Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość annamairiaaa

co lepsze wersalka czy rozkaldana sofa?

Polecane posty

Gość Daniel85
też mi się wydaje że sofa jest bardziej stylowa niż tradycyjna wersalka. Wystarczy spojrzeć na to, żeby sie o tym przekonać: http://homlando.com/sofa-brunon-lux-3dl,3003.html Fajne poduszki, świetny wygląd i pasuje wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy też od konkretnego modelu. Ja jednak wolę sofy. Niedawno bardzo ładną zamówiłam sobie z www.ramaro.pl. Dokładniej wybrałam model Kamil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Mi bardziej podobają się sofy. Na przykład w takim stylu http://www.promarkmeble24.pl/category/sofy-rozkladane-kanapy . Ale wszystko to rzecz gustu i całej aranżacji mieszkania. Sama musisz podjąć decyzję co bardziej Ci się podoba. Bo jeśli chodzi o funkcjonalność to oba meble - wersalka i sofa - będą wg mnie praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina143
Obecnie na rynku jest ogromny wybór sof i kanap, dlatego warto zainwestować w taką, o najwyższej jakości. Mogę polecić kanapy z Gruppa Furniture, to nowa polska marka, jednak z dużym doświadczeniem, materiały sprowadzają z Włoch i Hiszpanii, dlatego jakość jest bardzo wysoka. Testowałam ich sofy w jednym ze sklepów w Warszawie i byłam naprawdę zadowolona. Sama chyba zdecyduję się na jakiś model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregory W
Każdy ma swoje upodobania, ale ja zdecydowanie stawiam na wygodne sofy. Właśnie taką wybrałem do swojego salonu, długo szukałem, ale trafiłem do salonu Meblo Dom II na Armii Krajowej mają naprawdę dobre produkty, w rozsądnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do spania na co dzień najlepsze są jednak materace. Tylko materace gwarantują idealne podparcie całego ciała i komfortowy sen bez bólów pleców i kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafka0110
Ja powiem, ze według mnie sofa. Wersalka to taki prl. A sofa może być piękna. Np. takie tapicerowane sa mistrzowskie. Sama mam w salonie taką rozkładana jakby goście przyjechali z meblemarzenie.pl i nie oddałabym jej za nic :) jest idealna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku łóżek sprzedawanych razem z materacem trzeba zwrócić szczególną uwagę na jakość materaca, bo to on jest najważniejszy. Zdarza się, że do tego typu łóżek dokładane są słabej jakości materace sprężynowe, które nie są wygodne i szybko się zużywają. Wówczas lepszym rozwiązaniem jest kupienie ramy łóżka ze stelażem i do tego dobrać dobrej jakości materac zapewniający zdrowy i komfortowy sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedRo
Zdecydowanie wybrałbym sofę. Osobiście użytkuję jedną, którą polecam innym. Można ją dopasować do swoich potrzeb (narożna/tradycyjna). Możesz dostosować ją do czego ci potrzebna(funkcja spania / funkcją relaksu (posiada podnóżek). Posiada również ruchome zagłówki, które są bardzo wygodne. Kiedy wracam z pracy to siadam wygodnie przed tv, książką, czy konsolą. A kupowałem tutaj http://www.galameble.com/sofy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że lepsza rozkładana - zawsze można w razie czego rozłożyć:) Ja też zamawiałam swoja na meblosfera24, super wygodna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Więch
Zdecydowanie sofa, nie dość, że wygląda lepiej to też lepiej się na niej siedzi, a nawet śpi. Zobacz sobie na stronie meblo dom II z Rzeszowa: https://meble-do.pl, kupowałam sofę i służy rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na sofę. Sofa wygląda bardziej stylowo, niż wersalka. Mi podobają się takie na drewnianych nóżkach w tylu skandynawskim, jak tutaj https://scandicsofa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa2333
najlepsze to by było normalne łóżko, ale wiadomo.. nie każdy ma też miejsce, żeby sobie takie wstawic po pokoju, jak syn wyjechał na studia to sobie zrobilismy u niego w pokoju sypialnię, kupiliśmy łóżko od comforteo i w końcu mozemy z mężem spać jak para królewska :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweethome1
Fajnym pomysłem jest kupienie zwykłych palet i położenie na nich jakiegoś materaca, zaoszczędzamy na meblu i możemy się pokusić o jakiś porządny produkt w postaci materaca, niezła oferta jest na meble-marzenie.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

tylko Unia Meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Unia Meble ma solidne stoły, kupiłam 2 lata temu i nadal jest jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Hmm, to zalezy od twoich oczekiwan 😉 u mnie lepiej sie sprawdzila wersala, przy moim metrażu jest to lepsze rozwiazanie. Swoja mam z unii meble akurat i jestem bardzo zadowolona 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperSofapl

Sofa to jeden z najważniejszych elementów salonu. Warto zadbać o to, aby była komfortowa i dobrze się prezentowała. Dodatkowym atutem sofy może być funkcja spania - niezastąpiona podczas dłuższej wizyty gości. Jeśli szukasz niebanalnego mebla, wyróżniającego się perfekcyjnym wykonaniem, koniecznie odwiedź nasz sklep super-sofa.pl

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja uwazam ze sofa lepiej sie kompunuje w salonie. Wersalka trochę nie modne. Kupilismy z mezem sofę rok temu z Kieleckiej Fabryki Mebli, nadal jest jak nowa, wygodna do spania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka

Ja mam rozkładany narożnik z Unii Meble i super wygląda. Jakościowo jest naprawdę dobrze wykonany. Do spania jest idealny - ani za twardy, ani za miękki - taki w sam raz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Zależy kto co lubi, my mamy fajną wersalkę już kilka miesiecy z salonu Siorek, nadal jest jak nowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meble w których odpoczywamy są bardzo ważne. Polecam skupić uwagę na tym by była wykonana z dobrej jakości materiałów. Jeśli wybierzemy materiał słabej jakości, nie ważne jak bedziemy o nią dbać i tak szybko się zniszczy. Dobrze żeby sofa była rozkładana, w razie gości mamy rozwiązanie. W Scandisofa. pl kupiłem  w zeszłym roku i nie narzekam 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna czy ma tutaj znaczenie czy jest to kanapa czy wersalka. Mi osobiście sofy bardziej się podobają, są bardziej eleganckie Jednak wersalka równiez sie sprawdzi 🙂

Polecam zorientować się u producentów mebli, ceny bywają o wiele korzystniejsze. Dobre ceny na meble ma na przykłąd ten producent umeblowania:

https://birdmeble.pl/kanapy/kanapa-z-funkcja-spania-i-pojemnikiem-trio

Sofę można kupić już za 600 zł. Do niewielkiego pomieszczenia będzie jak ulał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×