Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

"lubisz ukraincow?" - prosiak :) Nie cierpię Cię za to - "ze ma 21 lat i nigdy nie miala chlopaka, next" - musiałeś napisać to co ja chciałem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpię Cię za to - "ze ma 21 lat i nigdy nie miala chlopaka, next" - musiałeś napisać to co ja chciałem? chcesz szybsze lacze? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam taką
Kobietę, która jest typową emocjonalną masochistką i nawet szczere rady przyjaciół i rodziny nie przynoszą żadnego skutku. Facet zdradza ją nałogowo z koleżankami z nk i z pracy, a ona udaje ślepą i głuchą. Ostatnio stwierdziła, że chorobę (weneryczną) podłapała gdzieś w czyjejś toalecie, wycierając się ręcznikiem. Ginekolog wprost powiedział jej żeby zmieniła partnera, a ona dalej swoje, że to pewnie przypadkiem gdzieś podłapała. Jej facet nie posiada nic poza fajnym wyglądem, a ona jest w niego zapatrzona jak w obrazek. Uzależnił ją od siebie, na zasadzie dobrego seksu, jak sama powiedziała. Żal mi jej, bo widzę,że ma depresję, ale nie będę się wtrącać. To taka dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czuję się tak jakbym już była na topiku dla kosmitów" - jako dyrektor PR pragnę poinformować, ze nie ponosimy odpowiedzialności za uczucia dotyczące obecności, nie są oblęte żadną gwarancją ani rekojmią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
albo jachtu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem więcej, są dwaj nawiedzeni totalnie kosmici .... :-)jeden z nich nawet jeżdżac autobusem - udaje człowieka.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ależ nie muszę szukać, tutaj jeste wystarczająco dużo kosmitów" - jak to jednak trudno o obiektywizm, dla niektórych nawet jedna osoba to dużo...:) W sumie... Taki Robinson jak zobaczył Piętaszka tez pewnie tak pomyślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki Robinson jak zobaczył Piętaszka tez pewnie tak pomyślał... byl taki kawal o facecie na samotnej wyspie i pieknej kuszacej kobiecie na wyspie sasiadujacej....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
moze chce miec.. ten topik bez ofiar jest duzo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"byl taki kawal o facecie na samotnej wyspie i pieknej kuszacej kobiecie na wyspie sasiadujacej...." - nie znam, dawaj szybko bo zaraz spadam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam, dawaj szybko bo zaraz spadam!! nie wypada, jest tu dama, puenta w kazdym razie byla taka: facet do laski - nie pierd... ze moge wyslac maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×