Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

jeszcze i Tobie się ułoży:*:) Zobaczysz. Moja mama bardzo się zdziwiła jak zobaczyła mojego exa (już nie do końca exa)... Nie była zachwycona, ale będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, tu nie chodzi o męczenie go:) Chce mieć pewność, że przemyślał tą prośbę dokładnie...:P W niedzielę mnie stąd odbierze więc pewnie wtedy się zejdziemy.. Ale kto wie:D Seksu się nie mogę doczekać:D:D 14 miesięcy bez ograzmu może dobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy czekać na relację z nadziei :) Fajnie czytać takie szczęśliwe historie. W ogóle to musiałaś go kochać i kochasz bardzo że po takim czasie te uczucia zostały ale swoje musiałaś na początku wycierpieć ale widać że było to może potrzebne żeby było jeszcze lepiej bo on może dorósł i teraz już jakaś wspólna przyszłość. Oby tak oby życzę Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak bede miała moment to z pewnością napisze. No ja go kochałam zawsze, od pierwszego spotkania go uwielbiałam...:) I jeśli będzie chociaż w połowie tak cudownie jak rok teku to ja zwariuje z radości. I mam nadzieję, że teraz to już będziemy razem zawsze, w końcu jesteśmy już w takim wieku, że poważny związek dobrze by nam zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhaaaaaaaa
Tia, ANita ma chcice..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że nie da się pogadać.Ja dzisiaj po zabiegach pojechałam do koleżanki,po drodze kupiłam sobie piękną wełne-mama robi już sweterek,tyle na poprawienie samopoczucia.Eksio w niedziele kończy 50l-życze mu powodzenia,sobie też życze abym tak dalej się trzymała a wszystko jakoś się poukłada.Dziewczyny a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21axac
weekend jest przeciez, maja lepsze zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo się gdzieś fajnie bawią,lebiej się czymś zająć niz tu wykłócać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMUTNO,tęskno wiem coś na ten temat,ale nic na to się nie poradzi.Jak to się mowi,najlepiej przydałaby się nowa miłość,zeby zapomnieć,Łatwo się mówi gorzej ją znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pochlipałam trochę no cóż zrobić. Ja tam za tymi nowymi miłościami jakoś nie jestem bo dopóki są we mnie takie uczucia do niego to nie byłabym w stanie być z kimś innym a po co ranić kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁEZKA-co CI pomoże płacz,przez rok prawie co wieczór płakałam i tylko się w tym pogrążałam i co mi to dało-nic, trzeba zacząć jakoś żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja nie płaczę bo chcę, nie wymuszam tego z siebie to się dzieje samo. Ja już idę spać a więc dobrej nocy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceeeeeeeetttt
AnitaAnitamta ja juz bym cie nie tykal po tej twojej "wakacyjnej milosci"... seks "po kims" po kilku miesiacach? nie chce mi sie wierzyc, ze 14 miesiecy tego nie robilas..... no ale moze nie bylo orgazmu, to dlatego nie wyszlo.... sorry, ale tak mi sie pomyslalo teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest dziubus
Ale cos na s Dziubus juz nie odwiedza......:(:(:( Poukladalo jej sie pewnie z tym nowym i o nas zapomniala:( no nic, niech ma szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoszonowa
Wlasnie, gdzie jest Dziubus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocha ja bardzo
wogole nie na temat powietcie mi jaka jest kobieta jak juz przestanie kochac/ ja ja kocham bardzo ale chyba to zamalo dlaniej liczy sie jej praca zawsze tylko powtarza ze na nic nie ma czasu albo praca albo dzieci ja pracuje w angli ona w polsce prosze ja zeby tu wyjechala ale ona stawia opory ,dniami juz nic do mnie nie pisze moze zrobila cos co ja blokoje do mnie moze ja zabardzo kocham znajomi mowia ze niepotrzebnie ze tyle kasy wysylam ,mam 2 coreczki sa super kocham je bardzo chodz bardzo krutko los pozwolil mi sie nimi nacieszyc moja zona ciagle podkresla ze to sa tylko jej dzieci nawet na naszej klasie zdiencie tak podpisala ,cos peklo jade za tydz do polski na chwile a intuicja podpowiadami ze to nie bendzie nic dobrego oboje jestesmy po rozwodzie mam cywilny dwojke dzieci co ma zrobic widzicie ktora gdz a ja tu pisze jak glupek zeby ktos poswiencil mi czas i serce bo ja tylko praca dom i kasa do polski moze blond ale rodzina dzieci czesto chorowaly ciagle mi wypomina ze nie bylem wszpitalu jak mialy zapalenie ploc a sasidki maz 2 razy dziennie z jedzeniem zasowal a ja co w samolot wsiade a le co piatek wisi na telefonie wyslales ochyda mnie bierze juz w tygodniu nie napisze nie zadzwoni .powiedziala ze nauczyla sie zyc sama wienc skoro tak to pracoj i zyj sobie sama ,nie wszystkie kobiety maja szzescie i znajda drugiego dobrego meza jesli nawet odejdzie to mam nadzieje ze dzieci bende mialy dobrego tate ja juz bende na papierze korwa lzy sie cisna czemu tak jest czemu takie zachlanne jestescie zreszta sam sobie winien jestem ze sie w niej yak mocno zakochalem bardzo przezylem pierwszy rozwod mosialem walczyc o widzenia w sadzie chwilami myslalem sobie zycie odebrac i poco dla kobiety ktora ma romans w stadninie wam szmalem zaszelesic i lecicie z wytlumaczeniem dla dobra dzieci od dwoch lat czekam na moja zone nie mogla wyjechac bo dzieci byly male teraz podrosly ale nasze kontakty umarly tesknie za nia i kocham nie moge wrucic do polski bo dlugi byla firma i nie ma zydowski kraj ciagle mi wypomina ze dom stracilem przeliczylem sie nie zrobilem tego specjialnie niewiem poco ja to pisze tu naczytam sie zaraz glupich tekstow, a ja tylko chce zrozumiec i wiedziec kiedy milosc umiera cierzko mi chyba zle mnie wychowali wolal bym byc skorwysynem zdradzac was i miec swienty spokoj jak zachorowala to ja do lekarza wiozlem na jednej nodze a jak mnie grypa wziela to kochanie musisz predko do lekarza jechac wiecie przykre to jest nie wazne nie ma co brudow prac dobranoc ,powiem wam jedno nie szanujecie to co macie i ciagle wam malo,nie mozna byc miekim wobec kobiet bo cena za miekkie serce jest wysoka. tomek gg 3501649 i co ja mam zrobic nie mam sily zaczynac od nowa................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia_a
czesc dziewczynki 🌼 Dodaje Wam sil!!!!! Byłam wczoraj na spotkaniu z .... Kolega. Ja nie umiem jeszcze:( do dupy!!!! Ciagle porownania!!!!!!! aaaaaaaa!!!!!:( czuje rozczarowanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnitaAnitamta ja juz bym cie nie tykal po tej twojej "wakacyjnej milosci"... seks "po kims" po kilku miesiacach? nie chce mi sie wierzyc, ze 14 miesiecy tego nie robilas..... no ale moze nie bylo orgazmu, to dlatego nie wyszlo.... Hhehehehe:D Znaczy, że nie tknął byś żadnej dziewczyny, która nie jest dziewicą?:) Spałam z moją "wakacyjną miłością", zgadza się. To nie był udany seks, czasem się tak zdarza. Możliwe, że to również było powodem rozstania, nie wiem. No ale chłopie, ja przeżyłam już ćwierć wieku więc oczywistą prostą sprawą jest, że nie spałam do tej pory z jednym facetem:D Mój ex, ten którego tak kocham niesamowicie i który przestanie być wkrótce exem spał z ok. 20 kobietami...:D Więc raczej nie odważy się mnie czegokolwiek wypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miłego weekendu Wam życze,głowa do góry,bawcie się dobrze,nie zamartwiajcie się,wszystko jakoś się poukłada:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj tragiczny dzień. od rana wyję słuchając "naszej" piosenki:( chciałabym cofnąć czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyleeeeee na teeeeemaaaaat
"Spałam z moją "wakacyjną miłością", zgadza się. To nie był udany seks, czasem się tak zdarza. Możliwe, że to również było powodem rozstania, nie wiem." ALE MY WIEMY, a tu udajesz, tak samo jak inne, ktore "moze" "przypadkiem" "byc moze" cos tam zrobily, powiedzialy.. I przestan sciemniac. dzieckiem jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam suczki hehehe
"Mój ex, ten którego tak kocham niesamowicie i który przestanie być wkrótce exem spał z ok. 20 kobietami... Więc raczej nie odważy się mnie czegokolwiek wypomnieć." I to jest dla Ciebie wymowka? Tobie naprawde daleko do doroslosci, jak wszystkim tutaj. mowimy o tobie, wiec nie zmieniaj tematu. nie obchodzi mnie twoj facet/ex, ale mowimy tu o tym, co bylo PO ROZSTANIU! jestes tak tepa, ze nie wiesz, o czym mowa? A Ty cale zycie tu przedstawiasz, a ktos nie o to pytal. i to jest najmniej wazne. jak widac, nie umiesz czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szoszonowa
Dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×