Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość Smerfetka1985
Paulątko takie buty:P Nio to fajnie:) Wyslij fotkę sukienki. Turkusowa brzmi ciekawie. Oj nie wiem Idelajda hehe, ale niespodzianke macie miłą, my nie mamy poprawin. U nas w mięscie, gdzie pracuje dziś Turde Pologne więc utrudnienia w ruchu i pracujemy 7-15,anie 8-16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Idelajda, jakie obrączki wybrałaś? Co to porodu to chciałabym naturalnie, ale też mam dość sporą wadę wzroku i może się okazać, że nici z moich planów. Wizja blizny po cesarce mnie przeraża i to, jak długo się do siebie dochodzi też. Smerfetka staracie się już o dziecko? Szybko działacie:) Mamy już poukładane kto z kim jedzie, kto z kim wraca, może będzie ok. Zdecydowaliśmy się jednak na wódkę. Jaką kupiłyście? My chcemy bolsa, będzie pasował? Naklejki już kupiliśmy. My oczywiście wszystko na ostatnią chwilę;) Niedługo lecę do tą próbną, a nadal nie mam pojęcia, jak chcę wyglądać;) Dzięki niebieska za podpowiedź, kupiłam podwiązkę w salonie za 12 zł. Mi się wydaje, że podwiązkę się nosi na lewej nodze, ale nie jestem pewna. Do fotografa lecimy dzisiaj, musimy mu zanieść albumy ślubne. Sylwunia, to numer z tą fryzjerką:( może gdzieś indziej poszukaj? Kwiatki do butonierek zamawialiśmy dwa tygodnie temu, ale i tak muszę tam podskoczyć, bo mój zmienił zdanie i chce jednak w kolorze fioletowym kwiatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam tą pogodę i niby ma być ładna, oby oby. Robimy poprawiny w domu a ja nadal nie kupiłam sukienki:( chcę koniecznie białą, ale nic mi się nie podoba. Zaraz obejrzę wasze zdjęcia na poczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia mysle ze bols jak najbardziej bedzie ok, ja bede miala albo smrnofa albo wyborowa musze sie na jakas zdecydowac, qwydaje mi sie ze wyborowa nie ma takiego smrodu jak zmywacz do paznokci, ogolnie to ja sie na wodkach nie znam, ja co jedynie w kwesti wina moge podyskutowac, ale niestety musze juz wybrac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcialam wkleic zdjecie moich obraczek, ale moim aparatem nie widac jak one wygladaja a probowalam, wyszly troszke inne niz chcilam, widoczna jest przewaga bialego zlota, a przez cale biale zloto sa takie wzorki typu jodelki, sa szerokie 6 mm, ale to dlatego ze przy moim szerokim zareczzynowym glupio by wygladala taka 4 mm kobietki jak mi sie uda zrobic nalezyte zdjecie to powstawiam , a jak nie to po slubie wrzuce kilka fotek ktore zrobi fotograf tam napewno bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a się też na wódkach nie znam, ale chyba weźmiemy tego bolsa. Do tego wino i szampana. Wróciłam z próbnej, wyglądam całkiem nieźle:) ale moim aparatem to nie mam szans wam tego pokazać. Płaciłam 40zł czyli dość mało. Wy ile płacicie za próbne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę dzisiaj na próbną, ale w sumie nie pytałam ile będę płacić ale chyba też coś takiego jak Ty dulcia. W ogole to się chyba załamię, jestem chora:( dzisiaj wstałam z bólem gardła i czuje jakieś krostki na podniebieniu:( a do tego kicham cigle a katar nie daje mi spokoju a do lekarza nie mam jak sie wybrać:( codziennie coś mam zaplanowane, czarna rozpacz... znalazłam jakiś antybiotyk i sama się leczę :o niby zawsze mi on pomagał więc mam nadzieje, że wrócę szybko do "żywych" bo jak nie to nie wiem co ja zrobię w sobotę:( i to wszystko przez tą klimatyzację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki z 7 sierpnia pewnie juz tu nie zajrzycie wiec udanegowesela i bajkowego slubu, oby wszystko poszlo jak posjc powinno🌻 ❤️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przyjechaliśmy z kursu tańca, jednak tańczymy z niespodzianką.Walc już nam super wychodzi,gorzej z tym"baja bongo" bo to strasznie szybkie. Musimy dużo trenować. My mamy wódkę polską, do tego kupiliśmy chyba z 12 win, jeszcze szampan nam został. pogoda do dup, tylko 17 stopni i do tego deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie będę jeszcze wchodzić i marudzić Idelajda;) próbny makijaż i fryzura za mną, teraz czas zrobić winietki. U nas też leje, że aż się nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ślubujących w sierpniu a szczególnie 28 :) to także mój dzień :) Mam nadzieje ze wszystko sie uda :) jest ktoś jeszcze z tego dnia ?? szczerze powiedziawszy na ślub zdecydowaliśmy sie w styczniu tego roku znaczy w grudniu były zareczyny a wszystko załatwiliśmy od stycznia tego roku myśle ze dośc szybkie tempo i szczęście ze nam sie udało :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtaj madziutek dopisz sie do tabelki Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par kokosznel......07.08.2010.........13:00........podk...... ..........21/ 24 Dulcia98........07.08.2010.........15:00.........Wlkp.... ...........24/24 Krychaa........07.08.2010.........16:00.........pom/malp. ........24/30 dar_ia..........07.08.2010..........17:00.......lubelskie ...........24/25 aaaaanula.....07.08.2010...........13;00.......maopolskie ......25/27 Monia..........14.08.2010...........17:00........lubelski e...........24/27 Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz.......26/30 Miła.............16.08.2010..........12:00.......śląsk ie..............25/27 Smerfetka 1985...21.08.2010......13.00.......śląskie..............25 /27 Niebieskaaa...21.08.2010...........16:00.......lubuskie.. ..........26/30 idelajda........21.08.2010...........17:00......pomorskie .........22/25 kiniam85.......21.08.2010..........18:00........maz...... ...........25/28 mariolka.......28.08.2010...........16:30........maz..... ...........24/29 malisia m......28.08.2010.........................malp.............. ....25/27 paulątko......28.08.2010..........17:00.......zachodniop om........23/28 Dulcia jak najbardziej przychodz do nas i pomarudz troszeczke;-) Ja powiem wam ze od 13 sierpnia juz sie nie odezwe bo 14 wraca moj i wszystko bedzie sie dzialo jak na karuzeli zabojcze tempo i wogole, a po za tym nie chce tracic zadnej chwili bo bede gomiala dla seiebie niecale 2 tygodnie ale jak on pojedzie to na bank zdam wam relacje wylse fotki i wogole;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par kokosznel......07.08.2010.........13:00........podk...... ..........21/ 24 Dulcia98........07.08.2010.........15:00.........Wlkp.... ...........24/24 Krychaa........07.08.2010.........16:00.........pom/malp. ........24/30 dar_ia..........07.08.2010..........17:00.......lubelskie ...........24/25 aaaaanula.....07.08.2010...........13;00.......maopolskie ......25/27 Monia..........14.08.2010...........17:00........lubelski e...........24/27 Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz.......26/30 Miła.............16.08.2010..........12:00.......śląsk ie..............25/27 Smerfetka 1985...21.08.2010......13.00.......śląskie..............25 /27 Niebieskaaa...21.08.2010...........16:00.......lubuskie.. ..........26/30 idelajda........21.08.2010...........17:00......pomorskie .........22/25 kiniam85.......21.08.2010..........18:00........maz...... ...........25/28 mariolka.......28.08.2010...........16:30........maz..... ...........24/29 malisia m......28.08.2010.........................malp.............. ....25/27 paulątko......28.08.2010..........17:00.......zachodniop om........23/28 madziutek-89...28.08.2010.....19:00......kuj-pom.......21/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
dulcia a w małopolsce 7 ma padać, niby przelotnie ale ma byc duze ochłodzenie i zachmurzenie, jestem tym załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciocha
Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par kokosznel......07.08.2010.........13:00........podk...... ..........21/ 24 Dulcia98........07.08.2010.........15:00.........Wlkp.... ...........24/24 Krychaa........07.08.2010.........16:00.........pom/malp. ........24/30 dar_ia..........07.08.2010..........17:00.......lubelskie ...........24/25 aaaaanula.....07.08.2010...........13;00.......maopolskie ......25/27 Monia..........14.08.2010...........17:00........lubelski e...........24/27 Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz.......26/30 Miła.............16.08.2010..........12:00.......śląsk ie..............25/27 Smerfetka 1985...21.08.2010......13.00.......śląskie..............25 /27 Niebieskaaa...21.08.2010...........16:00.......lubuskie.. ..........26/30 idelajda........21.08.2010...........17:00......pomorskie .........22/25 kiniam85.......21.08.2010..........18:00........maz...... ...........25/28 mariolka.......28.08.2010...........16:30........maz..... ...........24/29 malisia m......28.08.2010.........................malp.............. ....25/27 paulątko......28.08.2010..........17:00.......zachodniop om........23/28 madziutek-89...28.08.2010.....19:00......kuj-pom.......21 /22 kiciocha......28.08.2010......18:00.........maz...........25/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe forumowiczki! paulątko pochwal się sukienką :) dulcia my kupiliśmy bolsa, dziewczyny a jakie winko kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy carlo rossi 3 rodzaje. chciałam wam pokazać biżuterię,buty i sukienkę na poprawiny ale aparat nam się popsuł,a telefonem nie ma sensu robić bo nie wyraźne wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w końcu kupiliśmy też carlo rossi "rosso frescato"- czerwone, półsłodkie lekko musujące. chciałam David mogen concord, ale jest za słodkie (na etykiecie podane, że jest półsłodkie, co raczej mija się z prawdą) chociaż ja takie uwielbiam. kupiliśmy w carrefourze - akurat była promocja i zapłaciliśmy 18.18 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlo rossi jest bardzo dobre, ale tez ma swoja cene, jkby z tanszych wybierac to mi tez smakuje kadarka niebieska ale nie wiem czy takie wypada na stol postawic Kobiety bylam na ostatniej przymiarce i wiecei co nie spodziewlam ze tak schudlam miala mi na gorze suknie poszerzyc o 4 cm a wychodzi na to ze nic nie bedzie poszerzala a moze i bedzie zwezac;-) Bede miala fotki to wam podesle bo byla ze mna swiadkowa i troche mi nacykala;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i welon ma 90 centymetrow bo sie pytalam wogole to jestem happy i zamierzam jeszcze schudnac i za tydzien na czwartek na ostatnia przymiarke, i jeszcze kobietka powiedziala mi ze widzi ze zeszczuplalam duzo bo nawet a twarzy widac, nawet nie wiecie jakei to budujace uslyszec cos takiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda no to super, ja się nie ważyłam ale chyba z 5 kg mi spadło odkąd przyjechaliśmy do polski.bałam sie,że przytyję a tu odwrotnie. A to przez to ,ze taka zalatana jestem ,że nawet nie mam czasu porządnie zjeść. byliśmy dzis na drugim spotkaniu na tym kursie przedmałżeńskim. Babka nawet ciekawie gadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebeiska bo powiem ci szczerze ze jak ja chodzilam na kurs to tez bylo w wiekszosci spotkaniach milo i fajne rzeczy mowili, Niestety ost. troche sie kloce ze swoim o rozne rzeczy tylko przykre jest to ze nie o wesele a o rodzicow mojego, on juz wszystko zapomnial jak go traktowali i wogole ach szkoda gadac, chce ich na sile wybielic a ja na to nie pozwole bo ja swoje wiem i koniec, on chce niech sie z nimi spotyka ja nie zamierzam i koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie spiochy podziewacie? ZAraz mykam na solarium ale nie chce mi sie zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
ja jestem Ide:) sukienke tą na poprawiny mam u mamy wiec narazie nie mam jak cyknąć fotki chyba ze na allegro znajde podobna to wam link przesle bylam wczoraj zaplacic za msze, dalam 300 zł - sami sobie robimy wesele i na więcej nas nie stać czekam na moj welon z allegro i sie troche stresuje czy przyjdzie dobry;) caly czas nie mam butow:( te co mam (z gigantycznym czubem) absolutnie ich nie zaloze.... szukam innych ale albo mi sie nic nie podoba albo są za drogie:( a teraz robie c.d. listy piosenek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Tak, tak ide śpichy, od 8 w pracy hihi:) Teraz przerwa na klik klik i pół grejfruta:) Ja też musze na solarium kilka razy na troszke, ale jutro chyba 1wszy raz ( ostatni raz na solarium byłam 19.06.2009,he),bo dziś po pracy jadę robić żele na pazurkach stópek, może wyślę Wam fotke hahaha Paulątko u nas też chcą 300zł, daliśmy 250zł. ( bo jak chcemy żeby w ogóle organista grał na mszy ślubnej to trza Mu choćby te 50zł.mimo, że mówi, że nie ma cennika itp) więc 50zł.musimy donieść. Jak ostatnio gadałam z kancelarzystą z Kościoła to się zapytałam to jak to, że gdybyśmy nie zapytali to byśmy mieli cichą mszę ślubną, że jak np.jest msza za kogoś, w intencji itp.to za to co się da w ofierze za tą mszę to organista podczas mszy gra, a On mi no tak, ale to ślub..miałam na końcu języka żeby Go zapytać czy ślub to sakrament, który księża chcą żeby był zawierany czy biznes, ale ugryzłam się w język..śmieszne to..a my też wsio sami, wiecie już ile około Wam wyjdzie kwotowo to wsio? Dziewczyny normalnie muszę też wejść na wagę, bo mój mi mówi, że schudłam, bo spodnie mi z tyłka lecą a nie wiem czy tak się nie rozciągnęły hehe, bo u mnie to najgorszy problem z brzuchem i udami. Załatwiłam makijaż za 65zł, fotki od makijażystki jak robiły mi się podobają, przyjedzie do domu w Dzień ślubu. Mnie też się podobały nauki, protokół itp. Mamy wina, ale kiedyś pisałam Wam nazwy, teraz nie pamiętam. Stresujecie się spowiedzią?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
kurcze ale u nas jest tragiczna pogoda:( od wczoraj ciągle leje:( ale pocieszam dziewczynki z 14 sierpnia - ponoć w calej Polsce mają być upały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
nam babka w kancelarii powiedziala ze na ślub daje się co łaska ale u nich w kościele jest to od 300 do 600 średnio..... więc jak widać daliśmy tą minimalną.... organista ma swoj cennik i chce 150.... plus jeszcze dekoracja to za sam kosciol z 600 zl wyjdzie masakra:( ja w sumie jeszcze o spowiedzi nie myslalam;) mieszkamy razem wiec mamy tylko jedna spowiedz dzien przed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kadarka jest dobrym pomysłem na wesele moim zdaniem. Na ostatnim, na jakim byłam podawali właśnie kadarkę. Za sukienką na poprawiny oczywiście nie miałam kiedy się rozejrzeć, a zostało parę dni. Idelajda, fajnie, że schudłaś:) ja już do ślubu na pewno nic nie schudnę;) Okazało się, że welon będę miała wpinany od dołu i bardzo mi się to podoba:) Dziewczyny, z tymi cenami z kościołach to prawda? To jakiś wyzysk! Lecę sprzątać, bo mam taki syf, a miałam jeszcze okna umyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×