Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość być może przyszła mama

__czy znieczulenie u dentysty szkodzi w ciąży?_

Polecane posty

Gość być może przyszła mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zaszkodzic,dlatego dentysci nie wykonuja zadnych zabiegow ze znieczuleniem u cienzarnyc.wiec jak sie wybierasz do dentysty to lepiej mu powiedz bo to moze zmienic leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciąży dostałam znieczulenie... jest to jakaś słabsza wersja... musisz powiedzieć, że jesteś w ciąży... ból jest gorszy dla maluszka niż to znieczulenie... nic się nie martw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie zaleca sie znieczulenia, ale jesli jestes wrazliwa na ból, dentysta da ci słabsze i takie "dozwolone" wiec poinformuj ze byc moze jestes w ciazy. Ja nie wyobrazam sobie wizuty bez znieczulenia i dentystka nie robi z tego problemu, a jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_244
moja ginekolog powiedziala ze mozna znieczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie
straszcie, znieczulenie nie szkodzi dziecku, lekarze nie chca go podawac zwlaszcza w zaawansowanej ciazy poniewaz wzrasta wtedy poziom adrenaliny i poprostu mozna przedwczesnie urodzic. A jak sama nazwa mowi jest to znieczulenie MIEJSCOWE. Podobne do tego ktorego uzywa sie w chirurgii , a w razie potrzeby w ciazy sa tez wykonywane zabiegi chirurgiczne i nie ma przeciwskazan do podawania znieczulenia. Znieczulenie dziala tylko w miejscu jego podania, w bardzo niewielkim stopniu dostaje sie do krwioobiegu, bo gdyby tak bylo cali bysmy zdretwieli bez wzgledu na miejsce podania. Na prawde nie ma sie czego obawiac, ale koniecznie powiedz lekarzowi o ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×