Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

no to dzieciaczki bawcie się milo P.S. Jeśli chodzi Pretadorko, to raczej Ty się do mnie przyfasoliłaś :D o ile widzę, ja żadnego dialogu z Tobą nie zaczynałam :-) więc jeśli chodzi o to z deszczem, to raczej piszesz o sobie, bo ja już od dawna daję Ci do zrozumienia, że nie mam o czym z Tobą rozmawiać. Może chociaż tym razem zrozumiesz tę aluzję /własną zresztą/ apropos plucia. :classic_cool: to tyle dzieciaki jak znajdę chwilkę, to zajrzę jeszcze do was, zeby wam życzyć miłego wieczoru P.S. Dziękuję Ike :D [cześć[Vi ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo.. ty nic nie rozumiesz.... pisalam c o tym,ze cie nie atakuje jedynie zwracam uwage na to co ja zaobserwowalam. ale ty oczywiscie atak.. ok przyjmuje miekko na klate;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to bylo...nadzieja matka glupich a nie, ten lepszy: Isadora Duncan Nadzieja jest rośliną trudną do wyplenienia. Można nie wiem ile odrąbać gałęzi i zniszczyć, a zawsze będzie wypuszczać nowe pędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ładne..... ZS ...aż zapiszę znowu mnie zatrzymujesz, a potem będzie, że wyjść nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mozesz byc przekonany o czym tam tylko sobie chcesz:):):):) grunt to wierzyc w swoje przekonania;)))) panie dyr.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predatorko ustalilismy ze wspolnikiem, ze z racji tego, ze na skutek naglego ataku kosmitow nie ma odwaznych do zglaszania problemow....ty zostajesz wytypowana do wymyslenia problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zs.... przeciez wiesz, ze nic o mnie beze mnie.. wiec wasze ustalenia uwazam za nieaktualne;)))) a poza tym nie mam przeszkolenia w zakresie wymyslania tematow widmo- a ze swoimi ewnetualnymi problememi radze sobie sma- lepiej gorzej- ale RADZE:) taka jestem dizelna;)))) tak więc w oczekiwaniu na nowy problem zarzadzam przerwe:) na kawe;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bezrybiu i rak ryba (nigdy tego nie rozumialem, bo raki sa moim zdaniem smaczniejsze) dawaj turkusku swoje akademickie rozwazania, podyskutujemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, głupie to forum, nawet niektóre palce u dłoni cenzuruje dobrze, ze w Międzyzdrojach jeszcze normalnie i całą dłoń mogłam odcisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS 😘 wiesz Tygrysie?? tak to juz jest jak się obrabia dwa etaty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×