Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguś1984

ślub - sierpień 2010..kto jeszcze??..

Polecane posty

Gość idelaj
hej kobietki, wczoraj byl termin okresu i dostalam ale tak samo malutko plamienia i cisza, pewnie sie jeszxcze rozkreci ale jak przez 2 dni nic sie nie rozkreci to chyba bede tez brala pod uwage ciaze, napisalam tak zeby niepotrzebnie sie nakrecac, szczerze chcialabym zaliczyc klasyczna wpadke b mam juz dosyc rozmyslania z mezem kiedy bedzie ten dobry moment na dziecko. Mieszkac mam gdzie, nie gloduje takze dziecko warunki by mialo czwego chciec wiecej;-) Pozdraiwma was kobietki i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
niepotrzebnie sie *nie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy widzicie
na tych zdjęciach z USG?? szczególnie takich wczesnych? a mówienie o dziecku "fasolka" a o zajściu w ciążę "zafasolkowanie" to dość infantylne. czy wy wiecie, co to znaczy zostać matka i zajmować się dzieckiem przynajmniej do 18 roku życia dziecka albo i dłużej? do czego wam się tak śpieszy? do śmierdzących kup, pieluch, problemów w szkole, bójek z kolegami, puszczania się z chłopakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zapomnij zonko o dzidzi
no to witajcie w świecie rozpłodowych krów :) mąż będzie z kumplami i z dziwkami wychodził, a wy w domku "dzidzi" obsrane pieluszki będziecie zmieniać. ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy. Myślałam że z 10 stron będę miała zaległości ale jakoś się nie postarałyście. Na razie nie czytałam co tam u was bo jeszcze myślami jestem na Cyprze. Było cudownie. Wkrótce podeśle parę zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida może do lekarza sie wybierzesz,pozbędziesz się wątpliwości. daria witaj:) nawet nie pytam jak było bo pewnie cudownie, eh zazdroszczę wam bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
hej kobietki. Daria jak ja wam zazdroszcze takiego wyjazdu , nawet nie miejsca jak samego faktu wyjazdu tylko we dwoje bna dluzej, ale sie rozmarzylam;-) Niebieska nie bede leciala do lekarza bo juz czuje ze sie zbliza boli cholernie i mam podbrzusze jak z kamienia takze to kwestia czasu;-) Kobiety jak mi sie uczyc nie chce mam tyle do zrobienia a mi sie najzwyczjniej nie chce to jesien tak na mnie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Ide jak tam okres..albo coś innego?:) Jutro mam ostatnie wykłady z prawo jazdy i zaczną się jazdy...he...testy dość dobrze mi idą, ale jak to w praktyce będzie..się okaże. Co słychać dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam w piątek okres.no i chyba dobrze. Doszłam do wniosku,że jeszcze się wstrzymamy jakiś czas. Jak wrócimy to chcemy trochę poszaleć razem,wybrać się na jakąś wycieczkę i trochę poimprezować. dziewczyny macie już jakieś plany sylwestrowe? My z grupka z znajomych wybieramy się do restauracji gdzie mieliśmy wesele:) daria ładne zdjęcia.my kupiliśmy sony alfa 290. daliśmy nie cale 2000 tyś z torbą ,kartą itd. Myślę,że na razie nam starczy. Fajne fotki robi. Ale trochę się wnerwiłam bo teraz w mediamarkt jest promocja i reklamują alfa390 za tą cenę co nasz aparat. A jak kupowaliśmy to był dużo droższy. A przed świętami to pewnie dopiero będą promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
kobiety okres przyszedl byl nadzyczaj skapy, ale test ciazowy negatywny takze juz sie nie doszukuje. Niedlugo mam egz. na prawko trzymajcie za mnie kciuki;-) Pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
niebieska nie mamy narazie zadnych planow sylwestrowych , tzn. mielismy ale jak zwykle sie pozmienialo i pewnie skaczy sie na jakejs domowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
My też hm nie, ale myślimy o sali, bo ciągle domówki. Ja wczoraj zakończyłam wykłady z prawka, od czwartku jazdy, a dziś z kuzynem jade poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
helllllllo dziewczynki:) ale dawno mnie tu nie bylo, czasem was podczytywalam troche ale nawet nie mialam czasu napisac... wrocilam na studia, mam sporo pracy wiec to zycie jakos tak zdecydowanie za szybko sie toczy;) daria zazdroszcze wyjazdu, widzialam fotki są cudne:) 3mam kciuki za dziewczyny zdajace prawko ja zdalam dopiero za 4 razem, troche z przypadku a troche z braku znajomosci terorii bo ja w ogole na teorie nie chodzilam od razu mialam jazdy a dodam ze uczylam sie jezdzic calkiem od zera... wiec to co moge doradzic - chodzcie na teorie! gdybym chodzila to pewnie szybciej bym zdala:) teraz mam od wczoraj 4 dni wolnego i bycze sie odbijam sobie te miesiace ciezkiej pracy:) fajnie ze chociaz raz na jakis czas tu piszecie bo myslalam ze kontakt sie calkiem urwie po slubach wiec jestem mile zaskoczona:) a jak juz wszystkie bedziemy mialy dzieci to przeniesiemy sie na forum mlodych matek hehe buziole dla was moje "ślubne" kompanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
dzięki Paulątko. Słabo coś tu się spisujemy. Co do jazd to miałam 2 czw.1h, a w pt.i sob.po 2h i jutr po pracy 2h. Juz od 2h jazd śmigałam po nieznanym mieście w którym będe zdawała na 3,4,5 biegu, heh. Oby do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
witam was kobietki, nie zdalam za 1 razem na prawko ,ale jakos to juz przelkneleam, tylko jednego nie moge przebolec jeszcze 5 minut a byl by koniec egzaminu:-( Tak po za tym to zycie toczy sie powoli, juz wrocilo do normalnosci(juz albo dpiero jak kto woli) Piszcie co u was, Sylwunia pochwal sie swopim dzieciatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfeta1985
Właśnie Sylwia, pochwal się:) Mi zaczyna się kolejny okres, z m-ca na m-c jest mi z tym ciężej. Ide, dlaczego to oblałaś? Jakie macie terminy co do kolejnego egz? ja dziś 10 i 11h jazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) bardzo wam dziękuję za gratulacje. co do usg-to jest słabo widoczne i nie mam na razie jak zeskanować. w sobotę idę na usg przezbrzuszne w 13tc i mam nadzieję, że będzie wyraźniejsze. i jak tylko dojdę do ładu z moją drukarką, to wam prześlę fotkę na pocztę. co do sylwestra to pewnie wybierzemy się na jakąś domówkę, pewnie będę już miała brzuszek (a już się powoli zaokrągla :) ), więc hasanie na sali bankietowej raczej odpada. ida, smerfetka trzymam za was kciuki na prawko :) i powodzenia! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że mało już piszecie na naszym forum. Ja zerkam od czasu do czasu ale nie mam weny żeby coś napisać. Kupiliśmy sobie samochód ostatnio. Ja zaczynam rozglądać się za pracą i tak leci pomalutku. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki ! Dawno mnie nie było... U nas jakoś leci, nic ciekawego, praca - dom i tak w kółko. Na Sylwka idziemy ze znajomymi na zabawę, będzie spora ekipa, więc myślę, że będzie fajnie. Dzidzi na razie nie planujemy ;) Dziewczyny powodzenia na egzaminach! Nie poddawajcie się :) Wyjeżdżacie gdzieś na święta? Spędzacie je z którymiś z rodziców? My mamy wszystkich na miejscu i w Wigilię będziemy u moich rodziców bo razem mieszkamy, a w 1 święto u teściów. Pomału muszę pomyśleć nad prezentami...ciężko z tym zawsze co komu kupić. Chcemy kupić sobie żywą choinkę, powoli gromadzę bombki :) Jakieś nowości u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
kobietki co sie nic nie odzywacie? Pamietacie temat dziecka kiedy i wogole? Z mezem uznalismy ze to jest wlasnie ten moment, ja ktora twierdzila ze jeszcze nie mam teraz fiksa na punkcie dzieci nie moge sie doczekac kiedy bede mogla zobic test ciazowy, czuje ze sie uda ale zeby nie zapeszac tfu tfu tylko wam o tym powiedzialam trzymajcie za nas kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
oj kobity widze ze topik umiera smiercia naturalna, zadna tu juz nie zaglada? Sylwunia mialas wstawic nam na poczte USG, ktoras z was fotki z podrozy zorganizujcie sie , odsiwezmy ten nasz watek. Pozdrawiam was wszystkie i moze napiszcie jak tam przygotowania do swiat i co kupujecie w prezencie bo ja mam pustki w glowie i nie mam pojecia co kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy miałam zamiar coś naskrobać ale jakoś weny nie miałam poza tym codziennie sprawdzałam i nikt tutaj nie zaglądał. dobrze ida,że się odezwałaś. hehe pamiętam jak jakiś czas temu pisałaś ,że twój nalega na dziecko a ty nie chcesz. widzisz jak się wszystko może zmienić. mi się okres spóźnia już prawie tydzień, jutro rano robię test. nawet byśmy się ucieszyli ale pewnie na dniach dostanę@ bo mnie brzuch boli . wczoraj wprawdzie miałam dni nie płodne ale też poszliśmy na całość D::D:D dom gotowy do sprzedaży wyst,na razie na takim naszym lokalnym forum . jak przyjedziemy wyst.na allegro. dałam tez opis na nk .kilka osób napisało jaka cena itd a w sumie jedna jest konkretnie zainteresowana i chce obejrzeć jak przyjedziemy. codziennie się modlę:D:D żeby ktoś kupił wtedy byśmy tylko po resztę rzeczy po świętach przyjechali i sprawy pozamykać. akurat jest fajne mieszkanko na allegro z naszego miasta to od razu byśmy kupili i żegnaj norwegio:D:D:D:D ida jak tak prawko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy miałam zamiar coś naskrobać ale jakoś weny nie miałam poza tym codziennie sprawdzałam i nikt tutaj nie zaglądał. dobrze ida,że się odezwałaś. hehe pamiętam jak jakiś czas temu pisałaś ,że twój nalega na dziecko a ty nie chcesz. widzisz jak się wszystko może zmienić. mi się okres spóźnia już prawie tydzień, jutro rano robię test. nawet byśmy się ucieszyli ale pewnie na dniach dostanę@ bo mnie brzuch boli . wczoraj wprawdzie miałam dni nie płodne ale też poszliśmy na całość D::D:D dom gotowy do sprzedaży wyst,na razie na takim naszym lokalnym forum . jak przyjedziemy wyst.na allegro. dałam tez opis na nk .kilka osób napisało jaka cena itd a w sumie jedna jest konkretnie zainteresowana i chce obejrzeć jak przyjedziemy. codziennie się modlę:D:D żeby ktoś kupił wtedy byśmy tylko po resztę rzeczy po świętach przyjechali i sprawy pozamykać. akurat jest fajne mieszkanko na allegro z naszego miasta to od razu byśmy kupili i żegnaj norwegio:D:D:D:D ida jak tak prawko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
niebieska widze ze wy tez juz bardziej zdecydowani na dziecko niz niezdecydowani super zycze oby test pokazal 2 grube krechy, ale co sie stalo ze tak dlugo nie robilas testu?Wytrzymalas ja bym juz chyba kupila;-) daj koniecznie znac jak tam test wyszedl, no i wogoel ciesze sie ze wszystko powoli zaczyna sie ukladac z tym domkiem. Prawko to chyba nie jest mojaa najmocniejsza strona 2 egzaminy za soba i 2 oblane, nie jestem do tego przywyczajona bo zawsze ale to zawsze wszystko zdawalam zaliczalam za pierwszym razem bylam takim dzieckiem w czepku urodzonym, pamietam nawet jak zdawalam do szkoly muzycznej na jedno miejsce bylo 50 chetnych a miejsc tylko 3 i j poszlam tylko dlatego ze mnie koleznka namowila ze bedzie fajnie ze razem bedziemy chodzic itd, itp a ja no dobra moge isc i z marszu sie dostalam a ona nie, na studiach tez jak do tej pory nawet jak nie umialam to trafilam tak ze akurat cos tam naczarowalam i jakos poszlo dlatego to ze nie moge zdac tego prawka jest takim zimnym kublem wody na glowe;-) 2 razy oblalam tuz przed samym koncem to sie nazywa pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulątko
Ida nie przejmuj sie ja zdalam za 4 i u mnie bylo podobnie czyli wczesniej wszystko zdawalam za 1szym razem, zadnych poprawek na studiach ani nic a tu nagle taka świadomość ze kilkakrotnie cos oblewasz... ale cóż prawda jest taka ze tu nie wystarcza umiejętnosci nie oszukujmy sie ze wazne jest... po prostu szczescie:) i tego szczescia wlasnie zycze ci za kolejnym razem:) musisz szybko zdać bo kobietom w ciazy nie wolno sie denerwowac;))) u nas temat dziecka poki co wstrzymany, to jeszcze nie ten moment, ale za was trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
dzieki paulatko za poceszenie;-) Juz nie podchodze do egzaminu tak emocjonalnie i szczerze to juz mi nawet tak bardzo nie zalezy, teraz mam inny cel. Kurcze ale tak pechowo wyszlo ze tylko raz podczas dni plodnych sie postaralismy:-( i to byl 12 dzien cyklu czyli szanse pol na pol , mam wrazenie ze ja za bardzo chce. Moj mowi ze sie troche boi nowej sytuacji, ze nie wie czy bedzie dobrym ojcem i wogole ze chcialby dziecku zapewnic wsystko, a ja nie wiem dlaczego wogole sie tego nie boje moze dlatego ze nie wierze zeby sie udalo za 1 razem;-) Pewnie jak juz bede to sie bede martwic. Niebieska ty pipo pisz szybko jak tam twoj test wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test negatywny, w sobotę rano dostałam @ .ida byłam spokojna bo czułam,że lada dzień przyjdzie @. I troszkę się chyba nie jasno wyraziłam bo my się tak celowo nie staramy,nie zabezpieczamy się ale jak mam dni płodne to raczej uważamy. zobaczymy co to z tego wszystkiego wyjdzie. A ci powiem nie stresuj się i czerpcie satysfakcję z seksu bo jeżeli będziecie do tego podchodzić tylko jak do kolejnej próby zajścia to może być ciężko. mimo wszystko w ciążę nie jest tak łatwo zajść. A ty mężusia masz teraz przy sobie? czy on w norwegii jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test negatywny, w sobotę rano dostałam @ .ida byłam spokojna bo czułam,że lada dzień przyjdzie @. I troszkę się chyba nie jasno wyraziłam bo my się tak celowo nie staramy,nie zabezpieczamy się ale jak mam dni płodne to raczej uważamy. zobaczymy co to z tego wszystkiego wyjdzie. A ci powiem nie stresuj się i czerpcie satysfakcję z seksu bo jeżeli będziecie do tego podchodzić tylko jak do kolejnej próby zajścia to może być ciężko. mimo wszystko w ciążę nie jest tak łatwo zajść. A ty mężusia masz teraz przy sobie? czy on w norwegii jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idelaj
przy sobie go mam , w sumie juz 3 miesiac wrocil do mnie na 1 miesiac po slubie;-) Powiem ci tak kochalismy sie i w trakcie oboje chcielismy zrobic to do konca i tak to wyszlo w tamtym momencie nie myslalam o ciazy,ale potem nie moglam zasnac, bo w sumie nie wiem jak to sie stalo ze oboje tego chcielismy i ze to ja wyszlam z ta propozycja.A teraz sie schizuje bo chce tego ale jestem przkonana na 99 procent ze nie wyszlo, nie wiem wogole co o tym myslec. kolejnje proby nie bylo z powodu nadmiaru obowiazkow mojego meza , wraca bardzo pozno z pracy i nawet nie maialabym serca go jeszcze dodatkowo meczyc, w zasadzie zje cos i obejrzymy film w trakcie ktorego on zasypia tak mi go szkoda bo ja z nudow sbie wymyslam a on biedny nie ma kiedy odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida to tak jak u nas.jakoś spontanicznie to wyszło.podczas seksu kilka razy powiedziałam ,żeby skończył we mnie. wiadomo w trakcie jakos o konsekwencjach sie nie myślało.potem przyszła refleksja ,ale jak zaczęliśmy rozmawiać to doszliśmy do wniosku,że jak zajdę to będzie ok a jak nie to nie. Póki co w dni płodne nie ryzykujemy bo to jest tak ,ze niby chcemy ale sami przekonani nie jestesmy. glównie chodzi o mnie.ja wolałabym,żebyśmy wstrzymali się do momentu jak będziemy już mieli mieszkanie kupione,gdybym teraz zaszła wracam od razu do pl. może to głupia decyzja z mojej strony bo tutaj bym miała wszystkie prawa i za samo urodzenie dostałabym ponad 15 tys złotych. ale jakoś nie ufam lekarzom tutaj ,do tego jestem panikara i hipochondryczka i nie wyobrażam sobie tutaj przechodzić ciąży. ida to dopiero pierwszy wasz cykl tak? to byś musiała mieć wiele szczęścia ,żeby za pierwszym razem się udało. ale trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×