Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

ok woda już mi się nalała, więc wskakuję, pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata ma teine podobne do kofeiny i dziala bardzo podobnie tzn odwadnia organizm. Ja zawsze na biurku mam butelke wody i tak ja sacze caly dzien. Do czasu kiedy nie wypije calej nie ma mowy o kawce ablo herbatce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta - zarąbisty jest ten peeling z kawy :D Na poczatku to nie byłam pewna czy ja ten przepis dobrze zrozumiałam ;) - cała wanna czarna, ja wygladałam jakbym się smołą wysmarowała, a potem nie mogłam tego zmyć he he. Ale wyszło git - polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos to pisz przepis! Ja bardzo lubie zapach kawy! Ja zaraz zmykam do domku!!! tzn jade do brata i mojej corci chrzestnej, ktora ma 9 miesiecy. wysciskam ja i do domu bo przysypiam, a jutro szykuje sie dlugi dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - fusy zaparzonej kawy + troszeczkę oliwy, żeby się skleiło. Jeśli fusy są już zimne to można to troszeczkę podgrzać na patelni, żeby było leciutko ciepłe. Ja zawsze kawę robię w ekspresie, więc zaparzyłam świeżą i chwilkę odczekałam, żeby nie była za gorąca. A potem to z filterka do miseczki, 2 łyżeczki oliwy i gotowe. Efekt jest taki jakbym się super wybalsamowała, git :D. Żałuję tylko, że męża nie było, bo miałam leciutki problem z pleckami ;) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jutro mam wesele :D:D:D latwy przepisik, moze wyprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko, to napisz jakie na Tobie zrobiło wrażenie :D. Ahhhhh wesele, wow to się jutro wybawisz, ho ho - no to szalej kochana, bo już nie długo tylko pieluchy, kupi, papki itp ;) :D A ja idę coś zjeść, bo normalnie zapomniałam, że jedzenie istnieje - rety cały dzień nic nie jadłam!!!!! - masakra, niedługo zjadę do 40kg. A swoją drogą jak mi ten dzień przeleciał, nawet nie wiem kiedy :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Was gdzie wywiało??????????? Waiki, Gagatka, Moniq, Julia, Klaudusia!!!!!!!!!!! meldować się tutaj :) Gagatka, Moniq i Klaudusia proszę jakieś foto na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos jesli chodzi o skórę na twarzy to ja od czasu do czasu jak sobie wypilinguje gębę to nakładam grubą warstwę tradycyjnego, uniwersalnego kremu nivea a po 15 min białej twarzy ściągam reszte wacikami :) zawsze robie to na wieczór... bo sie buzia po tym troche świeci :) ale ogólnie codziennie pod makijaż nakładam jakiś lekki krem nawilżający :) więc skóre mam ok, raczej nie za suchą, ale to nie szkodzi co jakis czas dac jej pic ;) Dorka ja pracuje w sekretariacie pewnej firmy zajmującej sie sprzedażą tekstyliów (firany, zasłony, karnisze, obrusy itp) a póki dobrze sie czuje to pracuje :) nie wiem czy w poniedziałek poprosze gina o zwolnienie...chyba poczekam do konca m-ca i zaczne zwolnienie od czerwca :) ...ale to sie jeszcze zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac komputer naprawiony :) he he he ale może wie któraś jak zlikwidowac skrót do programu ATI ???? bo nie moge pisac "C z kreską" bo mi zaraz Ati wskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki to Ty praktycznie do końca w pracy pociagniesz, brawo :D dzielna kobitka z Ciebie :D. 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ciąża ciąży nierówna :) ciesze sie w sumie że moge normalnie funkcjonowac, że nie mam rozkazu od gina, ze mam leżeć albo coś w tym stylu... ale kto wie jak kiedyś kolejną ciąże zniose ;) a co do ATI to już sobie poradziłam i moge pisać ć :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda dziś fatalna! strasznie mi sie nic nie chce!!!! a mój mąż sie ze szwagrem umówił na wieczór, zę przyjdziemy do nich ...:( masakra jakaś!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) alescie naskrobały :) ło matko :) ja dzis tylko na sekundke :) na zdjeciu usg widnieje data 06.01.11?? czy to jets data porodu? jak wszedzie wychodzi mi 7 dni wczesniej?? w sumie to chcialabym w styczniu niz w grudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ślij mi zdjęcie swoje na maila :D A na terminach to ja się nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:) ja dziś miałam zalatany dzień, byłam na zakupach i tak jakos zleciało:) A teraz padam na pyszczek, ta pogoda mnie wykańcza, wyciąga ze mnie wszystkie siły witalne. Nie mam humoru, jestem całe dnie zmeczona. Jutro mężuś przyjeżdża , achh juz nie moge sie doczekać:D:D:D:D Widzę , ze dziewczyny szaleją z kąpielami. A peeling kawowy brzmi nieźle, zwłaszcza , że ja to kawoszka jestem , uwielbiam eksperymentować z kawką:) malgos, fotke podeślę jak coś znajdę:) A Ty dawaj swoją:) gagatka, to na nowy rok dzidzia bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja teraz wygladam tak okropnie - odrosty na poł głowy!! w ogole nie korzystnie teraz wygladam!! ehhh a Wasze dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gagatka tylko Sylwester przerąbany ;) :). 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos od jakies 3 lat w sylwestra nie mam zadnych atrakcji - wiec teraz przynajmniej moze cos sie bedzie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka przecież my wiemy, że Ty w ciązy jesteś, a jak wolisz to prześlij jakąś sprzed ciąży :) - ja też Ci swoją wyślę :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos, emonia5@o2.pl , daj swojego , bo chyba też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mój mail to: mallgos@interia.eu 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Gagatka jak słodko wyglądasz :D Ale Ty jeszcze młodziuteńka jesteś :D :D :D - super :D. No a na ślubie to wyglądałaś jak księżniczka :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dlaczego niestety??? :) 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×