Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość Smerfetka1985
U nas będzie 36 gości potwierdzonych ( plus 5-my, DJ, Jego pomocnik, fotograf), a wiem, że jeszcze ktoś tam coś ma np. problemy i fajnie gdybyśmy teraz jeszcze czegoś na minus sie nie dowiedzeli, miałobyć 10osób więcej. Nie mamy big sali więc co do tego ok, oby Ci co będą sie dobrze bawili i fajnie wspominali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze straszycie
pomyylka razem z nami 66 osob bawiacych sie plus obsluga bedzie 70 tylko oby nikt wiecej sie nie wykruszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod innym nickiem mi sie pokazalo mialo byc 70 osob z obsluga plus jakies 3 dzieciatka na klanach ale to raczej malo samodzilene dzieciaczki ktore okolo 21 beda odwiezione do opiekunek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
u nas na dzien dzisiejszy 73 osoby + fotograf+ kamerzysta+ 2 osoby z orkiestry + kierowca+ my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulatko zazdroszcze ci tych 7 osob wiecej, jestem naprawde podlamana bo nie tak mialo byc no niby nie jest tak tragicznie z liczba gosci ale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
ja już po :) szcesliwa i zadowolona, pogoda idealna po prostu byla, taka jaką sobie wymarzyłam:) wesele rewelacja, było pare ale , jednak powiem wam ze zabawa była tak rewelacyjna ze wszelkie zgrzyty to przysłaniało i juz sie tym tak nie przejmowałam, oczywiscie znalazły sie osoby, które miały być ale nie przyechały... trudno zapłacimy za puste stołki ludzie nie są bezczelni ale nie warto o tym myslec ani w dniu slubu ani potem, zycze wam aby wasze sluby były równie udane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaanula opowiadaj jak reakcja w kosciele podczas przxysiegi, jakie prezenty daliscie rodzicom, co byscie zmienili kurcze zazdroscze ci ze ju po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka mi na poczcie sie nic nie wyswietla a wstawilas podziekowania dla rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Możliwe, że załącznika nie wstawiłam, wysłałam raz jeszcze. Ja jakoś nie wierzę w to, że będe w tej sukni, że już tak niebawem, że wychodze za mąż i w ogóle hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka witaj w klubie ja tez jakos nie wierze tzn wydaje mi sie to nieprawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka ladne jednak ja jestem z tych co szuka zawsze praktycznych prezentow, kazdy jest inny ale np. moi rodzice nie lubia niczego wystawiac na polki nawet ramek ze zdjeciami nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie z nami 50 osób + 5 z zespołu + fotograf + kamerzysta. dziewczyny ja chyba już do was nie zajrzę, zostało 5 dni, a wszystko się sypie... dalej nie wiem co z fryzurą próbną, suknię 3 raz mi poprawiają (nie miałam przymiarek, kupiłam gotową pasującą, mieli wyprać, wyprasować i troszkę poszerzyć), z kamerzystą zgrzyty (przed podpisaniem umowy gadał, że nie ma problemu, że pojedzie do mojego do domu jakieś 50 km ode mnie nagrać wyprowadzenie jak jadą do mnie itd.bo tak jego rodzice chcieli-taka tradycja, pod tym kątem szukaliśmy fotografa, a teraz okazuje się, że nie).moja chrzestna (mamy siostra) trafiła w pt. do szpitala w ciężkim stanie. ehh jakieś fatum chyba... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku sylwunia rozumiem cie jak cholera niedawno ojciiec mojego z zawalem trafil do szpitala ale juz jest w miare dobrze, oby twoja ciocia tez szybciutko wrocila do zdrowia. Zobaczysz bedzie dobrze a ile zapraszaliscie osob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Sylwiusia życze żeby wsio się powiodło...w tamtym roku miałam jakieś fotum przed dwoma weselami, mam nadzieję, że w tym roku mnie opuści.. Właśnie załatwiam panieńskie, 13ego w piątek o 21...10nas będzie najprawdopodobniej, fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie :) zapraszaliśmy 80 osób, potwierdziło 48, więc z nami będzie 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
co do podziekowania dla rodziców to pniewaz moja mama wyraznie nie chciała zeby sie publiczie za bardzo nie wzruszała i nie była tak w centrum uwagi to zadydekowalismy im tylko cudownych rodziców wycałowalismy i zatanczylismy akuat mielismy tak ze ja tanczyłam z tata mój brat z mama mąż ze swoja mama a jego siostra z tata to im było razniej bo były 4 pary, a w ramach podziekowan damy im specjalnie przygotowane albumy ze zdjeciami ze slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia bedzie naprawde super zobczysz a fotografa zrypac porzadnie umowa do czegos zoobowiazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
dziewczyny z 7 sierpnia mam moze takie troche glupie pytanie ale mozecie powiedziec co bylo zle na weselu? jakie byly wpadki? na co trzeba uwazac? na co zwrocic wieksza uwage? czy o czyms zapomnialyscie? co warto zrobic? jestem straszna panikara wiec takie porady bardzo by mi sie przydaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
w ogole to zaczynam panikowac, zalozylam sobie nawet taki zeszyt "ślubny" w ktorym zapisuje wszystko co trzeba zrobic, kiedy, itp.itd. masakra jeszcze tyle do zrobienia... oczywiscie tradycyjnie jestem na siebie zla i mowie sobie "trzeba bylo sie wczesniej obudzic a nie 3 tygodnie przed" no ale coz u mnie ze wszystkim juz tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulatko ja tez mam juz malo czasu bo w sumie niecale 2 tygodnie ale ja jakos dziwnie spokojna jestem na wszystko mam czas itd, a wiem ze tyle do zrobienia hehe widze stresik dopada a ja jakos nie wiem dlaczego sie nie stresuje. Moze jak moj przyjedzie to wtedy mnie dopadnie ;-) Co ma byc to bedzie nie ma co sie nakrecac bo ze stresu zabawy sie odechce;-) Ja nastawiam sie na zajebsita imprezke na ktorej sie wyszleje za wszystki czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Myśle Paulątko, że nie masz co wypytywać o wpadki kiedy itp.bo czym bardziej będziesz wtedy o tym myślala tym gorej i bez sensu, bo to ma być Twój dzień, a nie myślenie o tym czego ewentualnie nie zrobić. Ja od wczoraj żyje nadchodzącym panieńskim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już po:) Było naprawdę wspaniale! Miałam bardzo wzruszający ślub, ludzie mówili, że płakali na przysiędze:) Padało, ale było ciepło, więc nie potrzebowałam bolerka. Parasol zresztą kupiliśmy specjalnie na tą okazję:) Zdjęć jeszcze nie mamy, ale w tym deszczyku i wietrze myślę, że wyjdą super:) Wesele świetne, winietki to fantastyczny wynalazek, dzięki temu wszyscy się dobrze bawili. Cieszę się, że już po stresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jest naprawdę najpięknieszy najbardziej wzruszający dzień w życiu. Cieszcie się nim jak tylko możecie i bawcie do upadłego. Jak odpocznę to napiszę wam jak było a zaraz wyślę na pocztę parę zdjęć od rodziny i znajomych. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to najpiękniejszy i najbardziej wzruszający dzień w życiu. Cieszcie się każdą chwilą i bawcie do upadłego. Wysłałam wam pare zdjęć od rodzinki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Smefretka ja tez bede zamawiac takie księgi dla rodziców, tymbardziej ze robimy "podziekowania" w trakcie blogoslawienstwa wiec mysle ze taka ksiega bedzie w sam raz, tylko bedzie osobna dla mojej mamy, osobna dla taty i dla chrzestnego PM:) Daria super fotki, cudnie wygladalas i mieliscie super torta! ja dzis sie wybieram do hurtowni z pierdolami slubnymi zobaczyc czy maja rzeczy ktore sa mi potrzebne i porownac ceny czy bardziej oplaca mi sie z allegro zamwiac czy tam kupic.... co do allegro... w zeszly pn zamowilam welon i jeszcze nie przyszedl:( sprzedawca podal mi nr nadania paczki wiec pojade dzis na poczte i sie dowiem gdzie moj kochany welonik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka1985
Laseczki wlasnie chciałam napisać, że na nk Daria ma bardzo ładne zdjęcia;) Chciałabym też mieć takie relacje po ślubie i weselu jak Wy. Ja kupiłam w sklepie z rzeczami ślubnymi podziękowania te, a wczoraj mój dla chrzestnej szukał na allegro ( bo tam w tym sklepie dla chrzestnej nie było) i żałuje, bo nie to, ze zamówił taniej, ale miał opcje do wyboru heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
słuchajcie a jak ustalacie menu i pozniej palcicie pieniądze to spisujecie wszystkie szczegóły w jakims aneksie czy cos? my placimy polowe przed i polowe po weselu, ale czy mamy spisać jakis aneks gdzie bedzie zawarte menu i wszystkie nasze ustalenia? wiem ze musimy wziac potwierdzenie wplaty to oczywiste ale o czym jeszcze trzeba pamietac? o co zapytac? moze stwórzmy taka liste te ktore jeszcze nie byly ustalac szczegolow, a te ktore juz byly moze podziela sie jakimis radami:) to co mi sie nasuwa to takie rzeczy, zapytac wlasciciela (lub tez upewnic sie) czy: -chleb i sol beda na powitanie -czy pokoj dla mlodych jest gratis -czy maja związane kieliszki -ustalic godziny podania cieplych posilkow -czy maja kostki do lodu -ilu jest kelnerow -ustalic w ktorym miejscu ma byc slodki stol -ustalic godzine wjazdu tortu hmm co jeszcze? wiem ze moze niektore z tych pytan sa takie małostkowe ale ja tam wole miec wszystko zpiete na ostatni guzik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 sierpnia
Witajcie, tez miałam ślub 7 sierpnia. Z rzeczy, które zmieniłabym, yłoby więcej zdjęć na dworze (padało, więc pstryknęliśmy tylko kilka, a teraz nie chce nam się jechać na dodatkową sesję). Poza tym większych zgrzytów nie było, bawiłam się świetnie, i goście podobno też;) Orkiestra super. Aha, zwróćcie uwagę na toalety, bo u nas w trakcie wesela nikt o tym nie pomyślał, i jedna kuzyneczka skarżyła się, że zabrakło papieru i było brudno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki odezwe sie do was dopiero okolo 30 sierpnia dlatego wszystkim przyszlym pannom mlodym duzo szczescia i radosci na nowej drodze zycia, oby wszystkie weslea okazaly sie niezapomniana super zabawa. Moze jeszcze jutro zajrze ale watpie bo musze duzo zaltwic a w sobote o godzinie okolo 8 albo 9 rano bede miala przy sobie swoojego skarba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×