Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Moje serca też rani :D No całkiem ciekawy, ale uno - im więcej o nim myślałam, tym bardziej mi się go odechciewało xD dos - ponoć dużo osób go ma Już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serca też rani :D No całkiem ciekawy, ale uno - im więcej o nim myślałam, tym bardziej mi się go odechciewało xD dos - ponoć dużo osób go ma Już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :D. Nawet nie wiem, jakie książki bym wzięła :D. Ale chyba zmienię na motyw dojrzewania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym wy piszecie :D dajta se sopkoj z ustną :D:D ja mam w nosie prezentację (jak na razie) na polski :) w co się ubieracie na sywestra? bo ja nie wieeem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby jeszcze czas, ale trza temat w końcu wybrać! :D Ja już mam wszystko, sukieneczkę, bolerko, buciki, torebeczkę... :D A na jakiego sylwestra idziesz? Jakiś bal :D czy zwykła impreza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby jeszcze czas, ale trza temat w końcu wybrać! :D Ja już mam wszystko, sukieneczkę, bolerko, buciki, torebeczkę... :D A na jakiego sylwestra idziesz? Jakiś bal :D czy zwykła impreza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wysłało się? Kurwa😠 co za kafe :D ide do koleżanki na spotkanie w babskim gronie,posmiać się poplotkować -ot na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też to kafe już wkurza :/ A, no to tez fajnie :D. Pewnie byłaś niegrzeczna i Mikołaj nie przyniósł żadnej sylwestrowej kreacji! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eej byłam grzeczna :D myślałam o czarnej mini sukience :D ale czy to nie jest zbyt eleganckie ? rozumiem na sylwestra we dwoje:D ale mój chłopak ma inne plany, więc nic ta z tego , I dobrze. :D przynajmniej będziemy mieli o czym rozmawiać w piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę eleganckie :). Najlepiej się dowiedz, jak koleżanki się ubierają i zmałpuj :D.A to niedobry człowiek, dziewczynę samą w sylwestra zostawić! Zmuś go, żeby w walentynki odrobił zaległości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niemogę się zdecydować co robić w sylwestra... chciałabym być w dwóch miejscach jednocześnie i za cholere nie wiem co zrobić 😭😭 a w czym idę? nie będę się stroić, jakaś bluzka, jeansy i tyle, a końcu nie idę na żaden bal, więc stroje wieczorowe nie obowiązują. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam dowód :):):) ale radocha-jedyna w klasie nie miałam :D nie zebym robiła teraz naloty na monoplowy ale sama świadomość ze moje 18 jest już "udokumentowane" jest całkiem przyjemna :) już na zawsze będę mieć 18 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznikowo, może i komercja, ale jaka sympatyczna :D Ja dowód też odebrałam już masę czasu temu, ale wciąż pamiętam te niemiłe panie 😠 ATP, i jak, zdecydowałaś się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski 🖐️🌼 ze świąt wróciłam na sylwestra :) więc spóźnione najlepsze życzenia 🌼 :) a ja dopiero złożyłam papiery o dowód :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kumpeli na imprezkę idę :) taa, ja już trochę wyszykowana, zresztą nie będę przesadzać :P miłej zabawy wam życzę, wypijcie za dobrze zdaną maturę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh, jak ja bym chciała wypić za te maturę! a nie wolno mi, bo biorę wciąz antybiotyk 😭 zdecydowałam, trochę mi okoliczności podpowiedziały i w końcu ide na imprezę do mojej przyjaciółki. Sama niestety, ale cóz. Bywa. :) To bawcie się dobrze dziewoje moje! :D ;) i wypijcie też za mnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w wirze przygotowań między sałatką a suszeniem głowy- życze Wam udanej zabawy i szczęśliwgo nowego roku! i abyśmy wszystkie zdały tak jak nam zależy i żeby ten rok 2010 był zajebisty (kolokwialnie mówiąc ) :D:D bawcie się dobrze i wypijcie o 12 szampana też trochę za nas :) do zbaczenia (napisania?) w 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×