Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

cóż od początku : podstawowy-tekst był całkiem całkiem ale pytania mnie rozwaliły :O:O miałam nadzieję ,że będzie łatwiej :O temat pisałam o świętoszku -napipierw opisałam co Orgon o nim mówi ,co Kleant i co Elmira,pózniej jaki on jest i wniosek . Miałam jedynie problemy z przypadkami - Orgon mówi o Tartuffie? tartuff'e ? :D:D haha rozszerzona -na lajcie pisałam pierwszy temat. Pytam dziewczyn z faq -co to są konwencje -nie wiem ! aa nie wiem ! noż Kurwa ja mam wiedzieć ? :O a dziś matma -zamknięte banalnie będę mieć koło 20 pkt gorzej otwarte -zrobiłam równanie i nierówność,to z obliczeniem cosinusa, coś przebąknęłam o podobieństwie trójkątów w tym zadaniu wykaż ,że |AD|=|CB| zawaliłam ostatnie w sumie a resztę pozaczynałam i nie kończyłam hahahaha jutro angielski -modlę się tylko ,żeby słuchanie było wyrażne nic więcej. .. no i w piątek wos :O a w weekend zamiast odpoczywać zaczynam pisać prezentację na ustną na poniedzialek :classic_cool:🖐️ yours faithfully... XYZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz pisac???? hahaha no leze :D luzik, nic do bani? ja mam juz napisane i nawet dosc umiem, ale nie przeczytalam ferdydurke :P ustna tez mam w pn. babka z angola nam gadala, ze mamy sie na 90 % spodziewac listu oficjalnego, bo od 5 lat byl prywatny. tez boje sie tej pracy i ze SLUCHU masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeee
mam ogromny problem, zdaje na maturze rozsz ang niem geo i post. pol i mat jaki kierunek bylby odpowiedni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, dzięki, dziewczyny :D :*. Inglisz bardzo spoko, na nagraniach nie gulgotali, a list był prywatny :D. Jak dotąd, to a ang jestem chyba najbardziej zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeee, na myśl przychodzi mi tylko turystyka ;). A może spróbuj na ekonomię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem niezadowlona z angola... MOJA LINGWISTYKA!! pojde se na germanistyke pewnie i za 5 lat bede bezrobotna... kiedy w ogole sa wyniki z matur? ja dzis po prostu jak nam powiedzieli, ze mozemy otworzyc matury, to "rozszarpalam" ten arkusz w pol sekundy, szybko ostatnia strona i taaaaaakie zdziwko ze LIST PRYWATNY nie wiedzialam jak jest znizka, jak jest zakwaterowanie, jak jest placic, jak jest przedstawienie....czasy dla mnie nie istnialy, wszystko kali jesc kali pic. totalna pustka!! gdzie w szkole zawsze jak babka nam robila to tak na 70, 80 pisalam. jak na ustnej tez bede miala w glowie taka czarna dziure to dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beattraax - ja podobnie kompletna pustka :-O nie wiem czy ten mój cały list jest sensowny i nie wiem czy zdałam w ogóle i z tego słuchania nie zrozumiałam nic :-O jedynie to tak zmarzłam bo każdy się telepał a komisji chyba ciepło było więc sobie okna pootwierała :-O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, to ja nie wiem, chyba jakąś inną maturę pisałam :D. Dziewczyny z klasy też narzekały, że porażka, beznadzieja i katastrofa. Może mi się tylko wydaje, że dobrze mi poszło :). Beattraax, ja co prawda znałam te słówka, ale jakbym nie znała, to trza by było jakoś obejść, nie zastapiłaś ich czymś? Np. moja koleżanka też nie wiedziała, jak jest zniżka i napisała, czy może zapłacić mniej, bo jest uczennicą :). Nie łamcie się, dziewczyny, na pewno dobrze Wam poszło ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w szkole każdy narzekał :-O też próbowałam zastąpić czymś każde słowo... zobaczymy co z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak obeszlam te wszystkie slowka :) przewaznie tak robie. zamiast zakwaterowanie to napisalam ze chce mieszkac w hotelu w pokoju z osobista lazienka...a znizka wlasnie nie bardzo mi sie udalo zastapic bo napisalam ze chce "special offer...." w ktorej dam im mniej pieniedzy :o smiejcie sie :) ale nie wiedzialam, jak jest placic :D juz mi przeszlo niezadowolenie, w dupie tam, nie martwmy sie na zapas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurahuramatura
a pisal ktos rozszerzona? bo mam pare pytan:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że obeszłyście :). Będzie dobrze, wazne, że informacje przekazałyście :D Wos rozszerzony porażka! Cała matura o prawach człowieka i Polsce po 1989 :O. Wypracowanie chyba nawet nieźle napisałam, z zadaniami z materiałów źródłowych tez sobie poradziłam, ale testowe zawaliłam kompletnie :P. Ale, kurde, kto zna na pamięć podział polityczny Afryki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o brzasku i poranku myśle
własnie, to była ruanda i kongo? i numer 2 i 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, ale strzeliłam 1 i 3, a napisałam, że to Etiopia i Kongo xD. Pierwsze afrykańskie kraje, które przyszły mi na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarmancka
dokładnie dziewczyny trzeba se ułatwiac. dla mnie angol byl prosty, trzeba umiec sobie radzic, nie zalamywac sie jak sie nie zna jakiegos słowka, tylko jakoś " obejść" ten temat. Ja ide na germanistykę, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooole
beattraax to bys sobie postudiowała lingiwstykę chyba do pierwszego kolosa jak ty nie wiesz jak jest zakwaterowanie i zniżka :D Niektórzy to mają wygórowane ambicje a takie tumany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, jestem tego samego zdania, co ona! No kurde, Europa wiadomo, Azję jeszcze mogłabym jakoś zrozumieć, ale Afrykę?! Porażka :O sarmancka, ja wciaż nie wiem, na co idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beattraax a do jakiego miasta na germanistyke sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beattraax a do jakiego miasta na germanistyke sie wybierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarmancka Ja tez na germanistyke. Do jakiego miasta? I jakie są Twoje wyniki z niemca rozszerzonego z probnych matur średnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oole no dziekuje za poprawe humoru... :o z ustnej rozsz niemieckiej mam zawsze okolo 80-90 procent, pisemne 70-80. gdansk, torun albo bydgoszcz....a tak w ogole to nie wiem co chce robic w przyszlosci i nie wiem co z ta germanistyka :o dzis ustny angielski 85 procent. (pisze procent slownie bo mi nie dziala ten klawisz 5 u gory). liczylam na wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek oblewałam maturę z matmy, więc dopiero dzisiaj jestem w stanie coś napisać. :P ahh te pomarańcze, one zawsze poprawiają humor i jeszcze myślą, że ktoś się tym przejmuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatt- dobrze Ci pisze :classic_cool: tak mądrze i ze wsparciem ! :D pff grunt to być anonimowo -pomaranczowym :classic_cool: jutro ustny -zrobiłam prezentację i idę na żywioł ;) Mam nadzieję ,że oczaruję komisyję szacowną :D🖐️ oż dziewczyny ! w górę serca i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×