Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

rozwagi? majlepszym wyjściem bedzie ograniczenie kafe do minimum ! innego wyjścia nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chcialabym prosic osoby bardziej doswiadczone o rade. Mam 24 lata. Nigdy nie pracowalam (pomijam juz to ze od 2004 r. pracowalam sezonowo za granica..), studiuje dziennie - historie. Mam uprawnienia do nauczania przedmiotu-aczkolwiek dodam, ze nie czuje sie w tym temacie dobrze. Moge uczyc w szkole, ale na upartego nie chce szukac pracy w tym miejscu . Co mi pozostaje wobec tego? No wlasnie... praca biurowa, sklep, muzem, instytucje kultury? Od czego mam zaczac? mam wysylac CV wszedzie gdzie tylko mozna? doradzcie cos... i co ja mam napisac w ogole w CV? moze dodawac list motywacyjny? Dodam, ze skonczylam technikum ekonomiczne. Chcialam teraz troszke uzupelnic to wykształcenie przez kurs "asystent rachunkowosci" badz "kadry i place" (kursy sa prowadzone przez stowarzyszenie ksiegowych w polsce). co o tym sadzicie? zawsze to poszerza moje kwalifikacje, przez co poszerzaja sie i tak male szanse na prace. Nie chce poprzestac na tym oczywscie. Chce od pazdziernika zaczac nowe studia. Nie wybralam jeszcze kierunku. Mysle o technicznych. Czuje sie niesamowicie bezradna. Poradzcie cos... Nie mowie juz nawet o tym, ze gdy bede miala isc na jakas rozmowe kwalifikacyjna to chyba umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy topik_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ZS :-) Muzycznie, z fantazją, na przekór, z uporem, ze złością, z pokojem - różnie :-). Ale dobrze mi :-) Pozdrawiam ZS, róznie serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy mozna pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy mozna pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz rady w wydaniu muzycznym? kiepsko.. mało profesjonalnie:O ciekawe czy to chwilowy stan czy pozostaniecie przy tej formie;) z pozdrowieniami predi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz rady w wydaniu muzycznym? kiepsko.. mało profesjonalnie ciekawe czy to chwilowy stan czy pozostaniecie przy tej formie z tego co pamietam to bylas jedna z osob doradzajacych, rozumiem, ze ograniczylas sie jedynie do czepialstwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic z taka
Mam kolezanke, z ktora nie utrzymuje czestych kontaktow. Ale do rzeczy. Ona ma jakas obsesje na moim punkcie, chce za wszelka cene miec ze mna regularny kontakt osobisty- chodzi jej o to zebym wpadala do niej z wiztyta. Moze to cos pomoze w ocenie sytuacji : moj chlopak uwaza, ze ona ma sklonnosci lesbijskie. Jesli odmowie, wysyla dziesiatki smsow z bramki sms z wyimaginowanymi tekstami, typu : slyszalam ze ....i tutaj wymysla na moj temat rzeczy wyssane z palca, bardzo obrazliwe. Policja nie zajmuje sie takimi bzdurami, ale sa to powazne oskarzenia. Nie znam sie na prawie i nie mam pojecia co zrobic z tym fantem. Numeru zmienic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs zamierzchle to czasy jak wiesz.. a dzis tak! bede sie czepiac... troszke:) a może nie będę? wiesz jak to jest z nami kobietami- my takie zmienne;) z pozdrowieniami predi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolezanke, z ktora nie utrzymuje czestych kontaktow. moze po prostu przestan utrzymywac jakiekolwiek kontakty, zwlaszcza w kontekscie tego co napisalas ponizej Ale do rzeczy. Ona ma jakas obsesje na moim punkcie, chce za wszelka cene miec ze mna regularny kontakt osobisty- chodzi jej o to zebym wpadala do niej z wiztyta. Moze to cos pomoze w ocenie sytuacji : moj chlopak uwaza, ze ona ma sklonnosci lesbijskie. moze ma a moze nie ma, jeden pies, grunt, zebys byla konsekwentna Jesli odmowie, wysyla dziesiatki smsow z bramki sms z wyimaginowanymi tekstami, typu : slyszalam ze ....i tutaj wymysla na moj temat rzeczy wyssane z palca, bardzo obrazliwe. po prostu zerwij kontakt, raz na zawsze - ignor totalny, zero, null, nada Policja nie zajmuje sie takimi bzdurami, ale sa to powazne oskarzenia. to oksymoron Nie znam sie na prawie i nie mam pojecia co zrobic z tym fantem. to idz do prawnika Numeru zmienic nie moge. mozesz ale nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic z taka
Totalny ignor skutkowal coraz bardziej wulgarnymi smsami. Dodac do tego jej oplotkowywanie mnie - mieszkam w malym miescie. Przyznam sie - numer moge zmienic, ale za pewien okres czasu. Moze to dla was dosyc smieszny problem, ale te smsy naprawde mnie denerwuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic z taka
Dziewczynka ma 36 lat, ja 26. To nie zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorka nie masz nic do pow
powiedzenia to zamilcz. To fajny topik,nie psuj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalny ignor skutkowal coraz bardziej wulgarnymi smsami. a jak dlugo stosowalas te taktyke? Dodac do tego jej oplotkowywanie mnie - mieszkam w malym miescie. to moze sie zabarykaduj? Przyznam sie - numer moge zmienic, ale za pewien okres czasu. zycie to pasmo wyborow Moze to dla was dosyc smieszny problem, ale te smsy naprawde mnie denerwuja. potrafie to sobie wyobrazic, a co twoj chlopak ma w sprawie do powiedzenia? co mowia rodzice? i pytanie za 100 punktow - czy lasia cos na ciebie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predatorka nie masz nic do pow powiedzenia to zamilcz. To fajny topik,nie psuj go 'nie histeryzuj pomaranczo- :) zycie nie konczy sie na necie - pamietaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobic z taka
Jej zachowanie wskazuje na typowy pociag seksualny. Dlaczego tak uwazam? Kobieta po wypiciu drinkow rozbierala sie przy mnie, wchodzac pod prysznic, wolala mnie niby pod pretekstem podania recznika. Chciala abym kapal sie z nia. Dlatego mysle, ze chlopak ma racje. Jest w porzadku, gdy ja odwiedzalam. Gdy nie odpisuje, nie odbieram telefonow, wpada w jakis szal, wypisujac te bzdury. Wiem, ze jest telefon z opcja blokowania niepozadanych numerow, ale moj tego nie posiada. Wytrzymam do konca miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOŻE CI TYLKO ZMIANA NR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×