Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek1985

Facet nie pies.Na kości nie poleci

Polecane posty

Gość oto moje zdanie
Myślę, że to kolejne głupie i obraźliwe powiedzonko. Wiadomo, że jeśli dziewczyna sama z własnej woli doproeadza się do tragicznego stanu to nie jest to dobre, ale po co obrażać dziewczyny chude z natury? Każdy zasługuje na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie absolutnie nie chcę obrażać dziewczyn,które z natury są chude i nie mogą nabrać kobiecych kształtów. Chodzi mi o dyskryminację grubszych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze
tylko ze wlasnie w tym powiedzeniu nie ma mowy o dziewczynach z nadwaga a tylko wlasnie o chudych... niech zgadne pewnie sama masz nadwage i chcesz sie jakos podbudowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci leca na chude, grube zalezy kto co lubi i o gustach to sie raczej nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie nie jestem gruba:) Po prostu chciałam wiedzieć co sądzicie na temat tego hasła i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powinne wyglądać jak dziewczyny nie jak same kości- tu mowie o tych wychudzonych juz jak anorektyczki. Niektore nie wiedza kiedy przestac- z pieknych kobiet staja sie obrzydliwymi kosciotrupami. A jak sa grubsze hmmmmm jak kobieta nawet otyła dba o siebie wyglad higiena itd to naprawde sa bardzo ladne czasami 100razy ladniejsze niz te ktore sa szuple. Wystarczy o siebie dbac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gitarra
ależ własnie jest dokładnie odwrotnie!!!! psy uwielbiają kości. Twoje powiedzonko autorko jest nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... no to 90% moich znajomych plus kilku moich ex... to psy :) no ok :) niech Ci bedzie :) jesli chodzi Ci o umierajace anorektyczki, kotre ledwo co waza 35 kg to masz racje - na takie NIKT nie poleci. Ale jesli dziewczyna jest zgrabna i dba o siebie to uwierz mi... wielu za nią pobiegnie jak ten przysłowiowy pies. no i widzisz ja zle reaguje na takie teksty, wiesz dlaczego? bo w szkole zawsze byłam wytykana palcam, bo chuda, bo zero piersi, bo nie ma za co złapac. Dogryzały mi wszystkie dziewczyny - wszystkie 3 razy wieksze ode mnie. Obrazaly, wyśmiewaly, ze jestem anorektyczną, ze sie głodze itp. Teraz mam i cycki i dupe i dziekuje bogu ze nie wyglądam tak jak one teraz. A najsmieszniejsze jest to, ze nigdy nie powiedziałam zlego słowa na temat ich wygladu. Wiec dlaczego one mówiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop******lam dziś każdemu : "nigdy nie widziałem faceta psa ale kto wie co nas może jeszcze spotkać ." Za to ja widziałem laske suke i to nie raz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałam
Poligrafa Poligrafowicza Szarikowa, człowieka zrobionego z psa, a właściwie wielu takich Szarikowów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma to jak swoj wygląd
uzależniać od opinii facetów....taaa facet nie pies na kości nie polecia - kolejne powiedzonko ukute przez grubych tak jak i "kochanego cialka nigdy za wiele".😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadbanie to też dbałość
o odpowiednią wagę. Nie powiecie, ze 150kg osoba jest w 100% zadbana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no 150kg to już spora otyłość szkoda zdrowia serio ok o gustach sie nie dyskutuje to fakt każdy lubi co lubi nie wnikam zdrowie jest bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa nie ma to jak tak sie
dowartosciowywać i pocieszac.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde popadacie ze skrajności w skrajność ludzie rozejrzyjcie sie do okoła przecież z waszym podejciem powinny być same szkielety i hiper grubasy a jak sie rozejrzycie do okoła to czy zauważacie osoby po środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pózniej sie grube rzucają
jak chude coś wymyśla na nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grube osoby żadają
szacunku i tolerancji dla siebie co oczywiscie nie przeszkadza im w tym, zeby pogardliwie wyrażac sie o osobach chudszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grube osoby żadają szacunku i tolerancji dla siebie co oczywiscie nie przeszkadza im w tym, zeby pogardliwie wyrażac sie o osobach chudszych... wiem zdarza się ale to już jest hamskie jakaś szczupła albo osoba z mega nadczynnością tarczycy też jest hora i nierzadko strasznie szcupła ale nie grubasowi nie wolno zwrócić uwagi bo sie obrazi na odwrót to sie nic nie dzieje wg nich bo to normalne ok jak ktoś jest chory rozumiem ,jaki tak naprawdę jest % chorych grubasów..jak chodzi o chorych psychicznie to podęjrzewam ,że więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o racja co zauwazylam
skrytykowanie tuszy jest tematem tabu, inaczej wielkie oburzenie a dowalanie osobom szczupłym i chudym tekstami typu: cos mizernie wygladasz, sama skóa i kości itp. jest oczywiscie dozwolone.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Zielony
Jak wiadomo faceci wolą szczupłe, wysportowane, zgrabne dziewczyny(nie wychudzone i nie grube) i nic tego nigdy nie zmieni. Ale nie o tym chciałbym napisać, muszę zareagować na to co niektóre grubaski wypisują na forum lub na blogach. Z forum dowiaduję się że "facet nie pies na kości nie leci", no ok tak jest, i już grubaski cieszą się że facet woli grube dziewczyny od ich szczupłych koleżanek. Tak nie jest, absolutnie nie, facet nie lubi, podkreślam nie lubi się grubych kobiet, wierzcie mi. Ale nie lejcie na mnie jadem tylko dlatego że napisałem prawdę. Przestańcie się okłamywać, dobrze wiecie jak faceci patrzą i jak reagują na wasze szczupłe koleżanki. No właśnie doskonale o tym wiecie i tu pojawia się problem, jak zniszczyć psychicznie te wasze szczupłe koleżanki żeby uważały się za nieatrakcyjne i żeby zostawiły facetów w spokoju. Ciężkie zadanie, ale jest na szczęście forum gdzie można się bezkarnie poznęcać na pięknych dziewczynach, można powyzywać je od wieszaków, anorektyczek, szkieletów, wysuszonych tyłków, itd. Mam nadzieje że liczycie na do że wasze szczupłe koleżanki powpadają w kompleksy, bo jeśli zamiast tego liczycie na to że przekonacie facetów jakie to "anorektyczki"(czyt. zgrabne dziewczyny) są okropne, zimne, wiecznie niezadowolone to - no cóż, facetów nie przekonacie. Grubaski, takie wypisywanie głupot ma swoje konsekwencje, piszecie jakie to szczupłe dziewczyny są okropne i może dlatego nie chcecie schudnąć bo przecież te szczupłe dziewczyny są takie beznadziejne, niezadowolone itd. Jak schudniecie to będziecie właśnie takim we własnej ocenie "okropnym wieszakiem". Ale to nie wszystko, jak macie jakąś grubą koleżankę, to jeszcze pół biedy(nie wszystkie grube dziewczyny to zawistne wiedźmy , ale jak macie grubą koleżankę z którą wspólnie pastwicie się nad "wieszakami" to jak schudniecie to ta koleżanka was znienawidzi, będziecie dla niej tym paskudnym "wieszakiem" którego za wszelką cenę trzeba zniszczyć. A tak się lubiłyście... Poza tym myślenie że wraz ze wzrostem wagi przybywa radości i dobrych cech charakteru jest co najmniej... głupie. Jeszcze mógłbym dodać że to nie ładnie wyzywać osoby chore na anoreksję, to tak jakby śmiać się z kogoś kto ma raka. Wiem że chcecie zniszczyć te zgrabne dziewczyny, nie chodzi wam o to żeby robić sobie jaja z poważnej choroby, ale wyobraźcie sobie że jakaś osoba chora na anoreksję może te komentarze czytać. Wszystkim szczupłym dziewczynom życzę wszystkiego najlepszego, grubym dziewczynom też, przede wszystkim zdrowia i żeby udało wam się zrzucić nadmierne obciążenie w postaci tłuszczu. A tym wszystkim grubym dziewczynom lejącym jad na forum życzę żeby wam zady wrosły w fotel. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok powiem ci bo raz jest moda czasem na zbyt szczupłe ,osoby zdrowe raczej nie mają hipernadwagi i mniejszy problem z kupowaniem fajnych ciuszków ok znam kilka fajnych grubasków naprawde serdecznych i w porządku no ale faktycznie to znikomy procent w naszym społeczeństwie chyba ;)mam ciotkę właśnie taką wysoka baba ale hiperotyła nie rozumiem jej najważniejsze to żeby sie najeść na deser kawka w mleczkiem i blaszka ciasta no to sorki tu z kolei obżarstwo zakrawa na jakąś straszną chorobę psychiczną nawet swoją córkę od małego roztuczyła teraz jest otyłą nastolatką a jak była małym dzieciątkiem była taka śliczna i słodka ;( szkoda bo uważam ,że zmarnowała małej życie . no ale ciotka jest właśnie z tych zawistnych grubasów co to wieszają psy i koty na szczupłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zielony ja to doskonale wiem ale ten tekst czytałam z 5lat temu na kafe i ja byłam zawsze jak pomara.ńczka od niedawna mnie coś naszło i mam konto ;) zaczeły mnie wkurzać podszywy nie wiem na co osoby otyłe liczą ;) ja mam nie miłe uwagi od rodziny jak kilka kilo przybiorę ale mnie to motywuje do pracy nad sobą i chodzi o moje zdrowie każde dodatkowe kilo to przecież gorzej dla serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszłości z dawnych czasów
kiedy tusza była synonimem dobrobytu. Teraz na szczescie jest inaczej - zamożniejsi zazwyczaj dbaja o syl;wetkę podczas gdy biedniejsi czesto maja problemy z nadwagą i otyłościa - u nich zreszta dalej pokutuje przekonanie, ze jak gruby to dobrze mu sie powodzi.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co do tycia
z powodu choroby to mi sie juz smiać chce, jak czytam kafe to tu 95% tyje z powietrza bo przecież jedzą jak wróbelki a temu wszystkiemu winna jest jakas tam choroba.:O moze i faktycznei choroba...ale nie ciała a duszy typu kompulsywne objadanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×