Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
verdine20

ciągłe bóle głowy

Polecane posty

Gość gość
Na mnie żadne naturalne sposoby nie działają niestety, żadne masaże, zioła itp. muszę łyknąć tabletkę paracetamol+ibuprofen i nie męczę się dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to najlepsze działanie tabletki mają właśnie wtedy jeśli w składzie są te dwa środki. I moim zdaniem mają wtedy są najskuteczniejsze na bóle różnego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metafen ma właśnie w "sobie" dwie substancje. Jako jedyny lek przeciwbólowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jako jedyny ale na pewno jest bardzo skuteczny, warto go kupić bo szybko pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaania93
Witam! Podpinam się tutaj pod ten temat, żeby nie śmiecić nowym tematem. Mój problem dotyczy bardzo dziwnego bólu głowy. Pojawił się niedawno, właściwie znikąd. Boli w jednym miejscu, z tyłu głowy po prawej stronie, w odległości około 5 cm od ucha. Ból jest tępy, nigdy takiego nie doświadczyłam. Tak jakby ktoś mi od środka coś uciskał. Nie jest jednolity, jest zróżnicowany, nasila się przy ruchu. Rozchodzi się jakby do prawej strony twarzy, tak, że aż przymykam oko z bólu. Utrzymuje się jakiś czas, i wybija mnie z rytmu, bo kiedy dopadnie - już nic nie mogę robić, tylko zamknąć oczy i czekać jak przejdzie.. Nie wiem cyz to ma związek, ale mam 20 lat i od 3 miesięcy leczę się na niedoczynność tarczycy i biorę tabletki antykoncepcyjne. Przez niedoczynność jestem bardzo senna i zmęczona przez praktycznie cały czas, ale nie jestem pewna czy to ma coś wspólnego z tymi bólami głowy. Zapytam lekarza przy wizycie, ale ona będzie dopiero pod koniec listopada, dlatego chciałam się poradzić tutaj. Czy to jest jakiś zwykły ból głowy, który zaraz przejdzie, czy mam się niepokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej idź do lekarza. A jeżeli ból jest dokuczliwy to polecany lek wyżej jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak głowa boli ciągle i codziennie to najlepiej iść z tym do lekarza, mnie boli od czasu do czasu i wtedy pomagają takie leki jak paracetamol i ibuprofen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie spamować tym g***ofenem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już mam ten problem z głowy :-) Osoby które dotknął problem Migreny i zabiera im chęć do życia zachęcam do odwiedzenia gabinetu dr Piotra Nogala, lekarza – okulisty. Dr nogal jako pierwszy na świecie odkrył metodę SKUTECZNEGO leczenia migreny. Zachęcam także od odwiedzenia strony www.nogalmedicine.pl na której można znaleźć informacje o Doktorze, jego odkryciu, a także dowiedzieć się gdzie Doktor Piotr Nogal przyjmuje pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bóle glowy super pomaga wizyta u fizjoterapeuty i terapia manualna - taki jakby masaż rękoma. Świetna sprawa ,mi bardzo pomogło na migrenę, po kilku zabiagach, bole zaczynaly słabnąc, a póki co w ogóle ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bóle glowy super pomaga wizyta u fizjoterapeuty i terapia manualna - taki jakby masaż rękoma. Świetna sprawa ,mi bardzo pomogło na migrenę, po kilku zabiagach (byłam w http://www.dominiak.net.pl/page/uslugi-medyczne ) , bole zaczynaly słabnąc, a póki co w ogóle ich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drewniana Stopa
ale zaspamowanie reklamami, co za chamstwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijaja
Może któraś z was mi pomoże. Codziennie mam bóle głowy, nie są mocne, czasem jednak przybierają na sile. Pamiętam, że od malego miałam z tym problem. Teraz jednak stały się one bardziej uporczywe i często występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego ktoś bagatelizuje problem – skoro Cie boli regularnie, znaczy,ze cos jest nie tak! Ja nie faszerowałam się od razu lekami – wpierw poszłam do lekarza, skierował na dodatkowe badania, poprowadzil mnie przez caly proces leczenia – i tak powinno to wyglądać u wszystkich cierpiacych na bole głowy …jeśli ktoś mieszka w Gdańsku to szczerze polecam wizytę w http://walentynykaneurologgdansk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaccc
Mnie też boli często głowa wtedy biore Metafen, ten lek łączy paracetamol i ibuprofen i jest b. skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie szprycowała sie lekami, tylko poszła najzwyczajniej w świecie do lekarza, tak mi poradziła koleżanka i jej posłuchałam. Zaposałam się na eeg http://neurologiaplock.pl/oferta/ - chcę znaleźć problem w zalążku i przyczynę bo mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z dzieckiem teraz problem. Idziemy w poniedziałek do Pani doktor, jest bardzo chwalona: http://neurologwroclaw.com/kontakt/, bo na NFZ mówią, że nic nie da się zrobić i taka uroda dziecka, no tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu_me
Ja mam nieczęsto, ale regularnie bóle migrenowe typu klasterowego zdaje się. Wtedy moje oko (bo najczęsciej obolałe jest tylko jedno) boli tak, że nie jestem w stanie pracować i czegokolwiek robić... W pracy po prostu zamulam, byle wytrwać. Gorzej jest w nocy,/wieczorem bo nie dośc, że i tak mam problemy z zaśnięciem, to jeszcze to g...o. Jak sądzicie, powinnam wtedy brać jakąś tabl. nasen czy na bólglowy? Obu naraz wolałabym nie stosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam jakis czas temu czeste bole glowy w okolicach czola. Poszlam po prostu do apteki (nie chcialo mi sie stac w kolejce do lekarza) http://aptekapultusk.pl/ i tam farmaceutka polecila mi lek na zatoki. Pomogl od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lullilla
Na zatoki najlepiej pomaga mi Metafen zatoki - ma w porównaniu z środkami przeciwbólowymi dodatkową zaletę - działa przeciwzapalnie i pomaga mi zawalczyć z początkowym stanem chorobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od jakiegos czasu bolala mnie glowa co drugi dzien, do tego bole jelitowe, ciagly ucisk w zoladku, po dokladnych badaniach, przeswietleniach itp nic nie wykryto, niby bylam zdrowa! A glowa dalej czesto bolala. Znalazlam na to sposob: mianowicie WODA WODA i jeszcze raz WODA, pijcie conajmniej 1,5l wody dziennie oczywiscie niegazowanej a wszystkie dolegliwosci ustapia...przynajmniej u mnie, staram sie pic wode tak czesto jak to tylko mozliwe, oczyscilam organizm z toksyn, problemy z zoladkiem ZNIKNELY a glowa juz nie boli! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągłe bóle głowy są niepokojącym objawem i chyba nie trzeba Ci tego tłumaczyć mam nadzieję. Swoją drogą powiem tak, ja poszłam z tym właśnie do neurologa (http://neurologiaplock.pl/porady/) na badanie eeg i wyszło na to, że jest okej, a bóle spowodowane są dolegliwościami związanymi z kręgosłupem. Innym razem moja znajoma miała wykrytego tętniaka, a mój kumpel ma migrenowe bóle spowodowane stresem. Ilu ludzi, tyle przypadłości, więc po prostu trzeba isć do lekarza i się osiebie zatroszczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, przede wszystki ja też radzę wizytę u dobrego neurologa. Ja akurat jestem z Wrocławia i chodzę (z dzieckiem) http://neurologwroclaw.com/kontakt/. Okazało się, że migrena ma podłoże emocjonalne, stresowe, więc mamy zalecenia i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam taką przypadłość jak częste bóle głowy. Lekarze wciąż diagnozowali migrenę, brałam proszki, a okzaywało się, że zupełnie nic nie dają. Bóle jak były, tak są, a nawet się nasilają. Kiedyś przypadkowo powiedziałam o tym mojej dentystce. Wpadła na pomysł, by zająć się diagnostyką bruksizmu. Okaząło się, że to jest właśnie przyczyną tych okropnych bóli. W razie co odsyłam: http://medicodent.pl/leczenie-bolu-glowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze ktos tu reklamuje matafen, na bole migrenowe sa leki na recepte, a z tych bez recepty bedzie lepszy fioletowy nurofen z codeiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby to może być migrena, ale wiesz, że to mogą być też dolegliwości związane z zębami? Pomyśl generalnie o tym i jakbym na Twoim miejscu po tym jak już odwiedzisz neurologa posżła właśnie do jakiejś kliniki stomatologicznej typu http://www.stomatolog-przymorze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini2502
Witam, od tygodnia męczy mnie pulsacyjny ból głowy z lewej strony. Gdy brałam tabletki ból ustawał na pare godzin ale później ponownie wracał. to jest już nie do zniesienia. Najgorzej jest gdy jestem w ruchu, wtedy ból sie nasila. czy wiecie może co to może być? proszę o pomoc. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiedziałam co sie dzieje z moim dzieckiem, lekarze zwalali to na karby stresu w szkole i dopiero chyba 7 neurolog zdiagnozował migreny. I tak dzięki http://neurologwroclaw.com/ zaczeliśmy leczenie. Jest coraz lepiej. Warto po prostu mieć zaufanego neurologa i szukać przyczyny bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×