Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wyjec_polski

znacie Centrum Nauki i Biznesu ŻAK?

Polecane posty

Gość wyjec_polski

właśnie zamierzam się zapisać do dwuletniej szkoły policealnej na technika rachunkowości. Jestem po studiach ale taki kurs nie zaszkodzi tym bardziej że dopiero zaczynają i dla pierwszego rocznika jest za darmo. Uczył się ktoś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak mojej corki sie tam uczy,kierunek logistyka,zacznie drugi rok od pazdziernika,jest bardzo zadowolony i chwali sobie wykladowcow. Oczywiscie pisze o ZAKU w Sosnowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjec_polski
Dziękuję może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja też mam pytanko chcialabym zacząc w tym roku naukę w Żaku (technik prac biurowych) bo jestem po technikum z maturą ale chcę sie dalej uczyć (wybralam żaka bo podobno za darmo(zaoczne) i niby jeszcze nie podpisalam tej wlasciwej umowy i sie zastanawiam czy nie ma jakiegos haczyka no zaoczne bez wpisowego i czesnego:> no trudno najwyzej jak sie czegos dopatrze to zregygnuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noyoki
nauka jest za darmo, żadnych opłat. u nas we włocławku ostatnio mają nawet kosmetykę i fryzjerstwo za darmo :) moja panna jak to zobaczyła to od razu się zapisała i jest zadowolona. jakby co polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfhfyttrtergfhjty4ertrtfyr
jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutwzwyż
Witajcie ja właśnie dzisiaj się zapisałam na technika administracji. Okazało się że będą też praktyki i specjalizacja wie ktoś jak te praktyki wyglądają. I czy muszę sama ich szukać czy żak je załatwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Chce zapisac sie do Żaka na technika rachunkowosci, prosze o opinie i jak ze zdawalnoscia egzaminow koncowych, tych zewnetrzych?? Prosze o odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Chce zapisac sie do Żaka na technika rachunkowosci, prosze o opinie i jak ze zdawalnoscia egzaminow koncowych, tych zewnetrzych?? Prosze o odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noyoki
no i wycofuje to - była zadowolona na 1 semestrze. potem na zajęciach praktycznych mówi ze lipa, nie ma materiałów, a niektóre musi sama donosić. teraz boi się o to co będzie przy egzaminie końcowym. gdybyśmy mieli wybierać to wybrali byśmy konkurencje. ZAK to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAA55
NIE POLECAM!!! JEDNO WIELKIE GLOWNO A NIE SZKOLA. ONI MAJA PLACONE ZE UCZNIA KTORY SIE ZAPISZE. ICH NIE INTERESUJA OSOBY KTORE CHCA SIE UCZYC. PORAZKA. DYREKTOR ZARAZBIA GRUBA KASIORE. JAK CHCE KTOS SIE WYCHYLIC TO ZWALNIA ALBO UCZNIA NIE PRZEPUSZCZA. NAUCZYCIELE NIE PRZYCHODZA NA ZAJECIA. MALO OSOB ZDAJE ZAWODOWY. TOTALNA PORAZKA POWTARZAM KOLEJNY RAZ. NIKT NIC NIGDY NIE WIE. OSZUSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid malinowski
a wiecie co się stało w kwidzynie? licealiści powtarzają maturę bo jakiś dyrektor nie dopełnił obowiązku. Porażka a nie szkoła. a w chwili obecnej dyrektor wywalony, właściciel się nie przyznaje, a dzieciaki zostawione na lodzie. POZWAĆ ICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_M
Ja przepisałam się do Żaka we WŁocławku akurat z innej szkoły i już widzę sporą różnice na plus. Musiałam coś znaleźć bo w innej szkole zlikwidowali nie wiadomo czemu a w Żaku uznali to co już zaliczyłam i ucze się dalej. Różnica tez jest w takich rzeczach jak płatności bo niby wszędzie jest za darmo ale wcześmniej musiałam płacic 5 zł za każdą bzdurę jak zaswiadczenie czy jak kiedys zgubiłam legitymacje. W żaku dają od ręki i za free. Na plus oceniam kontakt bo jak czegos nie wiem to dzownie do sekretariatu i mam odpowiedz natychmiast a nie ze "oddzwonią". Poza tym wazne rzeczy wrzucaja na stronę i Facebooka na bieżąco. Ogólnie polecam choc nie wiem jak w innych miastach to działa. Pewnie też spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodziła na fryzjerstwo , zaocznie.Szkoła fajna , mili ludzie , koszty nauki niewysokie , coś około 130 zł miesięcznie. Jest jedno 'ale'', za mało praktyki, chociaż wszystkie etapy zaliczyła , to jednak nie nauczyła się na tyle aby pracować w zakładzie i przyjmować klientów .Teraz pracuje gdzie indziej i myślę , że szkoda było czasu i straconych pieniędzy , coś około 2700 zł o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się uczę w żaku :) liceum ogólnokształcące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też.jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra !!!! nie polecam sa to złodzieje pieniedzy i nic wiecej. Chodziłam na kierunek biomasaz.. zero praktyk bo spital im odmowil zero nauki bo wykladowcy nie przychodzi a za kazdy miesiac trzeba było placic...zero wiedzy i zero papierkow a wydane 1119 zł. PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żak to jedno wielkie nieporozumienie, nikt nic nie wie poprostu wielki bałagan, no i zlikwidowali mój kierunek po pierwszym semestrze... Lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała8713
Ja osobiście skończyłam "Żaka" na terapeucie ds.uzależnień w lublinie i muszę przyznać, że jestem zdziwiona. Ponieważ nauczyciele bardzo się przykładali .. Nie było to suche czytanie z książki czy mówienie regułek a na prawdę potrafili zaciekawić zajęciami. Również mieliśmy przyprowadzanych gości z zewnątrz żeby problem poznać od innej strony. Ja serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś żak w Włocławku to był ok,ale od roku szkoła idzie na dno przez złe decyzje z centrali żaka,często zwalniają pracowników,co wpływa źle na dobrą pracę.Nie polecam jest tych szkół i można coś wybrać.Zak we włocławku długo nie będzie istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal jest źle! Na koniec I tak mało kto zdaje egzamin zawodowy! Szkoła nie ma żadnych pracowni do nauki zawodu. Szkoda słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mossskowa
Oj tak, kiepsko jest w tej szkole, jak masz wybór to idz do innej, niz masz potem załowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnilka9
No to ładnie... a mówiła mi o tym samym moja koleżanka to wierzyć mi sie za bardzo nie chciało.. a tu prosze, taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo ludzie mówią o tym ze u Was nie jest za darmo. Wiec po co niby miałabym własnie wybierac taka szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocwpisaniuprac
Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, kontrolnych, licencjackich, magisterskich i referatów. Oferujemy pomoc przy pisaniu wszelkich prac. Krótkie terminy realizacji, gwarantujemy bezproblemową współpracę. Atrakcyjne ceny. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisanieprac
Pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych, kontrolnych, licencjackich, magisterskich i referatów. Oferujemy pomoc przy pisaniu wszelkich prac. Krótkie terminy realizacji, gwarantujemy bezproblemową współpracę. Atrakcyjne ceny. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy. pisanieprac@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mocno zaskoczona tak złą opinią na temat tej szkoły! Ja znam ją od bardzo dobrej strony (no może nie idealnej, ale dobrej). Miałam w swoim życiu do czynienia z oddziałem w Bydgoszczy, a teraz mam styczność z inowrocławskim i zero zastrzeżeń... Nie wiem, nie wnikam, jak to oni mają w tej centrali itd i kto tym steruje, ale byłam zadowolona z nauki. Dostałam materiały, miałam świetną nauczycielkę i wiele życzliwości w sekretariacie. W Inowrocławiu zresztą pani sekretarz też jest przesympatyczna i pomocna. Od lutego zaczynam drugi kierunek (własnie w Inie), to dam znać, jak moje wrażenia na temat samej szkoły tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina345
Ja również uczę się w Żaku w Krakowie na Rachunkowości. Skończyłam studia Ekonomię i muszę stwierdzić, że więcej praktycznej wiedzy daje jednak Żak. Nie wiem jak inne oddziały, ale w Krakowie jest w porządku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×