Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panterka w kropkę

Czy słyszeliście tego 16to letniego chłopaka w MAM TALENT

Polecane posty

Gość tak i ma konto na NK
ma talent chłopak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnienieidealnaa
nie było ciar na plecach jak śpiewał. więc dla mnie średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czysto śpiewał
ale jakoś tak wszystko na jednym tonie i miał taką nudną piosenkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, nie zgodzę się z wami. Na jednym tonie?? Naprawdę nie chwyciło cię to za serce? Przecież nie było ani nutki fałszu! Od czasów Freddiego Mercury'ego nie słyszałam czegoś takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się nie podobało
znam wiele osób, które świetnie śpiewaą, a u niego szaleństwa nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie widze w tym nic
nadzwyczajnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustaki jesteście
a mi się nie podobało znam wiele osób, które świetnie śpiewaą, a u niego szaleństwa nie ma ja tam nie widze w tym nic nadzwyczajnego bo sami miernoty jesteście i nie potraficie docenić talenu innych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale foremnaiczka przegieła ogólnie zachowuje się jakby rozumy pozjadała, nie cierpię jej a chłopak jakoś specjalnie mnie nie zachwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajakakka
albo te "tanie dranie" heh, te chłopaczki, niezłe były, no nie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swędzi mnie twarz
a dacie link do jego nk? a ten od akordeonu ma nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Chinka Czikuczikulinka
można kretynko :O żal mi Ciebie naprawdę :O ma niezaprzeczalnie talent do śpiewu i powinien go rozwijać, co nie znaczy że nie ma lepszych od niego :O a co do twojej uwagi o wyglądzie, musisz być okropnie pusta i marnować tlen na tej planecie. rzeczywiście, niech nie śpiewa, niech nic nie robi tylko dba o wyglad zebyś sobie mogła popatrzeć. weź pod uwagę że może mieć problemy z tarczycą, leczyć się a nei być po prostu leniem i ignorantem. tka samo jak ludzie mają kłopoty z trądzikiem to nie znaczy że się nie myją tylko np. mają problem z hormonami i mogą sie leczyc miesiacami i latami :O BEZMYŚLNA ISTOTO :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chinka
jesli ktos o wiele lepiej spiewa niz biega, lepiej,zeby spiewal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najłatwiej wszystko tłumaczyć hormonami, akurat osób które są otyłe z przyczyn od nich niezależnych jest tyle ile wynosi błąd statystyczny, najłatwiej swoje lenistwo tłumaczyć siłą wyższą i niemożnością Może mi się nie podobać jak śpiewa? Chyba w wolnym kraju żyjemy, czy może coś mi umknęło? I nie piszę tego ze względów estetycznych, bo wali mnie czy koleś ma sylwetkę jak Apollo czy jak pączek w maśle ale z myślą o jego zdrowiu. Widziałaś jaki był spocony po występie? Czy to normalne, że 16latek, ma tak monstrualną nadwagę. Najpierw pomyśl a później pisz, bo zdrowie jest najważniejsze- nie talent, bo nic ci po nim jak nie jesteś go w stanie wykorzystać chorując I nie obrażaj mnie paniusiu, bo ja nikogo nie obraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on własnie talent
wykorzystuje, nawet jesli , jak piszesz, jest chory. Nawiasem mowiac, w poczekalniach do lekarzy chudych czeka nie mniej niz grubych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiekszosc np spiewajacych
w zespolach sie czyms szprycuje i jakos nikt nie przejmuje sie ich zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie niezdrowe sa operacje
powiekszania cyckow, często są komplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku spocił się chłopak
bo zestresował się , spiewał, a do tego jest tęgi, nic dziwnego, że się spocił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiele osób uczących się
śpiewać też ma taki talent, tyle, że nie idą z tym do programów ;) Pamiętacie, jak to było z tą Pauliną Lendą, albo tymi dwiema Klaudiami i tą niewidomą Ewą? Tak było o nich głośno, a teraz cisza. A Paulinę Lendę podejrzewają w ogóle o zmiane płci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Chinka Czikuczikulinka
najłatwiej swoje lenistwo tłumaczyć siłą wyższą i niemożnością - a widziałaś w czasie występu jego matkę na widowni? zauważyłaś że też jest przy kości? więc tak, jest najpewniej chory- a to że zrezygnuje z życia mu nie pomoże. od kiedy to śpiewanie kłóci się ze zdrowiem? i co ma zrobić, nie spiewac, nie brac udzialu w spektaklach tylko walczyc ze swoim ciałem? bardzo ładna ta mądrość że bez zdrowia talent jest niewiele wart, ale po 1sze on nie jest umierający i na pewno sie leczy, a pot u osob z nadwaga jest naturalny, a po 2gie tak obrazilas kogos, wlasnie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie obraziłam jego, nie wiem po czym tak wnioskujesz I to że jego mama też jest otyła nie świadczy o chorobie, bo takie rzeczy są dziedziczone tylko w bardzo niewielkim stopniu. Świadczy to raczej o tym, że po prostu źle, niezdrowo i bezmyślnie się odżywiają. Widzę to na co dzień w swojej pracy i wiem z doświadczenia, że jest tak jak piszę- to nie problemy zdrowotne ale zły sposób odżywiania się. I nikt nie mówi, że jest umierający, tylko po prostu będzie mu się coraz gorzej żyło, mnóstwo chorób jest związanych z otyłością- dokładnie tak to otyłość je wywołuje a nie odwrotnie. Więc nie broń go tak zaciekle, bo jeśli faktycznie jest chory, to ok, nie ma problemu,mylę się; ale nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Chinka Czikuczikulinka
Śpiewał przeciętnie - pogarda powinien najpierw iść pobiegać a później dopiero śpiewać - pogarda jak można tak wyglądać mając 16 lat? - pogarda I nie piszę tego ze względów estetycznych, (...) ale z myślą o jego zdrowiu. - aha... :O wiec daruj sobie już drązenie tematu jego nadwagi, bo w programie śpiewał, a nie był modelką :O ale ty zauwazylas to drugie. lepsza kategorio człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×