Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

ATP, masz rację. Jak będę miała córkę, to ją nazwę Kafeteria :D. Mam tylko nadzieję, że nie będzie się tak zawieszała xD I jak tam po lekarzu? Chyba nie jest tak źle, skoro siedzisz na gg :P. A w ogóle to po opisach widzę, ze też lubisz Hurt :D (może już to keidyś pisałam?). Ey, ja też zawsze lubiłam chodzić do lekarza, przynajmniej, jak byłam mniejsza. Bo teraz już niezbyt :P Rocznikowo, ja Ci napiszę :classic_cool:. To będzie Chere Sophie, comment vas-tu?... Dalej nie umiem :P. Ostatnio, jak mieliśmy pisać na lekcji list po francusku, to przechwyciliśmy tematy, napisałam po mojemu (czyt. od kogoś wzięłam jakieś zadanie :P), koleżanka mi sprawdziła, nauczyłam się na pamięć i jakoś zaliczyłam :D. Nienawidzę teo języka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty co mnie na gg podglądasz? :D nie byłam u lekarza, bo już oczywiście nie było miejsc dzisiaj... :o a i tak wstałam o wiele wcześniej niż zwykle :o Taaak, lubię Hurt. I strasznie podoba mi sie ta ich nowa płyta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana :D na poniedziałek mam sprawdzian z historii (od 1815-1989) kartkówkę z wosu ( struktury Uni) klasówkę z matmy z brył + obowiązkowe bryły do zrobienia słówka z angielskiego nie muszę dodawac ze to jedyne lekcje jakie mam w poniedziałki? :O:O:O wrrr Mam nadzieję ze nie wyślę tego posta kilka razy tak jak to miało wczoraj miejsce :) jeśli chodzi o muzykę -obecnie jestem na etapie słuchania po 405 razy z rzędu http://www.youtube.com/watch?v=qrOeGCJdZe4 :):) laski święta święta tuż tuż !!! ale fajnie-u was też tak zimno strasznie? no i pytanie standard -co robicie na sylwestra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Brr.. U mnie prawie -20 a musze jeszcze isc kupic cos do jedzenia, bo w lodówce tylko światło. Uroki mieszkania na stancji:/ sylwester.. Jak dla mnie to cos jeszcze odległego. Narazie mysle o poniedziałkowej poprawie z wosu i słówkach z angola. sylwkiem ma zająć sie facet, wiec zdaje sie na niego. Ktos wcześniej pisal o zmianie tematu pracy maturalnej. Jesli moge doradzić to bierzcie tematy związane z wierszami, bo jak potem trafi sie pytanie o jakiegos Kazia czy Jozia z Xlektury a nie będziecie wiedziec kto to byl,to amen. A jak sa wiersze to raczej nikt niczym nie zaskoczy. Ja mam temat z erotykami. Powoli biore sie za bibliografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznikowo to strasznie dużo masz na poniedziałek :o ja w ten poniedziałek to mam luzik (tak mi się przynajmniej wydaje :D), a we wtorek już nie ma lekcji i wigilia klasowa. Trochę mi smutno, bo to ostatnia wigilia klasowa z moimi dziewczynami... :( a ta piosenka jest fajna, też mi się podoba ;) u mnie jest okropnie zimno :o a ja tak strasznie nienawdizę zimy! :o jestem strasznie zmarznięta mimo tego, że wracałam do domu samochodem :o a co do sylwestra, hmm, szczerze mówiąc to jeszcze nie wiem. Jest impreza u koleżanki, więc pewnie tam pójdę, chyba że trafi się jakaś inna, ciekawsza opcja. :) A Wy co robicie? :) hehe, hula hopka doradzanie mi brania tematu związanego z wierszami nie jest dobrym pomysłem :D jakieś pomarańcze już mi wróżyły, że nie dostanę się na medycynę, bo nie umiem interpretowac wierszy :D:D Ja powinnam w tym tygodniu oddać plan prezentacji polonistce, ale nie było mnie cały tydzień i oddam jej po świętach. Ale mi ise upiekło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Co ma piernik do wiatraka? (tu:medycyna do interpretacji) co do pomarańczy to ja juz bym chciala byc czarna, ale nie udaje mi sie wymyślić ciekawego niku.. A hula hopka mi sie nie podoba.. Prezenty juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, ja? Podglądam? Gdzieżby tam! :D Ja co prawda jeszcze nowej płyty nie przesłuchiwałam (oprócz Nowych numerów), ale skoro mówisz, ze fajna, to jestem spokojna :D. Co do piosenek to ja ostatnio słucham non stop http://sahelik.wrzuta.pl/audio/6tOUvJohpHH/ , choć normalnie słucham innej muzyki :). Ale w tej piosence utożsamiam się z tekstem xD O patrz :O. Zamów wizytę domową! :D Rocznikowo, współczuję :O. Ale dasz radę :D. Zimno, zimno, własnie wróciłam ze spaceru z psem przy minus 13 :/. Bardzo krótkiego spaceru, muszę dodać, bo pies zrobił, co miał zrobić i od razu popędził do domu :D A na sylwestra jeszcze się zobaczy :classic_cool: Hula hopka, ja się właśnie waham nad jednym tematem z wierszami, a dokładnie z balladami :). A co do nicku to rozumiem Twój ból - jak ja mam sobie wymyślić nick, to mijają wieki :O. Ten akurat, który mam, jest z przypadku :). Uczyłam się słówek na ang i stwierdziłam, że dam sobie taki nick, jakie słówko wylosuję. No i jest extinct :P A prezent mam na razie tylko dla taty :P. I za cholerę nie wiem, co kupić bratu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct to wex się do mnie kiedyś na gadu odezwij, bo ja formatowałam dysk i nie mam pełnej listy kontaktów. :o:o taaa, prędzej pójde i zemdleję w przychdni (tak, jak to było w wakacje) niż załapię się na domową wizytę wmojej przychodni :D NIENAWIDZĘ ZIMY!!! musiałam to wykrzyczeć. :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, jak tylko będziesz na gg, to się odezwę :D. Zemdlałaś? Oo Opowiedz o tym :D A ja lubię :P. Tylko trochę za zimno jest :( tu Leja, prawem dżungli :D. Tak, jesteśmy licealistkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz do mnie pisać nawet jak mnienie ma, bo często jestem na niewidocznym. ;) a zemdlałam i proszę bardzo, opowiem :D w wakacje (to był chyba pierwszy tydzień lipca, a więc sam początek wakacji) potwornie zaczęło mnie boleć gardło. Ale mówię Ci, pierwszy raz w życiu bolało mnie tak mocno, że nawet przełykanie śliny było koszmarem, więc ja przez dwa dni praktycznie nic nie piłam ani nic nie jadłam tylko leżałam w łóżku. I postanowaiłam, że w końcu trzeba iśc do lekarza, bo mi nie przechodziło mimo brania tabletek. Stoję w przychodni i nie mogłam z siebie słowa wydusić i jeszcze ta kobieta w rejestracji się dopytywała o wszystko tysiąc razy i w końcu zrobiło mi się słabo i zebdlałam. Pamiętam potem jak się obudziłam na krzesłach i stał nade mną lekarz ( a swoją droga to najfajniejszy lekarz w całej przychodni, strasznie sympatyczny człowiek). Zrobili mi badania i się okazało, że się odwoniłam, więc leżałam tam chyba z cztery godziny pod kroplówką, przepisał mi leki i brat zabrał mnie do domu. Ale to był okropny początek wakacji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
extinct.. A co znaczy to słowo? Do słownika za daleko a w sumie to nawet ciekawe.. Ja mysle nad nickiem: nail enamel (lakier do paznokci,a bo lezy w zasięgu wzroku) Atp, co za straszna historia ale patrz na plusy:d (o lekarza mi chodzi..) jak wam mija weekend? Ja od rana probuje zmotywować sie do nauki, ale czuje ze znowu wszystko zostawię na ostatnia chwile (niedziela wieczór). W tym roku zrezygnowałam z prezentów.w imie zasady:nie pracuje nie kupuje. No i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
extinct.. A co znaczy to słowo? Do słownika za daleko a w sumie to nawet ciekawe.. Ja mysle nad nickiem: nail enamel (lakier do paznokci,a bo lezy w zasięgu wzroku) Atp, co za straszna historia ale patrz na plusy:d (o lekarza mi chodzi..) jak wam mija weekend? Ja od rana probuje zmotywować sie do nauki, ale czuje ze znowu wszystko zostawię na ostatnia chwile (niedziela wieczór). W tym roku zrezygnowałam z prezentów.w imie zasady:nie pracuje nie kupuje. No i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
extinct.. A co znaczy to słowo? Do słownika za daleko a w sumie to nawet ciekawe.. Ja mysle nad nickiem: nail enamel (lakier do paznokci,a bo lezy w zasięgu wzroku) Atp, co za straszna historia ale patrz na plusy:d (o lekarza mi chodzi..) jak wam mija weekend? Ja od rana probuje zmotywować sie do nauki, ale czuje ze znowu wszystko zostawię na ostatnia chwile (niedziela wieczór). W tym roku zrezygnowałam z prezentów.w imie zasady:nie pracuje nie kupuje. No i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
extinct.. A co znaczy to słowo? Do słownika za daleko a w sumie to nawet ciekawe.. Ja mysle nad nickiem: nail enamel (lakier do paznokci,a bo lezy w zasięgu wzroku) Atp, co za straszna historia ale patrz na plusy:d (o lekarza mi chodzi..) jak wam mija weekend? Ja od rana probuje zmotywować sie do nauki, ale czuje ze znowu wszystko zostawię na ostatnia chwile (niedziela wieczór). W tym roku zrezygnowałam z prezentów.w imie zasady:nie pracuje nie kupuje. No i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
extinct.. A co znaczy to słowo? Do słownika za daleko a w sumie to nawet ciekawe.. Ja mysle nad nickiem: nail enamel (lakier do paznokci,a bo lezy w zasięgu wzroku) Atp, co za straszna historia ale patrz na plusy:d (o lekarza mi chodzi..) jak wam mija weekend? Ja od rana probuje zmotywować sie do nauki, ale czuje ze znowu wszystko zostawię na ostatnia chwile (niedziela wieczór). W tym roku zrezygnowałam z prezentów.w imie zasady:nie pracuje nie kupuje. No i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
extinct.. A co znaczy to słowo? Do słownika za daleko a w sumie to nawet ciekawe.. Ja mysle nad nickiem: nail enamel (lakier do paznokci,a bo lezy w zasięgu wzroku) Atp, co za straszna historia ale patrz na plusy:d (o lekarza mi chodzi..) jak wam mija weekend? Ja od rana probuje zmotywować sie do nauki, ale czuje ze znowu wszystko zostawię na ostatnia chwile (niedziela wieczór). W tym roku zrezygnowałam z prezentów.w imie zasady:nie pracuje nie kupuje. No i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
extinct.. A co znaczy to słowo? Do słownika za daleko a w sumie to nawet ciekawe.. Ja mysle nad nickiem: nail enamel (lakier do paznokci,a bo lezy w zasięgu wzroku) Atp, co za straszna historia ale patrz na plusy:d (o lekarza mi chodzi..) jak wam mija weekend? Ja od rana probuje zmotywować sie do nauki, ale czuje ze znowu wszystko zostawię na ostatnia chwile (niedziela wieczór). W tym roku zrezygnowałam z prezentów.w imie zasady:nie pracuje nie kupuje. No i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
extinct.. A co znaczy to słowo? Do słownika za daleko a w sumie to nawet ciekawe.. Ja mysle nad nickiem: nail enamel (lakier do paznokci,a bo lezy w zasięgu wzroku) Atp, co za straszna historia ale patrz na plusy:d (o lekarza mi chodzi..) jak wam mija weekend? Ja od rana probuje zmotywować sie do nauki, ale czuje ze znowu wszystko zostawię na ostatnia chwile (niedziela wieczór). W tym roku zrezygnowałam z prezentów.w imie zasady:nie pracuje nie kupuje. No i spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
ochujalo kogos?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, to faktycznie neiciekawie :(. Ale skoro dostał Ci się najlepszy lekarz, to przynajmniej był jakiś jeden pozytyw :D. Ja wtedy wylegiwałam się nad morzem :P Hula hopka (widzę, że kafeteria ma swoje gorsze dni ;) ), extinct to znaczy wymarły. Niemal jak jakieś emo xD. I co do weekendu to własnie się uczę słówek z ang i Ci jedno wylosuję... offspring - potomstwo. Chyba niezbyt xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Ty.. To zrob tak jeszcze raz:d bo książka od angola zostala na stancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula hopka
Ty.. To zrob tak jeszcze raz:d bo książka od angola zostala na stancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było minęło, ale wyciągnęłam wnisoki, bo teraz jak jestem chora to zmuszam się do picia, żeby się znów nie odwodnić. ;) Ja się uczyć będę w czasie przerwy świątecznej. I bardzo ambitnie obiecuję (jesteście świadkami), że napiszę plan prezentacji w święta i zacznę pisać swoją pracę! :classic_cool: jeszcze w to wierzę. :P A kafe ostatnio ma jakiś baaaardzo zły okres. Mogłoby to się już skończyć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze liceum :D szczerze -niby się uczyłam ale mam wrażenie ze nic nie wiem i nie umiem :O haha ale za to mam zrobione bryły !! ale mam zepsuty humor :O sama nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hula hopka, to wylosuję Ci od razu ze 3 :D decent - przyzwoity, porządny pull - zerwać emperor - imperiator :P ATP, jak ja się ostatnio zatrułam, to miałam taki piękny motyw, że napiłam się 2 łyki wody i jak tylko doszły do żołądka, to zaraz wróciły... :O. Także to picie na siłę czasem nie wychodzi :D. Ale raczej nie masz na myśli problemów żołądkowych :). Będziemy trzymać za słowo :D . Czyli jednak piszesz o tych dzielnicach? Rocznikowo, i jak poszło? ;) ŚWIĘTA!!! WOLNE!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×