Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Ja jestem, tylko chorobstwo sie mnie trzyma, wiec tak staram sie wygrzewac pod kolderka choc do pracy chodzic trzeba ;-) Cieplutko was pozdrawiam. to co z akogo trzymamy kciuki na dniach, kto ma niedostac @ ;-) a no i oczywiscie za nasza waikiki sle buziaczki i halooo czekam na wiecej waszych fotek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś cichooooo lekarz mnie nie zbadał bo sie cholera spieszył ...grrrrrrrrrrrrr nie przejął się moimi wczorajszymi skurczami i powiedział,ze jak bedą co 3 minuty i pojawi sie krwawienie to wtedy do szpitala... zrobił mi ktg a potem (bo mu przypomniałam ostatnią rozmowe) wypisał zwolnienie...czyli od jutra jestem na zwolnieniu... plusem jest jedynie to, zę nie wziął ode mnie kasy za tą wizyte... szkoda tylko, zę nie wiem co z szyjką i że zrobienie wymazu na paciorkowca znowu odłozone o tydzien :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki widocznie wszystko jest ok. wzdecia mi wrocily niestety!! ehhh a bylo tak pieknie!! u dentysty bylam - zyje - pani powiedziala ze zaczniemy lagodnie zebym sie nie wystarszyla. W sumie 3 mam do zrobienia. Kolejna wizyta 21 czerwca. No i jak tam byma to na przeciwko byl ginekolog i mialam starszna ochote isc zobaczyc czy wszystko w porzadku - ale nie wiem czy w zwyklych przychodniach w gabinetach maja usg??!! jak myslicie? w koncu nie poszlam bo nogi mialam nie ogolone :P przyszly te moje zamowione rzeczy w sumie 2 sa ok - spodnie musze tylko podwinac, ale rybaczki musze reklamowac bo dostalam XXL!! Milego wieczorku, ja lece sobie zrobic mleko z czoskniem i przeplukac gardlo sola!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, kochana nie martw sie wszystko będzie dobrze. A z tego Twojego lekarza to niezły asior, kurcze trzeba sie prosić , zeby łaskawie zajął się pacjentką:o julia, wracaj szybko do zdrówka :D Kurcze no właśnie , a gdzie sie dziewczyny podziały....?? Ja już leże w łóżku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq no spieszył sie kurde i niestety to spowodowało, zę mnie nie zbadał :( a szkoda... no nic nie poradze ... może dotrwam do kolejnej wizyty za tydzien, a jak nie to urodze i już ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki no i jak? ja zostalam dzis w domu, a raczej w lozku. W nocy dostalam gorcazki, mam straszny kaszel i katar!! Wiec kuruje sie domowymi sposobami. Juz mam dosc tego wszystkiego, moze tydzien, lub 2 nie bylam chora !! a tak to caly czas. Milego dnia WAm zycze. U mnie pogoda okropna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczatka! Chwilke mnie nie bylo, bo mama przyjechala wiec weekend caly zalatany a u nas pn byl wolny :) Dzis juz niestety w pracy :( Oj jak mi sie nie chce a po weekendzie jestem wykonczona. Myslalam ze dzis za kierownica zasne... Waikiki pierwsze skorcze - super! teraz juz na pewno dopakujesz ta torbe :) Ubranka poprane, tzn ze pralka podlaczona? Gagatka na pewno wszystko jest OK! Brak objawow to tez dobry objaw!!!! Jezeli masz goraczke, to koniecznie szybko ja zbijaj! Jezeli ci sie utrzymuje to do lekarza!!! W ciazy goraczka nie jest zbyt dobra... wiec trzeba sie jej jak najszybciej pozbyc!!!! Dla mnie formum moze zostac przeniesione na prywatne, to zalezy od Was :) A ciekawe jak Klaudusia, zupelnie sie juz nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mnie zlapalo!! Wlasnie wstalam - spalam od 11:30 i po 2 stwerdzilam ze trzeba wstawac zeby w nocy cos pospac. A goraczki juz nie mam, zosta katar imega meczacy kaszel!! Dorka a mama juz pojechala? zadowolona po zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu ktos sie pojawil!!! :) Gagatka, super ze tak sobie pospalas! Zazdroszcze, bo ja dzis zasypiam za biurkiem... juz kawka poleciala, ale jakos nie dala rady mnie obudzic.. :( Mama jeszcze jest, zostaje do nastepnego czwartku, ale dzis przenosi sie do brata :( Szkoda, bo fajnie jest miec mame przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka zdrowiej szybko !!!!! współczuje przeziębienia wiem jak to jest...ale trzymam kciuki by szbko przeszło! Dorka no ba! Torba już gotowa do stratu! :) dziś wszystko co było wyprane i zajmowało 3 suszarki zostało przeze mnie wyprasowane :D he he teraz mnie plecy bolą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jak masz gorączke to możesz wziąć paracetamol! ja brałam...gdyby nie on to bym chyba padła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Waikiki masz szczescie bo juz sie zbieralam aby Cie opierniczyc :D:D:D A jak pierwszy dzien na macierzynskim? Och jak Ci zazdroszcze! Myslalam ze doslownie zaczne ryczec jak dzis wstawalam do pracy :( Ale z drudiej strony chcialabym pracowac jak najdluzej! Nie wiem co jest grane, ale lapia mnie jakies humorki... sama siebie nie poznaje, coraz czasciej chodze naburmuszona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka hormony w ciąży szaleją więc sie humorki tworzą...nic sie nie poradzi... ja ogólnie nie miałam specjalnie odpałów ale niektóre kobiety płaczą z byle powodu itd ja ostatnio mam nerwa jakiegoś jak mam skurcz to jest najgorzej bo jestem wredna i chamowata dla męża... a czasem za późno sie ugryze w język :O ogólnie wstałam też wczesnie...nie pospałam dzisiaj i oczywiście maraton z prasowaniem odwaliłam, czemu zawdzięczam ból pleców...więc 1 dzien na zwolnieniu spędziłam dośc aktywnie... tym bardziej,ze byłam jeszcze oglądać mieszkanie do kupienia...ale jak dla mnie za małe i okna skośne - dachowe mnie niepokoja...zawsze mam wrażenie,ze takie okna ciekną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki a co szykujecie sie na zakup???? super!!!! my kupilismy mieszkanie juz prawie dwa lata temu i wlasnie to mnie skolnilo do myslenia o dzidzi... bo stal jeden pokoj taki pusty... Ja bardzo lubie okna w dachu i jeszcze sie nie spotkalam aby ciekly. Fajnie daja duzo swiatla, ale wiadomo ze kazdy ma swoje updobania i obawy. Ja juz sie nie moge doczekac jak sie wpakuje w samochodzik i pognam do domku.... A jutro sobie obiecalam ze wstane prawa noga! Koniec z humorkami! wiem ze to pewnie z tego ze jestem niesamowicie zmeczona, ale przeciez to nie jest wystarczajacy powod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Kochane życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka :P:P hihi U mnie dzien minął spokojnie. Jakaś tak obojętna byłam na wszytsko, nawet w pracy nie potrafili mnie z równowagi wyprowadzić:D Gagataka, kochana kuruj się nam . Życzę szybkiego powrotu do zdrówka. Waikiki, zuch dziewczyny, tyle roboty odwaliłaś:) Przyznaj się niedzielne skurcze troszke zmobilizowały:P Jeśli chodzi o okna dachowe, to spokojnie nic się nie martw, jak są dobrze zrobione nie będą przeciekały. Ja mam w 1 pokoju, łazience i pralni. Za to są wygodne, a w nocy bedziesz mogła wpatrywać się w gwiazdy:D Dorka, jutro obowiązkowa 1 prawa nóżka z łóżka:P Dziewczyny mają rację hormonki, buzują i stąd te wahania nastroju. Chociaż ta pogoda też nie nastraja optymistycznie do życia. Ciągle szaro, buro i ponuro. Mamy czerwiec , a tu tak beznadziejnie. Klempa , jak spędzasz pierwszy dzień dziecka ze swoim maluszkiem?? A gdzie reszta kobiet się podziewa?? Zuzka, Malgos, Klempa, julka... Kurcze Klaudusia i Pestka mogły by zajżeć i skrobnąć co u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze Moniq jaki stoicki spokoj w sobie masz :D super! Mnie dzis w pracy wszystko denerwowalo, wiec siedzialam schowana za biurkiem, aby nikt mnie nie zaczepial ;) Wiem ze to hormony, ale ja zawsze sobie obiecalam ze sie im nie dam i nie beda mi psuly dni! I calkiem niezle mi to szlo, bo jak sie wszystkim faszerowalam podczas staran to nie zauwazylam wiekszych zmian :D:D:D:D Wiec z ciazy tez sie nie dam! Mysle ze zmeczenie tez daje swoje... kurcze odkad zaciazylam juz nie spie tak super jak zawsze! Budze sie, zasnac nie moge, najmniejsze szmery slysze... Dobra koniec marudzenia!!! Zaraz do domku a tam mamuska jeszcze czeka z moja chrzesniaczka - 10 miesiecy! Juz sie nie moge doczekac! Niestety ok 8 wieczorkiem jada juz do brata :( A jakie Wy macie plany na wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq Tobie równiez wszystkiego naj w tym dniu kolorowym :) no skurcze mnie nie to,z ę zmobilizowały bo gdyby nie one to też bym to teraz robiła...bo mnie denerwowało strasznie, zę nie jestem gotowa...a mąz dopiero w niedziel czy sobote mi pralke podłączył i stąd dzisiejsze prasowanie jak już wszytsko poschło :) ale teraz jestem spokojna ;) i gotowa na przyjęcie dziecka :) co do okien to mam wątp;liwości bo jak ktoś sobie z domu montuje takie to zadba by było dobrze załozone i z dobrej firmy itd...ale w bloku to nie dbają az tak.... w sumie to jesteśmy zapisanie na inne mieszkanie ale póki jeszcze zaliczke możemy cofnąć to sie rozglądamy za innymi jeszcze ;) a może sie akurat coś fajnego trafi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) jutro ide do lekarza bo cos czuje ze taki kaszel domowymi sposobami mi nie przejdzie, najgorzej jest w nocy bo strasznie mnie meczy, nawet dochodzoi do tego ze nie moge przestac kaszlec i czuje jak mi sie cos w srodku wypada. Moze o ginekologa jakiegos zahacze!! waikiki jutro koniecznie wypoczywaj :) w koncu to Twoje ostatnie dni :) a jak sie czujesz? masz stresiora?? ja pewnie niezle bede chodzic nabuzowana!! juz sobie to wyobrazam!! i z mega stresem!! no wlasnie gdzie reszta kobietek :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc czolem kluski z rosolem :-D Ja juz troche lepiej (Gagatka teraz ty szybko wracaj do zdrowia), nawet bylam po pracy sie troche pogimnastykowac ;-) ale zeby nie bylo zaraz po przyjsciu do domkuw ciagnelam pol pizzy :-D zarloczek ze mnie. Za oknem pada a to przeciez juz czerwiec. To co dziewczyny za rok wszystkie obchodzimy Dzien Matki a 1 czerwca kupujemy swoim dzieciom prezenciki??? Umowa stoji?? Ale by bylo super przytulac swoje malenstwo teraz... Klepma to pewnie obdarowuje malego na maxa Waiki kochana to juz tuz tuz, jejku musisz byc przeszczesliwa 🌼 Dorka rozumiem cie doskonale, gdyby moja rodzinka mogla tu byc razem ze mna to chyab nie mialo by dla mnie az takiego znaczenie gdzie mieszkam ;-D Moniq mam nadzieje ze uda ci sie przekonac M na ewentualny plan B ;-) choc powiem ci ze moj M to ciagle mowi ze znami wszytsko ok.Tylko wszystko przez to ze ja za duzo o tym mysle, kto wie moze ma racje. Mallgos a ty jak tam samopoczucie, idziesz na hsg niedlugo??? Moze nie ebdzie potrzebne. Trzymam kciuki. Ja mam wizyte tu w UK juz niedlugo ale nie wiem czy beda mi robic hsg, wydaje mi sie ze tak Zuzka a ty jak tam nastroje, mam nadzieje ze jeszce cie nie korci zeby sie testowac. Oby to bylo to.Obys ujrzala te 2 peikne kreseczki, zreszta czego tobie i nam zycze ;-) jeszcze cos wiecie ze troche sobie zluzowalam i wiem ze cykl moze byc stracony bo seks bedzie w nie te dni co potrzeba ale, nie wiem czy tez tak mialyscie ze snily wam sie dzieci, wasze czyjes...Coz, ja tak mialam. A w tym miesiacu same przyjemne sny. Dzis to mi sie snilo same przytulanie a bylo tak fanatastycznie ze az sie obudzic nie chcialam i wogole te prztulanie jakies takie inne....fajne... :-D swoja droga ciekawe czy M tez nie mysli o tym. Osttanio sie ze mnei smial mowi tak ty przetsaniesz myslec o tym napewno. Moze jest ciezko clakiem nie myslec,ale jednak troche zluzowalam bo po prostu czulam ze bylo o wlos od wyladowaniu w psychiatryku :-) i tym optymistycznym akcentem koncze swa wypowiedz :classic_cool: Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy!!!!!! Ja juz w pracy przepijam zielona herbatke :) U nas dzis piekne slonko i ma byc 22 stopnie! mozna oszalec, wczoraj ulewy i zimno ponizej 10 stopni a dzis lato :D:D:D:D Chyba mam sposob na nasza dzidzie aby kopala... juz 3 dzien jak sie poloze spokojnie na plecach, ale w lozku, gdzie calkowicie sie relaksuje i nic nie mowie to zaczyna sie ruszac. Wiem ze wiele dziewczyn mowilo ze tak najlepiej wyczuc malenstwo. Wczoraj szalalo troche, az czulam jak z prawego boku przeszlo na lewy. A co tam u Was slychac? Jakie plany macie? Zuzka by sie odezwala i napisala co i jak u niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje. :D Ja tak na chwilkę, bo nie mam teraz czasu na urzekanie się i moje opowieści z krypty. :) Mam nadzieję, że się szybko poleczycie, bo choroby są średnio przyjemne. Zawsze się jakieś cholerstwo musi przypałętać. Waikiki, cieszę się, że już gotowa jesteś. :) Teraz na spokojne se będziesz mogła WinZipa zainstalować i się rozpakować. :) Dorko, dziecko najmocniej się rusza gdy mama leży na plecach, bo mu wtedy tlenu brakuje i jest z leksza przyduszone. I dlatego tak wierzga, żeby tego tlenu złapać. :D Ale nie przejmuj się, ja się tak czasem znęcałam nad mym synkiem, bo mi się podobało jak się tak ruszał hahah. :D Ogólnie nie jest to groźne, ale jednak lepiej za długo tak nie leżeć. Dzidziusiowi bardziej pasuje, gdy mama leży na boku. :) A my nasz pierwszy Dzień Dziecka spędziliśmy w domu. Za rok może gdzieś poczłapiemy. :) Byli u małego jedni i drudzy Dziadkowie i moja Kuzynka. Młody dostał mnóstwo zabawek. :) Wiadomo, że jeszcze jest zbyt malutki, ale za chwilę do nich dorośnie. :) Super, już się nie mogę doczekać, kiedy będę się z nim bawić. :) Dobra, spadam jakiegoś obiada sklecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa czyli sugerujesz mi ze podduszalam wlasna dzidzie :D:D:D Cos pamietam o tym czytalam, ale myslalam ze to dopiero po 30 tyg... no dobra juz nie bede tak go/jej meczyc, no moze czasami jak bede chciala aby sie poruszalo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) ja bylam u lekarza dostalam az syrop i wapno, no i L4 na szczescie pani doktor wypisala mi platne 100% bo kod B dzis dla uspokojenia jak uda mi sie dostac to pojde do ginekologa zobaczyc czy wszystko wporzadku w sumie wizyte mam za tydzien, no ale przynajmniej moze zobacze maluszka dzis i za tydzien. ufff mam stresa. Dorka czesc :) Klempa czesc :) Julka czesc :) A reszta??? kolo mnie znowu rzeki wylały!! maskara!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka na pewno wszystko jest super! nic sie nie denerwuj!!!! Poczekaj juz spokojnie do wizyty ze swoim lekarzem, bo takie bieganie po roznych lekarzach chyba bardziej jeszcze stresuje... Powiem Ci jedno, teraz musisz uzbroic sie w cierpliwosc... pierwszy trymestr strasznie mi sie ciagnal i tylko czelakam na cos... wiesz ze jestes w ciazy, ale to jeszcze nie dochodzi. Jak juz bedziesz miala to usg 12 tyg uspokoisz sie ale wtedy znow bedziesz czekac na jakies ruchy itp - ciaza to poprostu czekanie - ale jakie cudowne. Pamietaj ze nie ma co sie na zapas denerwowac, bo dzidzia to odczuwa. Ona chce sobie mieszkac w spokojnym brzuszku. Jezeli nie masz zadnych objawow to tylko sie ciesz! Jedyna rzecz ktora trzeba sie denerwowac to jak zaczniesz plamic... jezeli nie ma zadnych plamien, znaczy wszystko jest super, malenstwo sobie rosnie i szaleje u Ciebie! Ale oczywiscie ty nic jeszcze przez pewnien czas nie poczujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wlasnie do swojej biegne - ale prywatnie. Wiesz ja to wszystko doskonale rozumiem, ale glupiej babie nie przegadasz!! I do tego w ciazy!! A poza tym mam pare pytan do niej. I fajnie bylo by zobaczyc maluszka :) moze pomacha mamusi :) No I trymestr jest okropny, zwlaszcza jak sie ma malo objawow. U mnie najgorsze za wzdecia, jak nic nie biore to sa okropne, a jak pije activie to jest ok. Podobno jestem juz w 10 tygodniu wiec moze jeszcze 2, lub 3 i wejde w II i wtedyy sobie farbe zrobie bo juz nie moge patrzec na swoej odrosty!! Ide polezec z godzine, no moze 1,5. Choc dzis juz nie mam takiej ochoty jak wczoraj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym plamic moze po jakism czasie dopiero,a serduszko moze przetsac bic wczesniej. No ale oczym jak pisze. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jak ja cie walne!!!! Nawet tak nie mysle bo oszalejesz!!!!! Zadne serduszko nie przestanie bic, wali jak szalone i musisz myslec dziewczyno pozytywnie!!!!! Twoja gin chyba nie bedzie ci co chwila robic usg... wszystko jest dobrze a dzidzia potrzebuje spokojna mame! ciesz sie ze nie masz zadnych objawow, ja strasznie cierpialam na bole glowy a przy tym mdlosci... lepiej nie miec takich objawow :D:D idz sie przespij, a takie spanie tp tez objaw :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ale Ty sie rwiesz zeby nam nakopac!! no no!! Jak nie waikiki to mi!! Oj my biedne!!Oj!Oj :) no ale juz dobrze, moja dokor ma dzis wolen wiec pojde grzecznie za tydzien 10 czerwca i mam nadzieje ze zrobi mi usg!! No juz nie bij!! Ale ja nie pisalam tego pod swoim kontekstem, tylko ze tak sie czasmai dzieje!! I na prawde mysle pozytywnie, czasami mniej, ale ogolnie sie staram. No :) Troche polezalam, ale z ksiazka!! Ide sobie zrobic syropek swoj, bo sotatnio mi po nim przeszło. a spac dzis nie spalam, jakos mi sie odechcialo. Wystarczy ze wczoraj prawie przekimalam do 15!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartuje z tym kopaniem oczywiscie :D:D:D:D Ja wiem jak czasami trudno sie nie martwic, sama tak mialam, ale jak porozmawialam z ukochanym to mnie nastawil pozytywnie do wszystkiego. Co ma byc to bedzie... ale zawsze trzeba myslec pozytywnie i ciesze sie ze masz takie podejscie! Na pewno zrobi Ci gin usg i wtedy bedziesz szalala z radosci, a nawet jak nie zrobi to zawsze mozesz poprosic, aby chociaz posluchala serduszka i ty wtedy tez sie zalapiesz. Ja zaluje ze jak sluchalismy to nie nagralismy sobie na telefon, ale czlowiek zawsze pozniej wpada na takie pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka dobrze ze Dorka porządku pilnuje :P jakaś dyscyplina musi być ;) Klempa z tym podduszaniem to wiem o co ci chodzi...leżąć na plecach dziecko uciska żyłę główną, przez co krw ciężko dociera do płodu i to na końcówce ciąży czesto powoduje,z ę puls dziecku spada... jednak jakby to było aż tak groxne to by mi chyba gin ktg nie robił jak leze na plecach :o niektórzy każą leżeć na boku a mój mi kaze na plecach i kurde tak mi sie brzuch napina, ale nie kazał mi pozycji zmieniać...więc nie ma tragedii a podczas każdego ktg jakie miałam dziecku serce wali jak trzeba :) Gagatka zdrooooowiiiiaaaaa... dobrze, zę masz zwolnienie ...kuruj sie dziewczyno 🌻 julia hm...szczescie miesza sie ze strachem i ogromną dafką niecierpliwości, która narasta...ale dziś miałam jakieś dziwne myśli :O takie typu kurde co ja narobiłam, teraz będzie mały bąk, nad którym trzeba latać, skakać, skonczy sie jeżdzenie bez przerwy gdzies, wieczorami z mężem i taka swoboda jakaś...będą obowiązki, dodatkowe wydatki (dowiedziałam sie ile szczepienia kosztują i mi kopara opadła)...jakiegoś złapałam chochlika - melancholika ... i mam lekką doline grrrrrrrrrrrrrr boje sie,z ę jak zaczne rodzić to mój mąż który sie powoli przyzwyczaja ze mam co dziennie jakieś skurcze...mniej lub więcej... gdzieś akurat pojedzie i będzie problem :O buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×