Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfsfGGF

Nie mogę znaleźć faceta a jestem ładna

Polecane posty

Gość frentii
Nie, no to juz jakas plaga:D:D To juz chyba setna "piekna samotna", ktora jest cudowna i jakos nikt jej nie chce, no bo powszechnie wiadomo, ze faceci uwielbiaja brzydule:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem dlaczego lubicie same siebie oszukiwać. nie rozumiem tego po prostu. Chcecie coś sobie samym udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Mysle, ze to ma wytlumaczenie psychologiczne. Przeciez lepiej sobie wmowic, ze nie mam faceta, bo jestem cudowna i piekna(co za bzdura) niz uswiadomic sobie fakt, ze nie jest sie jednak interesujaca partnerka dla mezczyzn, bo to by zniszczylo ich samoocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nienormalna
Eunice A wszystkie dziewczyny które mają facetów to cudowne istoty o nieskazitelnej urodzie i idealnym charakterze, które są taaakie interesujące! Równie dobrze można powiedzieć, że jesteś interesująca dla tego konkretnego mężczyzny, jesteś na jego poziomie, ani lepsza, ani gorsza. Jesteś swojska i bezpieczna, dlatego chce z tobą być. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i tak. piszą nie prawdę same o tym wiedzą ,ale może pisząc to czuja się lepiej mimo ,że to kłamstwa? sama nie wiem. Lepiej jest sobie uświadomić jak jest na prawde i pracować nad wyglądem ,a nie wcinać kolejna paczkę chipsów i pocieszac się ,że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol.dr
no to jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nienormalna
Eunice Akurat nie wszystkie samotne to tuczniki. Mam kilka koleżanek, które są samotne i są naprawdę zajebistymi laskami, którym urody niejedna niesamotna mogłaby pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nienormalna- oczywiście ,że nie wszystkie to cudowne istoty. ale to dlatego ,że tych facetow nie zechciała taka o ,,nieskazitelnej urodzie". a co do mnie to moj facet jest bardzo wymagający i zawsze mial ładne dziewczyny to jest raz. a dwa to nie jeden ,ani nie dwóch się mną interesowało i interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka koleżanek, które są samotne i są naprawdę zaj**istymi laskami, którym urody niejedna niesamotna mogłaby pozazdrościć juz pisalem, uroda to nie wszystko. musza sie zgrac dwie rzeczy: temu co ona szuka musi sietez ona podobac. inaczej nic ze zwiazku nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
A jeśli chodzi o charakter to (nie chcę nikogo obrazić) ale najczęściej w związkach są wredne, intrygujące france bez uczuć, natomiast dobra i ciepła dziewczyna jest zazwyczaj sama. Tak samo jest z IQ, przeciętnie inteligentne mają największe wzięcie, podobnie jak dziewczyny o przeciętnych zainteresowaniach i niezbyt błyszczące wiedzą o świecie. To nieprzeciętne kobiety najczęściej są same, bo przeciętnej większości trudniej jest je docenić. To siew nazywa totalna hipokryzja i brak logiki. Narzekaja, ze sa samotne i nie maja faceta, a z drugiej strony obrazaja kobiety, ktorego tego faceta posiadaja:D Pytanie tylko, co sie stanie jak w koncu jednak dorwa jakiegos faceta? Rowniez beda uwazaly sie za te przecietne czy moze okrzykna sie wyjatkiem potwierdzajacym regule?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nienormalna
Mną też się niejeden interesował. W kółko słyszę jaka jestem piękna i fajna (od obcych facetów) I jakoś nikt nie zaproponuje mi randki. W kółko spotykam się z propozycjami seksu, ale nigdy poważnego związku. A jak ja sama zaproponuję spotkanie, to uciekają, przekładają spotkania, obiecują i się nie odzwają. Pod względem charakteru nie mogę sobie nic zarzucić, pod względem inteligencji i zainteresowań też nie. Kiedyś nawet usłyszałam, że "taka dziewczyna na pewno mnie nie zechce" Fakt, że mało wychodzę, bo za bardzo nie mam czasu. Mam dużo różnych zajęć w ciągu dnia, a po powrocie z pracy nadal pracuję, lub idę się dokształcać. A wieczorami jestem już zmęczona. Oczywiście zaraz mnie zjedziecie, że jestem zadufana w sobie lub że skoro mnie nikt nie chce, to znaczy, że wcale ładna nie jestem, albo jestem wredna, albo mało ciekawa, albo...(wpisać co chcecie), a wszyscy w około muszą mnie okłamywać, żeby nie sprawić mi przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i piekne kobiety sa samotne zazwyczaj dlatego - bo tego chca, moze i nawet podswiadomie. wola miec wielu adoratorow niz jednego tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nienormalna, gdyby nie to ze jestem w szczesliwm zwiazku to z checia bym sie z toba umowil na kawe (z cafe;) i bym mogl ci powiedziec jakby nic nie wyszlo prosto bez ogrodek - czemu. niestety inaczej mysla faceci, a inaczej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Normalnie nienormalna, ty nie jestes zadufana w sobie, po prostu swiadomosc, ze nikt cie nie chce jest tak raniaca, ze wolisz wierzyc w to, ze faceci nie lubia pieknych i inteligentnych kobiet i dlatego wlasnie jestes sama. To jest bardzo powszechny mechanizm. Wybacz, ale piekna, inteligentna, sympatyczna kobieta z ciekawymi zainteresowaniami wzbudza zainteresowanie tak wielu mezczyzn, ze nawet jesli odrzucic 90% tych, ktorym chodzi glownie o seks, to jest w czym wybierac, szczegolnie na przestrzeni paru lat. Wierz sobie dalej w twoje klamstwa, ale one nie sprawia, ze twoja sytuacja sie zmieni🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna ona
normalnie nienormalna podzielam twoje zdanie, moje życie wyglądało podobnie, też ciągle kręcący się faceci nie chcący stałęgo związku, jak był jakiś co chciał spróbowac to akurat mi nie odpowiadał, teraz mam idealnego faceta, długo go szukałam, to jest nie do uwierzenia ja mam 172cm wzrostu a on jest ode mnie dużo niższy, wyglądamy jak wieża eifla z przybudówką, ale ja sie tym nie przejmuje bo facet jest fantastyczny i pasuje mi w każdym calu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nienormalna -więc może jesteś wybredna? Nie wierzę ,że każdy chciał tylko seksu zresztą Ty to musisz ocenić sama. Każda tu pisze jaka to jest piekna i wspaniała i że jest sama ,a chciałaby kogoś mieć. To jest śmieszne już. nie oszukujcie same siebie tyle wam powiem na ten temat. Piękna dziewczyna zawsze ma powodzenie tyle wam napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nienormalna -więc może jesteś wybredna? Nie wierzę ,że każdy chciał tylko seksu zresztą Ty to musisz ocenić sama. Każda tu pisze jaka to jest piekna i wspaniała i że jest sama ,a chciałaby kogoś mieć. To jest śmieszne już. nie oszukujcie same siebie tyle wam powiem na ten temat. Piękna dziewczyna zawsze ma powodzenie i to jest niepodważalna prawda. idę stąd mi mi się mózg zlasuje.papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna ona
eunice powodzenie to my mamy ale jestesmy jak ciastko na wystawie, faceci chcą je tylko zjesc oblizać sie i zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Eunice, chyba pisalysmy z tydzien temu na podbnym topiku:D Powinnysmy chyba skopiowac swoje wypowiedzi, aby nie pisac w kolko tego samego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
eunice powodzenie to my mamy ale jestesmy jak ciastko na wystawie, faceci chcą je tylko zjesc oblizać sie i zapomnieć Kolejne klamstewko, aby uchronic swoje poczucie wlasnej wartosci. "Mezczyzni nas podziwiaja, uwazaja, ze jestesmy piekne, cudowne, ale wola zwiazac sie z brzydula, bo ta przynajmniej nie zdradzi" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa wszytskie takie
piękne ,a nie mogą znaleźć faceta bo sa na to za piekne i jeszcze . buahahahaha. ale fantazjować dobra rzecz w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak. kiedys bylem z dziwewucha za ktora ogladalo sie kupa facetow i wreszcie po wyrwaniu sobie polowy wlosow kopnalem w tylek.dlaczego? - podobalo sie, ze ja adoruja. flirtowala z nimi nie przejmujac sie mna. a wszystkie pretensje moje miala za nic - to przeciez oni mnie podrywaja a nie ja ich.. - nie byla szczera. uwazala sie za najwazniejsza i srednio sie przejmowala moimi problemami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna ona
ile ludzi tyle opinii, brzydula nigdy nie zrozumie pięknej, piękna brzyduli głupi mądrego, mądry głupiego, facet kobiety, a kobieta faceta, ot i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna ona
jozio współczuję, trafiła ci sie po prostu barbi-pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to wlasnie najlepsze. nie byla barbi. a mowili o niej ludzie - fajna jestes zwykla dziewczyna ( w znaczeniu - mimo urody taka fajna i mila). i nawet przedemna taka grala . ale czego nie widac na zewnatrz to to sie czuje i widzi po dluzszym czasie - zbyt dlugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frentii mnie nie jeden chcial przelecieć uwierz mi ,ale nie wierzę ,że piękna kobieta nie może znaleźć sobie fajnego faceta tylko takiego na jedna noc ;) skoro takie z Ciebie ciastko ciekawe dlaczego bronisz tych które nie piszą ,że takie są piękne i nie mogą znaleść faceta ? Bo ja propozycji od facetów także do związku miałam wiele ;) wiele z nich to byli fajni wykształceni , zamożni i przystojni faceci ( mój obecny ma te wszytskie cechy)napiszę więcej zawsze lubili się ze mną pokazazywać przy rodzinie , kolegach . jestem tez ciekawa jak wytrzymujecie bez seksu.. ja bym nie dała rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówisz że faceci
nie maja nic ciekawego i mądrego do powiedzenia a może ty też co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×