Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

niebieska, jak cie to pocieszy moja mama miala na piersi cos wielkosci jajka jezdzila po onkologach nawet jej biopsje pobrali i okazalo sie ze to woda z gruczolu nie ma ujscia i jej sie tam gromadzi dostala leki i jest ok, co wakacje troche sie jej odnawia moze u ciebie jest to samo. Napewnoo bedzie dobrze musi byc;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
niebieska nie ma co panikowac, dziewczyny mają racje to moge byc zmiany gruczolowe albo nawet jeśli to jest guzek to niekoniecznie musi byc to zmiana nowotworowa. Mojej kolezance wykryli na piersi guza, zbadali i okazalo sie ze nie jest to nowotwór ale dmuchając na zimne wycięli jej to i problem z glowy, wiec ucha do gory to na pewno nic groznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HA HA HA HA HA HA H AH HA HA
aleście odpisaly komuś na pytanie :D :D :D :D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! niebieska nie martw się. na pewno wszystko jest ok. co do pytania... to tak u mnie będzie 200-220 gości. wódka finlandia - 0,5 litra na osobę plus kilka kartonów zapasu m.in. na bramy, poprawiny. wino - po jednym kartonie wina czerwonego, białego, różowego carlo rossi i karton wina japońskiego. piwo z beczki (50 litrów). inne alkohole: martini, whisky, gin, tequila, malibu. bimber na wiejski stół. napoje 4 litry na osobę (cola, fanta sprite, soki jabłkowy, pomarańczowy, grejpfrutowy, czarna porzeczka, woda gazowana i niegazowana). ciasta na taką ilość osób 30 kg (chociaż podobno liczy się 10 dkg na osobę) - różne rodzaje najwięcej szarlotki i sernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieieskaaaa
dzieki dziewczyny tez jestem dobrej myśli:) mariolka to chyba was nieżle wódka wyniosła bo finlandia droga. My mamy 100 butelek, 400 litrów napoi( cocoa-cola,sprite,fanta) soki :pomarańczowe,jabłkowe,porzeczkowe,wieloowocowe, trochę napoi gazowanych, woda niegazowana i gazowana. Z win tez carlo rossi trzy rodzaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
u mnie wódka żołądkowa de luxe 180 butelek na 80 osób +bramy, na odchodne itp. napojow wychodzi nam 4,5 l na osobe, w tym cola, cytrynowy gazowany, soki jablkowe, czarna porzeczka, pomaranczowe i troche wody ktora bedzie podawana z cytryna. Win chcemy kilka sztuk ale jeszcze nie kupilismy. I piwa troche na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślicie, że 3 litry
róznych napojów na osobę to dużo czy może braknąć?? (plus do tego woda gazowana/niegazowana w nielimitowanej ilości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smeretka1985
Właśnie oglądałam pogode na 16dni..wsio soboty deszcz;/ Szukam szpilek w kolorze srebrnych z cyrkoniami do włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska, nie martw się na pewno będzie wszystko dobrze. Choć przyznam się, że ja też jestem hipochondryczką i ciągle czytam w necie o chorobach jak zauważę, że coś nie tak. I wiesz co, też mam chyba jakieś inne piersi ;p wyczuwam coś w nich, przestraszyłam się, naczytałam o włókniakach itp. i poleciałam do lekarza, nie miałam jeszcze usg bo mój gin nie robi usg piersi, ale macał mi je dość porządnie i powiedział, że nie czuje nic niepokojącego, ale dał mi skierowanie na usg żebym się upewniła. Tylko, że muszę czekać bo jest na zapisy. Może więc w końcu prywatnie pójdę. Możliwe, że też mam taką budowę, że gruczoły są wyczuwane. Tak więc dla świetego spokoju idę czasem do lekarza, aby się uspokoić ;p Mój na mnie przezywa, że znowu sobie coś wymyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie strasznie dużo napoi. Kupiłyście je na własną rękę czy tyle dają w lokalu? Ja niestety mam z lokalu i dość mało bo 1,5 l/os (woda w nieogranicz. ilości), więc pewnie słono dopłacimy. Zostało nam kupienie kolorowego alkoholu, planujemy kupić Carlo Rossi - chyba wszystkie kolory, martini, malibu, adwokat, żubrówkę, jakieś whisky, nie wiem co jeszcze ? A tak to wszystko już praktycznie mamy. No jeszcze chyba kosze dla rodziców i nie wiem co z kwiatami do włosów. Czy jak macie welony dajecie jeszcze kwiaty? Ja chyba będę mieć welon od góry, więc nie wiem czy jest sens dawać jakieś kwiatki, jedynie że miałabym coś we włosach po oczepinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Miła ja bede miala cantadeske we wlosach;) a jesli chodzi o napoje to mysle ze 1,5 l na osobe to stanowczo za malo zwlaszcza ze mamy lato... koniecznie dokupcie na wlasna reke skoro wlasciciel tylko tyle daje! uwazam ze 3 l to calkowite minimum napoi naprawde duzo idzie... My mamy: 9 zgrzewek coli 8 zgrzewek cytrynowy gazowany 5 zgrzewek soku pomaranczowego 2 zgrzewki soku jablkowego 6 zgrzewek soku z czarnej porzeczki chcemy jeszcze dokupic ze 3 zgrzewki soku grajpfrutowego no i trochę wody gazowanej i niegazowanej. a bylam dzis w kosciele na ostatnim spotkaniu z księdzem i byla tez kobietka ktora dekoruje kosciol, niestety w naszym dniu nasz ślub jest jedyny wiec nie mamy sie z kim zlozyc na dekoracje, a wyglada to tak ze sami kupujemy kwiaty, w pt rano przywozimy je do kosciola i z nich ta babka robi bukiety i dekoracje, pokrowce na krzesla i wstażki do ławek juz maja wiec kupujemy tylko kwiaty no i tej babce daje sie 100, 00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
dziewczynki znalazlam (o dziwo!) butki ktore mi sie podobaja... zobaczcie http://moda.allegro.pl/item1172940255_buty_slubne_growikar_w_kolorze_smietankowym.html ale! moja sukienka na dole jest gładka, nie ma żadnych falbaneczek, koroneczek, zdobień, kompletnie nic wiec myslicie ze takie buty z jakimis wzorkami pasuja???? czy powinnam znalezc gladkie??? bo mam dylemat czy moga miec jakies zdobienia, koronki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
No ciekawe jak tam nasze przyszłe mężatki w tym dniu:) Mam nadzieję, że Kokosznel wyzdrowiała i nie pamięta co to skutki klimatyzacji:) Bawcie się dziś do upadłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystki dzisiejszym mezatkom zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez sie przylaczam do zyczen i przedewszystkim zeby ta decyzja byla na cale zycie i zebyście po 20 latach mogly stwierdzic ze to nadal ten jedyny wymarzony;-) Szczescia i bardzo udanego wesela. Potem mezatki prosimy orelacje i rady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcecie zebym wklejala to mnie skrzyczcie ale mi to wtedy pomagga jak widze ktora kiedy wychodzi za maz Imię............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par kokosznel......07.08.2010.........13:00........podk...... ..........21/ 24 Dulcia98........07.08.2010.........15:00.........Wlkp.... ...........24/24 Krychaa........07.08.2010.........16:00.........pom/malp. ........24/30 dar_ia..........07.08.2010..........17:00.......lubelskie ...........24/25 aaaaanula.....07.08.2010...........13;00.......maopolskie ......25/27 Monia..........14.08.2010...........17:00........lubelski e...........24/27 Sylwunia23....14.08.2010..........18:00.........Warm -maz.......26/30 Miła.............16.08.2010..........12:00.......śląsk ie..............25/27 Smerfetka 1985...21.08.2010......13.00.......śląskie..............25 /27 Niebieskaaa...21.08.2010...........16:00.......lubuskie.. ..........26/30 idelajda........21.08.2010...........17:00......pomorskie .........22/25 kiniam85.......21.08.2010..........18:00........maz...... ...........25/28 mariolka.......28.08.2010...........16:30........maz..... ...........24/29 malisia m......28.08.2010.........................malp.............. ....25/27 paulątko......28.08.2010..........17:00.......zachodniop om........23/28 madziutek-89...28.08.2010.....19:00......kuj-pom.......21 /22 kiciocha......28.08.2010......18:00.........maz.......... .25/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się przyłączam do życzeń. Kurde niedługo my, dziś byłam rano u kosmetyczki na hennie i wąsiku i były dwie panny młode jedna na makijaż druga na czesanie. I na samą myśl,że za kilkanaście dni będzie mnie to czekała się zestresowałam .to nie wiem co to będzie w dniu ślubu,chyba padnę na zawalca:D:D:D:D co do pogody to u nas pad i pada, od dwóch tygodni na jezioro nie można jechać. mam nadzieję,że przyjdzie w końcu słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
No to jak na pogodę u nas to nasza Kokosznel miała taką jakbym chciała mieć 21ego, ech. To mamy pierwszą mężatke;) Chyba się nie wycofałą, co?hehe Niebieskaaa też chyba padne na zawalca. Kupiliśmy księga z podziękowaniami dla rodziców - wysłałam Wam na maila, kupiliśmy też dziś balony i wstążki na auto, szpilki w cyrkoniai do włosów i byliśmy w restauracji meksykańskiej zapytać czy możemy np.100złIm zapłacić i że np.do tyg.-2tyg.rodzice przyszli by na obiad, deser, piwo, a my Im w prezencie damy jakby zaproszenie i Ich wizytówke i ok, a kelner z którym gadaliśmy też sie chajta 21ego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla was zagadke jakie zamówic kwiaty na sale kolor scian zółty, kolor mojego bukietu roze rozowe wybtalam margeritki pomaranczowe i biale dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia bukiet raczej do wystroju sali za duzo nie ma, ale wydaje mi sie(choc niekoniecznie sie znam ) ze dobrze zrobilas, ale margaretki to takie drobne kwiatuszki nie lepej bylo ci gerbery te mniejsze? Kuerde nie moge zasnac juz w sobote bede miala swojego jeszcze przyszlego meza przy sobie i wyobrazam sobie jak to bedzie jak on wroci i nie rozumiem dlaczego ale sie stresuje, ciesze sie ogromnie ale i stres sie pojawia dlaczego? Wytlumaczycie mi to sensownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Idelajda czy to coś w rodzaju podniecenia jak przed pierwszymi randkami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka tak jakby smieszne ale prawdziwe, nie wiem jak zareaguje nie hwalilam sie wam ale ostatnio bardfxzo chudne w tydzien zlecialo mi 5 kg teraz juz 6 a do soboty mysle ze wynik bedzie okolo 8 kg mniej on nic nie wie ciekawe jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Ide nie dziwi mnie to:) Skoro zawsze na codzień byliście razem, teraz tak daleko i ma przyjechać to stęskniona jesteś hehe A co do chudnięcia to jak Ci z tym dobrze to ok. Nie wiem tylko czy nie za szybko taka ilośc kg, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka badz co badz mam jeszcze leciutka nadwage, wiem ze to za szybkeie tempo chudniecia ale nie glodze sie, ale duzo cwicze i pilnuje sie by nie przesadzac ze slodkim i ogolnie w ciaglym ruchu jestem. Zla tylko jestem na to ze wszystkie spodnie mi z d..py leca a spodni z przed okresu takiej wagi nie zachowalam zadnych bo ze zlosci wszystkie powyrzucalam A czuje sie super z nowa waga, i chce jeszcze schudnac po wesleu tak jeszcze z 5 kg ale w mniej zawrotnym tempie <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Ide mnie grejfruty pomagają na przemiane, przestały jelita kłuć, dziennie wc a wcześniej raz na tydz, jeden grejfrut dziennie z tym, że mi tego ruchu bardzo brakuje he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka mi na normalna prace jelit pomaga moja ukochana herbata zielona z pigwa mniamus moglabym ja pic hektolitrami , ale ja nie narzekam na przemiane materi chodze codziennie do wc a czasem nawet 2 razy dziennie takze oki. Znow mi odmoil ktos przyjscia na slub:-( bede miala okolo 65 gosci z 80 planwowanych a zaproszonych chyba z 90 pare;-( Oby na tej wielkiej sali nie zrobilo sie za pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×