Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Komediant

Zjawisko prostytucji w Polsce narasta.

Polecane posty

Jak informuje "Wprost", z nieoficjalnych danych wynika że w Polsce może działać nawet 100 tysięcy prostytutek. W polskim internecie działa obecnie aż 250 portali za pośrednictwem których prostytutki reklamują się i umawiają z klientami. Jakiś czas temu trafiłem na informacje o wynikach badań pewnego naukowca-amatora, który ustalił że w Polsce prostytuuje się być może nawet co trzecia studentka w ramach tzw. "sponsoringu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze
nikt się teraz i tak za darmochę nie pierrdoli. więc po co robić igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seleukos
Cholera to oznacza że jest większa szansa na złapanie trefnego materiału na dziewczyne/żone :( Policzmy Co 3 dziewczyna w wieku 19-25 lat to jest 33% szans na trafienie na zawodową qrwe przez faceta..... Dodając jeszcze młodszy typ qrewek (galerianki) mamy niezłą horde zakamuflowanych dupodajek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Dodaj do tego galerianki i kobiety posiadajace sponsora, a ta liczba sie potroi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię prostytutki
I co w tym dziwnego?Każda kobieta lubi pieniądze a facet seks,każda żona to kurwa tylko niestety bardzo droga bo kosztuje całą pensję,facet który chodzi na panienki taki jak ja,nie oszukuje siebie ani też kobiet,za marne 200zł mogę mieć laskę jak marzenie a nie jakiś zrzędzący pasztet w domu,są kobiety które potrafią się przyznać do tego że są prostytutkami i takie które kryją się pod płaszczykiem żony twierdząc że są pożądne a tak zwana miłość to zwykła bujda wymyślona na potrzeby filmowe i na walentynki,tak czy siak wszystko sprowadza się do seksu i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze
im więcej towaru na rynku, tym większa konkurencja a co za tym idzie, lepsza obsługa klienta i niższe ceny. same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około 85% polskich prostytutek to tzw. "cichodajki", które prowadzą podwójne życie. Za dnia udają damy, a nocami dorabiają jako prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Komediant a moze Ty Komendant ;-) ? Czemu nie piszesz szerzej o problemie w kontekście podaży na popyt :-P gdyby nie było chętnyvh zjawiska by nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka, to co samo mogła byś powiedzieć o czarnorynkowym popycie na bomby atomowe. Popyt jest, ale czy to oznacza że nie powinniśmy ograniczać podaży i pozwalać każdemu chętnemu na kupno bomby atomowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seleukos
Z drugiej strony macie racje panowie - za 200zł masz kobiete która by na Ciebie normalnie nie spojrzała bez dochodów 3k> ,dobrego wozu , wyglądu araba,bajerowania itp. pierdół... Więc zwiększa się jednym słowem dostęp do ładnego młodego ciałka dla szerszych rzesz samców ;) Konkurencja wymusi obniżke cen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfasfasfasf
jedyne co masz za 200pln to jej dupę na pół godziny, góra godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest kapitalizm i dzis
za darmo nie masz nic, nawet mszy ksiadz odprawia za te brzeczace czy paierkowe, a seks tez musi byc platny, zonie takze sie placi tylko w fornmie wyplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seleukos: Z drugiej strony, trzeba być skończonym nieudacznikiem, żeby taką kobietę chcieć. Mi to nie przeszkadza, że miernota bierze się za prostytutki. Zalegalizować i opodatkować. Samo wypełnianie PITów znacznie zmniejszy prostytucję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Paweł 202
a ja już miałem nadzieję że Florek skoczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seleukos
numero duo---->"Z drugiej strony, trzeba być skończonym nieudacznikiem, żeby taką kobietę chcieć. Mi to nie przeszkadza, że miernota bierze się za prostytutki." Daruj sobie te podjazdy człowieku.... Pamiętaj że te dupodajki mają chłopaków którzy nie wiedzą co one wyprawiają(możesz być jednym z nich).... A więc za dnia są dla Ciebie Twoją miłóścią życia o którą musiałeś się o nią starać zabiegać, tracić tyle cennego czasu ,poświęcać się dla niej a w wolnych chwilach rozkładają nogi dla np. mnie za 200zł i rżne ją jak chce - potem wraca taka laseczka do Ciebie i udaje cnotke że oral ją poniża, a anal jest fuuuj. Więc odpowiedz sobie sam kto tu jest stratny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O..tak jest to sie zgadza Z drugiej strony to nie bardzo wierzę że facet nie zorientuje sie w końcu, że ma coraz bardziej "rozjechaną" partnerkę .. :( Zjawisko bardzo popularne w większych miastach. Co tu dużo gadać popytajcie co sie dzieje w akademikach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seleukos: Złodziej wszędzie widzi złodziei, a kurwiarz wszędzie widzi dziwki. Kto jest stratny? Ty, bo płacisz. Nie wszyscy kurwią się po kątach za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×