Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gagatka dzięki za uśmiech :D - a okres to przyjdzie, już go powoli czuję :D. Eve czy masz owulację czy tez nie to może Ci tylko powiedzieć lekarz robiąc cykl monitorowany. A na śluz tak uważnie nie patrz, bo ja też nie mam książkowego, a owulacja póki co występowała. Życzę powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a teraz z innej beczki ktora z was miala badane TSH, jakie milayscie wyniki bo ja w sumie 4.42 i weszlam na ajkies forum i sie zeschizowalam....ze bedzie mi ciezko zajsc...pomocy....wiem panikuje, zawsze cos sobie wymysle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze mnie jeszcze pamietacie;)bylam dzisiaj u gin i podchodzimy do inseminacji w tym cyklu.Dostalam clo i jedziemy:Phe!az sie boje!! Dorka to juz 21 tydzien??????masakra jak czas leci!!:D Zuzka wyczytalam ze podchodzilas do inseminacji.Mialas moze podawany pregnyl???mi lekarz powiedzial ze jesli pecherzyki mi pekaja to nie trzeba podawac pregnylu,ale jesli pecherzyk bedzie wiekszy niz 22 mm to wtedy podamy.Hmmm...Mozesz mi napisac jak to bylo u Ciebie?jesli masz ochote oczywiscie:) Mallgos jak dlugo juz sie starasz o dziecko???juz nie pamietam;)u mnie minely 2 lata:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mam do Ciebie jeszcze 1 pytanko:)inseminacje mialas robiona po czy przed peknieciem pecherzyka?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve spoczko, mam nadzieję, że lekarz potwierdzi u Ciebie owulkę :). Julcia ja robiłam TSH i podobno najlepszy wynik to taki w środku normy. Przesyłam Ci link do stronki o tym, może coś Ci to rozjaśni temat http://mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=18&s_id=1&ss_id=3 Ewuska my staraliśmy się 3 lata i już zakończyliśmy :D. Mykam już spać, cały dzień się obijam a nauka sama do łebka nie wejdzie. Dobranoc :D :D 🌼 🌼 adopcja 2011 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lachony. :) Ja zaś tak na chwilę, więc zbytnio się nie wyurzekam, bo zaraz Mąż z pracy będzie dzwonił, więc zaś pół godziny będę miała z głowy. On to zawsze jak zadzwoni to potem pociska opowieści z krypty przez pół godziny, a mnie się czasem tak masakrycznie nie chce gadać, że szok. :D Czasem Mu tylko przytakuje, a wcale Go nie słucham. :D Może mi mówi, że jestem głupia, a ja Mu na to: "Tak, tak Kochanie". :P Dorko, to faktycznie Angole się mniej przejmują ciążami. U nas to zaraz pracodawca chce wyrzucać na bruk, a o zatrudnieniu kobiety w ciąży to w ogóle zapomnij. :) Haha, dobre było to co pomyślałaś. :D Ale na razie jeszcze się wstrzymam z dwoma kreseczkami. :D Najpierw muszę trochę wychować tą moją zeszłoroczną drugą kreseczkę. :) Zuzko, powiem Ci, że coś w tym jest, że kobieta we wczesnej ciąży jakoś inaczej wygląda. Jak dowiedzieliśmy się z Mężem o mojej ciąży to Mąż stwierdził, że właśnie jakoś tak dziwnie i inaczej wyglądałam. Mówił, że nie da się tego opisać, ale jakoś tak się zmieniłam i w ogóle promieniałam (a ja się po prostu tylko wykąpałam. :P ). Dopiero jak moja ciąża wyszła na jaw to Mąż stwierdził, że to na pewno przez to, bo naprawdę byłam całkiem inna. :) A ja dziś byłam na spacerze z kumpelą - sąsiadką. Ona mieszka nade mną i codziennie se latamy na spacerki z wózkami. Ona ma 5 - cio miesięcznego syna. Stwierdziłyśmy, że trza trochę poganiać z wózkami, bo musimy pociążowy tłuszcz wytopić. :D Dziś było tak gorąco, że pot mi normalnie po dupie kapał i aż z tego wszystkiego rozpięłam rozporek, żeby poczuć trochę wiatru we włosach. :D Nawet mały mi się trochę opalił. :) Bałam się, że mi się zjara i będzie wyglądał jak grillowana kura, ale na szczęście obyło się bez tego. :) Moniq, cieszę się, że u Ciebie lepiej. :) Oby humor wrócił na stałe i mam nadzieję, że znajdziesz jakąś fajną pracę. :) Mallgos, powodzenia Wam życzę w spełnianiu Waszych marzeń i oby wszystko poszło po Waszej myśli. :) Gagatko, mam nadzieję, że nie będziesz miała przez ciążę problemów w pracy. Fajnie też, że się już lepiej czujesz. :) Julio, superowo, że się za siebie wzieliście. Oby cosik z tego wyszło. :) Waikiki, a Ty wracaj i zdięcia synka zapuszczaj. :) Ale fajna jest taka świeżynka. Też mój synalek to już taki stary koń jest. :D Już ma prawie 2,5 miesiąca. :D Dobra to idę czekać na telefon od Męża i spadam spać. :) Dobranocka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczuszki! Ja dzis ostatni dzien odpoczynku w domku :( jutro juz do pracy niestety... ale z drugiej strony nawet sie ciesze chyba, bo ja lubie jak cos sie dzieje :D Moniq ciesze sie ze pierwsze CV juz polecialo! super! Jak sie pracuje to nie ma stresu i moza sobie tak spokojnie szukac! bardzo sie ciesze! mallgos wspolczuje wahan nastroju, mam nadzieje ze dzis lepiej! A Adopcja na pewno pieknie i szybko pojdzie i bedzie wymazona coreczka z blond kreconymi wloskami! super! Julia ja mam niedoczynnosc tarczycy i robie TSH teraz co miesiac. Hormony tarczycy na pewno trzeba miec w normie, ale nic sie nie stresuj, tu bardzo na to zwracaja uwage jezeli jest to przeszkoda. i nie czytaj glupot na necie! Ewcia super ze juz zazaz zabieg! aby sie udalo! dlugo cie nie bylo ale mam nadzieje ze jestes juz z nami na dobre! no u mnie juz prawie polowa 21-szego tyg, czas strasznie szybko leci! gagaka a o zdjecie mi chodzi z usg :) Ciekawe kiedy waikiki sie odezwie i kiedy wyjdzie ze szpitala z maluszkiem? Klempa fajnie masz z siasiadka! We dwa wozki zawsze razniej no i mozna sie scigac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Ja dziś króciutko, bo pierwszy dzień @ i mi brzuszek rozrywa :D, a poza tym dużo nauki, normalnie jak mi ten łeb nie peknie to będę wielka :D :D :D. Pogoda do bani, burze, parno, nie ma czym oddychać, jutro podobno będzie tak samo. Pozdrawiam :D Ps. Zuza trzymam kciukasy i powiem Ci, że moja koleżanka powiedziała kiedyś, że napawdę po ciężarnych widać od razu zmianę - ona twierdziła, że to widać po oczach - życzę, aby u Ciebie to była prawda :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Ja dopiero do domku dotarłam, kupiłam dziś oeparol, wiec od nowego cyklu zaczynam brać. Moze troche ten śluz mi sie polepszy:D Ogólnie humorek mam nienajgorszy, ale za to fatanie sie czuje.Ta pogoda jest dobijająca a jutro wcale nie bedzie lepsza. Malgos🌼 tule , zeby jak najmniej bolało. Idę sie położyc , odedzwę sie później👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos buziaczki przesylam, aby nie bolalo... Szkoda ze masz tyle pracy, bo w takch chwilach najlepiej jest sie zwinac w kulke na lozku i odpoczywac. Ja wlasnie wciagnelam 3 nalesniki z truskawkami i malinami i teraz czekam na ukochanego az wroci z pracy. Dziwnie jakos tak dzien mi szybko zlecial... niby wolne i wydawalo mi sie ze bedzie mi sie nudzic a ja nawet nie wykonalam planu ktory sobie wymyslilam na dzis. Chcemy przed dzidzia zrobic maly remoncik, tzn wymienic okno w kuchni na szklane drzwi, wtedy moznaby fajnie wchodzic do ogrodu z kuchni :) mialam podzwonic po firmach i porownac ceny i nic nie zrobilam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wpadam na chwile :) Powodzenia ewuska w inseminacji!! :) trzymam kciuki :) ja jutro mam wizyte - troszke sie boje!! Mam nadzieje ze bedzie dobrze :) Juz mi za bardzo brzuch widac (a staram sie ubierac na razie luznie) dzis mi sie jedna kolezanka pyta czy jestem w ciazy :) najwyzsza pora powiedziec kierowniczce w piatek!! ehhh same stresy Dzis zakupilam sobie 2 spodnnice z gumka :) mam nadzieje ze cale lato w nich przesmigam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak poszalalam z kasa w tym miesiacu ze do wyplaty zostalo mi ajkies 200 zł a wyplata za 20 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie dziekuje;) Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytke!!:)ktory to juz tc??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki 🖐️ Ewuska ja miałam zastrzyk bo mój pęcherzyk urósł bardzo duży miał ok. 30mm. Ja zastrzyk wzięłam dzień przed zabiegiem:) a następnego dnia o godz.10 było już po i na nie pękniętym. A około godz.12 tego samego dnia zaczął mnie pobolewać brzuch i gin powiedziała że na pewno to był moment kiedy on pękł. Bo jak następnego dnia z rana byłam na usg to był już pęknięty i strasznie pomarszczony więc pękł poprzedniego dnia tuż po zabiegu tak stwierdziła moja gin.:) Cały zabieg może trwał z 10 minut jak zwykłe badanie ginekologiczne kompletnie nic nie czułam :P Także spoko nie masz co się stresować :):P i podejdź do tego na relaksie jak do wizyty.:) Kurczę laski jutro 27 d.c normalnie boję się testować jak nigdy...... wcześniej lajtowo a teraz :o . Klempa śmigaj śmigaj z wózeczkiem :) zawsze we dwie raźniej:D A ja jutro jadę na zakupy dzidziusiowe z moją kumpelą (ciężarówką 19.07 ma termin) bo stwierdziła że ze mną pojedzie bo dwie baby to dwie baby:P chce zrobić już resztkę zakupów i przygotować torbę do szpitala :) Przez tą pogodę jestem taka zmęczona że mi się nic nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka🌼 powodzenia jutro na wizycie, napewno będzie dobrze:D zuzka🌼 a więc jutro od rana trzymam moooocno kciuki, kurcze może lepiej już dziś zacznę:D:D A jutro jak tylko zatestujesz melduj się z dobrymi nowinami:) Dorka🌼 mówisz drzwi z kuchni na ogród, super sprawa. A powiedz duży macie ogród, ja mam spory , tzn moi rodzice mają:D Uwilbiam jak jest ciepło wylegiwać się na dworku:D W sumie położyłam sie na chwile , ale jakoś nie mogłam wyleżeć. Dziewczyny , która z was zażywała wiesiołka, po ilu cyklach widać różnicę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka🌼 wczoraj mój szef stwierdził , że nie wie co on zrobi jak my wszystkie zaczniemy w ciąże zachodzić. Koleżanka tylko mu odpyskowała , że umówimy się wszystkie naraz, a później dodała tylko , że najlepiej kobiet niech nie zatrudnia. Masakra normalnie - kretyn. A Twoja szefowa jak podchodzi do takich spraw?? pewnie zadowolona nie będzie , ale chyba problemów Ci nie będzie robiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq moja szefowa nalezy do raczej na luzie, nie jest jakas sztywna, jestesmy na Ty!! Ale czasmi ma lekkie odchyly. Jest rozwodka bez dzieci wiec zwlaszcza w zimie ( jak nie moze jezdzic na swwoim ukochanym rowerze) jest totalnie obija, jak cos powie to za 2 tyg juz mysli calkiem inaczej!! No ale generalnie jest cool ze tak powiem, ale ja naleze raczej do ludzi skrytyc, niesmialych i jak sobie pomysle ze mam tak po prostu jej powiedziec to chyba sie tam wypoce cala z nerwow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedys sie msialymsy ze jest grafik ktora kiedy zachodzi zeby nie wszystkie na raz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka to kiedy testujesz?? ja tez jak ropbilam to sie bardzo balam no i strasznie nie chcialam go robic zeby tej jednej krechy znowu nie widziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq jutro nie testuję dopiero w sobotę ale im bliżej tym większy stres. Ja jak zajdę to nie będę miała problemu z szefem bo wie o wszystkim i trzyma kciuki:D sam ma 3 córy jest sopko szefem. Ostatni po IUI wszystko mu musiałam wytłumaczyć bo nie jarzył o co chodzi z tym IUI :P i stwierdził że mocno będzie trzymał żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle usmialam sie przy wpisie Klepmy,kochana myslalas kiedys o tym zeby napisac jakas smieszna powiesc typy Grocholi ;-) Dorka kochana to ja poprosze troche wiecej szczegolow. Generalnie dalas mi nadzieje ze z niedoczynnoscia i tak mozna zajsc.Jakbys mogla napisac czy na forum czy na maila, od kiedy u ciebie to wykryto,jaki poziom mialas i czy sie leczysz.Ja sie umowilam na sobote z GP, zastanawiam sie czy jak pokaze polski wynik z TSH to mi ponowi badanie i cos przepisze, z tego co sie orientuje to ten poziom co ja mam juz nalezy hormonalnie leczyc.Ale z drugiej strony widzialam angielskie normy do 6 uznaja za norme i nie lecza - widzicie co kraj to obyczaj.Moja dr jest niemka wiec licze ze jest blizsza naszym interpretacja. Jak sklonilas angielskich lekarzy zeby ci to monitorowali i przepisywali leki...Z gory dziekuje. Mallgos tez sle calusy usmiezacze bolu 😘 😘 dobrze ze juz tak sie nie dolukesz swoja droga mam nadzieje ze ten cykl tez nie bede sie dolowac jak przyjdzie @ w koncu odpuszczony. Moniq dobrze ze i Tobie sie humorek poprawil.Jak tam u ciebie ktory dzien cyklu.Mnie to juz tak wypryszcylo, brzuch mi wydelo ze mimo ze @ za 10 dni to czuje ze moglabym jutro dostac.Jak tam szukanie pracy,zobaczysz znajdziesz. Operol super sprawa mi od razu poprawial sluz po 3 dniach brania, tylko pamietaj zeby brac go tylko do owu, bo pozniej nadmierne wydzielanie sluzu moze ale nie musi powodowac jakies tam skurcze macicy.Nie chem cie w blad wprowadzac, doczytaj na jakims specjalistycznym portalu Zuzka,Ewuska trzymam kciuki za wasze inseminacje Gagatka mam nadzieje ze spokojnie przyjma info o ciazy a wrecz bede sie cieszyc, ale to musi byc fajne uczucie jak juz jestes i tak lekko brzuszek widac ale jeszcze nic nikt nie wie, a pozniej mowisz i wszyscy ci gratuluja i wogole...achhh.super dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia dzieki za kciuki;) aaaa ja tez sie lecze w uk.Wczoraj sie troche na nich zdenerwowalam:Pmialam wizyte i powiem szczerze mnie zalali!:oPytalam o iui i powiedzeli ze po co mi!!??hehe!tak to jest na nhs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Mam nadzieję że w końcu man się wszystkim uda :D Kolorowych snów laseczki moje 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×