Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

zauwazylem bardzo dluga liste zalet szanownego pana dyrektora PR, zgadzam sie absolutnie z kazdym slowem, w koncu dlaczego niby poprosilem o bycie wspolnikiem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zrozumiałam - czyli już nawet przywitać się nie można albo przyjść po radę albo spadać. Już znikam i więcej głowy nie zawracam. moglabys to jakos wytlumaczyc nadziei, wtedy otrzymasz dzika karte, deal? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przekąs to czy prawda, nie wiem, głowić się nie będę, bo chyba zwyczajnie mam dość, powyżej dziurek w nosie" - hej - przestań odbierać ludzi jako potencjalnych napastników:) Troche więcej optymizmu Turkusku, poważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylem pewna rzecz, ludzie tak jak piszesz ms, widza z automatu w innych swoich wrogow, szczegolnie ciezkie do pojecia jest to wtedy, gdy do tych ludzi zwracaja sie z prosba o pomoc i te pomoc otrzymuja niestety jak wiemy, zdolnosc czlowieka do interpretacji i projekcji jest praktycznie nieograniczona - inaczej na czym by zarabialy wrozki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba najbardziej szczerze, to jestem zmęczona ciągłym stresem i tym, że nie mam sie z kim podzielić tym, że jest mi ciężko, lub że bywa mi ciężko" - Turkusku - zupełnie poważnie - możesz się podzielić ze mną:) Ze Szczerym zresztą też, on ma taki styl ale nie zadawałbym się z nim gdyby był podły. Trzymaj się i pracuj a jakby co to gdzieś mnie znajdziesz. Powodzenia i nie dziękuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdź bliżej
Mało stanowczy żaden wkręt.Jeśli chcesz możesz wkręcić się we mnie:classic_cool: 👄 🌻 ❤️ Potwierdzam swoje wpisy jesteś taki słodki,,miły,uczynny,mądry,zabawny,pogodny,figlarny,pomysłow y,humorystyczny,pocieszny,pobudzajacy do śmiechu,do rozmowy,do rozmyślań,sowizdrzalski,sprytny , błyskotliwy , pojętny, lotny,przenikliwy, przytomny w każdej sytuacji ,rzeczowy,geniusz, rozważny-romantyczny,z talentem. :):):):):):):):):):) zielona*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało stanowczy żaden wkręt.Jeśli chcesz możesz wkręcić się we mnie" - to zakrawa na molestowanie :) Dziękuję za propozycję ale już mam gdzie się eee... wkręcać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaguiona w zadzrosci
szczery dziekuje za odpowiedz moje relacje z mezem sa oparte na milosci tak bylo i jest. wczesniej nie czulam zadrosci o inne kobiety. nie umiem sobie poradzic z tym uczuciem zazdrosci. jest gwaltowne i bardzo silne. zasatanawiam sie czy jestem zazdrosna o meza czy o nia . moze ona posiada cechy lub walory, ktorych mnie brak i zauwazenie tego tak mna targa ? maz mowi ze nie mam o co byc zadrosna bo ona nic dla niego nie znaczy- ale w jej obecnosci staje sie bardziej rozmowny, uwazny, ja to nazywam :D stroszy sie jak paw :D . czy znasz sposob by wygonic z siebie te uczucia? lub najlepije jak sprawic by tego nie czuc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy znasz sposob by wygonic z siebie te uczucia? lub najlepije jak sprawic by tego nie czuc ? nie ma uniwersalnego sposobu, to przeciez jasne rozmowa z mezem, rozmowa ze soba, rozmowa z przyjaciolka (madra) rozmowa z psychologiem jesli tego potrzebujesz, skupienie sie na czyms innym, odnalezienie w sobie zalet i koncentrowanie sie na nich, przeczytanie jakiejs ksiazki na temat poczucia wlasnej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy znasz sposob by wygonic z siebie te uczucia? lub najlepije jak sprawic by tego nie czuc?" - dołoże swoje "3 grosze" do wypowiedzi ZS - spraw, żeby mąż stał się zazdrosny o Ciebie, to też pomaga:) Poprawi humor Tobie i zwiększy zainteresowanie męża Twoją osobą:) Tylko bez przeginania z tym wywoływaniem zazdrości, nagłę lądowanie w objęciach znajomego nie jest najlepszym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdź bliżej
Mało stanowczy To nie propozycja,to odpowiedź na Twoje błędne myślenie👄.Nie wkręcam Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało stanowczy To nie propozycja,to odpowiedź na Twoje błędne myślenie .Nie wkręcam Pana" - Ale ja już napisałem, ze nawet jeśli to wkręt to bardzo miły:) W kwestii propozycji to po prostu mam skojarzenia typowe dla przeciętnego faceta a przy okazji rozwiewam wszelkie wątpliwości, nawet jeśli ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejdź bliżej
Mało stanowczy i w porzo;-)Nie każdy szuka i nie każdy czegoś oczekuje :classic_cool: W tym złudnym świecie ludzi" nauczeni" są brać:-p lub gdy ktoś bezinteresownie okazuje zachwyt stają się podejrzliwi.Nie dziwię się,że Mało stanowczy się przestraszył;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
maz jest o mnie zazdrosny, a ja nie lubie wzbudzac zazdrosci i specjalnie stwarzac dodatkowo takie sytuacje. no coz widze ze po-rade musze znalezc sama . czytanie czy inne sposoby na odwrocenie uwagi nie pomagaja w danej chwili ani w kilka dni po spotkaniu.chyba zrezygnuje wogole ze spotkan rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie chce sie powtarzac ale jesli liczylas na przepis w stylu: co wieczor piec ziaren sloneczkina wymieszaj z kremem do twarzy, podgrzewaj do wrzenia i smaruj rowno na szyi, no to...hmm nie ten adres, moze wrozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w zazdrosci
liczylam na konstruktywna wymiane mysli i podpowiedz nie wiem czy unikanie to praktyczny i skuteczny sposob szukam sposobu by nie czuc zazdrosci a czuje ja tylko w trakcie i po spotkaniu, fakt moge sie pogodzic ze ja czuje i mimo to chodzic na te spotkania, ale czuje sie tam zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejdź bliżej - nie jest łatwo mnie przestraszyć...:) "maz jest o mnie zazdrosny, a ja nie lubie wzbudzac zazdrosci i specjalnie stwarzac dodatkowo takie sytuacje" - skoro ta propozycja Ci nie odpowiada to faktycznie, musisz znaleźć sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie i z boku widzę
liczylam na konstruktywna wymiane mysli i podpowiedz hahahahahhahahah na tym topiku możesz liczyć najwyżej na psudofilozoficzne wynurzenia skrzywdzonego przez życie chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zs
podaj roznice między osoba madra a inteligentna tylko nie pisz - sprawdz w googlach chce twojej konkretnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamira
mam pewien problem. Spotykam się z dwoma męzczyznami, nic poza spotkaniami nas nie łączy jak to okreslic jestem na etapie wyboru. jednak ktoś mi nie znany (domyslam sie tylko kto) pisuje smsy napierw do jednego a ostatnio do drugiego, którego numer zdobył poprzez kontakt z jego firmą na podstawie ustalenia samochodu służbowego jakim do mnie przyjeżdzał. Ten trzeci osobnik z nieznanych mi przyczyn bardzo ingeruje w moje zycie osobiste. Mieszka w tym samym bloku co ja i po kazdej wizycie jednego z moich znajomych drugi otrzymuje smsa z bardzo obrażliwymi inwerktywami. Czy ktoś wie jak załatwić taką sprawę?:( Byłam juz na policji nic nie moga zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamira, trochę to zagmatwane, ale na policję powinien pójść ten, kto dostaje smsy a nie Ty:) Jeśli dobrze zrozumialem. Jeśli to Ty dostajesz to idź jeszcze raz i poproś o rozmowę z przełożonym policjanta, który odmówił wszczęcia postępowania. I tak do skutku. A o różnicy między mądrym a inteligentnym to i ja moge napisać:) Mądry to ktoś, kto posiada wiedzę książkową Inteligentny to ktoś, kto z tej wiedzy korzysta To tak w telegraficznym skrócie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz duzo
kasy Shamira, da się to załatwić, skoro policja ci nie pomogła ;) pomyśl jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×