Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Sprawdzę, jeśli mnie coś natchnie :classic_cool: A to chyba ją kojarzę :D No ba, trzeba się cenić :classic_cool: Znam! Znaczy kojarzę, słyszałam parę ich piosenek :). Spoko są, choć mnie nie porwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toście się rozpisały! :D apple juice new a gdzie studiujesz? :) ja za nic w świecien iemogę się wziąć za naukę, jesteam strasznie zmęczona całym dniem i tym tygodniem, dzisiaj miałam spr z wosu i poprawę z fizyki i już tak strasznie chce mi się spać i nie chce mi się myśleć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D I jak poszło? :) Ja jeszcze siedzę jak debil i robię lekcje, ale już tylko jeden dzień! Piątek! Piąteczek! Piątunio! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że ok, poprawić na pewno poprawiłam, zobaczymy tylko na co :) a wos też ok, moja kuzynka pisze maturę z wosu, więc pisałysmy razem, a jak się okazało, ja też coś tam wiedziałam :D taaak, piąteczek i weekend, a ja... ja już mam weekend! :D tak się zastępstwa nam poukładały, że moja grupa ma jutro tylko dwie lekcje i to dwa niemieckie, więc nie idę jutro. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio słucham tyle BMTH, że mnie uszy bolą :(:classic_cool: a Oli Sykes jest słodki ❤️ loffkam Oliego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, cieszę cię :). Pozdro dla kuzynki :classic_cool: :D Ale Ci dobrze :D. Ja będę miała weekend, jak przeżyję jutrzejsze dwie pierwsze lekcje. Bo potem to już lajt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka, moja koleżanka też się nim fascynuje :D. Własnie dzięki niej znam Pray for plagues, aczkolwiek nie przepadam za darciem buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, to fajnie masz :) długi weekend :D wyśpimy się jutro :classic_cool: ach, darcie buzi to jest to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, ekonomia i wos? Dziwne połączenie :D Mam polski, aczkolwiek stresujący :( Hinatka, mnie boli głowa po jednej takiej piosence :D Ej, exi (jak to tu Leja do mnie mówił :classic_cool:) tez chce rano spać! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(s)tu leja takie ładne zdrobnienia wymyśla :classic_cool: exi brzmi sweet :D musisz się stopniowo przyzwyczajać :classic_cool: mnie gdzieś w połowie playlisty zaczyna pobolewać, ale kiedyś nie było tak różowo :( po przesłuchaniu trzech kawałków Suicide Silence byłam nie do życia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się podoba własnie :D. Ale niestety nie będzie nam już wymyślał - ponoć odchodzi :P Ja lubię Story of the year, tam też się troszkę drą, jednak te momenty, kiedy tego nie robią, są świetne :D. No i muzyka fajna, dlatego mimo wszystko czasem ich słucham. Ale potem muszę robić kilkudniowe/tygodniowe przerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, studiuję w Białymstoku. A propos jest tu ktoś kto wybiera się na medycynę??? ja mam jutro niby tylko histologię, ale tak mi się nie chce zapieprzać do szpitala, ze szok... ale potem juz na pociąg i do Ukochanego ;) nareszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, nie wiedziałam :). Moja koleżanką wybierająca się na ekonomię (i aktualnie studiująca ją ;) ), zdawała matmę i geo :) Dziękuję, trzymaj kciuki, żebym przeżyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to taki bajer ;). Ja lecę spać, lekcje wykończyły mnie psychicznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend, girls! :D Wyobraźcie sobie, że przeżyłam polski, a moje 'cudowne' wypracowanie nie zostało sprawdzone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct to ciesze się bardzo, że przeżyłaś! :D czujecie już wiosnę? u mnie jest odwilż, nie ma mrozu i normalnie czuję się jakby wiosna była już tuż-tuż! :):) jak chciałabym się wreszcie pozbyć grubej zimowej kurtki! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja wczoraj czułam taki niemal wiosenny zapach :). Wreszcie zrzuciłam z siebie czapkę :). Mam nadzieję, że mrozy już nie wróca, tym bardziej, że kupiłam sobie buty, które nadają się tylko na suche chodniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, bujać to my, ale nie nas :D:D:D Też swego czasu nad tym rozpaczałam :(. Np. dzisiaj (nie żebym własnie skończyła robić lekcje :O). Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×