Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilia nocna

Czy są tu nie Polacy???? Jak wam w Polsce????

Polecane posty

Sama nie jestem Polką, mieszkam tu w sumie 2 rok, ale z roczną przerwą...Czy może też tu są ludzi, mające podobną sytuację???Jak wam się żyje, jakie macie problemy???? Ja mam chłopaka Polaka,czasami ciężko jest nam się dogadać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasza from the block
gut :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisz o sobie po rosyjsku
bo jakoś trudno uwierzyć, że jesteś Rosjanka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to napisz o sobie po rosyjsku
Напиши, не бойся!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehiihooo
"nie Polacy" to się nazywa obcokrajowcy w Polsce lub cudzoziemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeheehihooo
"czasami ciężko jest nam się dogadać" ciężko to może Ci się niesie bagaż na 4 piętro Poprawnie czasami trudno jest nam się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeheehihooo
poza tym dodam ,że łapczywie zajadam się zasuszonym kocimi stolcami wygrzebanym z kuwety mojego szwagra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego że popełniam błędy?? uczę się polskiego o dtrzech lat, a ty gówno masz do gadania...znam 4 języki,więc nara...bo tak cię zaraz odierdolę, że kapci zgunisz, z tym akurat nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedere
Spadaj plebsie do swojej rosji, nie potrzebujemy tu takiego marginesu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeheehihooo
Zero oryginalności głupkowaty podszywaczu ani to śmieszne ani fajne. A słowa "poza tym dodam ,że" od razu zdradzają Twoją tożsamości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idioto, napisałam chyba ze jestem z Kazachstanu...nowłąsnie taką nature ma przeciętny Polak....zero tolerancji..ale na szczęscie nie wszyscy na tyle są beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehohohihi
"odierdolę, że kapci zgunisz" ?? a co to niby ma być ??? chodziło Ci o zganisz, zgonisz czy zgubisz ?? heheee "odierdolę" ?? to jakiś nowe nealogizm ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehihihoho
Neologizm ** Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam polski bardzo dobrze i nie bądź taki mądry...czym się właściwie chwalisz...a jak nie wiesz co to znaczy opierdolić to moe ci podać przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
autorko, nie mam nic do obcokrajowcow, nawet bardzo ciekawi mnie kultura innych krajow i ludzi wlasnie dlatego tu weszlam i co...? okazuje sie, ze jako czlowiek jestes nic nie warta! zalewa cie jad, plujesz prawie na kazdego, chamstwo razi od ciebie az w dupie szczypie :-O nie oczekuj wiec, ze inni beda ci tu slodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeheehiihiihoohoo
"odierdolę" wybacz Naprawdę pierwsze słysze, a może na Baczyńskiego się kreujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumbwa Etepe Kakoko
pPolacy to rasiścii , dziewcini nie chciom dawać . ziiimno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeheehiiihihoho
Ja się niczym nie chwale sama napisałaś że masz problemy z komunikowaniem się z mężem :p chciałam Ci pomóc wiesz ? Polacy lubią pomagać innym. Jak Cię ktoś poprawia to nie oznacza to od razu że robi to złośliwie. A jak inaczej chcesz się nauczyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tu, bo miałam nadzieję, że spotkam tu osoby, które też mieszkają w Polsce i co ja czytam, napipierw mi zarzucili, że niepoprawnie piszę po polsku, pożniej zebym spadałam z tąd z powrotem,,,oczywiści mnie to krurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie jestem moim mężem, po drugi wiesz ze po prostu się pomyliłam, zamiast opierdolić napisałam odierdolić czy jaoś tam, po co do tego sie czepiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehihihoho
Widzisz te gwiazdki przy Swoich postach ??? Polacy tak nie mówią świadczy to o braku kultury i manier :p Zauważ też że słowa „Ty , Twoich, Swoich” z szacunku do Ciebie pisze z dużej litery :p Od....lić - tak mówi plebs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa - tez mówią plebsi, wiesz co kiedy tu przyjechałam tych słów w ogóle nie znałam, myślisz skąd się nauczyłam...hehs...to wychodzi na to, że w Polsce mieszkają sami plebsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×