Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość paulątko
koko twoja biżuteria jest cudna! mi niestety taka nie pasuje, musze mieć coś bardziej wiszącego, takiego wchodzącego w dekolt;) ale też chyba wybiore kryształki sa piękne i fajnie się mienią:) niebieska 370 zl to przegięcie lekkie... na allegro spokojnie max do 100 znajdziesz, mój to jest taka mgiełka zakończona cyrkoniami i tez na początku wydawał mi sie sztywny ale przeprałam delikatnie w reku, wyprasowałam i jest juz mięciutki i ładnie się układa:) to jest ten welon co go z sukienką dostałam, chyba go sobie zostawie. Chcialam zamówić nowy z lamówką, ale chyba bez tylko z tymi kryształkami bardziej pasuje:) poszukam fotki to wam przesle jak znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio zabrzmi to mało skromnie ale bardzo spodobała mi się ta biżuteria, którą wybrałam teraz tylko muszę się po nią wybrać:) tylko nie wiem jakie kolczyki do tego wybrać też z kryształków ale nie chce też przesadzić w biżuterii... myślę nad jakimiś drobnymi żebym się za bardzo nie świeciła... co do diademu to najpierw mówiłam stanowcze nie ale dziś zobaczyłam taki drobny w sumie jak opaska z podobnymi kryształkami tylko większymi jak moja biżuteria i teraz mam dylemat bo był cudny a do tego bardzo delikatny no i nie był typu korona bo te jak dla mnie są strszne... a poza tym wpadłam trochę w kompleksy przy waszych sukniach, więc nie ma co pokazywać:P niebieska---nie kojarzysz mojej sukniibo nigdzie nie dawałam fotki ona nie jest nowa tylko sprowadzana z ameryki od znajomych... i tylko ją przerabiałam u nas. A fotki niestety w niej nie mam;/ wiec nie chciałam wrzucać na pocztę zdjęcia bo mam tylko jak wisi na wieszaku - a same wiecie, że tak suknia niezbyt okazale wygląda.... a poza tym wpadłam trochę w kompleksy przy waszych sukniach, więc nie ma co pokazywać:P paulatko ----myśle, że ten welon ktory masz bedzię o wiele lepszy od tego z lamowką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nie wiem czemu jedno zdanie w mojej wypowiedzi się powtarza i to w innym miejscu niż napisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to dlatego nie mogłam sobie przypomnieć,kokoszanel mi się tez ta biżuteria podoba ,tylko mam jedno małe "ale" przesadza mi w niej to,ze jest na jakieś żyłce. Ja bym dla siebie wolała coś bardziej eleganckiego np.na srebrnym łańcuszku ewentualnie złotym ,to już by zależało od biżuterii. i przestań mieć kompleksy,tobie się podoba a to jest najważniejsze. Może uchyl choć rąbka tajemnicy jaka jest:) bardzie skromna czy bezowata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej bezowata, poszukam zaraz fotek to wyśle... jakoś przeżyję:P tylko w rzeczywistości dół tzn chodzi mi od pasa jest duzo szersza bo pod to idzie jeszcze halka ... bo suknia jest dołem bardzo szeroka... wiesz bardziej mi się wcześniej podobała teraz mi sie wszystko inne suknie podobają tylko nie moja:( a nie miałam kasy na inną tzn miałabym jak bym poprosiła rodziców ale i tak bardzo mi pomagają i głupio mi tak ciągnąć od nich kasę:/ niby to dla nich żaden kłopot no ale ja bym się z tym głupio czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszanel to szukaj zdjęć.wiesz co ja jak kupiłam swoja to tydzień płakałam i nawet miałam zamiar stracić zaliczkę i kupić nową. Ale koleżanki z którymi ją wybierałam trochę na mnie pokrzyczały,że wymyślam itd ,że ona jest ładna i co najważniejsze ja ładnie w niej wyglądałam.Innych sukienek staram się już nie oglądać,bo wtedy wszystkie wydają mi się ładniejsze.Więc nie jesteś sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia sukni, niestety nie mam ujęcia z tyłu ale może jak będą ją następnym razem przymierzać to zrobię więcej zdjęć:) no i jest bez ramiączek- jak by ktoś nie zauważył że ona wisi tylko na zawieszkach, niestety zdjęcia są słabej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszanel czemu piszesz,że nieszczęsna. bardzo ładna, jedna rzecz którą ja bym zmieniła(ale nie musisz się tym sugerować) to ten wzór ,który jest w pasie zamieniałbym na taki sam który jest na dekoldzie sukni albo zastąpiłabym ten wzór jakimś pasem (może tez coś z kryształków aby pasowało do górnej części) to takie moje spostrzeżenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam często programy ślubne na zone club i tych podobnych programach i tam właśnie górują tego typu sukienki i na kimś bardzo ładnie wyglądają i nawet mi się podobają. Piszę to naprawdę szczerze:)A ty już się nie martw ,ładna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej już nic nie będę zmieniać... zresztą ten wzór w pasie się tak nie zrzuca w oczy jak mam suknie na sobie, może na powiększeniu wydaje się duży ale nie jest tak bardzo odznaczający się a poza tym w sumie mi nie przeszkadza bo i tak suknia jest prosta:) ale dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki niebieska:) chyba za dużo naoglądałam się innych i dlatego teraz mam taki mętlik... zresztą jak będziemy wymalowane i uczesne plus reszta dodatków to całkiem inaczej się wygląda w sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ale miałam czytania :) zgadzam się z paulątko i tobą niebieskaaa, że powinnyśmy być szczere, ja również nie lubię gdy ktoś mi kadzi, a tak na prawdę sądzi co innego. niebieskaaa dzięki za foty, ale to nie ja chciałam bukiety w niebieskim, chcę coś w bieli i bordo - róże lub orchidee, chociaż ostatnio rozważam też mieszane kwiaty (ale w tej kolorystyce). dziewczyny, a może byście mi doradziły jaki bukiet by pasował do mojej sukni? myślałam nad takim lekko zwisającym, ale podobają mi się też kulki. i sama już nie wiem. co do krawatów - to mi się podobają zwykłe krawaty, nie te ślubne fulary, ale nie neguję jak PM ma go na sobie (podobnie z kamizelką). kokosznel ja mam właśnie taką opaskę do włosów, z kryształkami dopasowanymi do biżuterii i kamyków na sukni (są to takie kwiatki). troszkę podobny do tego co ma modelka na zdjęciu mojej sukni. tylko ja będę miała też welon mgiełkę, taki najkrótszy, więc jak się go po północy pozbędę to zostanie mi opaska jako ozdoba. Aha i masz bardzo ładną suknię, podoba mi się :) biżuteria też, ale jak dziewczyny wyżej pisały, też bym wybrała nie na żyłce, tylko na łańcuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia oczywiście bukiety były dla smerfetki,pomieszało mi się:o i powiem szczerze,że nie jestem pewna jaka ty masz sukienkę więc nie doradzę w kwestii bukietu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Macie racje dziewczyny. Koko a jak się w niej czułas i widziałaś jak miałas ją na sobie? To ja poproszę o rady czy coś zmieniłybyście w mojej sukni ( ja na pewno to, że ten kwiat z boku zastąpić jakimiś kilkoma małymi białymi kwiatuszkami). http://www.modaslubna.pl/images/foto/2009/933.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Niebieska wpadł mi w oku 7dmy bukiet od góry, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka mi akurat podoba się najbardziej 1 ,6 i ostatni. to nie moje kolory ale sa sliczne dla mnie:) co do sukienki to ogólnie mi się podoba ,jedyne co trochę dziwne wygląda wg mnie to ten pasek materiału co jest pod tym kwiatem tak dziwnie jest zakończony.(w trójkąt) nie wiem może to tylko na zdjęciu tak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
A wiesz, że jakoś wcześniej aż tak uwagi na to nie zwróciłam jak teraz hahaha...hm..kurcze,bo jak w salonie ją miałam na sobie to byłam w szoku, bo normalnie super(szok), dlatego boje sie jak to wyjdzie tej krawcowej co mi szyje.. Macie z tyłu na zamek czy wiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wcześniej tez na to nie zwróciłam uwagi. Powiem szczerze ,że ja nie pamiętam co u mnie jest:D:D:D:D :DD: właśnie ost.próbowałam sobie przypomnieć i naprawdę nie wiem. jak ją ubrałam koleżanki powiedziały,że super wyglądam i chyba nie zwróciłam uwagi jakie jest zapięcie:D:D:D: Coś mi się kojarzy,że chyba kobieta w salonie mnie wiązała a bardziej podobają mi się na guziczki. A gdzie się dziś idelajda podziała?? Uciekam do łóżeczka do mojego misia bo cos tam już piszczy,że pół dnia na necie siedzę i jeszcze nocy mi brakuje:D:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
No Ide albo oblewa hehe albo tak się wzięła za przygotowania ślubne, że o nas zapomniała;P też się parę chwil temu zastanawiałam. No ja też zmykam do mojego;) zaraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem kobietki, ale caly dzien mialam zalatany , chodzialm po jubilerach by poprosic o katalog z obraczkami i wszedzie uslyszalam jeedno zdanie"nie posiadamy bo na zdjeciu wyglada calkiem inaczej" i bede musiala poszuklac kilka ladnych modeli na necie przeslac mojemu on wybierze kilka a ja potem drukne zdjecia i bede chodzic szukac na wzor. A po za tym xzaczelam remontowac z moja mama mieszkania hahahahaha wiem smieszne 2 kobiety i remont a jednak zostalysmy same, a remont sie sam nie zrobi wiec my sie za to zabralysmy. Caly dzien spedzilismy w sklepie z art. do remontu kupilysmy szpachel, rolete, farby, walki, karnisz szkoda ze paneli nie da rady kupic bo nie mozemy szastac kasa eh. Co jeszcze dzis robilam wzielam sie znow za odchudzanie pojezdzilam na rowerze i zakupila pas wibrujacy czy jakos tak zobaczymy czy beda jakies efekty, kurde do slubu musze schudnac minimum 5 kg, nie ma ze boli. Odnosnie bizuteri koko nie podoba mi sie ,ale to ze wzgledu ze jak szukalam dla siebie to taka akurat na mnie zle wygladala, co do tych tekstow o obrazaniu sie itp, no nie badzmy dziecmi po to jest forum by wyrazac swoje opinie. Mialam wam jeszcze duzo wiecej napisac ale nie pamietam koncze drinka i ide spac po bardzo meczacym dniu bo jutro jeszcze bardziej meczzacy, jak narazie zerwalysmy tapete jutro bedzie gruntowanie a potem moze szpachlowanie, ale jak to nas przerosnie to usmiecjhne sie do jakiegos kolegi;-) Kurcze u was tez sie koty marcuja? okropne odglosuy jak by dzieci plakaly i krzyczaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie sukni to ja mam na zamek ale na tym zamku sa guiczki chyba ze sto od polowy dupki do lopatek takie drobniutenkie.Ide spac. Milego dnia od rana i upojnej nocy, kurcze zaczyna mi tego na powaznie brakowac w sumie juz 3 tyg nie bylo nic bo jak na zlosc przed jego wyjazdem byla ciocia na odwiedzinach, a jak wyjechal to sie skonczylo i dupa blada. Ale musicie mnie pochwalic bo znosze to wszystko calkiem dzielnie myslalam ze bedzie duzo gorzej ale ja poprostu nie mam czasu zeby sie nad soba rozczulac caly czas cos robie i dobrze, przynajmniej nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zapięcie na suwak, ale zakryte drobnymi guziczkami. wysłałam na pocztę jeszcze raz foty mojej sukienki na modelce i na dwóch innych dziewczynach z alle... i propozycje bukietów. może którejś z was będzie się chciało rzucić okiem i podpowiedzieć mi co nie co. dobrej nocki kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam wiązanie z tyłu sukni. Chętnie bym obejrzała nowe zdjęcia na poczcie, ale nie mogę się tam dostać. Ktoś zmienił hasło, czy to tylko awaria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dulcia, mi też czasem wyskakuje błąd logowania, ja wtedy jeszcze raz wpisuję hasło i wsio ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuinia sukienka przepiękna,super,cud malina.Sama bym taką chciała. natomiast bukiety całkiem nie w moim goście,jedynie ten ostatni mi się podoba. wiszące bukiety jakoś dla mnie ujdą ale nie z czerwonymi różami. nie wiem może dlatego,że często dostaje czerwone róże to wydają mi się takie codzienne i zwyczajne. Ale ten ostatni bukiecik bardzo ładny. Ja jeszcze nie wiem na jaki się zdecyduję.Albo będą to kalie ale jakieś inne kwiaty w różu i fiolecie. innych kolorów nie biorę pod uwagę. a i czego jeszcze nie chcę to,żeby były w tym mikrofonie czy jak to się tam nazywa.Łodygi mają być widoczne. Dobry humorek dziś mam bo dostałam ładną sumkę zwrotu podatku,będzie jak znalazł na wydatki ślubne. pogoda się u nas zepsuła cała noc lało teraz tez pochmurnie ,piję właśnie 3-cią kawę i i tak chyba zaraz usnę idelajda ,ja też kiedyś z teściowa malowałam sama mieszkanie,jak jeszcze byliśmy w Polsce.Mój był w pracy na popołudniówce a jak przyszedł wszystko już było gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, miło że ci się suknia podoba. chodzi ci o ten bukiet ze zdjęcia podpisanego fiddlehead_twist? bo póki co to mój faworyt, ale nie do końca jestem przekonana, chciałam też bordowe róże. a jakoś mi one tam nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z tych co wysłałaś to tez mój faworyt. z tych co teraz wysłałaś bardzo ładny jest 3. I czym więcej oglądam te wiszące tym mniej mi się one podobają. A ty jesteś już na taki zdecydowana czy jeszcze nie do końca? Nie mam pojęcia do jakiego fasonu sukni one pasuję. Ja albo kalie ecru z odsłoniętymi łodygami albo jakiś bukiet taki różowo -liliowo fioletowy ale nie z samych róż ,tylko jakieś połączenie różnych kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zdecydowałam do końca czy ma być wiszący. chodzi mi o wygodę, nie wiem czy ten ogon nie będzie mi przeszkadzał w kościele. ten 3 to ładny - też mi się podoba. znalazłam jeszcze takie z kalii: http://img26.imageshack.us/i/main15b.jpg/ http://republika.pl/blog_mo_3443439/3980584/tr/kalie_3.jpg http://img229.imageshack.us/img229/1881/bukietlubnyml9.th.jpg http://i115.photobucket.com/albums/n305/Najeli_1980/b1_561.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×