Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulinaka6666

Zawiodłam byłego który był moim przyjacielem

Polecane posty

Gość paulinaka6666

Rozstalismy sie w zgodzie mielismy zostac przyjaciółmi mi taki układ pasował cos tam zawsze czuc do niego bende ale uwielbialam wpadac do niego do domu rozmowy z nim mama czy jego sipostra zawsze mi pomagały ... ale popełniłam jeden znaczacy bład włamałam sie na jego nk gg usunełam kilka wiadomosci od innych dziewczyn on sie zczaił boje sie że wszystko wyjdzie że go strace a niechce za bardzo zmienil moje życie zebym poprostu mogła bez niego życ pomózcie ... licze na wsparcie rade:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus21
Nie przyznawaj się,że to Ty!!! idz w zaparte,ze nie masz z tym nic wspolnego i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaka6666
no ale sam do tego dojdzie albo już doszedł bo ktoś mi tak pojechał na nk że masakra wyzwał od fałszywych kurw ale on oczywiscie ze to nie on...:// pewnosci nie mam i miec nie bende bo tak to z kontami fikcyjnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki, idźcie juz spać, bo jutro trzeba do szkoły na rano zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaka6666
No i sie domyslił a ja sie przyznałam do wszystkiego żałuje tego jak huj ale to teraz nic juz nie zmieni... Dla Niego przestałam istnieć... niestety Przykro mi:( niewiem co moge teraz zrobić żeby to naprawić??;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś dziecko
na forum: Rozwodnicy, "eks", wdowy/wdowcy a Twoje miejsce to ławka w gimnazjum i tam wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina6666
a może i dziecko i huj Ci do tego kazdy ma problemy mniejsze czy wieksze.... Przeprosiłam nawet oficjalnie przez radio:D czas pokaze jesli ma sie poukładac to sie poskłada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×