Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

a ja tuż przed ustnymi po 16 będę już po polskim aaaaa nie powiem ,ze się stresuje ale lekko lekko :D oż w mordę trza się bylo uczyć :classic_cool: u mnie koleżanka ponoć wyszła po 30 minutach z bilogii bo powiedziała ,że umie tylko 3 zadania zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po ustnym polaku dzis, 100 % :D szok, ja bym se tyle nie dala :P w pewnym momencie pustka totalna "yyyy...yyyy" :) jutro o 14 niemiecki. musze sie pouczyc! w czw o 15 niemiecki ustny i koniec. w ogole tego ustnego to tak mi sie nie chce....jak se pomysle ze znowu sie tam produkowac, znowu ten stres.... nie mam ochoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, to przynajmniej się rozerwą przy sprawdzaniu :D. Żartuję, na pewno będziesz miała 95% :D rocznikowo, i jak poszło ?:) bea, kongratulejszyn :D i powodzenia dziś und jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, taaa, 95% to ja będę miała jak sobie stworzę własne wyniki :D dzisiaj pisałam niemiecki i poszło mi chyba doborze, ale to słuchanie w połowie było takie niewyraźne, że masakra. Ale jestem zadowolona :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a ktos tu pisal dzis vortgeschrittene deutsch?? ja pisalam i chyba w miare mi poszlo, ale np w tych strukturach gramatycznych to jest do dupy, ze zrobi sie chociazby jedna literke zle i juz cale zdanie zero :o zadania z czytania to czytam se pierwszy tekst, rozumiem kazde slowko, po prostu moglabym przetlumaczyc ten tekst na jezyk polski. ide do zadan a tam np 3 odp mi pasuja tak 'w miare" a czwartej nie rozumiem :o i w ogole duzo tak mialam. mialam nery juz pod koniec. czekam na klucz odpowiedzi w necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moja biologia to tzw "twórczośc na dowolny temat", przy sprawdzaniu na pewno się uśmieją:) jeszcze tylko chemiaaa... to juz w ogole będzie masakra bo nic nie pamietam, a zostają mi tylko 3 dni na przypomnienie sobie czegokolwiek:( no ale trudno, "już za rok maturaaa" : gratuluje dziewczyny i trzymam kciuki do wyników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apple, moze nie bedzie tak zle??? ja tam mam przeczucie, ze dobrze zdasz :) trzymam kciukasy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze ! trzymam za was kciuki cały czas :) matura -20pkt/20 pkt hahaha a pan z komisji mi powiedział ,że przekroczyłam limit czassu (20 minut nie 15) ale tak ciekawie mówilam ,że nie chciał mi przerywać :classic_cool: a jutro ustny angielski -mam nadzieję ,że będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mnie lato wręcz ;) 19/20 z angielskiego :classic_cool: aaaa ! jeszcze tylko historia rozsz.:O und zasłużone wakacje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Wam takich wysokich wyników! :D Ja, niestety, na ustne muszę sobie jeszcze poczekać :O. I boję się, że mnie zabiją jakimś pytaniem na polskim i nie zdam, aaa :P. U mnie tez ciągle pada i zimno, ja chcę słoneczko i 30 stopni 😭 Muszę się zabrać za pisanie prezentacji, ale nie chce mi się, no nie chce! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziołchy :) ja juz mam wolne. w czoraj ustny niemiec rozszerzony- 100% :D :D :D u mnie pogoda fatalna. kurde, nie wierze, ze juz po tych wszystkich maturach-torturach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, pisze od kolezanki bo moj komputer sie zepsul! wrrr.... informatyk dopiero we wtorek do mnie wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka ciesza? :P Bea, gratulacje :* :) Pada i pada, zimno i zimno. A żeby było smieszniej, to wcale mnie to nie motywuje go nauki :O. O angielskim w ogóle nie myślę, prezentacja leży niedokończona. Idę się zabić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, pada i pada... Jest zimno, szaro i chyba zaczyna mnie brac jesienno-zimowa deprecha, a przecież jest maj! 😭 Nie chce mi się wstawać, uczyć, nic mi się nie chce. A jeszcze te ustne matury... 😭 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYKKK
KTO SIE WYBIERA NA PRAWO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, mnie też bierze :O. A raczej trafia. Jasny szlag, jak wyglądam przez okno 😠 Wstawać też mi się, nie chce, bo dziś miałam ang :O. Ale 18 na 20 :). I tak dobrze, bo wylosowałam taki chory zestaw, że jak na niego spojrzałam, to mi się żyć odechciało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizi_baska
Witam:) No przyznam że dosyć szybko, przeglądnełam całą dyskusję ale jakoś nie znalazłam nikogo kto wybiera się na studia na reso....:) Chyba wyjątkiem jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, extinct od razu mi lepiej jak przeczytałam Twoją wypowiedź! ;) "ATP, mnie też bierze . A raczej trafia. Jasny szlag, jak wyglądam przez okno" :D to super, zwłaszcza, żejak piszesz miałaś jakiś kosmiczny zestaw. :) ja jutro mam ustny polski 😭😭😭 módlcie się za mnie, żebym zdała, bo znając moje szczęście to tak się zestresuję, że zapomnę co mam mówić. 😭 albo te kobiety z komisji zastrzelą mnie jakimś pytaniem. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, nic się nie denerwuj, my będziemy trzymac kciuki, a jak baby z komisji coś wymyślą to im powiedz: "Dajcie mi 20 pkt, bo apple, extinct, beattraax i inne znają Wasze adresy!" Zobaczysz, dostaniesz 25:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×