Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

"A co do literówki... tego nie wiedziałam, ale skoro sam się przyznałeś.. " - myślałem, ze to widać :) "Ike - nie wątpie że masz dobre serce... że o innych organach juz nie wspomnę" - kanibalka! :) Bronek, to teraz wklejaj dwa linki :) I powiedz koledze, żeby się mył przed zbieraniem datków:) Może jakiś grafik umieść, kiedy jest czysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą tak wspierać konkurencje!!!! to my harujemy jak woły klikając a ty nam kolejną włóczęgę przyprowadzasz!! ale niech będzie- znaj moje dobre organy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, mili moi. Juz koledze dalem znac, ze na tej Kafeterii to tacy mili ludzie sa i ze mu bede klikac. Okay, spoko, to teraz bede oba linki dawac. :D Kolega zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz koledze dalem znac, ze na tej Kafeterii to tacy mili ludzie sa i jeszcze tak nas bronek oczernia :D chyba zmniejszę dotację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczam, ze nikt nie bedzie wklejal linkow gdzie indziej. Dlatego zalozylem osobny temat tutaj i poprosilem uprzejmie o pomoc. :) Widzialem, jak sie inni menele na Kafeterii lansowali za pomoca wysylanego spamu, postanowilem zagrac inaczej :) (madry Bronek, oj madry) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"madry Bronek, oj madry" - a jaki skromny do tego :D Ale fakt, zadziałało, pierwszy raz klikam z takim uporem godnym lepszej sprawy:) Zaczernienie nicka też było rozsądnym posunięciem bo konkurencja mogła się podszywać a kto by poznał tak od razu, ze to nie Ty? :) No jednak mądry Bronek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiesz co MS!! bronka byś nie poznał ?? wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardzo menelu
Rzuciłeś kubkiem 77,05 zł w Bronek_Poznanski's!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o wiesz co MS!! bronka byś nie poznał ?? wstyd !" - wstyd to kraść i dać się złapać:P I niech się wstydzi ten co widzi :P Bronek się ukrywa za cyferkami i wierzę, że to on niejako "na słowo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel-mademoiselle
Rzuciłeś kubkiem 83,65 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski Ja chcę stówę,ja chcę stówę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łącznie stówa:P lepiej brzmi i dlaczego nasz bronek jest na drugiej stronie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, lepiej:) Jak to na drugiej stronie?? A w ogóle to... Bronek_Poznanski dostał dzisiaj już wystarczająco datków. Czyli było 50 klików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już nie ma pretekstu, żeby tu pisać ;( powiedziałam to na głos ??!! ups :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą teraz ci zmyję głowę co ty za pierdoły radzisz temu turkusowi? widać, że baba ma wyraźny problem z postrzeganiem ludzi - oni to ci źli i siebie- ona to niby ta ofiara a ty ją jeszcze podpuszczasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłeś kubkiem 31,27 zł w Pavulonik_Fan's! Ikuś, nie zgadzam się z Tobą - w każdym razie nie do końca. Mieszkałem kiedyś w bloku i wiem jacy potrafią być sąsiedzi. Przede wszystkim zazdrośni, na zasadzie "nie daj Boże, żeby komuś było lepiej ode mnie". Jej problemy to oddzielna sprawa, aloe jak zacznie olewać teksty sąsiadów i będzie częściej się uśmiechać to tylko jej wyjdzie na dobre:) Nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Bronek_Poznanski dostał dzisiaj już wystarczająco datków. Profil Bronek_Poznanski Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 28,30 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olewać sąsiadów może osoba, które potrafi to zrobić ona nie potrafi :) ale ok zostawmy ten temat bo każde z nas ma do niego inne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×