Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

z poznania 23

Polska,,,najpierw ją kochałam, teraz wracam ze smutkiem...

Polecane posty

witam!!!1 tu są ludize, którzy wyjechali z Polski,jako z ojczystego kraju, a ja tu przyjechałam i teraz wracam do siebie.jetem strasznie rozczarowna tym krajem. U siebie studiowałam polonistykę,pokochała jeżyk, kulturę, tradycję, z chęcia chodziłam na lekcji. Teraz kiedy tu jestem więdy jak tu jest szaro i jacy są Polacy...wiecznie narzekające. Dlaczego nasi nauczyciele z POlski nie mówili nam prawdę????? Hmmmm.... tera wyjeżdzam, ze smutkiem, że zmarnowałam 4 lata studiów ucząc się tego jeżyka....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matii z Poznania
Co Cię tak rozczarowało - proszę podaj szczegóły?? W jakim kraju mieszkasz na stałe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w kazachstanie..każdy w Polsce myśli, że tam jest do dupy...ale w cale tak nie jest... Rozczarował mnie moj chłpak, program stypendialny na któryj przyjechałam, biurokracja, ludzi Może poprostu mam inną mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając topiki natym forum mam takie wrażenie, ze Polska to jeden wielki Oświecim, cięzka praca, za ktorą nikt nie płaci....ludzi, co z wami???? a wy spróbujcie tu pracować nielegalnie, studiować dziennie, płacić za studia i za mieszkanie ..to jest dopiero jazda....czyźby ja narzekam???? może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaba ta prowokacja ale pomysł
nowy, może nawet jakieś studia skończyłaś, ale śmiem powątpiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z poznania
skończyłam studia wyższe,mówię, że polonistykę! teraz złozyłam dokumenty na uczelnie prywatną, ale teraz juz tu w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Kazachstanu biali uciekają, czy to Polacy czy Rosjanie, a Poznań to marna dziura, ale i tak jak się ma kartę stałego pobytu to tu jest raj, to dlatego pół Azji i Afryki się tu zjechało, niestety moim zdaniem. Warszawa zamienia się w jeden wielki przestępczy syf imigracyjny, a najgorsi są muzułmanie, czy to dzicz pakistańska, indyjska, bengalska, czy turecka i arabska. Tych powinno się deportować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×