Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenaaaaak

zna się ktoś na prawach konsumenta?? mozna zwrócić wadliwy produkt?

Polecane posty

Gość marzenaaaaak

Witam. Mam pewnien problem i chciałabym zapytać o radę. Kupiłam trzy dni temu buty,na które otrzymałam dwu-miesięczną gwarancję. Jednak ubrałam je raz i się rozkleiły z przodu. Co najsmieszniejsze nawet nie padał deszcz. Miałam zamiar złożyć reklamację ale zastanawiam się czy nie mogłabym tych butów zwrócić i odzyskać pieniądze. Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg przepisów mają obowiązek: 1. oddać do naprawy 2. wymienić egzemplarz 3. oddać kasę W takiej kolejności. Pominięcie któregoś z kroków zależy od decyzji sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaak
w takim razie nie mam mozliwości zwrócić wadliwego towaru bez oddania do naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tylko 2 m-ce gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie przyjmą rozklejon
ych. możesz pójść i złożyć reklamację, poprosić o zwrot kasy lub wymianę, ale ja bym już nic więcej z takiego sklepu nie wzięła... Tylko kasę i wydala ją w innym sklepie. Co to jest dwumiesięczna gwarancja na buty? Rok to minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaak
jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu z butami więc nie zwracałam uwagi na dwu miesięczną gwarancję. jednak teraz mam ochotę rzucić im tymi butami w twarz. a jeżeli nie były by rozklejone to mogłabym je oddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre sklepy mają taką politykę, że nieużywane rzeczy można oddać, jednak to tylko dobra wola sprzedawcy (pomijając zakupy w necie). To zależy od opinii rzeczoznawcy, co dalej. Jeżeli model jest wadliwy i nie podejmą się naprawy czy wymiany, to wtedy dostaniesz kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja już reklamuję 3 parę butów
1-tanie,rozwaliły się po 2 tygodniach(nie uznali,bo niby zużyte,a rozkleiły się tylko),2-droższe w innym miejscu pękła skóra ekologiczna(reklamacja przyjeta).3-najdroższe pękły taśmy od sznurowadeł(zatydzień zobacze co dalej),czy w tym kraju działa tylko chińska mafia towarowa????już nawet markowe buty są często nie-markowe chińskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×