Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilia nocna

czy ktoś miał złamaną szczękę???

Polecane posty

Mój chłopak ma złamaną szczękę..nie mam pojęcia co mu mam gotować, narazie pije jogurty,ale boję się, że strasznie schudnie...dziś idę do mikser.... może ktoś coś doradzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak będzie chodził z tymi drutami 6 tygodni, ja jako kobieta kochająca chcę mu pomóc jakoś przetrwać ten okres....najgorsze jest z gotowanie, kucharka ze mnie powiem szczerze nie zbyt dobra....hmmmm...jakieś zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiiiii
a co mu się stało? jakiś wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam złamanej szczęki, ale miałam szczękościsk po usuwaniu ósemki, więc to dość podobna sprawa. Ja jadłam wszelkie kleiki dla dzieci, tylko zrobione z odrobinę większą ilością wody/mleka niż w przepisie, rzadkie kisielki. Mama robiła mi rosół z kaszą manną i do tego wrzucała ugotowaną pierś i miksowała blenderem. Pyszne to to nie jest, ale pożywne - możesz tak zrobić z każdym ugotowanym miękkim warzywem (marchew, kalafior, brokuł, ziemniak) - zmiksować z rosołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem tak
ja mialam lamana szczeke przed zalozeniem aparatu, na poczatku mnie tak scisneli ze nie mialam miejsca na rurke, takze przymowalam plyny takie, ktore przelatywaly przez szpary w zebach. pozniej mialam miejsce na rurke i pilam wszystko zmiksowane. schudlam ok 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu chłopakowi też tak szczekę scisneli, że nawet słomkę ni emożna wsadzić, ogólniema takiego dolaaaa, w jedzeniu jest strasznie wybredny, nie chce jeść kaszki...marudzi non stop....a w nocy mu strasznie szczęka boli mało gada, bo szczęk arobi się zmęczona dziś mu ugotuję zupkę, z mięsem miksowanym też już schudł, ale zęby na szczęscie są na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×