Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

"Robicie kasting na kształt sutków, wielkość i kolor obwódek, czy tylko na rozmiar miseczki?" x Konkurs zaświadczeń z mleczarni:classic_cool: xxx "surogatka to jednak uwiazanie cool.gif podporzadkowanie, chcociaz moze wieksza kasa?" x Nie bierzemy żadnych pieniędzy za zostanie naszą surogatką. Jesteśmy w tej kwestii nad wyraz nieprzekupni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierzemy żadnych pieniędzy za zostanie naszą surogatką. Jesteśmy w tej kwestii nad wyraz nieprzekupnicool.gif x :D dobre:D juz nie skomentuję bo tak sie uplulam, ze :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Konkurs zaświadczeń z mleczarni" x Więc motyw stricte macierzyński. Proszę co ta silna wola potrafi z Tobą zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"juz nie skomentuję bo tak sie uplulam" x Mamy w magazynie śliniaczki, chociaż zasadniczo były z przeznaczeniem dla potomstwa, ale w tej sytuacji, jeśli wygrasz konkurs świadectw, może coś da się zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc motyw stricte macierzyński" x To jest motyw tacierzyński! Niekoniecznie scricte, bo nie korzystamy z suwmiarek, niemniej jednak żądamy równouprawnienia i parytetów dla mężczyzn!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"To jest motyw tacierzyński!" x To ja chyba wrócę, jak będę mogła wcielić w życie groźbę o nie zawahaniu się użycia broni w postaci komentarza z motywem kisielu w treści. Bo jak tu profanować ideę wspierają zaludnianie kraju kolejnym beneficjentami 500 plusa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"wspierającą zaludnienie kraju kolejnymi..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wygrasz konkurs świadectw, może coś da się zrobić x przyjmijcie mnie na staż :D zaczynam zalowac, ze podsunelam watek potomstwa:classic_cool: krec sie krec wrzeciono a ja ide zlapac drzymanke :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxvv, piękne słówka, a etat surogatki czeka...;) Jeśli chodzi o warunki to naprawdę są bardzo korzystne - przyznajemy 104 dni urlopu. Nawet od razu mogę podać konkretne terminy - wszystkie soboty i niedziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
haha :) still thank you but thank you ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przyjmijcie mnie na staż" x To jest do zrobienia, jak sądzę... Ustalę z ZS szczegóły i podam numer konta, na które będziesz dokonywać płatności...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"still thank you but thank you" x podziękujesz po otrzymaniu etatu:classic_cool: Dobra, muszę wyskoczyć na chwilę i ubezpieczyć dom od pożaru, bo zostawiłem żelazko i... no w każdym razie szafa już płonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Zajmuje się strategia a nie detalami, od detali mam ludzi" x w Sims, Farmville czy Warcraft? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak - nie zaczyna się zdania od "więc", "a więc", "tak więc" itp., ale to tylko dygresja. Z racji niewielkiego pożaru oglaszam rozpoczęcie sezonu grillowego. Ubezpieczyciel już grilluje piwo, kiełbaski chłodzą się w lodówce:) Pewnie będę zaglądać w stanie coraz większego upojenia białkiem zwierzęcym, co niewątpliwie przełoży się na celność moich porad:) Miłego weekendu:) A później siadam do takiego samego symulatora co ZS:P Nie mylić z "tym samym":) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o cizas:classic_cool: rzekl zs do ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
MS "Age of Empires!" vs ZS "G-point simulator" xx a myślałam, ze jeden drugiemu niczego nie zazdrości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś - Dobry Wieczór:) Widzę, że przez cały dzień w "po_radni" trwał ostry "pojedynek na słowa":) ale obaj Panowie (M.S i Z.S.) "po_radziliście" sobie nieźle:) Odpowiem na post. - "Rozumiem, że pierwsza randka była od razu ostatnią? Z mojego punktu widzenia to logiczne następstwo." XXX Wszystkie pierwsze randki były zarazem ostatnie i nie potrzeba do tego żadnej logiki. Z mojego punktu widzenia nie było innej opcji. Z punktu widzenia tych panów- chyba było podobnie choć były tego inne powody. Przypuszczam, że wszyscy mieli w głowie "bieganie na golasa" (przypominam: chodzi o stan umysłu!), niż jakiekolwiek priorytety- nawet te "tzw." :) -"Na jak długo? Czy nadal są szczęśliwe? Czy te kobiety są do Ciebie podobne? Czy zależy im na tym samym, co Tobie?" XXX Niektórym na długo innym na krócej (ale zaraz znalazł się następny). NIE. Te kobiety nie są do mnie podobne i na pewno nie zależy im na tym co mnie. Ja nie "biegam za facetami" i nie interesuje mnie tzw. "złapanie męża" bo one poczytują to jako swój jedyny i największy "życiowy sukces" a ja tylko jako gorące pragnienie bycia z kimś- nic na siłę! :) -"Fakty są takie, że kobiety nie przyjmują do wiadomości prostych przekazów i same, na własne życzenie je komplikują, szukając "drugiego dna", którego zazwyczaj nie ma. XXX To chyba nie było O MNIE- prawda? :) -"Taki w garniturze tylko w trumnie. Cała reszta w krótszych lub dłuższych spodenkach. Sztuka polega na tym, żeby znaleźć faceta, który wie, kiedy na chwilę odłożyć bieganie na golasa, bo na drodze właśnie pojawiły się pokrzywy". XXX Pięknie to napisałeś :) i nie wymaga to żadnego komentarza z mojej strony :):):) -"Może dlatego masz uraz do ustalenia priorytetów na pierwszej randce?" XXX Z tzw. "przegrywami" nie da się rozmawiać o żadnych priorytetach- nawet na pierwszej randce. Oni żyją we własnym świecie, gdzie (jak to już wcześniej napisałeś) są inne "rozrywki" :) a poziom umysłu nie wznosi się wyżej, niż program "Trudne sprawy":). To jest jakiś zupełnie inny świat niż ten, w którym ja żyję i dla mnie nie zrozumiały chociaż "przegrywom" wydaje się że jedyny i innego nie ma. Przypominam, że w jednym takim Panu się nawet zakochałam, stąd znam "kryteria" świata, w ktorym ON żyje. -"Z własnego podwórka, które niejako determinuje moje postrzeganie świata - ja na pierwszej randce (mam na myśli randkę sensu stricte, nie spotkanie na kawie, drinku itp. i nie w czasach "siana w głowie" ustaliłem praktycznie wszystkie priorytety. I wcale nie było tak, że mieliśmy pełną zgodność. Ale każde z nas miało możliwość już na początku zastanowić się, czy pewne różnice w poglądach będą przeszkodą, czy nie. Na samym początku znajomości, zanim nastąpiło "zaślepienie" i utrata zdolności logicznego myślenia. Tylko że ja chciałem związku, a nie laski na kilka wieczorów. " XXX Zapytam krótko: czy OPRÓCZ CIEBIE są jeszcze na świecie tacy faceci ??? JEŚLI TAK, chętnie któregoś z nich poznam :). Kto wie, może nawet zwiążę z nim moje życie? :)- oczywiście po wspólnym omówieniu naszych priorytetów, różnic w poglądach na pewne sprawy i wypracowaniu w tym zakresie kompromisu :) Życzę miłego weekendu :). Być może w przyszłym tygodniu pojawią się moje nowe "refleksje spod jabłonki":), wszak wciąż jestem na zasłużonym urlopie :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś -" liczę na to, ze tu więcej nie wejdziesz, bo nie wejdziesz prawda? " XXX Prowokujesz mnie ? :) Oczywiście, że wejdę i dobrze o tym wiesz :). Nie "spinaj się" Szczery i trochę wyluzuj! Ten świat wcale nie jest dziwny- dziwni są tylko ludzie :). Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja tesz wejde :) dla podniesienia swojej popularnosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i motyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się streszczać...:) "Wszystkie pierwsze randki były zarazem ostatnie" No i bardzo prawidłowo:) xxx "Te kobiety nie są do mnie podobne i na pewno nie zależy im na tym co mnie." Dlatego nie warto porównywać ich sytuacji do swojej:) xxx "To chyba nie było O MNIE- prawda?" xxx To było o kobietach ogólnie:) Nie wierzę, że nie rozkminiasz i nie szukasz drugiego dna - to tak, jakbyś twierdziła, że nie ma znaczenia jakie buty założysz do torebki (lub odwrotnie). Tak macie i faceci są z tym pogodzeni:) xxx "Zapytam krótko: czy OPRÓCZ CIEBIE są jeszcze na świecie tacy faceci ??? JEŚLI TAK, chętnie któregoś z nich poznam" Oczywiście, że są. Sam znam jeszcze jednego, ale jest zajęty:) Niemniej jednak nie jesteśmy smokami i nie występujemy tylko w bajkach:) Tacy faceci normalnie chodzą po ulicach. Być może tankujemy paliwo do Twojego samochodu. Niewykluczone, że pracujemy w autoserwisach. A może spotykasz nas w banku? Możemy też codziennie jeździć tym samym autobusem co Ty. Otwartość, zainteresowanie i zwykłe "dzień dobry" może być początkiem znajomości, która w pewnym momencie przerodzi się w coś wyjątkowego. Miłego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylem bylem ale przytylem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
definicja idealu, inna dla kazdego dla szczerego ideal to wyjdzie jakis absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"definicja idealu, inna dla kazdego dla szczerego ideal to wyjdzie jakis absurd" x Tu bym polemizował, bo w celu uniknięcia wrażenia absurdu wystarczy zastosować dekompresję. Taki unzip mode:) Moje pliki nie poddają się tak łatwo kompresji, bo to głównie .psd;) I każdy z nich zawiera tyle warstw, co dobra cebula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×