Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Gość gość xxvv
no tak, jak to szło o tej zawiedzionej, czy tam odrzuconej kobiecie? ZS ma chyba nawet gotowy tekst o łzach i czymś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"radość w oczach kobiety, gdy słyszy "a weź przymierz jeszcze te" rekompensuje wszystkie niedogodności " x już się tak nie reklamuj. Na razie idea pomnika nie będzie przeze mnie forsowana. Po prostu trochę mnie denerwujesz tym, że na wszystko masz odpowiedź, nie da się Ciebie przegadać, a poza tym chcę być bardziej kobieca i posłużyć się czasem narzędziem zwanym "foch"! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog   dość
Ok, powiedz mi co mam jeszcze zrobić jutro. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak, jak to szło o tej zawiedzionej, czy tam odrzuconej kobiecie? ZS ma chyba nawet gotowy tekst o łzach i czymś jeszcze" x Faktycznie, przydalby się tu ZS, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ktoś od lat najwyraźniej pisze moją biografię:) Wiedziałem, że zostawiam niezatarte wrażenie, ale że aż tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"21:45 - Dziękuję za podniesienie tematu." Nie iwiem, czy zauważyłeś, MS, ze to jednak "ona" tak Cię od tyłu ucałowywała. Ach te kobiece "sztuczki". Dobrze, ze ja jestem bezpłciowym xxvv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Wiedziałem, że zostawiam niezatarte wrażenie, ale że aż tak?" x Nie martw się, stalking jest teraz ścigany i karany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezuśku i reszta śnietych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Po prostu trochę mnie denerwujesz tym, że na wszystko masz odpowiedź, nie da się Ciebie przegadać, a poza tym chcę być bardziej kobieca i posłużyć się czasem narzędziem zwanym "foch"! x Nie na wszystko... Za cholerę nie wiem jak wytłumaczyć konfetti z serduszek...;) Foch mnie zawsze bawi, chociaż czasami nie powinien, ale to silniejsze ode mnie:) A foch z przytupem wymaga ode mnie wspinania się na szczyty dyplomacji żeby nie parsknąć śmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona gość
MS, tak po znajomości powiem Ci, że erotyczny świeci pustkami, albo stoi hejterami. ;-) Zrobiło się nudno, bo już nie ma na kim trenować kiepskich chwytów, to robactwo przełazi. Murami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zs ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie iwiem, czy zauważyłeś, MS, ze to jednak "ona" tak Cię od tyłu ucałowywała. Ach te kobiece "sztuczki". Dobrze, ze ja jestem bezpłciowym xxvv" x Zauważyłem i trochę mnie to martwi. Z racji tego, że już od lat robi notatki (8 to minimum!), zakrawa to na uzależnienie. Podobnie jak nieodparta potrzeba dorzucenia swoich "trzech groszy" tam, gdzie nie jest już mile widziana. Nie wiem, może ją podnieca, że ten Mało_stanowczy jest taki cham i prostak. Do tego teksty o środkowych palcach i "fak ju" dobre są dla faceta z rynsztoka, więc raczej nie powinna się dziwić, że dokladnie tak ją potraktowałem, kobieta z takimi wypowiedziami sama na własne życzenie umieszcza się w środowisku, które jednak powinna omijać. Ale co się dziwić, skoro nie zrozumiała prostych propozycji wybrnięcia z sytuacji, gdzie w zasadzie trochę sam się podłożyłem. Kiedyś mnie kumała, teraz nie - kto nie idzie do przodu, ten się cofa. z ZSem nie miałem problemu, żeby złapać kontakt po latach nieobecności, więc śmiało mogę wnosić, że problem ma ta pani:) W sumie przykre. Teraz po raz pierwszy i pewnie ostatni tak bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Foch mnie zawsze bawi, " x biedne emocjonalne szantażystki amatorki, które marzą o tym żeby Cię zmanipulować zaś co do moich kobiecych atrybutów, które postanowiłam wesprzeć omawianym fochem - oczywiście również traktuję go instrumentalnie, ale target, w tym wypadku Ty MS, jest czysto przypadkowy. Po prostu występujesz tu w takiej obfitości, ze nikomu nie ubędzie, nawet Ty sam poza brakiem pomnika niczego nie zauważysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Za cholerę nie wiem jak wytłumaczyć konfetti z serduszek.." x podpowiem - możesz np. dekoracyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, tak po znajomości powiem Ci, że erotyczny świeci pustkami, albo stoi hejterami" x No był to mój pierwszy poligon doświadczalny:) Ale jakoś mnie nie uwiódł, jak widać na załączonym obrazku:) W zasadzie pamiętam stamtąd tylko jedną pipę, nicku sobie nie przypomnę, ale był to mój pierwszy kontakt z dramatycznie bezdenną głupotą, w którą wtedy było mi trudno uwierzyć, że istnieje:) Było też kilka fajnych osób, ale również nicki rozpłynęły się w pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś sklerotyczna podróba, nie MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale target, w tym wypadku Ty MS, jest czysto przypadkowy" x O nie! Nie zgadzam się na bycie przypadkowym targetem! Mogę być starannie wybranym, przemyślanym i jedynym dającym powtarzalne wyniki, ale przypadkowym - nigdy!;) Nawet jeśli mam być targetem focha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podpowiem - możesz np. dekoracyjnie" x To już lepiej powiem, że byłem z kochanką, tańczyliśmy nago na stole i obsypywaliśmy się konfetti. Takie samo prawdopodobieństwo sukcesu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Kiedyś mnie kumała, teraz nie - kto nie idzie do przodu, ten się cofa." x haha :) poza tym cóż, jako płeć piękniejsza chciałabym być może coś tam z solidarności, w obronie, czy jakoś, no ale z czego, no z czego mam dać? chyba że odstąpię jej wizytę u psychologa, jak już się zapiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za poraszka :O ide spaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:31 - Ty też się rano zamelduj do podnoszenia tematu:) Jak widzę żyjesz tylko kafe i pamiętasz wszystkie nicki, to trafisz bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, spadam tłumaczyć się z tego konfetti, jeśli jutro się nie pojawię, to wiecie... Pomnik i chryzantemy będą dobrze widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"O nie! Nie zgadzam się" x Foch? I czy masz na celu wykreowanie powodu do uśmiania się z samego sfochowanego siebie, by tym sposobem zaakcentować propagowany na łamach topiku w godzinach popołudniowych dystans do siebie i świata? Jeżeli tak, to tak, a jeżeli nie, to poker face ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śćog  dość
Nie podlizuj się sam sobie Mało s. :-) Biografia o tobie? No co ty. Jak zwykle to ironia, prawda? ;-) Wytlumaczę ci jak dwa plus dwa o co lotto ;-) Starzy bywalcy udzielający się regularnie, sto lat przed murzynami pamiętają starych bywalców, udzielających się regularnie. Zwłaszcza niebieskich. Niegdyś czarnych. Koniec wytłumaczenia. Prawda, że proste rozumowanie? Czy dorobisz kolejną ideologię? Czekam. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
tzn. tam był w ramach zdawkowej odpowiedzi uśmiech uśmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
powiem otwarcie, podoba mi sie dynamika, koloryt, takie niebiesko-pomarańczowe, itd, naprawdę, brawo! ale o czym pisaliście, nie mam pojęcia, nie czytalem reasumując, jak pojawi się punkt zaczepienia to nie byłbym sobą, gdybym się nie zaczepił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Właśnie, o czym my właściwie pisaliśmy? Tzn nie licząc rad udzielonych przez MS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o d...pie maryni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sprzątaniu konfetti z serduszek:) Jak widać przetrwałem, ale bardzo Cię proszę, nie rób już tak więcej jeśli nie chcesz, żeby kobieta musiała przychodzić do mnie na kolanach... i mówić "wyłaź spod łóżka, ty tchórzu!":) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×