Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
verdine20

ciągłe bóle głowy

Polecane posty

Gość gość
Tylko że tabletki przeciwbólowe z czasem przyzwyczajają organizm i już po jakimś czasie przestają być skuteczne. Trochę dziwne że neurolodzy zapisują tabletki nagminnie a powinno się zbadać przyczynę tych bóli bo może być ich mnóstwo np: -niektóre produkty wywołują migrenę tj kawa, gorzka czekolada, czerwone wino, żółty i pleśniowy ser, kiszonki a także niektóre owoce, orzechy, glutaminian sodu, chińska żywność, fast foody -zmiana pogody, -używki, - nieregularny tryb życia tzn opuszczanie posiłków w ciągu dnia, niedosypianie albo zbyt długie spanie -długotrwałe przebywanie w hałasie albo w migającym oświetleniu - brak ruchu, długie siedzenie przed tv, kompem -zbyt rzadkie przebywanie na świeżym powietrzu Ale żeby zbadać przyczynę trzeba trochę posprawdzać, poeksperymentować z jedzeniem itd. tylko najłatwiej coś zapisać i z głowy. Też mam bóle migrenowe i brałam kiedyś tabletki ze złocieniem maruna. Przez 3 miesiące jak brałam było idealnie, dopiero jak rzuciłam to za dwa dni miałam niemożliwy ból, to tak jakby organizm chciał odreagować i był już przyzwyczajony do tabletek. Podobno żeby migrena ustąpiła całkowicie trzeba codziennie na czczo wypijać szklankę ciepłej wody odstanej na noc z miodem i cytryną. Na razie stosuję kurację ponad dwa tygodnie i faktycznie jest spokój.Zobaczę jak długo. zawsze to lepsze i naturalniejsze niż faszerowanie się chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolanka31
Proszę o pomoc. Czy są tu osoby z opolskiego? Proszę polecić dobrego lekarza w okolicy. Może byc prywatnie! TO WAŻNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie głowa bolała od zatok. Na początku różne domysły, Ból w okolicach oczu. Trafiłam na dość dobrego lekarza i stwierdził, że to zatoki. Dostała antybiotyk i przeszło. Teraz jeśli coś się zaczyna to biorę Sinudafen, tabletki z naturalnymi składnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Ci lekarzy na terenie Wrocławia. Z Opola masz dobry dojazd tu, a lekarze naprawdę godni polecenia. Zobacz Medicus DCL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa kryptoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie dobrze, że piszecie gdzie się leczycie. :) Ja też mogę spokojnie polecić medicus dcl. Złapał mnie katar, który przerodzil sie w zapalenie zatok. :( i nieprzestający ból głowy. Już wyleczona, całe szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula761
W takim przypadku należy bezwzględnie udać się do naprawdę dobrego neurologa. Tylko tak można sobie pomóc. Zajrzyjcie tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa . Jest tam klinika, która zatrudnia specjalistów z doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silne mięśnie to podstawa- muszą przecież utrzymywać cały kręgosłup w pionie - jak są słabe lub osłabione przez długotrwałe przebywanie w jednej pozycji - to robi się problem, nierzadko na całe lata, który może skończyć się nawet operacją. Polecam z własnego doświadczenia - oprócz rzeczy oczywistych, jak ruch, ćwiczenia, rehabilitacja i jak najmniej siedzenia - zakupić sobie odpowiedni materac. Ja mam zaufanie do Art Medic od kiedy go używam. Mają bardzo dobrej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpiniuuka
Ja pracuje na infolini, więc bardzo często bolała mnie głowa, od telefonu i promieniowania. Kupiłam sobie w końcu odpromiennik na telefon Creatos i od tego czasu zdecydowanie rzadziej boli mnie głowa. Możecie wierzyć bądź nie ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleukana
Jeśli bóle są mocne i często się powtarzają, to najlepiej jest działać szybko. Przyczyn może być naprawdę wiele. Mnie denerwują długie kolejki na NFZ. Ostatnio w sieci widziałam opcję EDoktor24 https://edoktor24.pl/ gdzie można porozmawiać z lekarzem za pośrednictwem komputera. Dużo przyjemniejsza opcja - tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje bóle głowy okazało się, że są spowodowane przewlekłym zapaleniem zatok :( Teraz czeka mnie leczenie. Eh.. Dbajcie o swoje noski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Dzień dobry, nie można bagatelizować bólu zatok, tym bardziej jeśli jest przewlekły. Dolegliwości tego typu konsultuje się z lekarzem laryngologiem. Laryngolog przeprowadzi badania diagnostyczne oraz dobierze odpowiednią metodę leczenia. Zapraszamy do Medicus DCL we Wrocławiu. Na konsultację ze specjalistą można umówić się telefonicznie pod numerem telefonu: 71 74 96 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynka56
Cześć, mam problem z ciągłymi bólami głowy... Codziennie wieczorem, boli mnie tak głowa, że mam wrażenie że oczy z oczodołów mi wyskoczą... I głowa w okolicy czoła mi pęka. co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Dzień dobry,  Bóle głowy mogą mieć różne przyczyny. Rekomendujemy jak najszybsze skonsultowanie się ze specjalistą, który przeprowadzi badania diagnostyczne, zdiagnozuje przyczynę i dobierze odpowiednią metodę leczenia. Więcej informacji i kontakt znajdzie Pani na naszej stronie internetowej www.medicusdcl.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo często bóle głowy, zwłaszcza w pracy i jedyne, co mi wtedy pomaga, to pyralgina rozpuszczalna sprint, która działa szybko i na długo czas uśmierza ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GórskaKat
Migrena ma najczęściej podłoże psychologiczne więc jeśli w badaniach neurologicznych nie ma zmian to warto się zastanowić kiedy nachodzą nas ataki bólowe. JA miałam tak zawsze po kłótniach z mężem . Kolejną przyczyną migreny mogą być problemy z kręgosłupem, mój od najmłodszych lat był skrzywiony i często w pracy bolały mnie plecy w odcinku piersiowym. Postanowiłam wziąść się za siebie i wybrać do fizjoterapeuty. W internecie znalazłam fizjomed http://rehabilitacjafizjomed.pl i tam trafiłam na terapeutę który bardzo mi pomógł stosując techniki osteopatyczne. Osteopaci dokładnie szukają przyczyny w całym organiźmie nie tylko w jego "bolącej" części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ból głowy może być spowodowany różnymi czynnikami. Chcesz wiedzieć więcej i pomóc sobie wejdz na tą strone. Naprawe polecam mi pomogła może i Tobie ten masaż na migrene i bóle głowy pomoże:). O to link do niej www.automasaz.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny moja znajoma odkąd pamiętam miewa bóle głowy nie wiadomo od czego one się zaczeły. Niestety migreny i bóle głowy moga być spowodowane różnymi czynnikami. Ja by jej pomóc przeszukiwałam internet i różne ksiażki. Wkońcu natrafiłam na fajna strone www.automasaz.pl. Zakupiłam jej filmik w prezencie na urodziny. Wykonuje ten automasaż regularnie i mówi, że pomaga. Moze i wam pomoże. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpoczynek dobra dieta bo to ona reguluje nasz muzg .www.centrumrechmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze sobie zrobic test na pasozyty i poziom mineralow i witamin w organizmie...naprawde pomaga www.centrumrechmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze zrobic test na poziom witamin i obecnosc pasozytow w organizmie..bule moga byc tym spowodowane www.centrumrehmed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata007
W Psychomedic przyjmują świetni neurolodzy, do których warto się udać z takim problem. Są rewelacyjni! Można się doni zarejestrować online oraz pond nr tel 22 253 88 88. Zajmują się problemami dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda11112
Jeszcze tak naprawdę nie rozpakowałam swojego nowego inhalatora ale za jakiś czas na pewno przeprowadzę pierwszą testową inhalację. Zamawialiśmy Pro Sanity przez internet. Ten sam model ma moja koleżanka z pracy lecząca się na astmę także od niej dostaliśmy namiar i mam nadzieję, że rzeczywiście sprzęt się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margerita6
Ból głowy, który pojawia się od czasu do czasu nie jest niczym niezwykłym i niepokojącym. Pomocny może być wtedy okład zimny ARmedical(wypełniony takim niebieskim żelem, można go stosować zarówno na ciepło, jak i zimno). Natomiast jeśli ból pojawia się często nie ma sensu zwlekać i trzeba się udać do lekarza. samemu diagnozy się nie postawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek7777
Jak mnie jakiś czas temu ból zęba męczył to zamówiłam sobie do domu Kompresy Sanity. Wielofunkcyjne rozwiązanie, można każdy rodzaj bólu złagodzić takimi okładami. Na ból zęba czy głowy to zwłaszcza zimne pomagają, a jak z kolei chcę sobie ulżyć przy bólu plecach to wtedy robię okład na gorąco – rewelacyjne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita19888
Polecam dobrej jakości kompresy żelowe. Można teraz różnych producentów takich rzeczy znaleźć. Sama kupowałam od Sanity -Flex. Prosta w użyciu rzecz, bezpieczna nie ma strachu że coś pęknie itp. Sam żel zresztą nie jest jakiś toksyczny żeby mógł krzywdę zrobić. Szybko się nagrzewa w mikrofali i długo trzyma ciepło, idealny na okłady przy bólach mięśniowych i szkieletowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia33
Warto wydać parę złotych na żelowy kompres. Przydaje się w różnych sytuacjach i to często sobie lepiej radzi niż jakieś smarowidła przeciwbólowe. Jak miałem problemy z bolącą dwójką w udzie to takie ciepłe okłady zdziałały cuda i już normalnie chodzę, biegam, jeżdżę na rowerze. Okłady robią różne, ja mam akurat Flex Sanity. Tani, solidny, prosty w ogrzaniu, można go przygotowywać w mikrofalówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×