Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

jeżeli bardzo chcesz wiszący to myślę,że nie będziesz miała problemów jeśli chodzi o kościół. Ja jeżeli będę miała kalie to bardzo podobne do tych http://www.voila.pl/196/6cvvx/?1 kurcze chociaż ten kolorek też ładny http://www.voila.pl/198/godrk/?1 Pewnie wszystko się wyjaśni w ostatniej chwili ,jeszcze sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba ten drugi bukiet z kalii, a kolor ekstra :) gdybym decydowała się na kalie, to właśnie taki.ja może w przyszłym tygodniu przejdę się po kwiaciarniach i pooglądam katalogi, przy okazji zorientuję się w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sulwunia ja też właśnie szukam kwiaty koloru bordo albo z jakimś akcentem bordowym. Zdecydowana jestem na storczyki i ewentualnie do tego róże, ale nie mam jeszcze upatrzonego bukiety:( najpierw chciałam lekko zwisający a teraz już sama nie wiem...a nic ciekawego nie mogę znaleźć w internecie w tej kolorystyce... dziewczyny muszę się pochwalić dzisiaj miałam bardzo męczący dzień jednakże owocny:) było dużo jazdy ale się opłacało:) rano byłam się ugadać z kateringiem i mam wybrane już menu:) byłam też na zakupach:) Kupiłam biżuterię ale ostatecznie zrezygnowałam z diademu he he a wczoraj jeszcze co innego pisałam:P i panie w sklepach zachęcają mnie do stroika ale się jeszcze nie zdecydowałam... może Wy coś doradzicie?? jakieś propozycje? i kupiłam buty na zmianę bo te co mam są troszkę wysokie i pewnie w nich długo nie wytrzymam a trafiłam akurat na obniżkę w Wojas :D buty nie są szczególnie piękne ale wygodne:) białe na koturnie:) w końcu nabyłam welon trochę drogi ale ma kryształki Swarovskiego w bardzo podobnym kształcie jak moja biżuteria więc na pewno będzie pasować:) oraz kupiłam bolerko, niestety nie takie jak chciałam bo marzyłam o koronkowym no ale panie w salonie jednym chórem twierdziły, że do mojej sukni pasuje tylko z satyny więc takie kupiłam, myślę ze jak we wszystkich salonach mówiły,że tylko takie pasuje to mają rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
sylwunia pierwszy raz widze połączenie cantadeski i róż super sprawa bardzo mi sie to spodobało:) niebieska mysle ze co do kwiatow mamy baaaardzo podobny gust bo wszystkie ktore pokazujesz są rowniez moimi ulubionymi:D juz chodzilam po kwiaciarniach i powiem wam że co kwiaciarnia to inne ceny... najgorsze jest to że nikt nie jest mi w stanie na 100% powiedziec ile cantadeska bedzie kosztowac w sierpniu... myslalam ze z 5-7 ich wystarczy ale jak babka zebrala je w bukiet to sie okazalo ze musi ich byc z 10.... a jeszcze te ecru sa najwęższe... cena za kwiat 10-12 zł więc same kwiaty ok.120 + przybranie+butonierki+kotylion.... masakra:( dlatego połączenie tego z tańszymi różami nie byloby takie głupie;) hmm musze przemysleć temat:) koko zaszalałaś z tymi zakupami:D aż ci zazdroszcze ja mam takie godziny pracy że na miasto nie mam kiedy iść w tygodniu:( bylam dziś na zabiegu oczyszczajacym kwasami i hennie - pierwszy raz w zyciu;) i chyba u tej kosmetyczki bede tez robic makijaż bo ponoć ślicznie robi i powiedziala ze moge przyjść w ktoras sobote i zobaczyc jak robi innym pannom mlodym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszanel faktycznie owocny dzień miałaś:) i co kupiłaś tę biżuterię co wczoraj pokazywałaś? Jak masz chęć to wklej fotkę welonu ,tylko powiedz ile kosztował. paulatko u mnie raczej połączenie nie wchodzi w grę , jeżeli już na kalie zdecyduje to tylko w takim wydaniu http://www.voila.pl/021/c1g0o/?1 Ja sobie tez przed weselem jakieś oczyszczanie zafunduję:) wróciłam z zakupów ale nie były owocne,na przymierzałam się ale nic nie wybrałam,teraz trochę żałuję bo takie promocję ,że za 10 zł można fajne rzeczy wybrać:D:D za to nakupowałam cała reklamówkę ciuszków dla mojej chrześnicy, i mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisujecie. Suknia wklejona bardzo ladna, ja taka przymierzalam jednak byla ciezka, moze inny matterial czy co ale ogolnie bardzo mi sie podoba. Widze ze nie tylko ja zaczelam sie wahać co do bukietu, kurcze bylam uparta na storczyki zwisajace a teraz nie za bardzo mi sie podobaja, teraz znlazlam wiazanke z bialych gozdzikow z czerwonym akcentem tak srednio mi sie podoba ale chodzi mi o to jak biale gozdziki ladnie wygladaja http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Go%C5%BAdziki/slides/850fed8b5a46718amed.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kupiłam tą biżuterię:) ale za Waszą radą przymierzałam też na łańcuszku ale niezbyt dobrze mi w wersji z łańcuszkiem, tak jakoś ciężko. Zdecydowanie lepiej mi z tą żyłką, tak delikatnie się wtedy wszystko prezentuje i lepiej pasuję do całości:) a zdjęcia oczywiście wrzucę jak tylko je zrobię bo dzisiaj już padam i nic mi się nie chcę:P i w ogóle się wkurzyłam bo mój tatko też pracuję w Norwegii, w sobotę przyjechał i miał już zostać do końca sierpnia a teraz dostał telefon że musi lecieć w sobotę:( i przyleci tydzień przed weselem:( a jak by nie było teraz jest nam bardzo potrzebny, tyle rzeczy jeszcze trzeba pozałatwiać no i mama by się tak nie denerwowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
wysłałam na poczte fotki mojego welonu, zakryłam twarz bo może dziewczyna od której kupowałam kiecuszke sobie nie życzy żeby ją upubliczniać;P w ogóle to wczoraj slyszalam ze ponoć jest taki zabobon że nie można mieć używanego welonu tylko trzeba koniecznie kupić nowy... slyszalyscie coś o tym? ja welon kupilam razem z sukienka i podoba mi sie wiec nie widze sensu zmieniać tymbardziej teraz kiedy szał na lamówke mi przeszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulątko- właśnie moja biżuteria tak się mieni:) tylko że ja na suknie ma takie drobne koraliczki, które mienią się na niebiesko więc myślę, ze mi pasuję:) ale myślę, że takie będą Tobie też pasować, bo są bardzo ładne i będą się odznaczać a po drugie przecież nie wszystko musi być białe czy czysto przezroczyste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kokosznel , mi się bardzo podoba ta Twoja biżuteria. Dziewczyny mówiły, że na żyłce nizbyt ładnie się prezentuje, a mi się wydaje, że dzięki temu nabiera lekkości. Co do tego dadatkowego koloru, o którym smęcę już od jakiegoś czasu to wybraliśmy jasny fiolet, lila. Znajdzie się on w moim bukiecie - bukiet będzie biało fioletowy, krawet chyba też będzie lila no i na torcie będą akcenty lila. Tort już mamy wybrany:) teraz tylko wszystko musimy uzgodnić w cukierni. Menu postaramy się załatwić w przyszłym tygodniu, bo wyjeżdzamy na weekend. A jeśli chodzi o niebieskie kwiaty to zupełnie nie pasuje do ślubu moim zdaniem. Koko - suknia taka sobie, taka bardzo skromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak się rozpisałyście że nie wiem czy na drobie. Ostatnio jestem taka zabiegana że nie mam czasu z wami popisać. Zaraz pooglądam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko welon bardzo ładny i naprawdę nie widzę potrzeby kupowania drugiego.W zabobon nie wierzę :) ja tez się zastanawiam nad tym aby mieć inne koczyki niż białe czy przezroczyste, nie jest przecież powiedziane,że takie muszą być. Z tym ,że ja nie chcę wiszących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
no mi sie wlasnie wiszące podobaja i zakochalam sie w krysztalkach swarovskiego sa cudne:) ale widzialam tez fajne na allegro, wpisz sobie w wyszukiwarke komplety swarovski sa tam roznej dlugosci kolczyki i sa piekne, mienią sie i ceny tez dosyc przystepne:) aczkolwiek ja musze isc najpierw do sklepu zeby je w realu zobaczyc, przymierzyc, upatrzec sobie i dopiero dorwać na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzałam już na allegro i tez mi się one podobają, ale tak samo jak ty najpierw wolę na żywca zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
aaa zapomniałam sie pochwalic ze we wtorek spisalismy protokół i najprawdopodniej moja koleżanka zaśpiewa mi "barkę" w kościele albo inną pieśń:) strasznie mi sie to podoba, bo bedzie tak "inaczej":) mam nadzieje ze to wypali i organista sie zgodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na pocztę fotki z welonem:) ja słyszałam o tym, że welon powinien być nowy ale ja bym się tym nie przejmowała - nie wierzę zabobony. Za to moja teściowa mnie dobija pod tym względem cały czas mi truję, że muszę mieć coś pożyczonego albo coś tam jeszcze - no rozwala mnie to, kto się tym jeszcze przejmuje?:P tak więc paulątko bierz welon jak Ci się podoba ( jak dla mnie bardzo Ładny) i nie patrz co inni mówią na ten temat, zresztą po co wyrzucać pieniądze w błoto na nowy jak się już ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
ja juz kupilam sukienke na poprawiny, taką blekitna na jedno ramie z kokarda, ktoregos dnia przymierze i cykne fotke, bo nigdzie na allegro takiej nie widzialam:) niebieska mi osobiscie ta biala sie nie podoba, ten dół taki troszke nie bardzo i jak dla mnie za krotka - ale to juz kwestia mojego kompleksu nóg;) na poczatku chcialam na poprawiny jakąs biala lub ecru ale potem stwierdzilam ze jednak wole w jakims ladnym kolorze: zielen, fiolet, róż lub blekit no i padlo na blekit (byla ostatnia i ostatni rozmiar wiec wiekszego wyboru nie mialam, a ze baaardzo dlugo szukalam wlasnie takiej że kupilam ją bez mrugniecia okiem;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
koko ja bede miala cos nowego, pozyczonego, niebieskaiego itd. nie dla zabobonów ale raczej dla tradycji:) co mi tam szkodzi, stare mam bo sukienka przeciez uzywana, nowe tez - bielizna i bizuteria, niebieskie - podwiazka, pozyczone - tez podwiązka hihi wiec jakby nie patrzec tradycje podtrzymam nawet niezbyt swiadomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja nie ma nic przeciwko i pewnie też mi uzbiera się i coś pożyczonego czy niebieskiego :) ale denerwuje mnie to, że narzuca się mi że muszę mieć coś takiego bo inaczej będę mieć pecha - ja tam w to nie wierzę:) a tym bardziej jak by mi zabrakło coś to nie będę robić z tego tragedii w porównaniu do mojej teściowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
czasy teściowej to inny wiek hehe chociaż teściowe/mamy to jeszcze nic, najlepsze są babcie (osobiście babci nie mam), wg których nawet nie możesz sie w lustro spojrzeć przed wyjściem z domu w sukni slubnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w lustro spojrzec w sukni tylko calkowicie ubrana, bo to przynosi pecha trzeba miec choc buta sciagnietego, dalej z ciekawostek koszule do lsubu powinna kupic panna mloda by mlody trzymal sie koszuli a nie ssodnicy innej(nie do konca wiem o co chodzi), buty dzien przed slubem wystawic na parapet, wlozyc pieniadzze do buta itd itd ale nie wierze zw zaden z tych przesadow ale tak samo jak paulatko bede mila cos nowego(buty),starego(bizuterie od kuzynki),pozyczonego(bizuterie od kuzynki),bialego(suknia oczywiscie),blekitnego(podwiazka) Welon paulatka ladny ja mam podobny tylko krotszy chyba(bo nie pamietam w taim szoku bylam) Welon koko nie wem co o nim napisac taki troche dziwny ale na pewno pasuje do sukni, koko ile on ma warstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz sie nie martwie bizuteria pozycze od kuzynki, psoatram sie zrobic zdjecie swoim tel bo aparatu nie mam bardzo dawno sie popsuł ale pewnie nie bedzie widac takiego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i z rzeczy zalatwionych zanioslam do ksiedza dokumenty z USC i zaplacilam za msze takze to narazie mam z glowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda---- bo na tych zdjęciach rzeczywiście dziwnie wygląda ten mój welon:P ale na żywo dużo lepiej:) i tak jak piszesz pasuję do sukni bo na końcu ten wzór jest podobny jak na sukni i te mniejsze kryształki są identyczne jak na sukni a z kolei te większe co wiszą na końcu są identyczne jak w biżuterii:) a welon ma dwie warstwy no i faktycznie na zdjęciach tak to nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko podoba mi się twój welon, tylko te większe kryształki tak dziwnie jakoś wyglądają, ale to pewnie wina fotki. co do tych przesądów to z tym lustrem też słyszałam i tak jak mówi idelajda - nie można przeglądać się w lustrze w pełni ubranym, gotowym do wyjścia. byliśmy dziś na owocnych zakupach. kupiliśmy sobie buty, mój pasek do spodni no i zarezerwowaliśmy pokoje dla gości. mam takie buty jak chciałam, na 3cm obcasie no i na paseczku, bo tradycyjne pantofelki zawsze gubię. a mojego buty mi się nie podobają, uparł się, bo są wygodne, więc się nie spierałam, wolę mieć u boku zadowolonego PM niż z grymasem na twarzy od obcierających bądź uciskających butów. wysłałam wam foty na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Sylwiusia mnie się podobają:) Widzę, że owocnie większości Wam w ostatnie kilka dni minęły ślubno-przygotowawcze dni:) Ja nie miałam ochoty na pisanie, bo w środe wyszły mi brzydkie badania z krzepnięcia krwi, jeden wynik 3x ponad norme, drugi 3x poniżej normy..mam skierowanie do hemetologa, ide w pon..bardzo sięmartwiłam, dziś powtórzyłam badania i są prawie ok, na razie słysze tylko, ze wyniki "dziwne", bo nie biore żadnych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszanel mi się bardzo podoba twój welon,właśnie czegoś takiego będę szukała.przymierzałam podobny z tym,że nie miał dwóch warstw ,śliczny był tylko cena(370 zł) na allegro nie będę kupowała ,wolę najpierw na żywo zobaczyć a przede wszystkim dotknąć ,żeby zobaczyć czy nie jest sztywny.Ten twój welon drogi był? smerferfetka a co oznaczają te badania,miałaś jakieś dolegliwości,że je wykonywałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska-- welon właśnie był drogi:/ zapłaciłam 330 zł... a był za 380 jeszcze ładniejszy w tym stylu co ja mam tylko miał więcej mniejszych i większych kryształków... mam nadzieję że uda mi się później go sprzedać na allegro:) a ja dzisiaj miała dalszy dzień załatwiania spraw weselnych:) załatwiłam dekoratorkę kościoła:) i chciałam wybrać bukiet ale chodziłam po kwiaciarniach bez celu nic mnie szczególnie nie ujęło... czuję, że z tym będzie największy problem bo sama nie wiem jaki chce bukiet:P byłam też w dworku w którym mamy wesele, zdobyłam numer do dekoratorki sali i teraz muszę tylko zadzwonić i się ugadać:) i jeszcze uzgodniłam z właścicielem dworu, że ma mi zamówić lody (również ma sklep) bo niestety catering nie ma w menu lodów... a u Was jak to jest?? będziecie mieć lody?? ja myślicie lepiej podać lody na talerzykach czy w pucharkach?? wyślę za chwilę butki na pocztę, które kupiłam na zamianę jak już nie wytrzymam w tych pierwszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×