Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Haha, apple miała rację, trzeba było ich tak postraszyć od samego początku! :D Ale na szczeście i bez tego sobie super poradziłaś, gratuluję :* :D Włacha, jak chemia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... chemia nie była trudna, ale... ja bardzo mało umiałam:D więc może byc równie dobrze 30 % jak i 75%... sama nie wiem, cieszę się, ze to juz za mną i jak rok temu powtarzam "Za rok juz naprawdę się nauczę" :D:D:D:D ps. zapraszam na moje aukcje : http://alle gro.pl/show_user_auctions.php?uid=12260363 (wody toaletowe Oriflame)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) gratulation tu dla was, co za wyniki padaja :P wiecie co, bo ja mam zamiar wybierac se studia: -gdansk germanistyka -gdansk lingwistyka -torun germanistyka -bydgoszcz lingwistyka no wiec dzis sie juz zalogowalam na UG, ale narazie tylko tam podalam dane itp, ale dalej jeszcze nie moge nic robic, nie? bo przeciez nie znam wynikow matury, a chyba dopiero jak bd znac wynik to moge podac na jaki chce kierunek? Boje sie, ze cos zle zrobie i poplątam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgdhfhfdhh
No właśnie też mnie to zastanawia. Też tylko się zalogowałam i wypełniłam dane. Bo u mnie na uniwersytecie mam 3 dni robocze na wpłacenie opł rekrutacyjnej. To troche dziwne, bo np jak nie dojdzie to co wtedy? Ale mam zamiar przejść się do biura rekrutacyjnego i wypytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja nie wiem jak to jest, bo każda uczelnia ma swój tryb rekrutacji. U mnie rekrutacja na uniwerystet przyrodniczy zaczyna sie dopiero 1 czerwca. Czytajcie po prostu wszystko, co jest napisane w tym serwisie rekrutacyjnym i wszystko będzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem, jeszcze się nie logowałam :D. Nie wiem czemu, ale nie śpieszy mi się :P. Ale jak patrzyłam na swoją stronkę, to tam wszystko wydaje się w miarę przejrzyście. No nie wiem, poczekamy, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eech, jakoś tak już od roku czekałam na ten czas "po maturze", żeby sobei odpocząć i w ogóle, a tu kicha... nie dość, że sesja i 4 egzaminy (anatomia - brr, biofizyka - BRRRRRRRR, pierwsza pomoc z pielęgniarstwem i łacina - nie brrr) to jeszcze się okazało, ze znów się przeprowadzam... już mam przed oczami tą wizję nowego mieszkania, bałaganu w nim, kurzu, milionów pudeł i mnie zaryczanej pośrodku tego wszystkiego :D nie wiem jak się zmusić do nauki do sesji a tu jeszcze pomiędzy tym powinnam prać materac, myć okna itp:D brrr do kwadratu... pocieszcie mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apple Kochana, co to sa te cztery egzaminy dla Ciebie? jesteś debeściakiem i dasz radę. A co do sprzątania? Jedno Twoje słowo i zaraz jestem, żeby Ci pomóc. I wcale tu nie żartuję! W końcu masz u mnie dług wdzęczności za te mocne kciuki za maturę z polskiego. :classic_cool: ;) extinct a Ty juz podjęłaś decyzję gdzie zdajesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple, masz 4 egzaminy, ale spójrz, że tylko 2 są brr. Mogłyby wszystkie być brr, wtedy to dopiero byłby kanał :D. Poza tym, przecież nie pozwolisz się przezwyciężyć jakimś egzaminom, niech sobie nie myślą, że z Tobą tak łatwo :D. A z oknami mogę pomóc :D ATP, oui, wybrałam! Fil hiszp na wsf :classic_cool:. Mam nadzieję, że nie pakuję się w jakieś bagno :D. We wtorek polski, a ja jeszcze nie umiem prezentacji :O. Marnuję czas, walcząc ze Zmierzchem w oryginale, przecież za ten czas już bym się 5 razy nauczyła tej prezentacji 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, jakby mi bylo mało jeszcze się uzależniłam od takiej gierki przeglądarkowej dla (na oko) pięciolatków:D ale wezme sie za naukę, wezmę... w przyszlosci:D Exti, fil hiszp brzmi ciekawie, naprawdę! a zresztą, jak juz pobylam na tych studiach to zaczelam powtarzać jak wszyscy - trzeba popróbować, zmiana studiów to nie tragedia:D druga i trzecia też nie:D zaczyna sie robić nieciekawie kiedy studiujesz na jednym roku ze swoimi wnukami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez gram w jedną przeglądarkową gierkę :D a konkretnie w Zielone Imperium - namiętnie sadzę i sieję rózne warzywa i owoce :classic_cool: no własnie, co to jest zmiana studiów, całe życie mamy przed soba, trzeba korzystac póki można. :P extinct dasz radę, ja się mojej prezentacji uczyłam dwa dni :D a ja akurat we wtorek mam niemiecki - ostatni egzamin i już oficjalne wakacjeeeeee! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie prezentacja to pikuś:P moja mamusia i mój chłopak męczyli mnie 5 miesiecy przed maturą zebym napisala prezentację, dla świętego spokoju napisałam wstęp a potem dzień przed maturą (miałam na 9.00) siadłam o 23, napisałam, 2 razy przeczytałam i nastepnego dnia poszłam zdawac :D (efekt - 20/20) :D natomiast na ustnym angielskim jeszcze lepiej odwaliłam:D poszłam, dali mi oczywiscie 5 min na przygotowanie wypowiedzi, ja obejrzalam obrazek, wypisalam sobie jakies tam słówka (nei mysląc nawet o odwróceniu kartki). Siadam, a babka "Let's start from point A". Więc ja zaczynam mówić o obrazku a babka z naciskiem: "Let's start from point A"... ja patrzę... przy obrazku jak byk "D"... odwracam kartkę... a tam rozmowy sterowane (A, B, C)... wow. tylko zerknęlam na napis "rozmowe rozpoczyna ZDAJĄCY..." i jakoś popłynęło... chociaż stres nieziemski przez to, że nigdy nie zapoznałam sie z formułą egzaminu, niby jak się robilo ten egzamin na lekcji to zawsze jakies rozmowy byly, ale przez stres zupelnie nie pamietalam... ale efekt i tak zajebisty jak na polskim (20/20) :D więc nie ma co się denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczki :-*właśnie spojrzałam na twoją wypowiedz apple juice new i przypomniala mi sie moja pierwsza próbna matura z anglika ;) hehe też nie odwróciłam kartki na drugą stronę ;) widze ze nie ja jedyna :P oczywiście wiedziałam ze jest 5 minut na przygotowanie ale tak samo wyszło ze najpierw zaczelam obrazek pozniej dwa pytania... i egzaminatorka do mnie "ok A,B or C" ja odwracam kartke na 2 strone a tu rozmowy sterowane :P ale jakos zwymyslalam i zdalam xD ledwo to ledwo ale zdalam .... z reszta jak sa te probne to sa nauczyciele ze szkoly i zanizaja ze masakra.... sama sie o tym przekonalam jak na probnej mialam 35% i egzaminatorka stwierdzila ze wogole jej na pytania nie odpowiedalam i wogole nie na temat :-/ a jako drugi egzaminator byl moj facet od anglika i sam przyznal ze jak dla niego to bym miala conajmniej 60% ... ale na normalnej ustnej juz było dobrze śmiać mi się chciało ;) nie uczyłam się wcale :P a miałam najwiecej z mojej grupy 13/20 :P No to teraz oczekujemy na wyniki z pisemych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAŃcy
Hej dziewczyny! Ja mam dzisiaj po południu maturę z polaka i się strasznie boję... !! 😭 Chciałabym żeby zdać na te 6 pkt... Mam pytanie do apple juice now: studiujesz pielęgniarstwo? Nie czytałam wątku i nie wiem. Jeśli tak to czy mogłabyś napisać coś więcej o tym kierunku? To jest moje marzenie studiować pielęgniarstwo, ale tak się boję, że nie dam rady! PS.: trzymajcie kciuki... ja chyba wejdę do sali gdzieś o 17:oo myślę... :o cały dzień nerwówki ... cieszcie się, że już macie po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, dziewczyny jak dałam dzisiaj ciała! Dostałam 17 punktów z ustnego niemca (ok, ja wiem, że to jest dobry wynik), ale walnęłam się na słownictwie z reklamy, a pamiętam jak dziś, że nie nauczyłam się tego na jedną z kartkówek, bo zwyczajnie mi sie nie chciało! Taka byłam na siebie zła, że masakra... Ale zdałam i to jest najwazniejsze... :) extinct jak Twój polski? :) KLAŃcy agulala a co po maturze? gdzie się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ATP, znowu odgapiłaś ode mnie punkty! :D Też dziś dostałam 17 :D. Prezentację ładnie powiedziałam, ale nie odpowiedziałam na jedno pytanie i to mnie chyba pogrążyło :P. Dobrze jest, pomyśl sobie, że mogłaś mieć np. 6 ;). Gratuluję Ci wyniku :* :). Na świadectwie będzie ładne 85%, a tymczasem czas zaczać WAKACJE! :D Będę musiała obejrzeć ten filmik :D Apple, agulala, mój kolega zrobił dokładnie tak samo! Też skupił się na obrazku, a zapomniał o rozmówkach. Ale i tak dostał 20/20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct widzisz, potem sie okaże, że z pisemnych też mamy takie same wyniki! :D ja Tobie też gratuluję i cieszę się bardzo. :):):) koniecznie musisz obejrzeć. :D ja go już pokazuję wszystkim. :P apple dzięki ;) a taka sytuacja mi się przypomniała - w drugiej klasie koleżanka tez nie zauważyła, że jest więcej zadań tylko, że... to była diagnoza z matmy. :D Jak żeśmy później z tego lały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple, dziekuję :) ATP, kto wie :D. W takim razie mam tylko nadzieję, że postarałaś się na tych pisemnych :P :D Biedna! Ja bym takiego czegoś sobie do dzisiaj nie wybaczyła :D. A pozytywną ocenę dostała chociaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się jak tylko mogłam, Ty na pewno też, bo to będzie nasza wspólna praca. :D A już nie pamiętam, chyba jej obie wtedy nie zaliczyłysmy. :D ale pewności nie mam. Jakie słodkie lenistwo mnie ogrania. :D Zrobiłam obiad i teraz siedze sobie przy kompie słuchając ulubionej muzyki, potem ciekawa ksiązka, wieczorem pewnie pójdziemy gdzies ze znajomymi, normalniekocham wakacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pracowałyśmy razem, to nie dopuszczam do sobie myśli o wyniku poniżej 80% :classic_cool: Oj, biedne :D. Ja już na całe życie mam koniec z matematyką, hip hip hura! :D:D:D (przynajmniej taką mam nadzieję :P Ha, ja robię to samo, tylko w trochę innej kolejności (znowu odgapiłaś :P :D). Najpierw się szlajałam z kumpelą, teraz siedzę i słucham muzy, a niedługo wezmę się za książkę :D. 😍wakacje😍 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju wy dopiero zaczynacie wakacje?? ja od 13 maja mam :classic_cool: ale znalazlam prace za 200 zl- maluje plot :D niedlugo koncze i za ta kase-obiecalam se to- kupie se jakies Big starki dżinsy albo buty nike :) bo tak to przechulam ta kase w 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ksiazke tez so czytam, "Dume i uprzedzenie" dzis bylam na kawie u mojej (bylej juz) babki od korkow z niemca. no i letko doła zalapalam, gadala mi ze po ger to sie teraz-ze ta doslownie powiem- cienko pierdzi, nie ma juz tyle godzin w szkolach, tlumacze tez nie sa juz poszukiwani....kurwa!!! na co ja mam isc?????????? musze isc na ta glupia germanistyke, bo nic innego nie lubie i nie umiem....huj, wyjade najwyzej do niemiec za rok i tschuss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×