Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wyjec_polski

znacie Centrum Nauki i Biznesu ŻAK?

Polecane posty

Gość Maxxie
Dnia 8.11.2019 o 06:58, Gość Karol pim napisał:

Ja niedawno ukonczylem kurs w Katowicach. Co do samego kursu nie mam zastrzezen, ok. Ale sekretariat to totalna porazka, panie tam na wakacjie przyjechaly, wiedza dziela sie zdawkowo. Nie wiem czy nie umieja czy im sie niechce😕

Druga sprawa to totalny syf ktory byl wszedzie i smrod. Sprzataczki brak co widac po kiblu, salach. Nie naleze do todziny bialej rekawiczki ale tam strach czegos dotknac. Stoliki uwalone, koncik z kawa i ciastkami brudny, przez okna nic nie widac bo buly myte 20 lat temu. Taka szkola powinna dbac o wizerunek pomieszczen 

Bez przesady. Też robiłam kurs w kato i ok, może budynki to nie są najnowsze, ale żeby mówić o tym, że jest brudno? Nie odczułam tego totalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałabym się dowiedzieć czy są tutaj osoby naciągnięte przez tą "szkołę "? Bo ja zostałam naciągnięte, nie podpisałam z nimi żadnej umowy -  nie brałam udziału w żadnym kursie mimo to dostawałam wezwania do zapłaty za kurs. Niby zapisałam się online. Ale przed tym chyba są jakieś informacje, potwierdzenia czy umowa do podpisania czy na pewno się wyraża zgodę na udział w kursie.

Edytowano przez Domidomk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×