Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfsfGGF

Nie mogę znaleźć faceta a jestem ładna

Polecane posty

Gość sdfsfGGF
rus1 - doceniam to, że napisałeś konkretnie co myślisz. Oczywiście jak każdy człowiek mam wady charakteru, zresztą dla mnie może to być wada a dla innej osoby zaleta. Full wypas. Co dla mnie wydje się wadą ?(z racji obserwacji) to, że jestem za bardzo asertywną osobą. Zawsze powiem prosto w oczy co mysle, co lubie, co mi sie nie podoba. Nie lubie stwarzać wrażenia osby obrażonej, typowy kobiecy foch to nie dla mnie. Szkoda czasu na ciche dni lepiej jest porozmawiać i wyjaśnić odrazu co i jak. Kiedyś mężczyzna powiedział mi, żebym czasami robiła fochy bo to takie kobiece ale czy jest sens zmieniac siebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co chcecie powdziec ,że jeżeli ktos ma duże powodzenie tzn ,że jest przecietny ,a ten super piekny nie ma powodzenia? No nie rozśmieszajcie mnie ;) jakos tego nie zauważyłam zwykle im kobieta ladniejsza tym ma wieksze powodzenie ,a wszytkie moje ładne koleżanki maja facetów ;) jak by było tak ja piszecie to te wszystkie piekne gwiazdy o nieprzeciętnej urodzie byly by same bo nikt by ich nie chciał ,a jakoś tak nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grremlina
Możesz też sprawiac wrazenie bardzo samowystarczalnej, komunikować "nie jestes mi potrzebny, dam sobie sama radę ze wszystkim". najlepiej zapros do siebie kiedys jakiegos zaufanego kumpla, spij go lekko i spytaj, jakie ma zdanie na ten temat - dlacego jesteś sama. On ci powie nejlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było uogólnienie. Chodziło o to że jeśli kręci się koło ciebie taki typ facetów który ci nie odpowiada, to trzeba zmienić otoczenie bo ciężko będzie kogoś znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gremllina- bo starsi panowie ( nie wiem jak starszych masz na myśli) często lubią kobiety przy kości, a Ci z Twojego pokolenia szczupłe. Sama to zaobserwowałam , jestem szczupła i lubie starszych facetów ( mój obecny ma 30 latek) , ale tacy po 40-stce czesto wolą grubsze , choc nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grremlina
Nie jestem pewna - moim zdaniem panowie starsi (wtedy miałam 20-22 lata, oni po 45-50-60) po prostu lubią młode kobiety i duże cyce, cała reszta jest albo niewazna, albo i tak nieosiągalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eunice88 nie pisz tu o gwiazdach bo to nie są żadne związki. To jest wyłącznie po to żeby ludzie mieli o czym gadać. Szukając wśród przeciętnych masz dużo większe szanse trafić na odpowiednią osobę, bo przeciętnych jest ogromna większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pieknych sa faceci - aby je przeleciec. jak puste to szybko odchodza albo sa z pustakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smarek owałekwałek
Do autorki No skoro mężczyzna powiedział ci zebys robila fochy to chyba koles ma wyprote wszystkie komorki w mozgownicy. Mezczyzni nie cierpia kobiecych fochow !!!!!!!!!!!!!! Wolimy konkrety !!!!!!!!!!! Jak dla mnie (kafeteryjny samiec) to twoja asertywnosc jest zaleta a nie wada. Problem tkwi gdzies indziej. :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdy wbrew pozorom też mają uczucia i nie wszyscy wiążą się na pokaz.. No nie wierzę ,że faceci chcą być z taką Megan Fox, jessicą alba , czy jolie tylko na pokaz ;) wiece ile zwyklych facetów o nich marzy ? ale one są dla nich nie osiagalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna ona
do ładnej dziewczyny podejdzie jedynie inteligentny pewny siebie facet, wcale nie musi byc przystojny, jesli stwierdzi że dziewczyna jest warta rozmowy to może coś z tego wyjdzie, jeśli jest pusta szybko się stleni, takie puste przeciętniaki typu Jarek siedzący na babskim forum i ubliżający całej płci niewieściej nie maja szans u ładnej dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marza o dziewczynie z twarza Megan Fox, jessicą alba , czy joli. kreatywnoscia chlopczycy, pewnoscia siebie kujonki z podstawowki, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nienormalna
Ale przyznajcie szczerze, że dziewczyny, które są w związkach są ładne, ale umiarkowanie i mają umiarkowanie fajne charaktery. Tzn. fajny charakter, ale nie wybijający się ponad przeciętność, ot po prostu kolejna "normalna", "zwykła" dziewczyna jakich wiele. Nie sądzę również, żeby mężczyznom odpowiadała dziewczyna, która na randce porusza tematu ciemnej energii i bozonu Higgsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka: do ładnej dziewczyny podejdzie jedynie pewny siebie facet, nie potrzeba do tego inteligencji tylko dobra gadka. no i musi pokazac, ze jego tak wcale nie obchodzi ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nienormalna
*porusza TEMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" żeby mężczyznom odpowiadała dziewczyna, która na randce porusza tematu ciemnej energii i bozonu Higgsa." mi by odpowiadala, jakby przy tym byla zabawna i skora do fantazjowania. i faceci lubia takie tematy, to kobiety nie cierpia technicznych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z kobietą
to jest przyszłośc świata :) Mężczyzni do lamusa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joozio- na prawdę myslisz ,że jakby te gwiazdy nie były sławne to nie miałyby powodzenia? no nie sądzę...zwykłe, a nawet brzydkie dziewczyny maja facetów dlatego ,że na świecie nie ma samych piekności i nie każdy facet może sie z takimi związać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy
Sami robicie problem tam, gdzie go nie ma. Nie chodzi o to zeby kogoś mieć. Kto był choć raz zakochany ten wie, że zakochać się można w kimś kto przez parę lat był nam zupełnie obojetny i te wszystkie "wymagania" biorą wtedy w łeb. i jeśli chodzi o zakochanie, to takie same szanse ma przeciętny i nadprzeciętny człowiek. A jak stawiamy się w roli produktu na półce w supermarkecie i zaczynamy sie zastanawiać czemu oni biorą tamte a nie mnie, co ze mną nie tak, czego mi brakuje, a może jestem za droga dla przeciętnego klienta, to znak, że trzeba zmienić tok myślenia z produktowego na duchowo-uczuciowy. i miłość przyjdzie albo nie przyjdzie, ale gdy wiem co to miłość, to gardzę wszelkimi związkami nieopartymi na miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdy maja wieksze powodzenie ze wzgledu na slawe. np. dziewucha mowi- przespalam sie z bryndalem - i wszystkie kolezanki maja kisiel w majtkach. a jak powie - przespalam sie z tym o to na zdjeciu nieznanym - to pomysla co to za karzel brzydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezmy nawet piekne polskie gwiazdy. Anna przybylska , natasza urbańska , marta żmuda-trzebiatowska mają facetów. I co? faceci tak bardzo sie ich boj ,albo są z nimi tylko po to żeby media o nich pisaly bo tak to nie chciali by się związywac z kobietą o nie przecietnej urodzie? nie sadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Opola
Nie przejmuj sie Autorko ja mialam podobnie ;) Tez jestem atrakcyjna kobieta i zaleta jet fakt, ze mozemy wybierac i przebierac. Nieatrakcyjne kobiety nie moga sobie na to pozwolic :). Mialam stale zwiazki i romanse. Wybieralam do woli. W koncu przyszedl czas i na mnie, zeby sie ustatkowac i dokonalo sie. Znalazlam mezczyzne, ktory odpowiada moim oczekiwaniom i zostalam jego zona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nei chodzi o urode. znane kobitki robia sie fochowe i mysla ze facet tez powinien sie postarac aby nie obnizac ich poziomu. to faceci kopia je w dupe i nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pocieszajcie się ,że lepiej byc przeciętna ! powiem wam tak : każda ładna dziewczyna mogłaby miec nie jednego faceta i taka jest prawda. nie mówię każdego ,ale mogłaby mieć wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczonyMILFik
urodzisz kilka dzieci to i uroda przeminie, a maz sobie znajdzie mlodsza do r00chania (albo kochanke). patrz tez na starych przyszlego meza jak zyli albo zyja, bo to wszystko w genech jest wypisane czy sa stworzone do monogamii czy beztroskiego d00pczenia wszystkiego . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×