Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
verdine20

ciągłe bóle głowy

Polecane posty

Gość Sylwiaa89
Też kupiłam ostatnio Gardan i bardzo mi pomógł przy bólu głowy spowodowanym migreną. Osobiście polecam też długie spacery/bieganie na dotlenienie mózgu. Czasami pomaga to nawet lepiej niż jakieś tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje, że jak te bóle są rzeczywiście takie uciążliwe, to możecie sięgnąć po lek. Według mnie bardzo dobry jest Gardan. Szybko działa, nie otumania, można brać więcej niż jedną tabletkę dziennie, ale trzeba przeczytać ulotkę 🙂 Tak będzie bezpieczniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika

fakt, gardan jest najsilniejszym obecnie lekiem przeciwbólowym dostępnym bez recepty, więc jeśli on juz nie pomoże to koniecznie trzeba iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabiki

Jeśli chodzi o kompresy żelowe to polecę Flex. Zasada co do stosowania jest generalnie taka że okłady na zimno stosuje się przy nagłym gwałtownym bolu, a na ciepło jeśli bol jest przewlekły. Tak w każdym razie wyczytałam gdzieś w internecie ostatnio i mi się to rzeczywiście sprawdza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój sposób na ból głowy

Znam fantastyczny, bezpieczny - niczego nie łykasz, domowy sposób na ból głowy na co najmniej  dwa jego rodzaje: na tle nerwowym - ktoś lub coś Cię zdenerwuje i boli Cię głowa oraz na ból głowy powstały z przepracowania umysłowego.

Osobiście wyleczyłem tak ostatnie sto bólów głowy w ciągu ostatnich 5 lat w ... 2 min czasem wystarczy mi 30 sekund. Za każdym razem przyjemne uczucie.

Ktoś chętny?

moveit1500@o2.pl

Pocztę odbieram w zasadzie codziennie od pn do pt przed 11.00 ale w związku z tym, że mam pewne problemy mogę nie otrzymać od Ciebie wiadomości. Jeżeli nie odpiszę w ciągu 30 godzin, zostaw mi wiadomość na forum.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witra

oczywiścei warto poznać źródło bólu, według mnie to kluczowa kwestia ale jak ktoś potrzebuje silnego i sprawdzonegu leku to zdecydowanie moim faworytem jest ostatnio Gardan, bez recepty, na silne bóle wszelkiego rodzaju, warto go mieć przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka90

Jeśli bóle się powtarzają to chyba nie obejdzie się bez wizyty u lekarza, bo jakiś powód musi być. U mnie to była wada wzroku, o której nie wiedziałam. Odkąd mam okulary ból głowy zdarza mi się znacznie rzadziej. Ale jeśli się zdarza to biorę gardan, jest silny, ale bez recepty, a jednak znacznie lepiej u mnie działa niż popularne przeciwbolowe leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siffka

silny lek na ból głowy bez recepty, to co w składzie ma ten gardan, że nie potrzebuję na niego recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam serdecznie mam problem kilka. Lat temu doznałam urazu głowy wyszło mi "stłuczenia lewej półkuli mózgu"  był czas ze nie odczuwalam żadnych bólów jednak od miesiąca bóle powróciły i są coraz silniejsze doprowadzają do częstych zwrotów głowy. Proszę  o pomoc co to może być i jak sobie z tym poradzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moretka

Jeżeli ten problem często się pojawia, to racja gardan jest najmocniejszy i szybko przynosi ulgę. Jednak badania lekarskie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Nie leki tylko terapia osteopatyczna!! Jest bardzo skuteczna. Dobrze, że mi polecono się na to wybrać bo przecież dalej bym się męczyła ;/ a tak to już ból w ogóle mi nie doskwiera. Byłam w ośrodku Pana Bogusława Mazura w Rzeszowie i polecam tego specjalistę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestii

mnie pomogła medycyna niekonwencjonalna- wyleczyli mnie pijawkami. Znajoma poleciła mi katowickie Centrum Leczenia Bólu na ul. Karoliny- Algos -Med. Poleca, super pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja bym się zdecydowała na tomografie, miałam podobnie jak Ty, na szczęście u mnie okazało się, ze tak reaguje na zmiany pogody i ciśnienia i nie za bardzo co jest z tym zrobić, ratuje się gardanem, to najskuteczniejsze tabletki, które brałam, ale trzymam tez kciuki za Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka887
Dnia 21.09.2018 o 13:11, Gość oki8981 napisał:

Na również na Twoim miejscu udałabym się do kliniki https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ Jest na ich temat mnóstwo świetnych opinii. Klinika jest polecana w różnych miejscach i ludzie z innych miast do nich dojeżdżają, bo nie zawsze łatwo znaleźć dobrego specjalistę. Umawiamy się stacjonarnie, telefonicznie oraz online.

W tej klinice zawsze otrzyma się pomoc. Są w stanie poradzić sobie nawet z ciężkimi przypadkami – dla nic nie ma rzeczy niemożliwych 😉 Dobro pacjenta stawiają na pierwszym miejscu. Oprócz tego, że można się do nich rejestrować przez Internet, oferują również możliwość wizyt także w weekendy. Super sprawa jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

A próbowaliście terapii mięśniowo-powięziowej. Mnie bardzo dlugo leczono na migreny, a jakiś czas temu okazało się, że przyczyną jest kręgosłup i niestabilność, która tam jest. Bardzo pomogły mi te zabiegi na Słomczyńskiego i miałam jeszcze ćwiczenia stabilizujące szyję. Od tego czasu już nie mam migren takich jak miałam. rehabilitacje.org warto też może tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam udanie się do osteopaty Współczesna osteopatia polega na poniższych zasadach: 

organizm ludzki to jedność ciała, umysłu i ducha

budowa ciała oraz zachodzące w nim procesy są wzajemnie powiązane zarówno na płaszczyźnie strukturalnej, jak i duchowo-psychicznej

organizm posiada własne mechanizmy samoleczenia i autoregulacji.

Polecam ze swojej strony ten gabinet w Krakowie https://rehaorthopedica.pl/dorosli/bole-glowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość add

W Niemczech trafiłem ostatnio inhalator mini Clip czy jakoś podobnie. Nazwa w sumie nie będzie najważniejsza, ale fakt że urządzenie świetnie się sprawuje, a kosztowało tylko około 30 złotych, 7 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka

Jak ciągłe to warto to przebadać, to może być wszystko i nic! Mnie z kolei jak głowa boli to biorę etopirynę doz.pl/apteka/p15226-Etopiryna_tabletki_od_bolu_glowy_30_szt. , skuteczna jest akurat i w miarę szybko mi wówczas ból przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yta

Po pierwsze należy udac się do lekarza bo podłoże może być rówżne. Na dorażnie dolegliwości to net i apteka Doz mają szeroki wybór różnych środków tych bz recepty również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zbadala hormony wszystkie plus wyniki krwi i moczu to moze sie brac z wielu przyczyn nie ma co gdybac... Trudno jest doradzić skoro nie wiemy tutaj więcej informacji o Tobie.

Może dobrze byłoby udać się do lekarza? Jesli standardow medycyna nie pomoże,polecam centrum medycyny konopnej w Warszawie.Prowadzą tam leczenie za pomocą medycznej marihuany.

https://centrum-mk.pl/wplyw-marihuany-na-organizm-plusy-i-minusy-marihuany

Na stronie można poczytać sobie na temat jej wpływu na organizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miewam migreny, teraz jest dla mnie najgorszy okres. Bywa, że w ciągu miesiąca tylko tydzień nie boli mnie głowa. Bywają miesiące, że boli tylko kilka dni. Ja biorę ketonal, czasami pomaga 50gm czasami 400 

Standardowy atak trwa 3-4 dni, średnio długi 7-9, a bywa że 14 dni ...la bez opamiętania.

Dobrze jest zapisać się na pewno do neurologa, tak aby zobaczyć czy nie ma to poważniejszego podłoża:

https://rcmskawina.pl/cennik/

Daję tutaj namiar na przychodnię neurologiczną w Skawinie gdzie mozna zrobić badania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×