Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

A to super, podobnie jak ja :D Ale teraz sie zastanawiam czy moze chociaz na pol atatu zostac... mysle ze czas bedzie mi sie dluzyl jak bede siedziec juz w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale dzis upal. Mniemam ze taki sam w PL jak i UK, normalnie ponad 30 stopni - szok. Mnie dalej brzucho ciagnie a raczej jedna strona. Moze po tym HSG dlatego tak mnie pobolowa jak na owu. W kazdym badz razie @ w poniedzialek w weekend raczej jej nie chcem ;-) wogole nie chcem. Ewuska normalnie trzymasz nas w takiej niepewnosci, czyli co znaczy ze u ciebie @ sie spoznia, superrr i te plamienia :-) ach czekam na mega dobre wiadomosci. Klempa sie nie odzywa znakiem tego narazie na publicznym zostajemy. Zuzka a ty tez gdzie sie podziewasz. A ja normalnie wejde sobie na maila i przypomne sobie jak wygladacie, choc wiekszosc raczej pamietam :-) Zycze wam przemilego weekendu i samych dobrych wiadomosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia witaj :) ja dzis nie odczulam tak upalu moze dlatego ze w domu siedze. cos sie przedtem zle poczulam i sie polozylam, podejrzewam ze przez frytki!! bo mi sie kuzwa zachcialo!! ale juz na jakis czas jestem z nich wyleczna - teraz przyszedl czas na brzoskwinki :D julka a moze @ nie przyjdzie :) trzymam kciukasy zeby go nie bylo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:) Ja ostatnio jakas zalatana jestem,ale wkoncu moge sie odezwac. dorka-ile juz przytylas?? Ja az 9 kg:(:( Wczoraj odebralam wyniki badan i wyszlo mi ze mam zamalo czerwonych krwinek,czyli mam anemie:(Dorcia moglabys mi cos zaradzic,wiem ze biedaczysko tez ja masz:( Gagatka-wiesz juz co bedziesz miala,czy jeszcze zawczesnie? Mallgos-gratulacje:) Mamuski-buziaki dla Was i babli:) Reszta dziewuch-trzymam mocno za Was kciuki i u stóp tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia czesc :) to witaj w klubie anemii :) trzeba jesc wiecej zelaza czyli buraczkow, brokuly, fasolka :) nie wiem co bede miala :) dziecko na pewno :) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. :) Odbierzcie maile. Klempa zadziałała i co obiecała to zrobiła. Nie wysłałam do Was wszystkich bo nie mam namiarów, ale jakoś sobie pewnie poradzimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa coz za nazwa :) heheh podoba mi sie :D ja juz sie zarejestrowalam teraz czekam na aktywacje przez admina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, już Cię aktywowałam. :) A ta nazwa tak o wpadła mi do łba. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ta moja mała larwa leży i zgrzędzi jak stare gacie. :) Nauczył się ostatnio marudzić i tą umiejętność super wykorzystuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Klepma dzieki za linka ja chyba sie zarejestrowalam i czekam na twoja autoryzacje dobra lece sprzatac. ja wlasnie jestem w trakcie dostawanie @ takze lekki dolek ciekawe jak Ewuska miejmy nadzieje ze jej sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa cos chyba szwankuje to nowe forum :( aktywowałas mnie ale jak weszłam to nic nie mogłam napisac buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Klempa , dzia za linka , juz sie zarejsetrowałam, czekam tylko na Twoją autoryzację:):) Ale gorąco , ufff....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobity 🖐️ Ależ ja jestem zabiegana, że nawet nie mam kiedy do was napisać:( jak nie praca to jakiś wyjazd ehhh nie mam czasu nawet dla samej siebie :P U mnie bez zmian czekam na @ i chyba raczej dostanę :( Mallgo gratuluję pani magister 🌼 lonisława trzymaj się kochana tak mi przykro ten wyjazd dobrze ci zrobi 😘 Dorka, Gagatka, Klaudusia dbać tam o siebie bo naleje w tyłki :P Moniq, Julka, Ewuska, trzymam kciukasy za nas :D Klempa, Waikiki całuski dla szkrabów od cioci zuzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julio, Twojej rejestracji nie ma. Sprawdź czy na pewno wysłałaś. :) Waikiki, już naprawiłam i powinno się już dać pisać. :) Sprawdź i daj znać co i jak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuzka ciesze sie ze sie odezwalas. Moze @ nie nadejdzie ja tez ciagle mam nadzieje ale plamienie juz mialam wczoraj i brzucho boli a piersi przestaja :-( Klempa teraz chyba dobrze poszlo to buziaki do jutr 😘 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie testowalam jeszcze:Pprosze tylko nie bic...:Pnie chce zobaczyc I krechy.Zrobie w poniedzialek zeby nie popsuc sobie weekendu:P Ale upal dzisiaj:oporazka!caly dzien siedzialam na ogradzie,oczywiscie w cieniu;) Dorka mam pytanie do Ciebie.Jak to jest tutaj w uk z macierzynskim??musisz pracowac do okreslonego tc??a jak np. mam zwolnienie od lekarza to dostane macierzynskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ewuska jak juz tyle sie spoznia to napewno sie udalo :-D Ja wlasnie dostalam dzien przed terminem :-( :-( wiec nawet nie musialam sie ludzic. I niby wiedzialam ze dostane bo wszystkie znaki na niebie na to wskazywaly ale w czlowieku zawsze nadziejea jest Narazie dol totalny - sorki ale juz nie mam na nic sil.....nie wiem ile razy jeszcze bede sie w stanie podniesc.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka :( przykro mi strasznie :( wiem ze terz jestes zla na caly swiat, zawiedziona i zadjaesz sobie pytanie, czemu znowu sie nie udalo!! Sciskam Cie bardzo mocno :) jestem z Tobą :) ewuska Dorka chyba nie bedzie miec macierzynskiego, bo z jedej pracy odeszla przed ciaza, a w drugiej za krotko pracuje :) wiecej szczegolow udzieli Ci pytana :) sorrki ze sie wcinam :) ale tyle wiem to pisze :D bo w tym tygodniu nawet poruszalysmy ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Gagatka pytam bo ja na 100 nie bede pracowac!Musze postarac sie o zwolnienie.A jak Dorka nie bedzie wiedziec to zadzwonie do jakiegos biora i sie popytam:) Julia przykro mi:(ehh... mnie @ spoznia sie moze 1 dzien:Phe!takze niedlugo.Po iui jestem 17 dzien. Milej niedzielki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczybki, Zaraz bede sprawdzac nasze drugie forum, chyba juz powinnam tam byc zarejestrowana przez nasza Klempe :) Julcia przykro mi, a Ewusia to dostanie ode mnie ze czeka jeszcze do poniedzialku!!!! no strasznie nas przetzymuje! A co do maciezynskiego, to jezeli pojdziesz na wczesniejsze zwolnieni to placa Ci, ale juz z macierzynskiego... nie ma tutaj czego takiego jak w PL l4, ze mozesz cala ciaze zostac w domu i otrzymywac pelna pensje...bardzo duzo zalezy od pracowdawcy, bo czesto firmy maja troszke inne warunki (lepsze) niz te podstawowe wytyczyne przez panstwo. Gagatka dobrze pamietasz ja maciezynskiego nie mam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Udało mi sie zalogować na naszym prywatnym forum:D Ewusia, Ty nas do zawału doprowadzisz. Normalnie przez tą niepewność nie bedziemy po nocach spały:) Julcia, bardzo mi przykro kochana. Niestety mimo iż , nastawiamy się , że i tak przyjdzie to i tak później czujemy ogromny smutek. Zawsze mamy w głębi duszy nadzieje na cud:( Musisz słoneczko zebrać siły i ze zdwojoną siłą rozpocząć nowy cykl. Kurcze przeciez musi wkońcu sie nam udać:D:D Wiecie co oglądałam ostatnio dokument o kobiecie, która przez całą ciąże nie wiedziała , ze jest. Przez całą ciąże miała normalnie okres. Urodziła dziecko w łazience, myślała ze to bóle na @. Masakra, jak można nie wiedzieć:o Ale upał, właśnie chłodzę sie przed wentylatorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobity 🖐️ Udało mi się na nowym forum wkleić zdjęcie z mojej ostatniej wycieczki z M :D U was też tak smaży ja dzisiaj idę na noc do pracy i dobrze bynajmniej będzie mi chłodno :) U mnie nic nowego cycki mnie bolą i brzuch zaczyna jak na @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta Jaki dziś upał - szok!!!!! Wielkie dzięki za gratulacje :D - jednak małe sprostowanko - to jeszcze nie mgr, dopiero lic. - co nie zmienia faktu, że i tak jestem bardzo szczęśliwa :D. A tak poza tym u mnie wszystko ok, korzystam z uroków lata i wakacjuję się maksymanie ;) :). Na forum już się zarejestrowałam, dajcie tylko znać kiedy na nie przeskakujemy :). A Wy jak spędzacie te słoneczne dni? Pozdrawiam i życzę przyjemnej niedzieli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mallgos to prostujemy _ gratulacje licencjata :) a planujsz dalej?? ja juz po obiadku - ioczywiscie byl rosolek :) teraz bedzie cos niezdrowego bo napije sie coca coli :) ewuska prosze nam jutro dac znac :) ja mam dzis grilla :) juz dawno nie mialam chyba miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka serduszko, będzie coś dalej, ale nie w tym roku :). Ten rok przeznaczam już tylko na odpoczynek, w przyszłym powrócę do obowiązków :). Ja obiade zjem dziś późno, bo w taki upał nic nie przełknę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos to zupelnie odwrotnie jak ja :) ja moge jesc i jesc :) heheh ja poszlam po lic. odrazu ale z jednej przyczyny - pozniej by mi sie juz nie chcialo no i ludzi z roku bylo mi szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos gratulacje :D julka nie poddawaj sie bron boze! ❤️ klempa zaraz sprawdze tamto forum :) ja tragicznie spedzam te upały, bo mały dostaje fioła jak mu za gorąco :( wykańcza mnie swoim marudzeniem i ciągłym ssaniem cyca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja tak samo poszłam po licencjacie od razu na mgr bo inaczej to by mi sie już póxniej nie chcialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wszsytko wiem dziewczyny ze nie mozna sie poddac, ze trzeba wierzyc, ze to widocznie nie nasza chwila, ale wiecie dla mnie w pazdzierniku bedzie juz dwa lata jak sie zaczelismy strac i rok jak intensywnie. Szczerze mialam nadzieje ze bede jednym ztych przypadkow ze po HSG sie udalo i ze mimo wszystkich symptomow na @ okaza sie one symptomami na ciaze....Nikt w moim otoczeniu najblizszym nie ma najmniejszych problemow byz ajsc za pierwszym gora trzecim cyklem staran wiec czlowiek dochodzi do jakis dziwnych konkluzji ze musi byc cos z nim nie tak!!!! Ile jeszcze tych lezek trzeba wylac zeby w koncu sie udalo... Jak narazie to mozna sie tylko przyczepic troszku do meza wynikow ale lekarz zinterpretowal ze jest ok. No ale przeciez nie zmienie meza jakby co.Wiem ze we dwoje musmimy przez to przejsc. Nie mogac dac dziecka swojemu mezczyznie ni czuje sie w pelni kobieta-wiem to chore....Wszystko inne wychodzi super. Slyszalam ze czasmi w sluzie kobiety cos jest - jeszcze chyba tylko tego nie sprawdzalam. Nic poleze dzis skulona na lozku, zla na swiat ale jutro obudze sie z pozytywnym nastawieniem, obiecuje.... To nadzieja sprawia, że człowiek na ziemi jest szczęśliwy. Jan Vianney 🌼 :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×