Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gość lukasiatko
Jestem w takim szoku, ze cala sie trzese, na zmiane śmiech i płacz. Mąż daleko za granicą, na powiedziałam mamie i przyjaciółce. Co teraz? do lekarza rodzinnego na bete??? Znacie jakis dobrych ginekologów na terenie górnego śląska? Dzieki dziewczyny i trzymam tez za was kciuki, wydaje mi sie że lepiej nie myśleć o tym zbytnio..nie nakręcać się, ja nic nie robiłam zadnych badan, poprostu raz stosunek w czasie owulki skonczyl sie w srodku.Powodzenia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie dla kazdego...niektóre rodzą szybko i pierwsze odczuwalne skurcze są juz skurczami porodowymi... ja mam mega test na wytrzymałosc i ostatni ze skurczy mnie juz na serio wystraszył swą siłą... czekam na męza godzine i chyba jade do szpitala...niech sie dzieje wola nieba!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki moze to juz!!!! ale super! jezeli nie bedzie Cie przez weekend to znaczy ze jestes na porodowce :) juz nie moge sie doczekac realcji! powodzenia, aby wszystko ladnie, sprawnie i szybko poszlo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki kochana trzymam mocno kciuki zeby bylo mozliwie bezbolesnie i zebys szybko maluszka na rece mogla wziasc ;-) dziewczynki wlasnie popijam biale winko, wasze zdroweczko Mallgos oby tej decyzji twojej towarzyszyl cud...Mam nadzieje ze bedziesz tu zagfladac i wsperac nas Moniq juz ja cos wiem o straniach przez weekend przerabilaimsy to przez rok i nic tego nie wyszlo ale to nie znaczy ze u ciebie tak ma byc.Trzymam kciuki Co do moich starn to jeszcze daje sobie koljny cykl na wstryzmanie,ale w przyszlym tygodniu mamy wizyte u lekarza i zobaczymy co on powie Zuzka waikiki zwalnia brzuszek to co tywskakujesz?? A potem dorka i klaudusia i gagagtka to akrat my wskoczymy (ja,mallgos moniq - kolejnosc czysto alfabetyczna) ;-) zdrowie wasze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka poprosze też winka:) no własnie takie starania z doskoku w weekend to nie strania:o aj jakiś humor mam kiepski:o:o:o:o waikiki trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Waikiki ale się maluszek rozchulał, no to chyba już, trzymam mocno kciuki :D Julia pewnie, że będę tu zaglądać, bo zgodnie z moimi planami w przyszłym roku będę mamusią, mam nadzieję że proces adopcyjny przejdę gładko, no i w związku z tym będę chciała pochwalić się Wam moim dzieciątkiem :D. Na cud to ja już nie liczę, zresztą to chyba właśnie tak funcjonuje, ze walczysz póki masz nadzieję, ja już jej nie mam. Kiedyś napisałam, że gdy wszystko jest ok to nawet nie chcąc każdy już by wpadł przez te 3 lata. Nie chcę się już dłużej zadręczać, to psuje moje relacje z otoczeniem. No ale dziewczęta wygląda na to, że za chwilkę jeden brzuszek się zwolni, łapać jest okazja :) :D. Aha Julcia jeszcze jedno, jestem tu i będę Was wspierać jak tylko potrafię najlepiej, każdej z Was życzę 2 kreseczek i tego ukochanego maleństwa :D. No a że tak to u Nas bywa, że jak jedna rodzi to druga od razu zachodzi w ciążę to czekam z utęsknieniem, na którą wypadnie - a może na wszystkie :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Ja tez wpadlam zobaczyc czy jest cos od Waikiki!!! Mam nadzieje ze juz dawno jest po i odpoczywa z malenstwem! milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej U mnie piękna pogoda, słonecznie, ptaszki śpiewają, lato w pełni :D. Ciekawe co u Waikiki, myślę że już po, a raczej mam taką nadzieję, że się Nasza mamusia za bardzo nie męczy :D. Wczoraj czytałam sobie o przebiegu procesu adopcyjnego, troszkę się wystraszyłam, bo to strasznie skomplikowane jest, ale mam nadzieje, ze damy radę :D. A co u Was??? Która teraz łapie brzuszek???? ;) :D. Gagatka, Dorka nie dokucza Wam pogoda??? Jak Wasze samopoczucie??? Pozdrawiam i miłego dzionka życzę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! Oj waikiki sie nieodzywa, ciekawe co u niej.... może jest już mamusią:):) A ja już po dobrej kawce, biore sie za sprzatanie:o Miłej i słonecznej soboty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiem twierdzić, ze waikiki chyba rodzi :0 bo napisalam jej sma kolo 12 i do tej pory mi nie odpisała, wiec... trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki GRATULACJE :) mam nadzieje ze nie bedziesz zła, ale troche poweszylam :) ( ale to cafka zaczela jakby co :) ) i wklejam co znalzalma :) nie bij kochana :) Chłopczyk "waży 2730,jest grzeczny,ale poród był potworny.O 21 byłam w szpitalu,miałam już 4,5rozwarcia.Szybko doszłam do 7-8cm,ale lekarka stwierdziła,że coś jest nie tak,mały się stawiał,a ja podobno za wąska i pojechałam na blok operacyjny.Bóle miałam takie,że chciałam wszystkich pogryźć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u mnie slicznie nadal :) super pogoda :) no kobitki skoro brzuch sie zwolnil to do roboty :) a kto wie moze Pestki tez :) mam nadzieje ze wpadnie do na sie pochwalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta U mnie też piękna pogoda, choć zapowiadają, że podobno od jutra znowu zimno. Ja spędziłam przemiły weekend z moim mężem i pieskiem, aż żal, że to już koniec. No w efekcie nie nauczyłam się na egzaminy, ale coś za coś ;) :D. Waikiki kochana ogromne gratulacje dla Ciebie z utęsknieniem czekam na foto Twojego maluszka :D 🌼 🌼. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki meldować czy wszystkie całe i zdrowe po weekendzie. Jak widać Gagatka caluteńka i zdrowa, witaj kochana :D. A pozostałe dziewczęta???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Waiki 🌼 kochana wielke gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 zuch dziewczyna :classic_cool: :classic_cool: czekamy z niecierpliwoscia na relacje i zdjecia maluszka. Moj weekend glownie sprzatanie wylegiwanie na slonku... Dziewczyny jutro mam wizyte z M w szpitalu. Bo tu tak jest ze ogolny zleca podstawowe badania potem wysyla sie do specjalisty [czyt ginekologa] (uwierzcie mi tutaj dostanie sie do gina graniczy z cudem. Gin przeprowadza wywiad i z tego co czytalam na jakims forum zleca kolejne badania takze jest sznasa ze bede miala jakies bardziej szczegolwoe zrobione no i M bedzie mial powtorke, potem ewentulanie chyba HSG a wszystko za darmo no i ejst szansa ze nie musialabym latac w ta i spowrotem do Polski co wiecie nie ejst takie proste. Ja na pocztaku myslalam ze juz jutro bede miala badanie droznosci i sie wystraszylkam no bo w Polsce to sie robiw pwierwszej polowie cyklu, bo po piwrwsze wlasnie wtedy chodzi o droznosc a pozatym zeby niewyplukac ewentualnej ciazy. Wiec mailam stresa ale poczytalam troche jak inne dziewczyny trafialy od ogolnego czyli GP to kliniki i potem byla dodatkowa seria badan czasami obserwacja cyklu. Ogolnie wiekszosc osob sobie chwalilo ale znalazly sie tez takie co strasznie byly niezadowolone z angielskiej sluzby zdrowia glownie chodzi ze wszystko rozklada sie w czasie. Zreszta pojade i sama zobacze ;-) sama wyrobie sobie opinie :P Wiecie wy jestescie w Polsce macie wiekszy dostep do badan diagnostyki, Dorka skolei mieszka w Londynie wiec miala polska przychodnie. Rozumiecie mnie chyba ze to dodatkowo mnie stresowala ze nie moge sie zdiagnozowac malo tego nasze wakacje musimy planowac z kilku miesiecznym wyprzedzeniem (taka specyfika firm w ktorych pracujemy) i co za pech do Polski zawsze trafiam w drugiej polowie cyklu a wiadomo ze diagnoza glownie odbywa sie w pierwszej polowie. Dobra dizewcyznki trzymajcie jutro za mnie kciuki. Ja za starczki ciagle trzymam. Zaciazonym, mamuskom i ich pociechom zycze duzo zdrowka Trzymajscie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słoneczka🖐️ Witam Was poniedziałkowo i powolnowo :P Kurcze jak mi sie dzis nie chciało iść do pracy:o a jak mi sie nie chce pracować:( uuuuu 😭😭 waikiki👄 gorące gratulacje!!!!!!! czekamy na jakąś relacje i fotki maleństwa:D:D odezwę sie po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgut78
Julio powiem Ci jak to wszystko wygladalo u mnie:)jesli masz ochotke w ogole poczytac:P ja tez mieszkam w uk i rowniez lecze na nhs.U mnie problemem sa poronienia nawykowe.Teraz lecze sie w szpitalu u specjalistow.Zrobili mi baaardzo duzo badan,jedyny minus byl taki ze na kazda kolejna wizyte czekalam okolo 6 tyg:(i to ze na wyniki czekalam 2 miesiace:ono ale wszysciutko za darmo:)W Polsce za te badania musialabym zaplacic kuuupe kasy!ja trafilam na bardzo fajnych lekarzy:) Duzo zdrowka Tobie zycze i Wam wszystkim :) Waikiki gratuluje:D pozdrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki wielkie gratulacje!!! Jak sie czujesz? jak pirwsze dni z maluszkiem??? Gagatka dzieki za wynalezienie wiadomosci o synku! Ja mialam fajny i niefajny weekend. W pt zaslablam za kierownica i pojechalam do szpitala, bo sie strasznie przestraszylam. okazalo sie ze mam anemie i musze brac zelazo. ogolnie jestem niesamowicie slaba, ze nie moglam sobie otworzyc butelki z sokiem. Calkowicie z sil opadlam. Dzis zostalam w domu, bo nie dojechalabym do pracy :( Mam nadzieje ze sily mi juz niedlugo powroca, bo czuje sie jak niedolezna :D Julia powodzenia! Zgadzam sie z dziewczyna, ktora napisala posta wczesniej. Tutaj jak juz sie przejdzie przez etap GP i zostanie sie skierowanym do specjalisty, to opieka naprawde jest b.dobra. Mnie w pt od razu wyslali do lekarza, specjalisty, porobili wszystkie badania - i to w 2h! GP oczywiscie nie mial czasu i mogl mi udzielic co najwyzej konsultacji przez tel... postanowilam nie czekac! Mallgos zycze duzo sily aby process adopcji was nie zniechecil... na pewno nie jest to latwe i duzo zalatwiania... ale wierze ze wszystko ladnie pojdzie i bedziecie mieli coreczke z blond loczkami. Moniq moze wez sobie dzien chorobowy i poleniuchuj w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witjcie :) zaraz chyba pojde cos poprasowac, ale tak mi sie nie chce!!! chyba nie bede chodzila do pracy - caly czas jestem w niej glodna!!! maskara Jak na razie waze 63,1 w sumie prawie 2 kg przytylam i chcialabym jeszcze przez kolejny miesiac nic nie przytyc!! Waikiki ma nadzieje ze w srode wyjda, maly zaczyna stroic fochy i smieje sie ze taki maly a takie duze kupy robi :) hehe no :) mi tez zle bylo dzis w pracy! ale jak sobie pomysle jak ciezko bedzie mi chodzis f=do pracy jak dziecko bede musiala zostawic!! ehhh Dorka musisz teraz uwazac na siebie!! Z omdleniami nie ma zartow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, słonko uważaj na siebie. Łykaj witaminki i odpoczywaj przede wszystkim. Taka zmienna jest pogoda może od tego troszkę też słabsza jesteś. Gagatka, jak nie czujesz sie na siłach to leć pozowolnienie. Choć troszke sobie w domku odpoczniesz. A na prasowanie możesz wpaść też do mnie. Przypomnij mi ile Wy sie staraliście?? hgut78, ile czasu się staracie?? Julka , będziemy mocno trzymac kciuki. Ja to już nawet jak mąż był na weekend w domku to nawet nie miałam ochoty na przytulanie. Jakoś taka zrezygnowana sie czuje...:o Ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka testuje chyba 11 :) moniq od grudnia 2008 roku przestalismy sie w ogole zabezpieczec ( ale od sierpnia do grudnia 2008 tez jakos specialnie sie nie zabezpieczalismy) i od grudia 2008 staralam sie do kwietnia 2009, potem zbadalam prl i sie leczylam w sumie rok jak zaciazylam, ale od pazdziernika zaczelam stymulowac cykle itd. ale tylko do stycznia 2010. A potem to czekalam na hsg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my od 11.2008 :o Ale wcześniej , gdyby było wszystko oki to było wiele razy dobrych na wpadke:o Niestety ani hsg ani laparoskopia mnie nie przestraszyły😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywam, bo na prawde nawet jezeli chcialabym cos porobic to nie mam sily. Jest mama i wszystko mi w mieszkaniu ogarnela - kochana! Teraz siedze, przepijam herbatke i wczesnie pewnie dzis bede sie kladla spac. Jutro tez mam wolne i nie wiem czy nawet do konca tyg nie bede musiala zostac w domu... zobaczymy! Gagatka prasowaenie - to niezle masz energii! A waga sie nie przejmuj, jezeli zdrowo jesz z nie tylko slodycze to znaczy ze tyle masz tyc. Najlepiej to nie wchodzic na wage... ja wazylam sie tylko dwa razy - i jakies 2tyg temu mialam 4kg na +. Moniq w weekend pewnie zmeczona jestes po calym tyg... tak jest czasami, a poza tym ja czasami mialam takie uczucie ze juz nie wiedzialam czy mam ochote na przytulanko, bo dzidzie chce, czy poprostu mam ochote. mialam czas ze taka troche bylam w tym zagubiona... Jezeli bardzo nie chcesz, to sobie odpusc, bo jak sie czlowiek zmusza to chyba nic z tego nie wychodzi... A jak jest szalenstwo z ochoty to wtedy rodza sie dzieci :D:D Ciekawe jak Julcia na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka , pewnie masz racje, ze nic na siłe, bo tak to i tak nic z tego. Mam dziś kiepski nastrój... czuje sie taka samotna😭😭 nie wiem co ze sobą począć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×