Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość xxvv
A może to tylko feeling a little uncomfortable, ze ZS podziela moją ocenę, odbiór i kafeteryjne odczucia dotyczące wielkiego come backu MSa. Bo jak tak, ja bym miała sięgać tak wysokiego poziomu brains? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxvv, a jaka jest Twoja ocena, feeling i kafeteryjne odczucia, dotyczące mojego powrotu?:) Nie nazywajmy go wielkim, odrobina skromności tli się jeszcze we mnie;) Czasami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
obiecujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"a jaka jest Twoja ocena, feeling i kafeteryjne odczucia, dotyczące mojego powrotu?" chwilę temu napisałabym, że "ZS powiedziałby że to pytanie retoryczne chyba?" A teraz, cóż, może "MS, mało Ci jeszcze wody na ten młyn?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, mało Ci jeszcze wody na ten młyn?" x Tak zupełnie poważnie - trudno mi wyrokować co myślą inni. To, co piszą, a co myślą to dwie różne rzeczy. Ze względu na pewne sugestie oraz dwuznaczności mogę oczywiście wyobrazić sobie jakiś obraz całości, ale równie dobrze mogę go interpretować w sposób znacznie bliższy mojemu nastawieniu. Co zresztą zazwyczaj robię. Niewątpliwie wielokrotnie odczuwam tutaj przyjemność z poznawania czyjegoś punktu widzenia, a oprócz tego lubię, wręcz uwielbiam unosić się w oparach absurdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosc to glupie uczucie, ale ty to wiesz :-) moze sie myle, ale wrociles jakby lasy na pochwaly :-) motylem jestem uuuu nananana motylem jestem uuuu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli już, to brak bodźców. Każdego rodzaju:) A i to w dużym uproszczeniu (staram się kompresować wypowiedzi):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejjjj hoppp podrzucamy zadrosc, ta wszechobecna zazdrosc, rywalizacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko receptory sygnalow elektrycznych, da sie zasymulowac, teoretycznie matrix jest blizej niz sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, ale chciałem uprościć, żebym nie wszedł w wielowymiarowość:) Zwłaszcza, że siódmy wymiar to punkt:) Chyba siódmy, nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Majstrujecie jakieś kontinuum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
W celu? Przejęcia władzy nad światem może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Można, jeśli się ma, ale w planach albo w zasięgu ręki, czy też inne przenośnie, które w tej chwili nie pukają do mojego puchatkowego rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciężar tez" x Fakt, ale łatwiej przyjąć względność ciężaru niż czasu. Mało kto porusza się z prędkością bliską prędkości światła, tudzież obraca w pobliżu czarnej dziury, żeby samemu się o tym przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, ze powstal "aparat", ktorego predkosc migawki pozwala uchwycic obiekt przemieszczajacy sie z predkoscia swiatla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×