Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość notoryczna hipokrytka
przeczytaj moją stopkę obawiam sie o siebie nie o ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewolucjonistka i zlosnica
zajebiscie latwo tak powiedziec...a jak tu to zrobic? nie chce mnie widziec i nie chce ze mna rozmawiac ;/ musze pomyslec nad subtelnymi metodami wyrazenia tego co tam mi napisales stanowczy:d a ja Ci mowie ze taka jestem. odkad jestem z nim to kontakty z moimi kolegami sie pourywaly bo byl tylko on. jeden przyjaciel "zdobyty" na studiach ale on wiedzial ze traktuej go jak kolezanke (doslownie). zreszta nie znasz mnie na tyle zeby mowic ze mozna mnie uwiesc...uwierz mi dla mnie wazniejsze bylo to co budowalismy przez lata... bosh...facet i jego teoria ze kazda mozna wyrwac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem M_S, nie kumam czasem twoje kumpla ZS, ale przekaż mu, że bestia z niego nieznośna potrafi być, ot co". - przekazuję :) Ale nie rozumiem dlaczego go nie kumasz, piszemy to samo tylko czasem innymi słowami:) Hipokrytka - wolałabyś umierać staro, kochać słabo czy żyć powoli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaj**iscie latwo tak powiedziec...a jak tu to zrobic? nie chce mnie widziec i nie chce ze mna rozmawiac ;/ musze pomyslec nad subtelnymi metodami wyrazenia tego co tam mi napisales stanowczy:d a ja Ci mowie ze taka jestem. odkad jestem z nim to kontakty z moimi kolegami sie pourywaly bo byl tylko on. jeden przyjaciel "zdobyty" na studiach ale on wiedzial ze traktuej go jak kolezanke (doslownie). zreszta nie znasz mnie na tyle zeby mowic ze mozna mnie uwiesc...uwierz mi dla mnie wazniejsze bylo to co budowalismy przez lata... " Odnoście części pierwszej - nie znam go ale rozwiązania, które mu się zasuwają - jak go zobaczysz na ulicy podbiegnij, zarzuć mu ręce na szyję, może być ze łzami w oczach, powiedz "przepraszam" i obejmij. Mało który facet odepchnie kobietę po takiej akcji, a jeśli to zrobi nie warto zawracać sobie gitary. Część druga - nie neguję Twojej wiary w to, że taka jesteś. Nie twierdzę, że mozna uwieść Cię przez tydzień czy dwa, czasem potrzeba miesięcy. Poza tym mówiłem o tym co myśli facet bo o to pytałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
wolałabyś umierać staro, kochać słabo czy żyć powoli? mozna wybrac tylko jedno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakem baba, trochę jeszcze pomarudzę po czym wybiorę się na wieczorny spacer" - jest 17.22, zdecyduj się - albo "trochę pomarudzę" albo "wieczorny spacer", chyba że przewidujesz długi sen w międzyczasie:) Wiem, podły jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewolucjonistka i zlosnica
ok masz racje :) meski punkt widzenia to nie punkt widzenia czlowieka :d taaaa bede czatowac w krzakach gdzies kolo domu i sie rzuce na niego ze lzami jak go tylko zobacze:D dobra a na powaznie ja sie boje takiej konfrontacji bo i tak juz boli cholernie:( a co dopiero jak mnie odtraci... wiesz moga probowac nawet przez miesiace. a i tak zostana sprowadzeni na ziemie przeze mnie... mogli by nawet stanac na rzesach dla mnie a i tak by sie liczyl On. i ze sie tak zapytam to naprawde faceci maja taki kompleks odnosnie swoich kobiet i potencjalnej zdrady? ;/ to jak Wy chcecie zbudowac zwiazek? (no chyab ze Wy ten tego albo nie planujecie takiego zbudowac bo zyjecie za szybko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
rewolucjonistko zwiazku sie nie buduje on albo rosnie albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ok masz racje meski punkt widzenia to nie punkt widzenia czlowieka :d - wiem, ze mam rację. taaaa bede czatowac w krzakach gdzies kolo domu i sie rzuce na niego ze lzami jak go tylko zobacze dobra a na powaznie ja sie boje takiej konfrontacji bo i tak juz boli cholernie a co dopiero jak mnie odtraci... - ja pisałem poważnie, raz na pewno zadziałało. wiesz moga probowac nawet przez miesiace. a i tak zostana sprowadzeni na ziemie przeze mnie... mogli by nawet stanac na rzesach dla mnie a i tak by sie liczyl On. - wierzę, że tak myślisz. i ze sie tak zapytam to naprawde faceci maja taki kompleks odnosnie swoich kobiet i potencjalnej zdrady? ;/ to jak Wy chcecie zbudowac zwiazek? (no chyab ze Wy ten tego albo nie planujecie takiego zbudowac bo zyjecie za szybko - dlaczego uważasz, że stwierdzenie faktów świadczy o kompleksach? Na tej zasadzie mógłbym nie wstawać z łóżka bo kiedyś umrę i jest to pewniejsze niż to, że moja partnerka mnie zdradzi. Bo w tym drugim przypadku po pierwsze musi pojawić się zagrożenie w postaci innego samca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowa gratis
Ten cały turkusek ma problemy z podjęciem najprostszych decyzji. Ciągle pisze, że już stąd zmyka, wychodzi itd. a siedzi dalej przed kompem. Z resztą jak nie zastosuje się do wskazówek z s , to marnie to widzę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no idę już idę ... bu bu bu, wyganiają mnie Cześć" - nikt Cie nie wygania, to ja wkrótce znikam i nie chciałem, żebyś poczuła się opuszczona:) ZS - dziękuję, tu mam niezły trening, przydaje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
Z resztą z s :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ten cały turkusek ma problemy z podjęciem najprostszych decyzji. Ciągle pisze, że już stąd zmyka, wychodzi itd. a siedzi dalej przed kompem. Z resztą jak nie zastosuje się do wskazówek z s , to marnie to widzę" - a wiesz co to jest przywiązanie i tęsknota? :P Poza tym rozmowa zawsze robi się najciekawsza gdy akurat trzeba wychodzić. - nie pamietam kto ma prawa do tego tekstu, w każdym razie nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewolucjonistka i zlosnica
dobrze dziekuje za rade. nic dalej nie komentuje bo ... :D milego popoludnia/wieczoru :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie ms, rozmowa jest ciekawsza odkad wszedles" - to nie jest najlepszy moment aby używać przy mnie słowa, które moga być odczytane dwuznacznie, jak myslisz dlaczego jeszcze jestem? ;) Ale już niedługo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notoryczna hipokrytka
a niektórzy twierdzą, że życie wirtualne ma się nijak do realnego.. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziunia
no więc zawsze szczery, co powiesz o dziwczynie która w wieku 21 lat nigdy nie miała chłopaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak łatwo jest dać satysfakcję
komuś, kto usilnie jej poszukuje ;-) dla ZS szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc zawsze szczery, co powiesz o dziwczynie która w wieku 21 lat nigdy nie miała chłopaka?? ze ma 21 lat i nigdy nie miala chlopaka, next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ci sami, co twierdza, ze ksiazki robia wode z mozgu? " - skąd wiedziałeś?:) "dobrze dziekuje za rade. nic dalej nie komentuje bo ... " - bo nie do końca się ze mną zgadzasz:) Ale życzę Ci, żebyś nigdy nie przekonała się, że mam rację:) Mam na myśli kwestię uwodzenia. A z rozmową - zrobisz jak uważasz. Tak czy inaczej powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×