Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Zuzka kochana z niecierpliwoscia czekamy na dobre wiesci, jejku jaka to bedzie radosc na forum.Zolnierzyki juz pewnie dzialaja ;-) Moniq zanim dopisalam sie do tego forum myslalam ze tylko ja mam takie doly,mysli,pytania. Wydawalo mi sie ze ze mna cos nie tak, skoro tak to przezywam....Jeszcze raz podkresle ze duzo dla mnie znaczy te wasze wsparcie. Mallgos a ty gdzie sie podzialas kochana. Pozdrawiam cala reszte dzis pewnie nie bede miala czasu sie nawet odezwac. jelsi chodzi o starania to zawieszam je bo psychicznie nie wyrabiam...W tym meisiacy zadnych testow, liczenia, mierzenia, przytulam sie wtedy kiedy mi i M. sie bedzie chcialo, koniec kropka...ciekawe co z tego wyjdzie ;-) pewnie podswiadomie bede msylec Czekam z neicierpliwoscia na tabelke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka poleciała :) prosze o uważne przeczytanie wszelkich informacji ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super tabelka! bardzo mi sie podoba :D:D:D Wszystkie wytyczne oczywiscie przeczytalam i sie dostosuje, bo calkowicie sie zgadzam! Moniq, Julcia glowa do gory zobaczycie lato nadchodzi a w lecie wiadomo jakie ptaki przylatuja! Bociany! wiec wypatrujcie kochane i zamawiajacie od razu! Klempa a jak dzis sytuacja ze spacerkiem??? Ja dzis spedzilam podnad 3h w samochodzie w korkach w drodze na lotnisko :( myslalam ze wykorkuje! Ale dobrze ze zabralam ze soba prowiant to z glodu nie padlam :D:D Mama juz u mnie w domku, wlasnie myje mi okna, a ja w pracy :D Ja to mam dobrze ;) Wczoraj od mamy dostalam pierwsze ubranko dla dzidzi :) super takie malutkie z miskami - smialysmy sie ze pasuje do wystroju pokoju. No wiec pierwszy ciuszek juz jest! Dzis koncze prace o 13 i uderzamy na sklepy, zabiore mame na pyszny obiadek do wloskiej kanjpki, slonko swieci i dlugi weekend przed nami :D:D:D Humorek zdecydowanie dopisuje :) Waikiki a jak wizyta? wszystko OK? dzidzia juz ulozona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no to dobrze, ze przetrwałaś droge po mame i nie padłas z głodu ;) he he ciesze sie że podoba Ci sie tabela :) no wizyta OK, teraz musze chodzić co tydzien i za każdym razem na KTG. w poniedziałek ide teraz i bede miała oprócz ktg zrobiony wymaz na posiew (na paciorkowca) oraz dostane zwolnienie :D ale z tym był cyrk...bo mówie, ze mi nogi zaczynają puchnąć i ze chciałabym już dac sobie luz z pracą...a lekarz że za 10 dni to juz moge na macierzynski iść i ze nie ma sensu wypisywac zwonienia skoro zdrowa jestem...że za granicą nie am czegoś takiego, ze w polsce to ludzie chodzą na zwolnienia i oszukują panstwo. Że niby co mam mi w zwolnieniu napisac, skoro nie ejstem chora, ze co, zę mi nogi spuchły...gadał o kontrolach itd itp... normalnie myślałam,ze go zabije!!!!! ale na koniec mówi,ze mam przyjść w poniedziałek to coś wymyslimy...jakies bóle kręgosłupa czy coś... ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh chyba chciał sobie pogadac dziadek jeden... ale mi cisnienie podniósł :O nie robił mi pomiarów usg bo powiedział,z ę te pomiary sa jeszcze do 31 tygodnia wiarygodne a potem to już duzy margines przekąłmania jest i nie chce mi mówic jaka masa dziecka skoro moze sie okazać,ze jest inaczej w rzeczywistości... mase bede miała jak sie dziecko urodzi i mi je zważą... pomacał mnie i stwierdził,ze dziecko ma około 3 kg wód nadal sporo... wyniki dobre... i jak to określił że jakby sie mały urodził dzis to będzie zdrowy i nie będzie miał już zadnych problemów, że to już ciąża donoszona... Klempa nie strasz nie,z e Ty tak szybko miałaś wszystko naszykowane :o ja tez już bede miała :D poza tym nie pozwole sie małemu urodzić w ten weekend bo mój maż do niemiec jedzie dziś wieczór i wraca jutro wieczór... tak więc maluch ma jeszcze siedzieć spokojnie :P przynajmniej do niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mialas ciekawa wizyte :D:D:D No tu nie ma zadnych zwolnien jak l4. Kobieta ciezarna ma tyle chorobowego co kazdy inny pracownik - czyli 5 dni w roku :) mozesz oczywiscie skonczyc prace wczesniej, ale to wiaze sie z tym ze poprostu zaczynasz juz macierzynski, wiec wiekszosc kobiet pracuje jak najdluzej sie da aby pozniej byc jak najdluzej z dzidzia w domu. Co kraj to obyczaj... oj myslalam ze wczoraj uswierkne w tym aucie... Ale dobra corka odebralam rodzinke, za to mamuska wypucowala mi juz mieszkanie - nawet firanki mi poprala :) Dostalam tylko opieprz ze sama tego nie zrobilam wczesniej :D:D:D:D Fajnie ze juz masz taki komfort psychiczny ze wiesz ze dzidzia juz moze zdrowa w kazdej chwili zawitac na ten swiat! To musi byc niesamowite szczescie! No ale ten weekend zaciskaj nogi!!! maz koniecznie musi byc na miejscu :):):) Z jednej strony juz nie moge sie doczekac porodu i poznania naszej dzidzi, ale z drugiej strony fajowo jest byc w ciazy :) jak na razie jak nie jestem jeszcze straszna slonica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jeszcze Ci jest fajowo :P nieee no zartuje...póxniej też jest fajnie, ale sa takie chwile,ze sie odechciewa czasem no... niby super,z e poród moze juz nastapic i nie ma strachu, ale wiesz i tak jest strach,z eby przy porodzie nie było żadnych komplikacji nie... to tez jest ryzyko jakies... Dorka a ile tam macie macierzyńskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie ze czym pozniej tym jest ciezej! Mnie juz bola plecy, zle mi sie spi... a to dopiero polowka... ale damy rade! Pewnie ze porodu sie boje, chyba kazdy, ale czytalam duzo ze wazne jest nastawienie... jezeli sie mysli pozytywnie, cialo jest rozluznione i jakos wspolpracuje. Zadnych kaplikacji nie bedzie Waikiki! niech to Ci zupelnie po glowie nie chodzi!!!! Twoja dzidzia juz jest gotowa, zdrowa i tylko czekac na ten piekny dzien! U nas platnego macierzynskiego jest 9 albo 10 miesiecy, ale nie jest on pelno platny... poza tym dotaje sie jeszcze jakies dodatkowe pieniadze po 25tyg - chyba 250 i pozniej jak sie urodzi 190. To sa grosze na tutejsze warunki, ale zawsze cos! A ty ile zamierzasz siedziec w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostalam tabelki???? hmmm ciekawe dlaczego ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak dostalam poprostu outlook nie zadzialal super tabelka i jakei wy wszystkie fajniutkie....ladniutkie....ale szczerze niektore inaczej sobie wyobrazalam ;-) dole w niedziele wam jeszcze troche fotek ;-) dobra spadam spowrotem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta Ja to tylko wpadłam się przywitać, jestem zabiegana i zapracowana :). Tabelkę otrzymałam - jest super, brawa dla Waikiki. Troszkę ją zmodyfikowałam, bo widzę, że wszystkie podałyście swoje nazwiska i miejscowości, a ja nie, więc roześlę Wam z moimi danymi. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wysłałam - tylko mi się Moniq i Gagatka jakoś rozjechały - sorki dziewczęta, jak coś to poprawcie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy nie wiecie jak mam estradiol w 6 dniu cyklu 40,48pg/ml to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totoroo ja nie wiem...przykro mi rozesłałam zaktualizowaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :D Dorko, miałam dziś wziąć małego na spacer, ale z uwagi, że Mąż szedł do pracy na 23 dopiero to sprzedałam Mu małego, a sama pomknęłam do sklepu. Dobrze mi zrobiło samotne wyjście, a moi Chłopcy siedzieli se w domu, a raczej leżeli razem w łóżku. :D Mąż chciał jechać do sklepu ze mną, ale wmówiłam Mu, że jest zmęczony i, że Mu się wcale nie chce. Uwierzył. :D :P Super, że mama Ci posprzątała. :) Fajnie tak jak mama pomaga. Moja też mi bardzo pomogła i w ciąży i już po. :) I choć czasem już mnie wkurzała to i tak bardzo cieszyłam się z Jej pomocy. :D A gdzie jest Gagatka?? Waikiki, kurde, ja się już nie mogę doczekać tego Twojego Synusia. :) Mój to już taki wielki koń będzie przy Twoim. :) No, ja naprawdę tak szybko miałam wszystko przygotowane, ale to wszystko przez mój dziki charakter. Nie lubię mieć bajzlu, zawsze wszystko muszę mieć gotowe i muszę mieć komfort psychiczny, że nic mnie nie zaskoczy. Dlatego torba do szpitala stała se grzecznie spakowana i wszystkie rzeczy dla małego były gotowe. :D A super tabelkę zrobiłaś. :) Dziękujemy. :) Dziewczyny, jakbyście chciały to mogłabym założyć dla nas forum prywatne. Nikt poza nami nie miałby do niego dostępu. Mam już takie dwa fora na które przeniosłyśmy się z innych tematów na Kafe. Bardzo sobie chwalimy takie rozwiązanie. Można wtedy więcej napisać, wkleić zdjęcia, to jest naprawde super sprawa. Jakbyście się zdecydowały to dajcie znać, chętnie się tym zajmę. :) Mogłybyśmy się też wtedy lepiej poznać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo🖐️ dziewczyny tabelka super , jestem po wrazniem:) Miło zobaczyć twarze osób, z którymi sie pisze:D:D Na weekend przyjechał mężuś , wiec humorek lepszy. Do poniedziałku , hihi:P Klempa, Ty to potrafisz ustawić swoich chłopaków:P A co do forum , jak dla mnie dobry pomysł. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisze bo u mnie nic ciekawego sie nie dzieje, mam wrazenie ze nawet cos jest nie tak. I nie wiem czy nie pojde w tyg. do jakiegos innego lekarza zobaczyc czy wszystko w porzadku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatkla a co Cie martwi?? gadaj szybko ...może coś doradzimy... Klempa też mam 2 fora prywatne powstałe ze względu na to,ze na kafe włażą czasem nieproszone pomarańcze i ogólnie nie wiedomo kto nas czyta... ale tutaj nas stare forumowiczki znajdą jakby co, a gdzies indziej to nie... no i może ktoś starający sie jeszcze dołączy... może jeszcze poczekamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj waikiki takie mam wrazenie ze juz nie jestem!! Nie wiem dlaczego!! I ze cos jest nie tak!! Ustały mi wzdecia - choc to pewnie spowodowane jest activia ktora pije!! A dalej wszystko jest tak samo. Glupia jestem i tyle. Maz sie pyta czy kiedys przestane sie zadreczac - powiedzialam mu ze raczej nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kiedys wygram z wlasnymi czarnymi myslami! Dzieki za tabelke jest super!! :) fajnie zobaczyc niektore osoby - a mozna te fotki w powiekszeniu zobaczyc?? waikiki dziwny lekarz z tym zwolnieniem, i moja powiedziala ze jak bede chciala to mam mowic i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia_82
Cześć! Chciałabym się przyłaczyc. Staramy się o kolejnego dzidziusia. Dzisiaj mam termin miesiączki, jednak nadal jej nie mam, Może jednak...Poczekam jeszcze kilka dni i zrobie test. Mam 28 lat, jestem mężatką i mam dwoje dzieci w wieku 7 miesięcy i 2 lat. Staramy się już trzeci cykl, jednak nadal nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) malgonia witaj :) zuzka no i jak tam? wszystko dobrze?? kiedy testujesz? pewnie to beda Twoje najdluzsze 2 tyg. Wiem cos o tym!! Julka mam nadzieje ze takie odpoczywanie od liczenia itd . Ci dobrze zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki 🌼 doslalam wam kilka moich fotek mam nadzieje ze niekogo nie pominelam co do zamknietego forum to ja sie przenniose tam gdzie wy bedziecie, takz edajcie znac ja sie rozchorowalam, jakies przeziebienie mnei dopadlo, leze i sie wygrzewam. Takze nawet jakbym chciala sie sponatnicznie poprzytylac to nic z tego nie bedzie. Gagtka chyba ci sie lanie nalezy, napewno wszystko jest ok. Moje kolezanki w wiekszosci nie mialy zadnych objawow i dlatego czasami jak my sobie wkrecamy ze je mamy to tez mi sie wydaje ze jak juz zajde to ich nie bedzie. Kazda kobieta jkest inna a w Tobie rozwija sie piekna dzidzia.Takze prosze mi tu pozytywnie myslec. Zuzka ale to musi byc dla ciebie fajny czas teraz, z nas wszystkich ty masz w tym cyklu najwieksze prawdopodobienstwo takze mocno trzymamy kciuki zeby cos ruszlyo. Mallgos, moniq jak tam u was samopoczucie, jaki u was dzien cyklu. Witam nowa staraczke.Pewnei jak ma sie dwojke to juz takiej presji psychicznej jak my mamy to nie ma, bo wiesz ze mozesz miec dzieci, ale oczywiscie zycze powodzenia. To pozdrawiam cmok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka chcesz w nos! nie strasz... to ze wzdęcia mineły to dobrze i wcale to nic nie znaczy że jest nie tak :P ojjjjjjj Gagatuś spokojnie! malgonia witaj, napisz coś więcej o sobie :) ja mam od 10 rano skurcze, ale nie jade do szpitala mimo, ze są czeste i dość silne, bo jeśli nie mam rozwarcia to mnie na patologie położą...a tego nie chce!!!!! :P jakby sie do wieczora nasilało to wtedy pojade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Waikiki wiem, ale wiesz ze czlowiek glupi, mlody i niedoswiadczony to sie martwi. Mniejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i uslysze i zobacze mojego bąbelka juz za 12 dni. Znowu zlapal mnie kaszel wiec sie kuruje czym popadnie. Julka dzieki za fotki, i wedlug mnie slicznie Ci w blond :) jezeli moge sie wypowiedziec :) waikiki jak to masz skurcze??? a skad wiesz ze nie ma rozwarcia?? to widac??? jak sie czujesz? TORBA SPAKOWANA??? Maz juz przyjechał?? pisalam to specialnie capsem :P:D ja sie trosze zdrzemnelam - bardzo dobrze mi sie spi na Kubicy nie wiem jak Wam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki trzymam kciuki grunt to zachowac spokoj bez paniki, wszystko bedzie ok. Gagatka dzieki za komentarz, moj M ciagle teskni za blondem, ale jeszcze dam wlosom odpoczac ;-) ale mnie lamalo w plecach juz troche lepiej, caly dzien w lozku a ja w naturze mam robieniew szystkiego oprocz spania, do tego jajnik boli pewnie owu sie zbliza, niby czlowiek nie mysli a jednak jest swiadomy. W kazdym badz razie przytulania nie bedzie przez te chorobstwo. W tamtym miesiacu infekcja w tym przeziebienie, chyba nie do konca jest nam pisane...ale spoko narazie odpoczywam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł poniedziałkowo :) dzis mam dentyste !!! od pazdziernika sie wybieram, wlasnie ostatni dzwonke mial to byc przed ciaza no ale ide juz w ciazy ( choc jak sie zapisywalam to nie bylam i mialam nadzieje ze uwine sie przed nia z dentysta!!) Na szczescie tylko 3 dni :) waikiki jakby co to powodzenia - choc wiem ze wczoraj wieczorem jeszcze sie nie wybieralas na porodowke ale nie wiem jak w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko🖐️ Waikiki , jakby co to trzymam kciuki, żeby szybko poszło:):) Gagatuś, już wszystko w porządku? Samopoczucie lepiej?? Dentysta uuuu dla mnie najgorsze co może być:o Oj jak dobrze , ze tylko 3 dni:D Julka, jeśli o mnie chodzi to w blondzie wygladasz ślicznie:D:D U mnie samopoczucie dziś nawet ok. Choć po głowie krąży mi kilka spraw rodzinnych, z którymi nie mogę się uporać. Mimo , iż D przyjechał na weekend , nie był to zbyt mile spędzony czas. Z każdej strony piętrzą sie problemy. A coraz miej powodów do radości. Wczoraj spytałam co zrobimy jak nam sie nie uda , powiedział , że nie ma takiej możliwości. A przecież to też jest możliwe , co wtedy. Dużo pytań, mnóstwo wątpliwości :o:o Mam nadzieje , że mimo wszystko nie będzie to zły poniedziałek. Ściskam Was cieplutko, bo u mnie od wczoraj leje deszcz:( Odezwę sie po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ale akcja sie uspokoiła :) od 17stej skurcze zaczeły być coraz rzadsze więc nie pojechałam do szpitala...a wieczorem juz prawie wcale ich nie było... ide dzis do gina zobaczymy...chyba mi sie szyjka skróciła...nie wiem...tak mi sie wydaje. Ale może to tylko moje przeczucia nieuzasadnione. ...przynajmniej sobie wszystko poprałam i część poprasowałam... nie wszystko bo sie forsować nie chciałam he he ale może jeszcze bede miała szanse dokończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, a już myślałam , że sie rozpakujesz:D A co tu dzisiaj takie pustki ?? Gdzie sie podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×