stylu: http://www.tomiko.pl/files//drewex-lozeczko-julia-2-120x60.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no my mileismy jeden pokój pusty...wyremontowany jesienią 2009, więc tam przenosimy swoja sypialnię bo w obecnej jest za mało miejsca by dostawić łóżeczko i komode... a w nowej bedzie sporo miejsca na łóżko, łóżeczko, komode i pare innych mebli :) a że pokój był pomalowany na żółto-brązowo, to taki kolor pościeli mi najbardziej pasował...do tego jest uniwersalny, więc jakby co w przyszłości i dla dziewczynki spokojnie posłuży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki sliczna ta posciel, ma taki cieplutki, przytulny kolor. Ja tez ochraniaczy nie zaloze na poczatku, a baldachimu w ogole nie chce... Jakos mi sie nie podobaja, ale nie dalo sie zamowic tego kompletu bez. Baldachim zostanie u rodzicow i niech oni sobie zawiesza a my bedziemy korzystac jak bedziemy odwiedzac :D:D:D Klaudusia jestesmy 17 tydz i kilka dni, bo ten pierwszy tydz to sie liczy jako zerowy. Liczysz skonczone tyg. Nie wiem jak to wytlumaczyc.... Nasza dzidzia przez pierwsze miesiace bedzie z nami w sypialni a potem sie przeniesie do swojego pokoiku :) i tam bede wszystko urzadzala, tzn zawiesze obrazki, lampke itp. Ja tak naprawde to nawet nie wiem jakie te uranka kupowac... jakos czuje sie zagubiona w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja kupiłam pare rzeczy na 56...ale one są malutkie jak teraz tak patzre w porównaniu z 62... i mysle,z ę 62 sa OK...i teraz tylko kupuje 62 i nawet juz 68 :) nawet jak 62 bedzie ciut za duże to zawsze można podwinąc rękawki :) a kumpela rodziła na koniec marca to mówiła mi 2 tyg temu,ze synek już w niektóre 62 sie nie miesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mam pojecia jaki rozmiar kupowac... Moja bratanica byla malenka, ja natomiast bylam dosc sporym dzieckiem i moj chlopak tez. Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie... Mam przeczucie ze nasza dzidzia tez bedzie spora... Ja mam to szczescie ze bede miala od bratowej duzo ciuszkow :) Ona miala takie uniwersalne wiec pasuja i dla chlopca i dla dziewczynki, ale oczywiscie sama tez bede musiala nakupowac bo to niezla radosc! Czekam na mame jak przyjedzie pod koniec maja, bo sama to nie chce chodzic, a chlopak sie nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeslodki! Strasznie mi sie podoba!!!! Przesylaj co jeszcze zakupilas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no frajda jest na całego...jak juz kupisz to potem w domu gapisz sie na to wszystko jak sroka w gnat i gęba Ci sie cieszy jak głupi do sera ;) a mnie mój mąż tez sie nie nadaje do takich zakupów... ale jak pojechał do szkocji to kupił (sam!) małemu ale większe - na roczek ...takie zabójcze koszulki, spodenki, koszule na guziki, trampki, traperki takie małe he he :) byłam pod wrażeniem jak mi to przywiózł!!!!! myślałam, ze mu siostra pomagała w zakupach, ale mówił,z e był sam...i siostra jak dzwoniła to mi potwierdziła te informacje ;) :P więc oni jak chcą to tez potrafią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to oczywiscie! Moj jak tylko sie dowiedzial to sam caly pokoik zaprojektowal, wybral lozeczko, i inne pierdoly. Nawet szablony powycinal aby sprawdzic czy wszystko pasuje. Bylam zszokowana! Teraz juz sie uspokoil, ale mnie zaczyna korcic! Czekam do przyjazdu mamy i juz nic mnie nie powstrzyma :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×